Název příspěvku:

Co vy a stromy?


vložil: Jozef (24.08.2010 10:48)
kategorie: očisťovací techniky, půsty
 
Ahojte,
asi pred mesiacom ma lakalo sa tu v Brne prejst jednym parkom. Ako sa nim tak prechadzam, zrazu som vstupil akoby do vaty. Nebolo to az take silne, ale ti, co citia auru alebo energeticke polia budu vediet ako to myslim. Blizil som sa k najvacsiemu stromu v parku a uvedomil som si, ze citim ten strom. Jeho auru. Este v zivote som necitil nieco zo stromov, nieco ine ako len ukludnenie v ich blizkosti. Bolo to moc prijemne. Chvilu som tam musel ostat a par krat som sa okolo neho presiel. Jeho auru je citit na niekolko, tak 3-5, metrov. Bolo to take intenzivne az ma to prekvapilo. Aj s priatelkou sa venujeme reiki. Tak som sa rozhodol ze ju tam zoberem ci bude tiez nieco citit. Ked sme sa k nemu blizili citila ten strom aj ona, ale pre nu to bol tiazivi pocit, bolo to na nu moc intenzivne, aspon tak mi to popisala. Ked sme presli dalej a vysli z jeho aury, tak je odlahlo. Kusok za nim je o nieco mensi strom, druhy najvacsi v tom parciku a ten som tiez citil aj ked slabsie, ostatne stromy v parku som necitil. Myslim, ze ten najvacsi bola lipa, ale teraz si nie som isty na 100%. Citite aj Vy energiu stromov? Pripadne inych rastlin? Ake stromy maju na Vas ake ucinky? Ak sa to lisi. Keby sa niekto chcel prejst popri tom strome, ale si pri nom chvilu postat, tak je to v parku pri zastavke Klusackova (autobusy, saliny(tramvaje, elektricky)). Bol som tam niekolkokrat, len sa popri nom prejst, parkrat som bol on oprety a chvilu som len tak stal so zavretymi ocami. Teraz som tam ale uz chvilku nebol, park je totiz rozkopany, opravuju chodniky a stromy su oblozene drevom aby neboli poskodene pocas prac. Naposledy som dokonca pri nom videl postavenu prenosnu toaletu, asi sa pri nom robotnikom dobre "relaxuje" :c) Keby ste isli tym rozkopanym chodnikom smerom od cesty a zastavky tak po pravej ruke asi v strede parku je najvacsi strom celeho parciku, napiste, ci ste ho citili aj Vy a aky pocit vo Vas vyvolal ;c)

KOMENTÁŘE

stromy | 25.08.2010 22:17
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Nikdo neodpovídá, tak začnu já. Stromy jsou skvělé. Já blíže u stromů vnímám spíše jevy ve fyzickém těle, cítím energii v páteři, chodidla, dlaně. Když jdu od něj dál (cca metry) začnu vnímat pulsování, když ještě dál (desítky metrů) vnímám krásnou komunikaci na jemné úrovni. V lese vnímám všechny stromy hodně podobně, ale když jsem někde, kde jsou stromy dál od sebe, vnímám každý odlišně. I když vedle sebe stojí třeba tři podobně vypadající stromy, vnímám někdy každý úplně jinak. Je to podobné jako u lidí.

Veliké stromy mě někdy také zaujmou. Je to doslova jako v některých pohádkách - cítím jak se mnou loncují pomalé ale hutné energie. Mám ale raději spíše stavy sjednocení - vysledoval jsem že se to děje, když jednou za čas potkám strom (nebo třeba i člověka), který mi doplní energie, které mi zrovna schází a odebere ty, které jsou jakoby navíc. Taková harmonizace na hodně jemné úrovni. Všechno to pak do sebe hezky zapadne a já se u něj rozpustím :)) Když jdu ale kolem stejného stromu o pár týdnů později, nemusí se už dít nic - je to všechno asi hlavně o mém momentálním rozpoložení.

I tady v Praze je pár stromů, které tu a tam rád navštěvuji. Pokud jsem hezky vylazený, tak i vnímám, jak strom vnímá jak si s ním pohrává vítr, jak si strom uvědomuje své okolí, jak vnímá fyzický kontakt se stromy okolo apod. Je to úplně jiné, než jak vnímáme svět my lidé. Je to ale spíše jen takové nahodilé, žádné systematické vhledy do stromů :))

Možná je to jen má fantazie, ale tyto věci jsem si uvědomil při pozorování stromů..
pro Václava | 26.08.2010 22:03
Honza
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Já to vnímám podobně. Jednou mě bylo celkem špatně a to jak fyzicky, tak i psychicky a šel v noci kolem jednoho menšiho osamělého stromu. Nevím co mě to ani napadlo, ale šel jsem k němu a dal na něj ruce. Zrovna jsem dal dlaň na nějaký úraz co se měl již zahojený na kmeni a tak vnitřně jsem s ním vyjádřil soucítění. V tu chvíli sem se cítil naprosto spojený se stromem. Dokonce ač to zní zvláštně chvílemi jsem nevěděl jestli já jsem já a nebo já jsem ten strom. Po asi minutě intenzivního prožitku jsem se stromu pustil a poděkoval. Jak jsem odcházel zjistil jsem že mě už vůbec nebolí koleno, diky kterému jsem předtím kulhal a bylo mě naprosto skvěle a lehko na duši. Od té doby vím že stromy umí komunikovat a také pomáhat.
každý strom má svého ducha | 28.08.2010 23:45
Maruška(24)
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Před více než pěti lety jsem jednoho dne četla zmíňku o tom, že každý člověk má nejenom znamení ve zvěrokruhu, ale také stromokruhu. Nějak jsem se tím však nezabívala. Jednoho dne jsem byla v brezovém parku u nás ve vesnci. Okolo mě rostli samé břízy. Bylo to nádherné. Jemný vánek hýbal větvemi a všude byl klid. Bříza je krásný strom, pomyslela jsem si a v duchu jsem promluvila k ní, jak moc bych si přála, aby to byla právě ona. Cítila jsem se vedle ní tak dobře a působila na mě tak jako by to byla zpřízněná duše.
O pár dní později...no nemusím psát, co jsem se dozvěděla, pochopitelně to byla ona. Miluji stromy, věřím na to, že každý strom má svého ochraného ducha, se kterým můžeme navázat kontakt při eseaci a který na nás může i promluvit. Vím totiž, že jsou mezi námi i lidé, kterým se to už podařilo. (Vyzařují kosmickou energii, a nedivme se. Vždyť jsou díky svojí výšce nebi blíž než kdokoliv jiný).
A když strom zemře, tak duch stromu odejde zase do jiného stromu. Mám doma v pokoji květiny a od té doby co o duchách rostlin vím, nesmí v mém pokoji scházet. Z učení Doreen Virtue vím, že stejně jako mi lidé máme ochrané bytosti, tak i rostliny a zvířata je mají také. Malinké bytosti připomínající víly, které očisťují naše těla od negativní energie a proto se snažím, aby v mém pokoji byli vždy, jak květiny, tak i víly. Čím více květin = tím více víl. Miluji květiny a dotýkání se kůry stromů, pohled na vykotlané pařezy ve mě vždy vyvolá myšlenku na skřítky. A mech?:) Nedivím se, že víly tančí právě na něm:):) taky bych to brala. Možná, že si budete myslet, že jsem blázen, ale věřte nebo ne. Tohle je pravda! Duchovní svět je blíž než si myslíme. Stačí jen a jen věřit!
Stromy | 3.10.2010 21:50
Martina
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Náhodou som natrafila na tieto príspevky. Veľmi ma to potešilo, je úžasné vedieť, že je viac ľudí ktorý takto cítia energie stromov. Tiež cítim ich energie a keď sa ich dotknem, je to úžasné ako si navzájom vymieňame energie. Milujem stromy, som šťastná že existujú tu s namy na zemy. Robia svet krajším :-))
Stromy | 3.11.2010 16:30
Eva Lenská
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Bez stromů si snad život ani neumím představit. Miluju je, bohužel se mi zatím nepodařilo jejich energii nějak výrazněji cítit.
Mám svůj strom - je to mohutný modřín, jen se bojím, že třeba někoho napadne ho porazit. Všude kolem něj už jsou stromy pokácené a nebo ty, co zůstaly mají na sobě namalovanou značku.
strom | 13.11.2010 22:05
Ondra
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
stromy jsou velice zajímavé . u nás nedaleko od vsi je jeden velice vyjímečný a to tím že do něj uhodil 2x blesk , ale pořád žije . Je to dub , takže pod jeho větvemi se cítím vždy v bezpečí .
stromy | 24.11.2010 14:06
nelinka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Take mam rada stromy , hlavně buky , jsou tak přijemne na dotek , hladke , přez den uplně sviti , někdy je obejmu , věřim v jejich silu. Už jste si všimli , že stromy jsou každy jiny , neni dvou žeby byly stejne. Na některych se přiroda vyřadila , jsou krasne zdrave i nemocne. Mam galerii , jen fotky stromu.
podobní lidem | 16.01.2011 23:04
Markéta
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Já se jen hodně dívám a pozoruji, že v blízkosti stromu cítím pokaždé pozvání k zastavení...tiše září, vnímám ten klid a světlo...promlouvají beze slov, jako nejlepší přátelé .. Též jsem si všimla, že stejně jako lidé jsou to praváci a leváci ...stačí se podívat na směr, kterým se strom stáčí a roste do výšky...
Elementárne bytosti | 9.02.2011 17:46
Nika
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
:) Stromy majú ako hrubohmotné telo (to čo vidíme) tak aj éterické telo (dušu). Toto telo alebo výzor tejto duše je podobný človeku, dokáže komunikovať, liečiť.. a pod. No nielen stromy, ale aj všetky rastliny, pôda, dokonca aj voda :) Je to úžasné, poznám veľa ľudí ktorý ich aj videli a ja som ich tiež cítila. Raz sa ku mne dostala kniha, volá sa Bytosti prírody a dá sa zohnať aj na internete, opisuje a vysvetľuje všetky bytosti prírody (elementárne bytosti). Spisovateľka (Margot Ruis) spolu z manželom opisujú v tejto knihe veľa príbehov ich stretnutí s nimi a mne sa po tejto knihe zmenil život :) Oni sú všade okolo nás..
strom | 28.03.2011 19:46
Bája
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jsem ráda ,že jsem tady potkala spřizněné duše.Já taky miluju stromy ,taky pracuji s určitými energiemi a dávno se věnují přirodním věce.Stromům říkám milovaní a cítím jejích energi hodně.Jak tady ,ale někdo napsal i stromy jsou jako lidé,mají své povahya nálady a bohužel jsou některé,které nedají žádnou energi a už se mi stalo,že jsem si stáhla něco negativního,tak jsem mu to šla vrátit,no a bylo mi zděleno jeho jméno a to,že když budu chtít enrgi,tak mu musím něco dát.Nejdříve jsem pochybovala ,jestli to co mi telepaticky přichází je zkutečné ,ale pak jsem pochopila ,že ano.No tak mu musím říct vždy nějakou říkanku .Ikdyž je to někdy stéjná nevadí mu to.Je spokojen a dá mi nádhernou energi.Mám v tom samém parku ještě jeden strom a ten je uplně jiný,je vážný a má k němu velikou úctu,vždy mi dá nádhernou energi a dá ji tak silnou,že jí cítí i můj manžel ,který se moc těmto věcem nevěnuje a docela o určitých věcech pochybuje.Stává se mi ,že někdy uvidím nádherný strom a už předem vím,zda mi dá nebo nedá energi,někdy mám takový pocit,že jsou moc pyšní na svůj vzhled a nechtějí se dělit.Nejhorší je něvedomost někdterých lidí, chodím ke krásnému rybníčku a ten bohužel změnil majitekle a ten vykácel 25 letitých stromů, udajně padaly větve.Je to tam nyní jako v pouští a já to týden oplákavala a spracovávala.Bylo to hrozné.Ještě nyní se tam válejí zbytky kmenů které hladím a omlouvám se jím za lidskou hloupost a necitelnost a hráz se mu pomalu promáčí,tak dpoufám ,že ho to vytrestá a hráz ¨se mu zbortí,aby pochopil to co věděli naši předci i bez vysoké školy ,že živý strom drží kořeny zeminu tam kde má být .
No a u mého bydliště pokáceli dva nádherné modříny,protože dámám v domně lítali jehlíčky na balkon ,no to je hrůzá,nyní to je unás jak na větrné hůrce,protože obec pokácelá i topoly které zadržovaly vítr od hor,no parádá ,jak někteří lidé jsou moudří,hlavně vše vykachličkovat a nelépe ,vykácet stromy ,protože :padají listy a jehličí a,jsou blízko cesty a padají větve a tak dále.Někdy mi ta lidská hloupost fakt bere dech.B.
Mágia stromov | 12.06.2011 14:51
Martina
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Lidska hloupost a stromy, | 2.09.2011 14:36
Berry
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Mila Baja, tak ja bohuzel mam taky nekolik neprijemnych zazitku ohledne necitelnosti lidi vuci stromum, taky jsem je oplakala. Zasadila jsem pred panelak brizku, muj oblibeny strom, s hruzou v ocich jsem se divala jak pri sundavani starych balkonu polozili delnici na ten stromek stary, tezky,zelezny balkon, malem me ranilo. Sla jsem za nimi a pozadala je aby ten balkon dali pryc, rekli ze pry jinde neni misto a ze vyroste jinej. No nastesti moji synove mi pomohli zachranit stromek, ktery to prezil i kdyz puvodni kminek casem seschnul tesne vedle vyrostl novej, nechala jsem tam oba a brizka se ma pekne k svetu. Dalsi sok jsem zazila letos jeste 2x, za barakem jsem sledovala rust tak 10 krasnych briz uz celkem 18 let, byly asi 1 metr vysoke kdyz sme se tam pristehovali, letos v zime najednou slysim hluk a koukam jedna za druhou padaji k zemi, 7 krasnych vzrostlych briz, ktere lahodily dusi a chranili nas od exhalatu silnice jsou pryc. |No a do tretice, dalsi krasny strom, ktery jsem vysadila pred barak asi pred 15 lety - borovici cernou, nadhernou a majestatni, podotykam ne pod okny, tak ted nedavno v srpnu kdy jeste miza proudi naplno, tak nekdo ten nadhernej asi 5-6 m strom do poloviny kmene vyholil. Nevim co dodat, je mi z toho na dusi hodne smutno a neni bohuzel v me moci ani ty nadherne vetve ani ty brizky vratit zpet, kdybych to jenom tak dokazala...
Jinak se mezi stromy citim bajecne a vsedni starosti pozbyvaji na dulezitosti, zdaji se byt jenom iluzi...
stromy okolo cest | 3.09.2011 00:02
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
To je hezke, za sazite stromky. My tu ted mame pred balkonem 4-pruhou cestu a okolo ni jsou nasazene velke stromy. Nekdy se tak na ne vecer divam a rikam si, ze maji tezky zivot. Hluk, prach, splodiny z aut. A nemaji kam utect. Tak si vzdycky predstavuji, jak spolu asi pres ten hluk komunikuji a uci se zit mezi nami. Musi si myslet, ze jsme tak trosku na hlavu - neustale jezdime sem a tam, od rana do vecera :)
Dik, | 5.09.2011 08:55
Berry
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ja rada sazim stromky, jsou z ruznych koutu nasi vlasti a tak mi pripominaji, mila mista i hezke vylety a taky chci aby plice nasi planety byly co nejvetsi...
Ale co jsi mysli chudak stromy o nas ve mestech snad radej nevedet :-))) ja na jejich miste bych si klepala na celo...
Miluji stromy | 6.01.2012 01:39
Vláďa
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Já stromy objímám:)
Strom má tvář a ducha jako ty... | 7.01.2012 12:29
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Stromy jsou živý bytosti a každej člověk je jedním stromem.
Jsme propojenější víc než si materiální člověk vůbec dokáže představit. Najdeš sám sebe jako strom na svým místě. Když ho najdeš, nepochybuješ..jste jeden celek a na to místo se vracíš a vracíš. Jsem rád, že spoustu lidí, chápe propojenost s matkou zemí a směje se iluzi naší "matrixové" existence. Strom tě léčí s plnou silou proto, protože jsi to ty kdo se léčí. Komunikuješ s ním, protože komunikuješ se svým duchem. Z toho vyplývá jednota zbavená iluzorního ega a chápání skutečnýho života.Nežiješ na Zemi odděleně jako člověk, ale jako život propojenej se vším...přeju všem svobodnej život bez vězení danou tupou nevědomostí(o.
stromy | 30.09.2012 21:45
Jitka_RK
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den,
občas na procházce v lese přiložím ucho ke stromu a poslouchám hučení jeho energie. Ptám se ho, co mi chce říci. Slyším prakticky stále totéž. Jsme spojeni se zemí, přijímáme vše, jak plyne... avšak, co se to děje s vodou? Je nemocná. Pomozte, prosím, voda musí být čistá. Zbavte jí nepravdivých informací a jedů.
Je mi líto, že nevím, jak předat prosbu stromů. Prosím o pokoru v lidech a pochopení spojitosti všeho a všech. Ať láska a pravda zvítězí!
Jitka Rk | 1.10.2012 08:49
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
taky dobrý den...
zatím vítězí něco jiného...že
buďte tou vodou,nasloucháte stromu -mluvíte sama k sobě..
mám pocit, tedy nemám...že vy jste tím stromem...nebo ty jsi tím stromem(.
toto je předaná prosba
...
-> Jitka a Stepan | 1.10.2012 10:08
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
a me napadlo toto (k tomu co napsal stepan):

pani je pani, strom je stromem, voda je vodou.

pani neni stromem, pani neni vodou!!

ale.. podstata vseho je stejna = napr. vsechno je postaveno z atomu a mezi nimi pusobi ruzne sily atd.

otazka zni: jsem clovek, nebo ta podstata? nebo oboji?

ruzne nabozenstvi a meditace smeruji k tomu, ze si mohu prozit, ze jsem ta podstata. ne prozit jako clovek, ale prozit jako ta podstata.

vypada to mozna jako filosofie, ale je to mysleno ciste prakticky

jen ted premyslim, jak to ocisti tu vodu (prestanou letat letadla?, prestanou jezdit auta? prestaneme pouzivat chemii?).. pokud bysme to prozili najednou, tak mozna jo, ale neprozivame to? jako ta podstata? a prece se to deje. je to podstate jedno? vsak ji se to netyka, jak zijeme, ona je tim zivotem, at uz je jakykoliv

pani by to ale pak mozna mohlo prestat vadit, protoze by zjistila, ze vlastne neni jen pani a zacala by to vnimat takove jake to je - vsechno okolo by se ji mohlo zdat vice dokonale (at uz to je jakekoliv), protoze by prestala vytvaret to deleni ja jsem tady a tady uz ne.. zmizelo by ono "toto je dobre" a "toto je spatne", a s tim i "pomozte prosim ostatni" (chapala/vnimala by to ze vsech stran najednou)

tak to bylo mysleno Stepane? nebo jinak?
Václav a paní (. | 1.10.2012 10:52
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
...no takhle
paní není stromem ani vodou fyzicky , jistě...
ale v podstatě je..
je vědomí vody,vědomí stromu
tím, že v uvozovkách převezmu tu sílu nebo přirozenej přírodní zákon(života)
tak má tu možnost být blíže zemi a skrz sebe "věcmi pohnout"...
je to jakási opravdovost - podstata vědomí...
(: ...jestli jsem mimo,poď povídat Václave
Václav i paní | 1.10.2012 11:06
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
tím, že skrz svojí vodu v sobě se začnu očištovat,tím že skrz promluvu stromu naslouchám--tím k sobě přitahuju v uvozovkách ten řešící se prostor -
prostě ta příroda naslouchá a začne tak činit - né že by se sám vyčistil potok-ale zapne se ten vědomý mechanismus(který neustále běží)...a tím mu dáš větší váhu...takhle nějak ta voda,zem,planeta funguje...jsi to i ty
V a p. | 1.10.2012 11:15
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ten duch...duchem přebíráš chod...no ,půjdeš a ten potok vyčistíš...
...ale ten potok už mezitím reaguje...jak přesně?...zřejmě na bázi těch atomu,tý přenosný energie...vědomí kterou zašleš...
uf...radši už nic neříkám....(. (zavařil se mozek)
dodatek | 1.10.2012 11:24
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ps..my jsme tělo- voda ze 70%? ...
dodatek 2 | 1.10.2012 12:21
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
jsme tělo -rovná se strom
jsme vodou v sobě - rovná se voda
země a já jsme totéž
vědomí je celek - čili naše podstata země i nás samých
...jsme společnou silou a pomocí té síly působíme
..neumím to říct najednou...tak takhle po kouskách
myšlenky jdou postupně...postupně si vymýšlím-přemýšlím
dodatek 3 | 1.10.2012 12:35
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
řečnická otázka
jakou sílu může vyvinout člověk? - zřejmě nepředstavitelnou
(náš mozek - alá vědomí funguje na málo % prozatím) (mozek jako startovník)
čím větší propojení "vyvineš", tím víc se nepředstavitelné stává představitelným - "čili hýbajícím se prostorem"
prostor je rád a spolupracuje - tak jako tělo se očišťuje ....i voda se očišťuje,(Země se očištuje)
Když už je nánosu příliš moc - tělo i Země,voda potřebuje zásah zvenčí...
...pokud není nánosu příliš - lze vše pročistit společným vědomím- čili má maličkost se propojí a "upevní možnost léčby")
(takhle to cítím, vše může být jinak samozřejmě, lépe to nedokážu říct)
závěr č.4 | 1.10.2012 13:00
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Václav
vypada to mozna jako filosofie, ale je to mysleno ciste prakticky
Š. ...praktická podstata vědomí...(. až sem chápu a na to ti odpovídám "rozvedeným souhlasem"
V.
jen ted premyslim, jak to ocisti tu vodu (prestanou letat letadla?, prestanou jezdit auta? prestaneme pouzivat chemii?).. pokud bysme to prozili najednou, tak mozna jo, ale neprozivame to? jako ta podstata? a prece se to deje. je to podstate jedno? vsak ji se to netyka, jak zijeme, ona je tim zivotem, at uz je jakykoliv

Š.
Nic jentak nepřestane létat,ani se jentak nepřestane používat chemie
(jak letadla souvisí se znečištěním vody?-???)(. Nic nemůžeme prožít najednou a najednou vše ovlivnit okamžitě...Podstata nemá co do činění s nevědomím lidí,funguje až když se na ní napojíš.Podstata se týká vše,když ji začneme žít...v tu chvíli podstata - rovná se ovlivnění ku prospěchu
V.
pani by to ale pak mozna mohlo prestat vadit, protoze by zjistila, ze vlastne neni jen pani a zacala by to vnimat takove jake to je - vsechno okolo by se ji mohlo zdat vice dokonale (at uz to je jakekoliv), protoze by prestala vytvaret to deleni ja jsem tady a tady uz ne.. zmizelo by ono "toto je dobre" a "toto je spatne", a s tim i "pomozte prosim ostatni" (chapala/vnimala by to ze vsech stran najednou)
HYPOTÉZA, málem pravda, ale není vzhledem k tomu co jsem tu řek... (.
...
Bylo dobré kdyby se vyjádřil kvalifikovaný odborník - třeba ty Václave
a napsal kvalitní text k této nečekané problematice.
Nevím jestli jsem příliš zamotal nebo říkám něco co je pravda...
Řekl někdo někdy už něco takového?, já nevím)
definitivní závěr z mé strany | 1.10.2012 13:16
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
.ps..líbí se mi ..."mě napadlo"...
taky se dycky napadnu a pak se ze sebe nemůžu vymotat
Proč nemůžu nikdy nic říct rovnou? a bez napdení (.
Bylo by vše jasné a bez chaosu. Slovo jasné - měním na trochu srozumitelné...
:-) | 1.10.2012 13:34
AGAPE láska
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Šťastný jsem, když TO prožívám, ne když o TOM přemýšlím.
Vše krásné.
Agape láska | 1.10.2012 13:47
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
pakliže tomu budu rozumět - pak mohu být šťasten a prožívat to
do té doby o tom "musím" přemýšlet...Přemýšlel jsem neplánovaně...jinak se To žije.....ale taknějak neuceleně...Je dobré si to rozebrat naplno (: (i když třeba chybně)
ps. všechno můžu žít napůl...ale pak nic nežiju na 100% - čili to nerealizuju(.
-> Štěpán | 1.10.2012 14:31
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Napsal si tu toho strasne moc a popravde se v tom moc nevyznam. :)

> jak letadla souvisí se znečištěním vody?

na co litaji?? :))

> taky se dycky napadnu a pak se ze sebe nemůžu vymotat

ja se tentokrat nastesti nezamotal :)

> kvalifikovaný odborník - třeba ty Václave

odbornik na co? :) pokud mluvime o vedomi/podstate a podobnych vecech, chapu to jako neco naprosto nepopsatelneho a neuchopitelneho, takze se s tim asi musi poprat kazdy sam.. a nebo to neresit.. taky pekne reseni.. rychle, jednoduche :)
Václav | 1.10.2012 14:43
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
odborník - no tak jako jo jsi...(. (odborníka ber jako uznání)
..."letadla..aha ..ale nelítaj jen na vodu, že ne" (. letadla neznám
nezamotal ses? opravdu? já jenom trochu
nevyznáš se v tom?, nevadí (.
přečti si to znova...a pak třeba už nečti,neřeš
..snažil jsem se odpovědět...(:
-> Štěpán | 1.10.2012 15:07
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
mel jsem na mysli spalovaci motor a zplodiny, ktere z toho potom padaji dolu

nezamotal jsem se, a na tebe koukam zpusobem, ze ty taky ne.. to co se deje zde v diskuzich neresim, to pro me nejsi ty

mozna jsem zacal nespravnym smerem a polozil otazku zpusobem, na kterou ani nebylo mozne rozumne odpovedet..
Václav | 1.10.2012 15:23
Štěpán
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
(:
alles gute

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Duchovní člověk reaguje na všechny myšlenky citlivěji a intenzívněji. Snáze onemocní, není-li pevný. Musí proto též stále bdít, dokud jeho nové vědomí se nestane tělem a krví, aby nevešel v pokušení. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0