Čakrový-meditační - transové medit.kreslení - relaxačně meditační

datum: 20.10.2008 - 26.10.2008
okres: Žďár nad Sázavou
pořadatel: ANKH magické centrum zdraví, Spytihněvova 5, 128 00 PRAHA 2 Nusle
cena: 4.600 Kč
adresa: Vysočina - obec Moravec penzion "U Výletů".

Vloženo: 4.02.2008 17:34

Podrobnosti:

Kurz vede akademická malířka a léčitelka Elena Tomilina Z Ruska - kurz je překládán do českého jazyka


ČAKROVÝ MEDITATIVNÍ KURZ – probuzení a otevření čakrového systému energie organizmu
Všechny tělesné funkce a tělesné systémy: nervové, zažívací, dýchací, močové-pohlavní atd. jsou pod kontrolou oněch jemných center životní energie. Působíme-li na tyto čakry, působíme tím i na libovolnou soustavu nebo orgán v těle, protože každá čakra odpovídá za příslušný systém.
Připravili jsme pro vás kurz, kde se naučíte pracovat s energií čaker, hlavně však pocítit energie v nich a tím si sami napomůžete k nastolení energetické rovnováhy svého těla s duší. Pod vedením zkušené léčitelky Elenky pocítíte léčebnou energii, kterou máme všichni uloženu v genetickém kódu zdraví - jen ji pokaždé neumíme poznat a použít.
program kurzu:
- diagnostika čaker - práce s kyvadlem
- pročištění čaker pomocí meditativního dýchání
- meditace na obrazy čaker – vizualizace
- zvuková meditace na čakry
- psychofyzická cvičení na probuzení energie čaker
- harmonizace energie
- speciální fyzické cviky na harmonizaci a posílení energie v čakrách
- meditace - na psychiku, ozdravné, na odpuštění apod.

kurz je doplněn meditacemi s léčebnými obrazy akademické malířky Eleny Tomiliny .
Program kurzu a jeho náplň se může měnit dle uvážení léčitelky Eleny Tomiliny s ohledem na účastníky a také dle posouzení konkrétních situací.

TRANSOVÉ MEDITATIVNÍ KRESLENÍ
Léčení a ozdravení organizmu prostřednictvím transového meditativního kreslení.
Kurz odborně vede akademická malířka a léčitelka Elena Tomilina - vezměte si sebou kvalitní barevné pastelky a blok na kreslení A4+A3 - možno zakoupit i u nás - cena od 150,-do 200 Kč-podle druhu sady pastelek. Veškeré ostatní pomůcky - temperové barvy a štětce budou na kurzu k dispozici.
Program kurzu:
- rozcvička
- bodová masáž na uvolnění psychiky
- meditace na barvy
- technika kresby a malby
- práce s čakrovým systémem
- barevná terapie + meditace
- psychofyzická cvičení na otevření skrytých talentů
- kresba ve změněném stavu vědomí- probuzení kreativity.....a mnoho dalšího

RELAXAČNĚ-MEDITATIVNÍ KURZ – techniky na obnovu a udržení si energie organizmu
program kurzu:
- meditační dýchání
- relaxační masáže ve dvojicích
- bodové masáže na vyrovnání krevního tlaku
- protahovací cviky ve dvojicích
- protistresový komplex- meditace

Součástí tohoto kurzu jsou různé druhy relaxačních meditací, ale i magické a meditativní dýchání, dále různá psychofyzická cvičení a další techniky na celkové ozdravení a zharmonizování organismu. Jedná se o vnitřní formu sebepoznání za pomoci psychofyzických cvičení. Základ těchto psychofyzických cvičení je převzat z pradávných východních technik.

Každý z pobytových kurzů se skládá z několika témat a tím je obohacen o do sebe zapadající části, které v životě k sobě víceméně patří a jsou propojeny. Vždy je vedeno hlavní téma a pak ještě jedno nebo dvě přídavné: např.: KURZ NA OBNOVU ZRAKU + Transové meditativní kreslení, barevná terapie + relaxačně meditační - tento název je uváděn především pro cvičení a práce na obnovu zraku a je doplněn kreslením, dále pak působením na psychiku barevnou terapií a nakonec ještě relaxacemi a meditacemi na zvolená témata a problémy psychiky. Kurzy tak mají různý obsah a tím při jejich případném opakování se můžete naučit zase něco nového.

obec Moravec penzion "U Výletů" Vysočina
Penzion vznikl v roce 2006 rekonstrukcí bývalé hospodářské budovy zámku na Moravci (Vysočina). Sousedí s přístupným zámeckým parkem s řadou cizokrajných dřevin a spoustou rododendronů. V celém penzionu se nekouří, pro kouření jsou vyhrazena venkovní místa.
Ubytování je umístěno v podkroví objektu. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem, na podlaží je společné sanitární zařízení dělené dle pohlaví (celkem 4 sprchy a 4 WC).

Stravování - v ceně kurzu je jedno jídlo denně - oběd - ostatní (snídani a večeři) si zajišťuje každý sám. V přízemí ve společenské části je dobře vybavená kuchyně pro individuální přípravu stravy (nádobí je rozděleno po pokojích). Pro uložení potravin je k dispozici velká spíž. V obci do 150 m jsou dvě restaurace s možností individuálního i skupinového stravování (Restaurace na Moravci - cca 60 Kč /menu - možno objednat u pana Krále tel. 777 673 251, dále pak obchod s potravinami (otevřený i v neděli), obchod se smíšeným zbožím.

Cena kurzu (ubytování, stravování formou obědů, kurzovní poplatek a rekreační poplatek) je 4600 Kč. Doprava je individuální. Pobyt začíná první den večeří (tu si vezměte sebou) a končí poslední den snídaní. Ubytovat se můžete od 15.00 do 16.00 hodin . V 17.00 hod. je zahájení kurzu tamtéž. Možnost parkování automobilu zdarma. Autem dojedete až do dvora penzionu. Doporučujeme vzít si sebou teplé sportovní oblečení – (cvičení bude probíhat podle počasí v přírodě i uvnitř), dále karimatku nebo jinou podložku pro masáže a cvičení na zemi, volný oděv. Náplň kurzu mohou tvořit i vycházky do přírody, nezapomeňte tedy na teplé oblečení a vhodnou obuv.

informace o kurzu: Jan Živora 608 707 580 nebo Milena Živora 776 346 780. Můžete se přihlásit e-mailem na adresu omilina@seznam.cz. Přihlášku najdete též na internetových stránkách www.elenatomilina.cz

Dále je třeba uhradit zálohu ve výši 1000 Kč na výše uvedenou adresu složenkou, bankovním převodem č.ú.: 123960001/2400 E-banka, nebo osobně v Praze. Na složenku do zprávy pro příjemce napište datum kurzu. V případě že od Vás neobdržíme zálohu, budou na kurz zařazeni přednostně další zájemci. Doplatek 3.600 Kč (ubytování, stravování-obědy a kurzovní poplatek) budete platit při zahájení v 17.00 hod v sále. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Těšíme na shledání s Vámi na kurzu. V případě neúčasti přihlášeného zájemce je možné zálohu převést na náhradníka nebo jiný termín.

Individuální léčení – chiropraxe – masáže – Praha
paní Tomilina při individuálním léčení léčí nemoci páteře a kloubů, nemoci vnitřních orgánů, kožní onemocnění, poruchy sluchu a zraku, gynekologické potíže – problémy žen atd....cena ošetření = 400 Kč - malé děti léčí zdarma – léčení probíhá v ANKH centru zdraví Spytihněvova 5, 128 00 Praha 2 (pod Nuselským mostem) termíny najdete na www.elenatomilina.cz nebo volejte 776 346 780 Milena nebo 608 707 580 Jan Živora E-mail: tomilina@seznam.cz

V areálu penzionu je venkovní posezení s možností grilování a tábornické ohniště.
Společenská místnost se stolovým vybavením, kulečníkem a kamnokrbem sousedí s kuchyní. Na společenskou místnost navazuje letní venkovní posezení na terase před budovou. Ze společenské místnosti můžeme přejít do klubovny s TV nebo do tělocvičny (cca 80 m2). K parkování v letním období je přístřešek vedle stodoly - pro 5 osobních vozidel a ve stodole - až 6 parkovacích míst. Pro uložení kol, motorek a v zimním období běžek je v penzionu uzamykatelný sklad.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kdo dává víc než bere, stává se chudým. Kdo nebere, nevydává, stává se lakomcem. Lakomec čím méně dává, tím víc chce brát. Chudý čím míň bere, tím víc chce dávat. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Máte doma televizi?
ano (4945)
->
ne (4294)
->
Celkem hlasovalo: 9241

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0