Bioenergie prakticky

sestavil: Ota Karel

Po dlouhém váhání píši o svých tajemných zážitcích. Někteří z lidí, kteří se zabývají esoterickými naukami tvrdí, že se tato tajemství NESMÍ prozrazovat. Každý si prý musí hledat vlastní cestu, protože jinak by to mohli lidé nižší duchovní úrovně zneužít. Jiní ovšem zase tvrdí, že pokud někdo dělá co se nemá, pak se karmicky zatěžuje a bude za to potrestán, teď nebo v dalším životě. Zajímavé je, že různé druhy léčitelství, čtení budoucnosti a minulosti, či ovlivňování osudu znalo lidstvo na různých místech Země už před tisíci lety, jen se na ně pro vítězství jiných ideologií násilně zapomnělo.

První dojmy

Bioenergie praktickyV únoru 1991 jsem poprvé v životě viděl proti sobě dlaně magnetizéra a mezi nimi „cosi‘‘ ucítil. Jako správný materialista jsem o tom pocitu s přibývajícím časem stále víc pochyboval, ale nemohl jsem přehlédnout, že mne pak přestal bolet silně zhmožděný kloub palce na pravé ruce (bolelo to už 2 měsíce, ale nebyl čas jít k lékaři).

Protože mi k tomu nebyl schopen říci nic, co bych jako materialista mohl pochopit a přijmout, začal jsem o tom přemýšlet. Napadlo mě, že když zavřu oči a dám dlaně proti sobě, budu je oddalovat a přibližovat a představovat si, že proti sobě tlačím dva stejné póly magnetů, že třeba něco ucítím. Pak mě napadlo, že když si ty ruce namočím,snížím odpor kůže,a ten jev by mohl probíhat snadněji …

Léčení pomocí Bioenergie

Za několik měsíců jsem zbavil prvního člověka bolesti zad. Mělo to jen jednu „drobnou“ vadu na kráse, protože ty záda začaly bolet mně (běžný problém málo zkušených léčitelů, kdy se nemoc stáhne z pacienta, ale bez očištění rukou-např. ohněm, vodou - pak má tu nemoc léčitel-dojde k tomu, že negativní, černá, energie zůstane na rukou léčitele a ovlivní jeho zdravotní stav).

Najednou jsem začal potkávat lidi, kteří se tímto zabývali. Nejzvláštnější to bylo u člověka, kterého jsem v práci denně potkával 2 roky. Byli jsme si sympatičtí, bavili se o všem možném, ale že umí léčit, pracovat s virgulí, to jsem o něm do té doby nevěděl a on o tom nikdy nemluvil. Později jsem v jedné knize objevil větu, kterou používají jógíni nebo asijští mistři bojových umění: “Když je žák připraven,učitel přijde sám.“ Vypadá to, jakoby to byla pravda...

Bioenergie bez záhad

Na jaře 1992 jsem si koupil knihu „Bioenergie bez záhad“ a měl jsem z ní velice zvláštní pocity, protože ten „můj“ postup nácviku vysílání energie tam byl popsán i s namočením dlaní vodou! Vymýšlel jsem něco, co tady už dávno bylo! V podstatě jsem se nevědomě napojil na informační pole Země. Indové tomu říkají vesmírná kronika Akáša. Místo, kde jsou všechny informace o tom co bylo, je a bude.

Takto fungují i varovné sny, předpovídající co se má teprve stát (s těmito sny mám praktické zkušenosti, možná se to zde objeví v jiném článku). Na podobném principu funguje věštění z karet nebo dotazy na cokoliv kyvadlem, případně jinými pomůckami (Šamani házejí kostmi zvířat, V I´tingu se hází třemi mincemi). Lze použít křišťálovou kouli nebo koukat do „černého zrcadla“ popř. do nádoby s vodou. Ti nejlepší nepotřebují žádné pomůcky – Stačí jim jen jejich mysl a tělo.


Vloženo: 9.04.2007

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 1
poslední: 25.09.2008 10:26

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nedívejte se na věci jako na věci, ale jako na Boha! (Šrí Ramana Maharši)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0