Cesta Duše - MUDr. Pavel Nývlt, ND

datum: 25.10.2014
okres: Praha
pořadatel: Agentura Ano
adresa: Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice

Vloženo: 11.10.2014 22:13

Podrobnosti:

Zajímalo vás někdy, co se děje s duší po smrti? Většina z vás je obeznámena s reinkarnací, minulými životy, hledáním spřízněných duší a podobnými tématy.
Připravil jsem pro vás dvouhodinovou přednášku s následnou besedou o vývoji lidské duše. Vyšel jsem z prací pana doktora Michaela Newtona a pana Roberta Schwartze. Rád se s vámi podělím o svoje osobní zkušenosti.

Velmi stručně: v okamžiku úmrtí opouští duše tělo. Chvíli se pozdrží, sleduje pozůstalé, aby poté byla tažena ke světlu, či světelným tunelem. Na jeho konci se setká obyčejně se svým strážcem=průvodcem, Též ji přijdou přivítat její nejbližší.Potom následuje různě dlouhé období odpočinku, rekreace a nabytí sil. Následně se duše zúčastní analýzy svého proběhlého života. Za přítomnosti svého průvodce je v přítomnosti moudré rady starších vedena k hledání lepších řešení. Po tomto rozboru se duše vrací do své původní substance obohacena o zážitky ze svého minulého života i bohatší o nalezená lepší řešení. Ze své zárodečné substance si vyčlení část, která zformuje novou duší. Tato duše vstupuje do tříd, seminářů a volitelných předmětů, které ji ulehčí a pomohou zvládnout určité úkoly, nebo témata, kterými se zabývá. Při projevení přání znovu se inkarnovat je duši nabídnuto několik scénařů. Může si prohlédnout klíčové momenty svého příštího vtěleného života a svobodně se rozhodnout, který si zvolí.
Po výběru konkrétního života jde duše uzavřít dohodu s ostatními dušemi, které ji budou hrát různé role. Když je vše dohodnuto duše se vtělí v embryo typicky kolem 3.měsíce těhotenství. Potřebuje určitý čas, aby si vytvořila harmonický vztah s vědomím těla. Vyspělejší duše se dokáží vtělit později, někdy až v 9. měsíci těhotenství. Při porodu je potom zastřena velká část vědomí duše a ponecháno pouze tolik vědomí, nutného ke zvládnuti nadcházejících úkolů.
Veškeré tyto děje byly opakovaně popsány různými autory. Za nejstarší je považován Ka..autor slavné egyptské Knihy Mrtvých. Tibetská Kniha Mrtvých pojednává velmi podrobně o tzv. Bardo..to jsou jednotlivé stupně...zastávky při cestě duše mimo inkarnaci.
Vyspělé civilizace vždy věnovaly velkou pozornost péči o duši. Pokládejme se za šťastné, kterým bylo umožněno nahlédnout a pochopit tyto děje. Věděli jste, že začátkem 20.stoleti věřilo v reinkarnací pouze kolem 5% americké populace? Na konci 20.století na reinkarnací věřilo již 60% americké populace. A jak je to zde v zemi České?
Domnívám se, že díky pohnutější historii, temným, mnoha set letých stínů, od roku 1620 do současnosti, je na pozadí temnot velmi zřetelně vidět jasné světlo mnoha osvícených duší, které se zde v současnu inkarnovali.

Autor článku bude přednášet na toto téma na festivalu MILUJ SVŮJ ŽIVOT v Praze v sobotu 25.10. od 14.00 hod. Více na www.ezotera.cz/ano


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra. (Alfred Delp)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 4, poslední: 13.11.2017
Křest dětí
komentářů: 0
Anita Moorjani
komentářů: 5, poslední: 10.11.2017
Astrologie: Narození vers. poč..
komentářů: 10, poslední: 15.10.2017

Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 15, poslední: 6.12.2017
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 27, poslední: 30.11.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 254, poslední: 24.11.2017
Derealizace / depersonalizace
komentářů: 5, poslední: 17.11.2017
Depersonalizace / Derealizace
komentářů: 9, poslední: 17.11.2017
Primitivní dovednosti
komentářů: 11, poslední: 8.11.2017


Anketa

Zapalujete si večer svíčky?
-> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 5235

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0