333 HODIN PRO SEBE

datum: 27.07.2019 - 10.08.2019
okres: Frýdek-Místek
pořadatel: Evropský institut psychosomatiky a emoční inteligence
cena: Dobrovolný finanční příspěvek
adresa: Beskydy - česko-slovensko-polské trojmezí

Vloženo: 29.06.2019 17:11

Podrobnosti:

- uprostřed léta, v lůně beskydské přírody
- ve středu Evropy na trojmezí Česka, Slovenska a Polska
- se skupinou lidí, kteří rádi vnímají svůj život s nadhledem, žijí intuitivně, flexibilně, přitom zodpovědně k sobě i okolí

Zahájení pobytu v sobotu 27. 7. 2019 v 17:00, ukončení v sobotu 10. 8. 2019 ve 14:00.

V letošním roce jsme do naší nabídky přidali tento dvoutýdenní prožitkový pobyt na základě přání našich klientů, kteří dříve absolvovali pobyt "Týden pro sebe" a vnímali, že by bylo příjemné a prospěšné práci se svou myslí a tělem ještě prodloužit a zintenzivnit.

Přání plníme za asistence zkušených průvodců Evy Hajdukové a Roberta Chlebika, kteří účastníkům vytvoří chráněné prostředí, kdy se 333 hodin hodin mohou kromě prozkoumávání své mysli a svého těla spojovat se sílou přítomného okamžiku. Posíleni 333 hodinami se pak účastníci vrátí zpět do svých domovů, kde mohou pozorovat efekty a účinky :-)

333 hodin v detailech:

- Psychicky a fyzicky ozdravný intenzivní prožitkový pobyt
- Možnost odložit mobil, počítač a běžné každodenní povinnosti
- Obrácení pozornosti na propojenost mysli, těla a emocí
- Orientace v sociálním a prožitkovém naprogramování z minulosti a záměrech do budoucnosti
- Odhalení podvědomých návyků a možnost jejich přeprogramování
- Systematický rozvoj pravé mozkové hemisféry, zejména technikou tzv. mindfulness
- Intenzivní energetická cvičení – pět Tibeťanů, dech pěti elementů, automasáže, kvantová terapie
- Prožitkové navedení směrem k harmonickému a energeticky průchodnému způsobu života, při kterém je možné výrazně pocitově navýšit úroveň životní energie a postupně snižovat potřebu konzumace jídla z důvodu emočního nedostatku
- Detoxikace těla a zprůchodnění tělesných energetických kanálů bude podpořena režimem konzumace syrové (nejlépe ovocné) stravy
- Dle momentálního naladění se skupina dohodne na dnech, kdy bude bude doporučeno odlehčit zcela tělo od jídla, budeme společně konzumovat pouze tekutiny bez energetické složky (voda, čaj, ...)
* UPOZORNĚNÍ: Účast na tomto pobytu může vést k významné změně stravovacích návyků a to, co do struktury, tak do množství přijímané potravy, které může být významně sníženo
- Rozvíjení emoční inteligence – orientace v tzv. emoční mapě, spojená s následnou možností rozpouštění negativních tendencí a návyků (energeticky blokujících) a rozvíjení pozitivních návyků (energeticky průchodných)
- Po systematické předpřípravě využijeme společný skupinový režim tzv. aktivního ticha, ve dnech, pro které se rozhodneme dle dynamiky skupinové energie
- Budování návyku pro kontinuální nadhled a emoční svobodu (s tímto návykem se účastníci vrací domů)

Účast na jednotlivých cvičeních bude pro všechny účastníky dobrovolná.
V případě potřeby budou průvodci/koordinátoři Eva Hajduková a Robert Chlebik k dispozici k individuálním konzultacím s jednotlivými účastníky.

Počet účastníků pobytu: maximálně 20

Ubytování: penzion v malebném prostředí Beskyd, pokoje pro 3 osoby, velká společenská místnost, možnost spaní také ve vlastním stanu v blízkosti penzionu.

Finanční příspěvek za účast na pobytu je ZCELA DOBROVOLNÝ. Z organizačních důvodů budeme účastníky žádat, aby před pobytem uhradili nevratný rezervační poplatek, v přiměřené výši, na které se dohodnou s organizátorem. V závěru účastníci dobrovolně přispívají na stravu, organizační náklady, další rozvoj činnosti EIPEI a finančně odměňují práci průvodců/koordinátorů.

V dostatečném předstihu před pobytem pomáháme účastníky vzájemně propojit, aby se mohli dohodnout na spolujízdě na místo pobytu (tzn. řidiči, kteří mají místo ve svém autě, nabízejí možnost dopravy těm, kteří auto k dispozici nemají).

Zájem o účast na pobytu "333 hodin pro sebe" můžete potvrdit zasláním e-mailové zprávy na adresu: eipei@eipei.eu. Následně Vám budou zaslány další organizační detaily a potvrzena rezervace Vašeho místa.Související akce:

  1. Týden pro sebe - prázninový II [17.08.2019 - 24.08.2019]

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Jak pozoruhodné! Ve Mně, neomezeném oceánu, vznikají ze své přirozenosti vlnky individualních já, setkají se, chvilku si spolu pohrají, a pak zmizí. (Aštávakra Gíta)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0