Název příspěvku:

Ochrana proti čarodějnici


vložil: alexa2002 (16.07.2011 21:43)
kategorie: běžný každodenní život
 
DOTAZ: mam pocit, ze mi moje spolupracovnice skodi. Vzdycky, kdyz se ji sverim s nejakym svym zivotnim planem nebo vidi, jak jsem stastna se svym pritelem, prijde zlom a pad. Je nejaka technika sebeobrany? Jestlize se o to pokousim amatersky, vzdy to odstonam na tele.

KOMENTÁŘE

-> Alexa | 17.07.2011 09:30
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Pocit, ze je Vase spolupracovnice carodejnice a ze Vam skodi vytvari, nebo spoluvytvari to, co se Vam pak v souvislosti s ni deje. A nema to co delat s tim, jaka je. Jde o to, ze jak ji vidite, takovou pak pro Vas je.

> Je nejaka technika sebeobrany
nikdo se proti Vam nepostavi, kdyz ho/ji budete mit prirozene rada. Tim nemyslim prehnanou lasku - nemusite to druhemu vubec davat najevo, nemusite nic vysvetovat.. staci ho pouze tak nejak respektovat, nestat nazorove proti nemu, nemluvit o nem nehezky apod.

hodne stesti!! :))
Dekuji Vaclave | 17.07.2011 13:14
alexa2002
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Takhle nejak to budu resit. Ale vzdyt ja to vlastne znam, pristupuju k ostatnim i k sobe vzdy s laskou. Nejsem zadna bojovnice a neplytvam energii na zavist a zast. To je pro jine...Jeste jednou dik. Asi jsem potrebovala tu pravdu pro jistotu slyset znovu...alexa2002
úsměvné | 26.07.2011 19:52
Vašek
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Václavova rada je platná pouze pokud je toto jen pocit. Pokud to je schizofrenie pisatelky je lepší si nechat poradit od psychologa. Ale pokud je ta kolegyně skutečně něco jako čarodejnice, asi nikoliv školená, ale prostě má tak silnou mysl že se její záměry realizují bez fyzického přičinění...je třeba použít patřičné techniky. Nejjednodušší a základní je žádat nějakou vyšší sílu - tj. Boha, o ochranu, o zásah v této záležitosti. Záleží na vaší zbožnosti. Když to nefunguje nabízí se škála magických obranných technik, některé muže člověk použít sám a nebo s pomocí šamana, magika ap. Tento problém je starý jako lidstvo samo, akorát v naší moderní době to vypadá jako něco nemožného. Myslím že by to však vyřešilo takovému člověku nic moc neříkat a už vůbec ne osobní záležitosti a hlavně plány. Ale to jsou ženy...dobrovolně něco vypindaj někomu o kom si myslí že je čarodejnice a škodí jim a pak si stěžujou na netu a hledaj radu, co s tím... :)
Succubus | 15.08.2011 10:09
Ignácius
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jsem přesvědčen o tom, že čarodějnice/posedlé démonem v dnešní době skutečně existují. Ale rozhodně to nejsou ty, co nosí černé šaty a znaky ďábla. Mají zcela normální převleky - na oko jsou úplně běžnými lidmi. Jejich zbraní je dokonalá přetvářka. Ale jak se proti nim bránit? Zlem? Požádat Satana? Musí existovat přeci i nějaké ochranné pomůcky - talismany, znaky, tetování... prostě něco, aby si nás nevšimli a nechali nás na pokoji? Víte o něčem takovém a nebo o někom kdo by poradil?
Čarodějnice | 19.08.2011 14:22
-Morney-
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jedinee si nechat poradit od takoveho carodeje.Venuju se magii.Napis mi na mail. jaromir.2007@seznam.cz
hmmm | 1.09.2011 09:50
Dejw
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
podle mě je to jednoduché, vyvarovat se jakémukoliv povídání o plánech a neukazovat se s přítelem, neboť všichni lidé mají sílu měnit, ovšem většina lidí v této společnosti to prostě neví a tak dál kurví co se dá i bez jejich vědomého přičinění.
Takže vaše kolegyně "čarodejnice" opravdu je ale sama o tom neví.
Ochranné techniky | 7.09.2011 10:16
Kuba
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den, asi se shodneme na tom, že je nutné vždy pečlivě zvážit, jaký je charakter člověka, kterému chci otevřít své srdce a sdílet s ním část svého soukromého života. Když dojdeme k závěru, že on/ona není člověkem, který mi sedí, případně je mi vysloveně nepříjemný, nebudu s ním za každou cenu sdílet své hlubší myšlenky, nebudu mu otvírat své soukromé záležitosti. Dále, na ochranu proti jakýmkoli druhům vměšování na úrovni jemnější, nežli je ta hruběhmotná, souhlasím již s výše řečeným, tedy obracet svou mysl k Vyšší Síle, s prosbou o pomoc a ochranu. Pokud chcete tuto techniku konkretizovat, doporučuji tu, kterou učil např. Paul Brunton své žáky a přátele během druhé světové války. Jde o vizualizaci zářícího ochranného (silového) pole energie, kterou poskytuje právě Vyšší Síla, nekonečné Bytí, ke které se obracíte s veškerou důvěrou a vírou v duchovní i materiální ochranu. Síla, která je i ve vás přítomna jako Boží jiskra ve vašem srdci, se při této vizualizaci rozvine. Mezi Jogíny se této technice přezdívá "vajíčko". Souhlasím i s projevy dobré vůle vůči všem lidem, ale pozor. Mít rád ostatní neznamená chovat se ke všem a za každé situace jako milius, to je proti zdravému rozumu. V každé osobě žije odraz vnitřní skutečnosti a Boha, ale každý jednotlivec je na své cestě v danou chvíli někde. Proto je na místě zdravá asertivita a sebevědomí ve vyvážené kombinaci s tolerancí a empatií.
Obrana | 24.09.2011 17:22
Michael
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Já se magii zabýval dva roky a přečetl o tom skoro všechny knihy které se dají na netu sehnat a obraných technik znám hodně ale nechápu proč by vám měla nějaká čarodejnice škodit. Pár učíných technik: Dobré je chodit jednou týdně do kostela a to bu mnělo zabrat samo o sobě (bůch stvořil celý vesmír a určitě mile rád pomůže a stačí jse za to pomodlit) pak ješte každý den pár stroušků česneku to odhaní zlé vibrace taky je ůčiné nosit jako přívěšek pentagram a koupat jse jednou měsíčně v teplé vaně cca 20minut do které vysypete zhruba kilo mořské soli (dá se koupit i za 40kč záleží na prodejci). Osobně tyto metody používám a nemůžu si na nic stěžovat. O čarodejnicích jsem taky hodně četl, ale nikde jsem nečetl že by bezdůvodně někoho ničily kouzly. :)
help | 24.09.2011 19:44
Michael
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jestli chceš ještě poradit tak napiš na mipit@seznam.cz
A jestli bydlíš blízko Havířova tak mohu poradit osobně.
podivni lide | 20.10.2011 01:00
mirka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
vim ze exsistuji lide ktery jsou docela podivny ´´´´ myslite ze exsistuji i upiri ?
Upíři | 20.10.2011 13:11
Michael
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
O tom jsem také něco četl. Podle toho, že je navštěvovali v noci jejich mrtví spoluobčané se domnívali, že jsou to upíři. Když otevřeli rakev tak měli i po několika týdnech zachovalé tělo a po probodnutí vydávali divné zvuky. Každopádně ve středověku prý pobíhalo po lesích opravdu hodně podivných bytostí ale nakonec se ukázalo, že nic z toho není pravda. Podobně to bude nejspíše i s upírama.
Existují upíři? | 20.10.2011 19:58
Radek
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Pokud myslíte takové ty pohádkové, tak na ty v naší rovině nenarazíte(zatím) nicméně je tu spousta energetických a emočních upírů a ty s člověkem mohou pěkně zacloumat. Může to být předmět(televize, PC) nebo člověk(klidně i partner/ka, či kolega v práci) a nebo nějáký duch či jiná bytost.
Takže dávat si pozor na to jak na vás kdo účinkuje, jak se kde a s kým cítíte.
Re | 21.10.2011 11:13
Michael
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
No tak psychičtí upíři jistě existují, ale díky karmě moc dlouho existovat nebudou (doufám). A duchové tohle snad nedělají.") A kdyby ano, znáte někdo nějakou ochranou metodu?
-> Radek | 22.10.2011 12:22
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ahoj Radku. Pokud vim, ze mi TV nic nedava, nebudu na ni koukat a je po problemu. Podobne pocitac - vzdy zalezi na mne, jak ho vyuziji - jestli k necemu rozumnemu nebo k nejakym hloupostem. Partner a kolega v praci? Ja sam si vybiram ty, se kterymi travim svuj cas. A podle toho, jak se k nim chovam, se oni chovaji ke mne.

Nikdy to neni v lidech okolo, vzdy to zavisi jen na mne. V obchode se na me muze napr. prodavacka denne usmivat. A s nekym jinym se pokazde, kdyz se potkaji, pohadaji. Ti dva tedy maji v sobe neco nedoreseneho a diky tomu se jim deje to, co se jim deje. Kdyz si to jeden z nich doresi, prestane se mu/ji to dit.

> Takže dávat si pozor na to jak na vás kdo účinkuje

Ja bych to napsal nejak takto: davat si pozor na to, jak na ruzne lidi reaguji. Podle toho pak snadno poznam, jak pristupuji ja k nim.
-> Michael | 22.10.2011 13:03
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ahoj. Uz jsme si o tom psali emailem. Delas skoro v kazde vete, kterou napises, chyby. Zkus si napr. najit nekoho, kdo ti to co pises, vzdy zkontroluje. Nebo to muzes psat ve wordu a zapnout si kontrolu pravopisu, a teprve potom to sem vlozit. U slov jako kdybi, nebo bitosti to hodne bije do oci. Dnes ti to opravim, ale propriste s tim zkus prosim neco udelat.

> A duchové tohle snad nedělaj.")A kdyby ano znáte někdo nějakou ochranou metodu ?

Ochrane metody nejsou potreba. To, ze se chces pred necim chranit znamena, ze si myslis, ze je neco, co ti muze ublizit - ze mas z neceho strach. Ty si tedy vytvoris predstavu, ze ti neco/nekdo ublizuje, nebo muze ublizit a potom se proti tomu chranis. Tim chranenim ale pouze posilujes to druhe (at uz to je predstava nebo napr. nejaky clovek), a ono to nad tebou pak muze mit jeste vetsi silu. Ty pak muzes vytvorit tzv. silnejsi ochranu, ale tim si proti sobe to druhe jeste vic postves. Ty veci chteji byt pouze pochopeny, proto v tobe vyvstavaji. A nevyvstavaji jen tak, samy od sebe - jsou v tobe (jen to nekdy neni na prvni pohled videt, zvlaste kdyz to clovek hleda mimo sebe).
re: | 22.10.2011 14:46
Michael
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Věří tomu očividně radek .Já na takové nesmysli nevěří.
-> Michael | 22.10.2011 15:08
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
>nesmysli nevěří
nesmysly nevěřím
obrana proti černé magii | 7.11.2011 14:14
svitluny
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Kletby existují, ať v ně věříme, nebo ne a proč jsou tak účinné? Obvykle jsou vyřknuty ve vzteku - nenávisti a proto mají silný emoční význam a že se plní - ano plní se, neb ten, co je vyslovil je nechá volně plynout, nebrání jim svými pochybnostmi ve zhmotňování, neb o nich více nepřemýšlí - opak je přání - také se má vyslovit s velkou sílou emocí, ale pokud se nám neplní hned - začneme pochybovat - myslet negativně a oproti vyslovené kletbě tomuto přání bereme energii. Pokud máš pocit, že Ti kolegyně škodí je dobré si proti ni udělat ochranou bariéru - třeba ochranný válec z bílého či fialového světla, aby se k Tobě nedostala a ve finále se ji nesvěřovat.
jak to dopadlo? | 27.12.2011 20:21
alexa2002
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
V duchu jsem ji poprala hodne stesti a lasky. Nasla ji a ma ted jine radosti. Ja poucena jsem jiz opatrnejsi pri sdileni

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život je žert. To jsem si vždycky myslel, teď to vím. (John Gay - nápis na jeho náhrobku)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7950

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0