Název příspěvku:

Nadpřirozené schopnosti vers. bludy


vložil: Václav (9.07.2013 00:52)
kategorie: mentální techniky
 
Seznam některých oblastí, které se řadí k tzv. nadpřirozeným schopnostem a o kterých tu a tam někdo tak rád prohlásí (já to umím). Toto nepíší proto, abych tu tvrdil, že to jsou/nejsou vyloženě nesmysly, ale jednoduše jsem se s ničím z toho v praxi nesetkal.

1. ohýbání lžiček myšlenkou - pokud umíte, můžete mi to přijít ukázat. Jsem dokonce schopen sehnat publikum, které rádo přispěje, pokud něco podobného uvidí (poté, až to uvidí, ne před tím + také publikum seženu poté, co to uvidím na vlastní oči, ne před tím).

2. telekineze - někteří tzv. léčitelé a ezoterici se rádi ohání větou "povedlo se mi pohnout myšlenkou předmětem". Prakticky ovšem neukázali nic. Nikdy jsem naživo nic podobného neviděl. Pokud myslíte, že tyto schopnosti máte, rád se na to přijdu podívat.

3. zapalování svíčky myšlenkou. Opět - slyšel jsem spoustu pohádek o tom, jak to je snadné, jak se stačí napojit na živlové energie a pak je to možné apod., ovšem skutek utek.

4. levitace - vzpomínám si na přednášku Eduarda Tomáše, který trdil, že četl texty, kde se psalo, že pokud člověk medituje na to, že je lehký jako pírko, může chodit po vodě. Pokud se dokážete vzášet, ozvěte se. Natočíme na video. :)

5. proutkaření
viz http://zivotni-energie.cz/forum-proutkareni-prakticky.html

----------------------------------------------------------------------------------

PS:

napsat do diskuze "já to umim" je sice hezké, ale bez praktické ukázky se jedná jen o komentář a nedokazuje to nic..

podobně napsat "je to nesmysl", je komentář s informační hodnotou blížící se nule..

KOMENTÁŘE

5678 | 23.07.2013 07:40
1234
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
No ty ses vážně posral
| 23.01.2014 15:46
milan
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ako správne kráčať životom?


Všetko, čo jestvuje na zemi je človeku k dispozícii. Zo všetkého môže brať, ochutnať, prežiť a zakúsiť. Len jedno jediné nemôže! Spôsobovať pri naplňovaní svojich žiadostí utrpenie iným! Ak totiž takto koná, nevyhnutne sa do vlákien jeho osudu začnú votkávať temné vlákna, ktoré ho stiahnu nadol.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1401/ako-spravne-kracat-zivotom
videa | 29.06.2014 11:05
reikidoka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Qigong Demo with Master "John Chang"
http://www.youtube.com/watch?v=RAAB0dbc3Es

Master Zhou at Qi Revolution dries Mud in his bare hands in less than a minute!
http://www.youtube.com/watch?v=cDIPv_gzOgM
Přenos myšlenek | 14.09.2017 06:10
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jmenuji se Martin Svoboda.Stala se mi taková zvláštnost.Možná budu všem připadat jako blázen,ale já jsem si jistý,že to umím.Slyším prostě myšlenky lidí kolem sebe a umím svoje myšlenky posílat lidem do hlavy.Nerad bych,aby tento text lidé brali jako blud nebo jako snahu se zviditelnit.Prostě to v sobě nemohu dál držet.Asi před rokem se mi začli zdát sny.Nejdřív jsem si myslel,že mám nějakou nemoc,ale postupem času mě ta energie nebo ten dar,chcete-li,začal přesvědčovat.Popírá to sice veškerá vědecká fakta,ale už je to realita.Já jsem živoucí důkaz.Jenom nevím,jak to prosadit.Už slyším takovou spoustu lidí,že je mi z toho občas i zle. Vlastně tím žádám o pomoc,protože sám to nemám šanci udržet.6ádám lidi,kteří se o podobná témata zajímají at mě kontaktují.Žiji v jihočeském městečku Kunžak.Boubík .
ahoj | 14.09.2017 10:20
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
znám pár lidí, kteří popisovali to stejné. ve všech případech ti lidi v životě něco řešili, byli vnitřně rozhození, něco dělali ne úplně přirozeně, dříve požívali drogy, prošli si nějakým traumatem, apod. (většinou by to asi ani nepřiznali, ale bylo to na nich na první pohled vidět). to by mohlo posloužit jako návod, jak z toho ven - najít v sobě harmonii, klid. Příroda, sport, práce, různé koníčky, apod., to už asi bude individuální

pokud se člověk umi naladit na lidi okolo, např. tím, že se na ně podívá a přijdou mu důležité informace, je to asi to, co lze jen doporučit. Pokud to ale přichází samo ze všech stran, tak asi kolem sebe člověk nemá přirozenou energetickou clonu, která by ho před tím vším odstínila, viz výše

taky je otázka, nakolik jsou ty myšlenky opravdu těch "okolo" a kolik si k tomu přidáváš sám (mozek může sám o sobě generovat zvuky, slova, věty, obrazy a dokáže to dělat tak dobře, že to může vypadat, jako by to šlo odjinud).

tlačit někomu do hlavy své myšlenky - já bych řekl, že to funguje víceméně všem, jen ne každý si to uvědomuje a provádíme to často spíše nevědomě. osobně bych to moc nedoporučoval dělat. on se tím člověk začne zamotávat do energií toho, komu ty myšlenky posílá, a pak z toho může mít sám v hlavě pěkný guláš, protože člověk dopředu nikdy neví, s kým ma zrovna tu čest.

mimochodem bacha na začínající onemocnění typu schizofrenie, paranoia
Přenos myšlenek | 14.09.2017 10:57
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Tak za prvé.Co se týče mého zdravotního stavu: Jsem naprosto zdravý jedinec.Za druhé:To,že tomu lidi věřit nebudou,s tím jsem počítal.V mém okolí je dost lidí,kteří moje myšlenky slyší,takže to dokázat mohu.A mimochodem,zrovna ty budeš jeden z těch,kteří na mě napojeni nejsou.Důkazů je už víc než dost.Jen to nikdo nechce řešit,protože se toho všichni bojí,A za třetí:Pokud si o tomhle se mnou nikdo nepromluví,tak je to největší česká blbost v historii.Předám to kdyžtak třeba Amíkům.Já to myslím smrtelně vážně.Bez legrace a bez lží.Potřebuju prostě poradit,na koho se mám obrátit.A nemyslím tím sakra blázinec.
boubik | 14.09.2017 16:14
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ok, myslím na jednu konkrétní věc. co to je?
Přenos myšlenek | 14.09.2017 18:43
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Co takhle se sejít s někým,kdo si mě vyslechne. Co ty na to? Přece nebudu psát podrobnosti do diskuzního fora.Pokud by se mi povedlo prohloubit a napojit tento dar na více lidí,tak by lidi nepotřebovali média.Bavili by se mezi sebou myšlením.Uvedu jeden příklad.Neexistovala by zločinnost třeba.A taky ti odpovím na tvojí otázku. Je to nějaký druh energie.Jsem jí zdrojem.A samozřejmě to chce testy.
boubik | 14.09.2017 20:06
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
promin, ale

1. to s temi medii a zlocinnosti je uplne naivni predstava. vsechny ty media a zlocinost preci patri nedilne k tomu, jak lide ziji, jaci jsou. lidi nezmenis tim, ze pujdes a vsechny je neco naucis

2. jak uz jsem naznacil vyse - lide mezi sebou zcela bezne komunikuje na dalku neverbalne, na tom se neni co ucit. krome toho v dnesni dobe a nasich krajich rozhodne neni problem s komunikaci na dalku - viz pocitace, telefony, nejruznejsi soc. site. kdyby mezi sebou vsichni komunikovali myslenkami, co by se na tom vsem zmenilo? myslim, ze prilis ne. jen by z toho mozna byli jeste vice unaveni

3. odpoved, ze je to "nejaky druh energie" se hodi UPLNE na vse. neco konkretnejsiho by nebylo? co chces vlastne ostatni lidi ucit?

testy - jasne, zkus najit par lidi, co to s tebou budou testovat. me si zatim prilis nepresvedcil.
Přenos myšlenek | 15.09.2017 20:21
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Opět si mě nepochopil.Bavím se tu o přímém přenosu myšlenek z člověka na člověka.Vědomě se tu bavíme o telepatii.Svými třemi body jsi mi vysvětlil,jen ted reálnou vědeckou dokázanou myšlenku. Ale neverbální.Jenže já se umím s daným napojeným člověkem bavit v mysli naprosto verbálně.Chápeš? A to nemluvím o tom,že i lidi a jejich myšlenky slyším na velkou dálku.Už chápeš vyjímečnost našeho psaného dialogu?Pokud ne,tak mi ani neodpovídej.Já blázen nejsem a drogy neberu a nikdy jsem je nebral.
;) | 15.09.2017 22:35
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
myšlenky slyšíš, ale zrovna moje ne, co?

ale chápu, hezký den
ještě dodatek | 15.09.2017 23:49
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
já nejsem ten, kdo tvrdí, že dokáže číst myšlenky jiných. nedokážu říct, na co teď myslíš. ty tvrdíš že ano, ale je tam spousta "ale" a praktická ukázka žádná. stačilo napsat, na co myslím, velice jednoduché. ale ty jsi to vlastně hodil na mě, že nejsem napojený, nechápu to, apod. to máš vážně úsměvnou schopnost
Přenos myšlenek | 16.09.2017 14:55
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Chceš důkaz? Já to chápu,že tomu není jednoduchý uvěřit,ale jak to sakra mám dokázat,když se mnou nikdo mluvit nechce.A slyším myšlenky lidí,kterých se dotknu.To je tak neuvěřitelná věc,že jí nikdo nevěří.Já jsem na to sám.A pár dalších takových,kterých jsem se dotknul,to slyší a já je.
Přenos myšlenek | 16.09.2017 15:05
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
A právě proto se snažím aspon s někým o tom komunikovat.Právě mě by se věda nebo vědci měli pokusit to zkoumat a případně mi to vyvrátit nebo dokázat.Já jsem na to sám.A jestli se to nestane,tak se z toho dovopravdy zvencnu.Potřebuju prostě poradit,na koho nebo na jakou instituci se mám obrátit.A taky se bojím,že mě zavřou mezi čtyři stěny a stane se ze mě pokusnej králík.To v žádném případě nehodlám dopustit.
Všechno je v hlavě | 17.09.2017 09:55
Olga Líbalová
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ano, věřím, že slyšíš myšlenky druhých, věřím také, že ti i ostatní potvrdí, že slyší myšlenky tvoje. Všichni ti, kteří ti věří, vědí o co se jedná a dělají to nejsprávnější, co v tu chvíli udělat mohou. Všechno je v hlavě a určitě se svými schopnostmi pro tebe nebude problém zachytit podrobnější vysvětlení, které ani nemusím do diskuse dávat.
Boubik | 17.09.2017 18:23
Evza
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Tímto problémem trpí asi 80% lidí, nejedná se o dar, ale o poruchu (podrazdeni, přehřátí, zánět .... infekce, parazité), ale chapu, že snesitelnější je představa cítit se jako spasitel nebo superman než jako postižený. Jak z toho ven...jako prvotní terapii doporučuji si koupit silnější dávku širokého spektra bkomplexu a ber ho týden nebo skoč s kamarády do hospody a pivo zajídej utopencem, kyselým pokurkem, tlačenku s cibulkou....nebo skoč na fyzickou práci (pokacej babce stromy, nastipej drivi, přihlaš se do kurzu tance, vaření, potěš přítelkyni…). Důležité je opustit myšlenku, že chceš pokračovat ve čtení myšlenek druhým, protože pouha myslenka je zacatek procesu. Věřím,že se ti podaří vratit se zpět do svého života.
-> Boubík | 18.09.2017 00:59
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
me veda zivi. meli jsme laborku, kde nas bylo par takovych, kteri jsme moc dobre vedeli, ze funguje spousta veci, ktere by podle soucasnych vedeckych poznatku fungovat nemely. fungovalo to nam, pouzivali jsme ty veci v zivote, ale nepotrebovali jsme to nejak zkoumat, dokazovat.

obcas jsem mel chut neco "vedecky dokazat".. vetsinou jsem pak byl ostatnim pro srandu.. si to v praxi predstav, jak chces tyto veci verejne prezentovat? se ti lidi vysmejou.

a proc chces vlastne tak strasne dukaz? pokud ti to funguje, tak moc dobre vis, ze ti to funguje. no a pokud je ti z toho nekdy az zle, jak si psal, tak to asi neni uplne v poradku, ne?? s tim neco delej, pracuj na sobe, vyres si to

mimochodem tyto veci byly a na ruznych mistech stale jsou zkoumane. neni to ale uplne jednoduche takove experimenty navrhnout a vetsinou se ukaze, ze lidem pri prisnych laboratornich podminkach ty "veci" jaksi prestanou fungovat... to je zajimave, co myslis?

nebo ti to vazne funguje tak dobre, ze kdyz dam do mistnosti 30 lidi, z nichz kazdy bude myslet na neco jineho a budou zapisovat na co mysli, ty to jsi schopny rozpoznat na zaklade toho, ze se jich dotknes? zapises to a pak porovname na co mysli a co jsi rozpoznal. cele to natocime na kameru, statisticky vyhodnotime.

at to ale provedes jakkoli, stejne si vetsina lidi, kterym to potom budes prezentovat, bude myslet, ze to je podvod. takze moje doporuceni zni, prestan resit nejake vedecke dukazy a radeji si udelej poradek sam v sobe
Přenos myšlenek | 19.09.2017 09:26
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Chápu tě Václave.Já vědec nejsem a stanovisko a postavení lidí k mému problemu naprosto chápu.Problém je v tom,že na mě v hlavě mluví moc lidí a bojím se toho,že se mi ten můj mozek doslova uškvaří.Zpracovávám moc informací.Slyším neustále v hlavě hlas nějaké Martiny.Údajná policistka s desetiletou praxí.Tvrdí,že leží v Motole na soukromej klinice s nějakou nemocí.Pokud to potvrdí i ona,tak to je pro mě dúkaz.A mimochodem.K výše uvedenému příspěvku: Pracuju víc než dost.Stačí se zeptat tady v Kunžaku. :)
Přenos myšlenek | 19.09.2017 09:43
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Koneckonců, věda je na světě od toho, aby dokazovala těžko vysvětlitelné jevy a záhady. Opravte mě, jestli se mýlím. A Evza, z hlediska mého zdravotního stavu. Až na pár prkotin (pár zlomených kostí) jsem naprosto zdravý jedinec. A to se taky dá ověřit.
-> Boubík | 20.09.2017 09:23
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Podle toho, co pises, to spis vypada, ze slysis hlasy a domnivas se, ze to jsou neci myslenky. Navic to je tak trosku nekontrolovatelne a mluvis o tom jako o problemu. O praci jsem nepsal proto, ze bych tim naznacoval, ze malo pracujes, ale proto, ze napr. me funguje prace jako uzemnovaci faktor, kdy se hezky stabilizuju. Vyhodou muze byt napr. hrabani se v hline, je podzim, tak treba hrabani listi, prace na zahrade apod.

Pokud by jsi to chtel vzit vedecky, tak myslenky jsou forma energie. To si muze asi kazdy vyzkouset, ze se da na ledacos naladit a da se ledacos vysilat. Kdyz se na nas nekdo podiva a zameri se na nas, i kdyz je napr. za nasimi zady, tak to lze vnimat. Pokud na nekoho hodne myslime, nekoho s kym se vzajemne dobre zname, je pravdepodobne, ze i on zacne na nas myslet, napise nam apod. Kazdy kolem sebe ale taky mam energeticke obaly, lidove receno auru, ktere nas chrani pred okolnimi energiemi. Lze to videt (ja to vidim, kdyz to chci videt), takze nema smysl diskutovat o tom, ze to je nesmysl. Chrani nas to pred tim okolo. Neco jako kdyz nas obleceni chrani pred zimou. No a v jakem stavu je asi tva aura, kdyz se nahodne nalazujes na ruzne energie z okoli? Tusis, kam mirim? Ruzne schopnosti jsou fajn vec, kdyz to ma clovek pod kontrolou a dokaze s tim pracovat, ale pokud je to mimo jeho kontrolu, je asi neco spatne.

Mozna hodne premyslis, takze jsi casto "v hlave" a pak se ti to deje. Mozna malo relaxujes. Ledacos by ti mohly usnadnit meditace, jasneji by si videl, co se ti deje a proc se ti to deje. Mozna jsi hodne mezi lidmi, mozna jsi malo mezi lidmi. Mozna mas nedostatek nejakeho prvku, mozna prebytek. Ber to tak, ze pokud by jsi byl pekne vylazeny, v harmonii, tak se ti to dit nebude. Vsechno by davalo smysl, zadne problemy, se kterymi by jsi si nevedel rady, apod. Z tohoto pohledu neni nejake cteni myslenek vubec dulezite. Dulezite je, ze to vnimas jako problem a ze te to omezuje.
věda | 20.09.2017 09:24
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
> Koneckonců, věda je na světě od toho, aby dokazovala těžko vysvětlitelné jevy a záhady

ja vim o vede sve, deje se v ni ledacos, je to jako se vsim - je to predevsim o lidech, kteri tu vedu delaji
policistka | 20.09.2017 09:29
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
> Slyším neustále v hlavě hlas nějaké Martiny.Údajná policistka s desetiletou praxí.Tvrdí,že leží v Motole na soukromej klinice s nějakou nemocí.

jenze toto prave neni prilis vedecky pristup. mohl jsi sedet nekde v restauraci a na podvedome urovni jsi mohl zaslechnout zpravu, ze se neco takoveho stalo, to si ani nemusis uvedomovat a pak ti tuto informaci mozek predklada v podobe hlasu v hlave. mozek toto dokaze. sbira informace a pak je ruznym zpusobem kombinuje.

nekteri lide lze take oznacit jako notoricke/patologicke lhare, neustale si neco vymysi a snazi o tom vsemozne presvedcovat ostatni i sami sebe. jak muzeme vedet, ze necim podobnym netrpis ty?

ja samozrejme netvrdim, ze to je tak nebo tak. beru v potaz vsechny moznosti. pokud bych mel ale pouzit vedecky pristup, tak toto jako nejaky dukaz brat nelze. to muzes brat jako dukaz leda ty, s tim, ze se k tobe ta informace nejak dostala a ty vlastne ani nevis jak a proc
Přenos myšlenek | 20.09.2017 10:07
Boubík
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jo a co s tím teda mám dělat sakra?Nechat to bejt a nechat na sebe neustále někým mluvit? Víš co,asi máš pravdu.Stejně by mi to nikdo nevěřil.Je lepší si to nechat pro sebe a radši se s tím naučit žít co? Tak víš co? Já si to pro sebe fakt nenechám.A sem už nic psát nehodlám.Já jsem si jistý,že to tak je.A když s tím nikdo nechce nic dělat,tak se o to postarám sám.Vaše škoda.
-> Boubík | 20.09.2017 11:58
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
nase skoda? my s tim problem nemame, ty pises, ze s tim mas problem

a proc pises, ze se s tim neda nic delat? vzdy se da neco delat. viz vyse, uz se nebudu opakovat

mej se fajn

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Když něco chci vidět, tak to vidím. Když to chci vidět v jiné sféře, dívám se na to jinýma očima. Dívám-li se na to tak, jak věci ve skutečnosti jsou, nevidím nic. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7959

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0