Co-dependency II: „Vytváření důvěry“ - intenzivní 5denní seminář

datum: 14.04.2009 - 19.04.2009
okres: Praha
pořadatel: MAITREA
cena: 6800 Kč
adresa: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Vloženo: 25.03.2009 09:15

Podrobnosti:

Srdečně vás zveme na úspěšný seminář CoDependency amerického terapeuta Satyartiho Peloquina, který podruhé zavítá do České republiky. Seminář je otevřený i pro ty, kteří se neúčastnili loňský rok.

Tento seminář nás provede procesem učení se novým cestám nahlížení na sebe samotné a na vztahy kolem. Povede skrze místa uvnitř nás, kde se obvykle schováváme, kde se stydíme, kde nás ochromuje šok a panika vnitřního dítěte. Je o umění žít v lásce a přítomnosti. V důvěře být spojen sám se sebou a tím být otevřen pro svého partnera. Tento proces nám posiluje otevřenost a odvahu riskovat, učí znovu odkrýt a vyléčit nejhlubší zranění naší duše, a to skrze přijetí, pochopení a soucit. Proč nedostáváme lásku, kterou potřebujeme? Odkud se bere všechna ta nedůvěra a strach? Za mnohým strachem, úzkostí, panikou, hrůzou z opuštění či odmítnutí nebo pocity naprosté samoty se skrývá naše opuštěné vnitřní dítě. Jeho přijetím a vyléčením se náš život stane radostným a plným lásky. Když se otevřeme svým zraněním a začneme je léčit, můžeme transformovat vztah k sobě a k druhým lidem od závislosti k vyzrálé a dospělé lásce.

"Tanec rozpouštění a vzdalování se odehrává na různých úrovních. Na nejnižší úrovni, na úrovni dramatu protizávislého a závislého, jsme stále chyceni v nepochopení a projekci. Na vyšší úrovni se naše společná cesta stává cestou dvou přátel, kteří jdou za pravdou. Čerpáme ze svých zkušeností se samotou a rozpouštěním, a sdílíme bolesti a strachy, které k nim patří. Na nejvyšší úrovni integrujeme části, o které jsme přišli a které jsme odmítli, a vztahujeme se k oběma procesům – tak, jak přicházejí."
(Krishnananda, Probouzení zranitelnosti, nakl. MAITREA, 2009)

Rezervace, přihláška a platba:
Kapacita míst je omezena. Na tento seminář je nutné přihlásit se předem a rezervace místa je potvrzena až po zaplacení zálohy. Číslo účtu a variabilní symbol platby získáte po odeslání online přihlášky.

Cena: 6.800 Kč (záloha 50 % činí 3.400 Kč)
Kontaktní email:seminare@maitrea.cz
Kontaktní telefon: 725 783 506

O lektorovi

Satyarthi Peloquin
Přes 34 let vyučuje práci s tělem, posledních sedm let pracuje se skupinami zaměřenými na témata co-dependency/spoluzávislosti a vede semináře Cesta lásky (Path of love). Narodil se v San Franciscu v roce 1952 a šedesátá léta prožil jako teenager, potom se vyučil profesionálním tanečníkem. V roce 1973 studoval pohybovou integraci a orientální medicínu v Kalifornii, kde vedl semináře a také pracoval jako terapeut. V roce 1976 odjel do Indie do Puny do Osho Commune International, kde se naučil meditaci a stal se terapeutem v jednom z největších center pro terapii, práci s tělem a meditaci. Od roku 1971 získával Satyarthi mnoho zkušeností a má široké schopnosti ve vyvíjení a vedení výcviků v práci s tělem a skupinami osobního růstu. Nesmírně rád se učí a tudíž neustále studuje. Má výcvik v Tělesné integraci, Strukturální integraci, Kraniosakrální terapii, Viscerální manipulaci, Ajurvédským masážích, Spinální manipulaci, Uvolnění kloubů a Novoreichiánských metodách, Rodinných konstelacích, Léčení traumatu a Hypnóze. Satyarthi je znám svým smyslem pro humor a citlivostí při vedení výcviků a skupin. Je autorem dvou knih: „Living in Balance“ a „Stretches for Rebalancers“. V současné době píše knihu o Rebalancingu.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

To podvědomí, tam, kde se neznám, mi vytváří to, co chci. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7959

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0