Co-dependency II: „Vytváření důvěry“ - intenzivní 5denní seminář

datum: 14.04.2009 - 19.04.2009
okres: Praha
pořadatel: MAITREA
cena: 6800 Kč
adresa: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Vloženo: 25.03.2009 09:15

Podrobnosti:

Srdečně vás zveme na úspěšný seminář CoDependency amerického terapeuta Satyartiho Peloquina, který podruhé zavítá do České republiky. Seminář je otevřený i pro ty, kteří se neúčastnili loňský rok.

Tento seminář nás provede procesem učení se novým cestám nahlížení na sebe samotné a na vztahy kolem. Povede skrze místa uvnitř nás, kde se obvykle schováváme, kde se stydíme, kde nás ochromuje šok a panika vnitřního dítěte. Je o umění žít v lásce a přítomnosti. V důvěře být spojen sám se sebou a tím být otevřen pro svého partnera. Tento proces nám posiluje otevřenost a odvahu riskovat, učí znovu odkrýt a vyléčit nejhlubší zranění naší duše, a to skrze přijetí, pochopení a soucit. Proč nedostáváme lásku, kterou potřebujeme? Odkud se bere všechna ta nedůvěra a strach? Za mnohým strachem, úzkostí, panikou, hrůzou z opuštění či odmítnutí nebo pocity naprosté samoty se skrývá naše opuštěné vnitřní dítě. Jeho přijetím a vyléčením se náš život stane radostným a plným lásky. Když se otevřeme svým zraněním a začneme je léčit, můžeme transformovat vztah k sobě a k druhým lidem od závislosti k vyzrálé a dospělé lásce.

"Tanec rozpouštění a vzdalování se odehrává na různých úrovních. Na nejnižší úrovni, na úrovni dramatu protizávislého a závislého, jsme stále chyceni v nepochopení a projekci. Na vyšší úrovni se naše společná cesta stává cestou dvou přátel, kteří jdou za pravdou. Čerpáme ze svých zkušeností se samotou a rozpouštěním, a sdílíme bolesti a strachy, které k nim patří. Na nejvyšší úrovni integrujeme části, o které jsme přišli a které jsme odmítli, a vztahujeme se k oběma procesům – tak, jak přicházejí."
(Krishnananda, Probouzení zranitelnosti, nakl. MAITREA, 2009)

Rezervace, přihláška a platba:
Kapacita míst je omezena. Na tento seminář je nutné přihlásit se předem a rezervace místa je potvrzena až po zaplacení zálohy. Číslo účtu a variabilní symbol platby získáte po odeslání online přihlášky.

Cena: 6.800 Kč (záloha 50 % činí 3.400 Kč)
Kontaktní email:seminare@maitrea.cz
Kontaktní telefon: 725 783 506

O lektorovi

Satyarthi Peloquin
Přes 34 let vyučuje práci s tělem, posledních sedm let pracuje se skupinami zaměřenými na témata co-dependency/spoluzávislosti a vede semináře Cesta lásky (Path of love). Narodil se v San Franciscu v roce 1952 a šedesátá léta prožil jako teenager, potom se vyučil profesionálním tanečníkem. V roce 1973 studoval pohybovou integraci a orientální medicínu v Kalifornii, kde vedl semináře a také pracoval jako terapeut. V roce 1976 odjel do Indie do Puny do Osho Commune International, kde se naučil meditaci a stal se terapeutem v jednom z největších center pro terapii, práci s tělem a meditaci. Od roku 1971 získával Satyarthi mnoho zkušeností a má široké schopnosti ve vyvíjení a vedení výcviků v práci s tělem a skupinami osobního růstu. Nesmírně rád se učí a tudíž neustále studuje. Má výcvik v Tělesné integraci, Strukturální integraci, Kraniosakrální terapii, Viscerální manipulaci, Ajurvédským masážích, Spinální manipulaci, Uvolnění kloubů a Novoreichiánských metodách, Rodinných konstelacích, Léčení traumatu a Hypnóze. Satyarthi je znám svým smyslem pro humor a citlivostí při vedení výcviků a skupin. Je autorem dvou knih: „Living in Balance“ a „Stretches for Rebalancers“. V současné době píše knihu o Rebalancingu.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kdo dává víc než bere, stává se chudým. Kdo nebere, nevydává, stává se lakomcem. Lakomec čím méně dává, tím víc chce brát. Chudý čím míň bere, tím víc chce dávat. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Pocity ztraceného času
komentářů: 3, poslední: 22.04.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 106, poslední: 19.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0