Název příspěvku:

HIV / AIDS - vir od opic, nebo biozbraň ??


vložil: Václav (5.01.2017 02:59)
kategorie: běžný každodenní život
 
VIR HIV 1
je v epidemii AIDS nejdůležitějším virem. Jeho genetický kód se natolik liší od genetického kódu HIV 2, že nelze předpokládat, že by vznikl pouhou jeho mutací. Je však možné, že pochází z viru vyskytujícího se u šimpanze. HIV 1 se patrně již dlouhou dobu vyskytoval u některých izolovaně žijících lidských populací, kterými byl relativně dobře tolerován.

VIR HIV 2
je relativně blízkým příbuzným viru africké opice (mangbey, rod Cercocebus). Nejpravděpodobnější hypotéza naznačuje, že někdy v bližší či vzdálenější minulosti došlo k přenosu tohoto viru z opice, která byla jeho rezervoárem s relativně dobrou tolerancí k němu, na člověka, který se stal novým hostitelem tohoto viru a nebyl na něj připraven. HIV 2 stejně jako HIV 1 může u člověka způsobit onemocnění AIDS, jeho přenos je však obtížnější. Dojde-li k němu, projeví se ve srovnání s infekcí HIV 1 rozvinuté onemocnění méně často a za delší dobu.

zdroj: http://www.hiv-prevence.cz/co-je-hiv.html

------------------------------------------------------------

"Svetová zdravotnícka organizácia odštartovala v roku 1977 jeden z najzradnejších plánov v deji­nách, keď začala v Afrike s očko­vaním proti kiahňam. Takto boli zámerne infikované africké náro­dy. Krátko po očkovaní vypukol na africkom kontinente AIDS. Brazília dostala rovnaké očkova­cie sérum od Svetovej zdravotníc­kej organizácie a AIDS tam vypu­kol v rovnakom čase ako v Afrike. Ukázalo sa, že vo všetkých kútoch sveta, vo všetkých štátoch, kde Svetová zdravotnícka organi­zácia vykonávala koncom 70. rokov plošné (povinné) očko­vanie proti kiahňam, vypukli do dvoch mesiacov prvé príznaky choroby AIDS."

Zatiaľ čo vo svete začal AIDS vyhladzovať ľudí černošskej rasy a zabíjať v Afrike, ale aj Ázii, v Spojených štátoch AIDS na počudovanie postihol spočiatku iba homosexuálov. Zimomriavky vyvolávajú slová senátora Coopera o cieľových skupinách, ktoré majú byť infiko­vané. V USA boli občania infiko­vaní AIDS takisto prostredníc­tvom vakciny, lenže tentoraz urče­nej proti hepatitíde typu B. Cen­trum pre kontrolu chorôb v spolu­práci s Krvným centrom v New Yorku začalo na príkaz vlády USA očkovať homosexuálnu populáciu v New Yorku, San Franciscu, Los Angeles, Chicagu a St. Louis."

zdroj: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2678-aids-najucinnejsia-biozbran

------------------------------------------------------------

ha, a teď čemu věřit, že? :))

KOMENTÁŘE

K tomuto tématu zatím nikdo komentář nepřidal. Můžete být první.


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život je žert. To jsem si vždycky myslel, teď to vím. (John Gay - nápis na jeho náhrobku)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mayské kultury
komentářů: 0
Jen tak o ničem
komentářů: 5, poslední: 18.01.2017
Archetypy - obsahy kolektivníh..
komentářů: 7, poslední: 18.12.2016

Satsang with Mooji
komentářů: 66, poslední: 14.01.2017
Géniové a jejich vztah k tzv. ..
komentářů: 10, poslední: 12.01.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 27, poslední: 12.01.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 47, poslední: 8.01.2017
Ztuhnutí a vibrace při usínání
komentářů: 89, poslední: 5.01.2017
Sublimační (podprahové) nahráv..
komentářů: 6, poslední: 2.01.2017Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0