Název příspěvku:

POMOC!!! Sen, realita, nebo co?


vložil: Tomáš (25.07.2013 04:25)
kategorie: spánek a sny
 
Potrebuji pomoc a radu.

Pribeh cislo 1. nekdy pred dvema lety...(kopiruji) Jmenuji se Tomáš(27) pracuji jako policista v Praze, neverim nebo spis sem trochu skepticky a na žádné nadpřirozené jevy natož mimozemšťany moc nevěřím. Jsem realista a dokud nemám důkaz tak ničemu opravdu nevěřím, ale začínám pochybovat. Tak bych potřeboval poradit, nevím jestli jsem spal nebo ne, každopádně jsem všechno viděl a zároveň také nic.. měl jsem zlehka pootevřené levé oko a měl jsem pocit, že se nemůžu pohnout. Jakoby mě něco drželo. Pociťoval jsem úzkost - strašně jsem se bál jako ještě snad nikdy před tím. Opravdu strašně divný. A do toho něco jakoby rychle běhalo nebo spíš se pohybovalo, ale strašně zrychleně po mým pokoji a vydávalo divný monotonní zvuk. Jako takové bzučení. Pak mě to pustilo, tak jsem popadl mobil a rozsvítil ho a po celým těle se mi udělala ihned husí kůže. Je to asi magořina, ale doufám, že nezačínám blbnout. Dalo by se to nějak rozumně vysvětlit? Děkuji.

Po dvou letech a pátrání na internetu sem zažil druhou zkušenost: 25.7. 4:01 Zadam opet o radu co se to deje se mnou je to uz po druhe. Od ty doby co se to stalo poprvé si to píšu. Usinam 22:00 Byl sem jako by uveznenej ve svym tele. Vnimam vse kolem sebe ale nemuzu se otocit ani probudit. Jako bych narazel necim uvnitr v sobe smerem do nosu a chci se dostat ven vse se deje vevnitr tela mého kdyz sem spal. Chtelo se mi kricet - neslo to otocit taky ne nadechnout taky ne. Pocit ze vse vidím jen před sebou ale nemůžu se otočit, nádechnout, křičet nic. Pak jsem se uvolnil zavřel oči a proste se probudil, okamžitě mám husí kůži potom. Před tím sem měl Sen o strejdovi a tetě a o kříži že to je strejda na tom kříži. A teta od dědy mi vyprávěla, ze je špatnej člověk proto je uvnitř kříže a ten kříž byl pripevnenej nad posteli. Děsivý pocity uz to nechci :(((

Děje se někomu něco stejného nebo jsem divnej. Upozorňuju, že žiju sporadanej život. Je mi 29 drogy ani léky neberu a život mám fajn, pritelkyni milujici, normalni zivot skvělou rodinu a jako policista jsem dosáhl pro me největší mety a to zachránění několika lidských životu. Tak co se to doprdele se mnou děje???

KOMENTÁŘE

Ahoj | 27.07.2013 11:06
Erik
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
No ja som mával vela takychto skúseností,napríklad som ležal na bruchu a zrazu som uplne stuhol ,nešlo sa mi pohnút a cítil som ,že je niečo nadomnou,cítil som ako to na mna funí,nemohol som sa pohnút a cítil som strach...Možno sú to bytosti z inej reality,neviem,tak isto by ma to zaujímalo ;-)
spánková paralýza | 27.07.2013 13:44
Oli
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ahoj Tomáši,
podívej se na internetu na spánkovou paralýzu, možná by to mohlo být ono, co se ti děje? Já jsem kdysi třeba zase mívala čas od času lucidní sny, ty byly naopak super, teď poslední dva roky mám spánek úplně rozházený, protože beru občas silné prášky na bolest a moje tělo prý 24 hod. "opravuje" poškozené části. Jinak myslím, i z vlastní zkušenosti, že během přechodu bdění-spánek-bdění může člověk zažít nejrůznější stavy, ať už jsou dílem změněné chemie v těle, rozšířeného vědomí apod. Se spánkovou paralýzou pak také souvisí fenomén tzv. astrální projekce, o té vím ale jen zprostředkovaně.
re: | 27.07.2013 18:55
jirka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
U mě se tento stav objevuje, hlavně když jsem hodně unavenej a chci si chvilku zdřímnout během dne, nebo je-li tělo pod jiným tlakem (kocovina). Víš, že jsi usnul, tělo, a tak se toho lekneš, že se vší silou snažíš pohnout. Zatím jsem nikdy "nemávl rukou" a nelehl si vedle těla nebo do něj. Zatínal jsem všechny svaly, abych se pohnul a nakonec se povedlo, jen to člověka hodně unaví a ze začátku i vystraší. Špatně se pak usíná. Slyšel jsem o lidech, co se procházejí po bytě i dál...ale přece jen by se v noci mělo spát nebo aspoň odpočívat. Stejně ti nezbude nic jiného, než to nějak zpracovat a začlenit do života. Doporučoval bych zjemnit a pátrat po příčinách, okolnostech za kterých k tomu došlo. Poznání obecně ulevuje. Může se to stát i ráno, pokud si ke spánku přidáš ještě dvacet navíc a jsi na hranici mezi bdělostí a spánkem... proč se to některým lidem děje a jiným ne, to je otázka. Ale nedělal bych z toho kovbojku. To, že ráno vyjde Slunce je vlastně taky zázrak...zdravím pražskou policii! jirka
Jak na paralýzu | 10.04.2015 10:40
Sára
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
K mým zážitkům s SP, jednalo se u mě o relativně klasickou záležitost, kterou jsem prožíval každoměsíčně. První zážitek, který si spojuji se spánkovou paralýzou byl cca v 8-9ti letech, kdy jsem se po probuzení nemohl hýbat a viděl jsem ducha cukráře. Měl jsem s ním krátkou konverzaci na téma, jestli chci zmrzlinu :D. Ačkoliv to zní strašně, byl to otřesný zážitek při kterém jsem prožíval hodně strachu. Při druhé SP jsem viděl skřítka, který mi říkal že příští den zemřu... To bylo okolo 13ti let - hrůza.

Pak se to trošku utlumilo a já slýchával hlasy či viděl postavy velice zřídka. Časem když mě přešel strach, jsem se pokoušel se spánkovou paralýzou pracovat a pokusit se o OOBE. Jednou se mi to povedlo, takovým způsobem, že bylo moje vědomí vystřeleno z těla, skrz střechu našeho baráku a já se následně "prolétával" v okolí mého domu na jednom rušném náměstí v Praze.

Následně se začali vracet nepříjemné stavy a vize postav. Rozhodl jsem se, že jsem prožil již to hezké co mi spánková paralýza nabízí a chtěl jsem tomu učinit přítrž. Pořídil jsem si přípravek na přírodní bázi (mučenku) - http://www.arkokapsle.cz/produkt/mucenka-31 a od té doby mám hloubější a ničím nerušený spánek. Přišel jsem tím o zajímavý dar, ale získal jsem klid. Navíc, kdybych chtěl experimentovat, předpokládám že po vysazení se stavy vrátí :). Toť můj příběh.
spíš než | 10.04.2015 12:33
Morpheus
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
...pardon pokud ti křivdím, ale připadá mi, že spíš než problém se SP máš e-shop s potravními doplňky...
odpoved na SP | 9.12.2016 10:32
kika
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Hladajte Boha. Lebo to čo Vám nedá spať sú démoni. Sú to nadprirodzené bytosti, ale reálne v duchovnom svete a aj v tom našom fyzickom. Len Boh Vás od nich oslobodí. "priblížte sa Bohu a satan utečie od Vás!" Ale hladajte živého Boha,"Boha Abraháma-Izáka a Jákoba, ktorý poslal svojho syna Ježiša Krista aby zomrel za nás, za naše hriechy, aby my sme mohli mať večný život." "Poslal svojho Syna aby večný život mal každý kto uverí v neho." "A ten kto uverí a dá sa pokrstiť bude spasený.""Ježiš Kristus je cesta, pravda a život. Len skrze neho sa dostanete k Otcovi."Čítajte Bibliu a nenechajte sa oklamať doktrínami niektorích cirkví, ktoré si prispôsobili Božie slovo pre vlastný osoh. Povedzte Pánovi Ježišovi(ak veríte):
Ježiš, ja verím že si Syn Boží, ktorý zomrel aj za moje hriechy aby som mal večný život. Verím, že si bol vzkrieseny z mŕtvych a teraz sedíš po pravici Božej. Prijímam Ťa za svojho spasiteľa, vstúp do môjho života.
Po tejto modlitbe sa Vám bude meniť život, vlastne Ježiš Kristus Vám ho zmení k lepšiemu. A ak sa vám zase zopakuje SP tak zavolajte JEŽIŠ a ak nemôžete, tak poproste ho v duchu o pomoc a on príde. Ináč po prijatí Ježiša za svojho spasiteľa máte právo šliapať po hadoch a škorpiónoch, obrazne povedané a myslené na satana a demonov. Len im prikážte, aby odyšli v mene Ježiša Krista a oni musia poslúchnuť! A zakážte im sa vrátiť, v autorite Pána Ježiša Krista! Ináč Letničné cirkvy, protestantské ktoré sa riadia bibliou takto zmýšľajú. U nich hľadajte pomoc. V USA napríklad Dan Mohler, Bill Johnson, Derek Prince, David Hogan...
BOH Vás žehnaj!
... | 15.12.2016 03:42
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
supr otázka pro křesťany: Co je Bůh?

ale jo, ať si každý hledá co chce, ne?

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kdo vítězí nad lidmi, je mocný. Kdo vítězí nad sebou, je nejmocnější. (Lao-c´)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7960

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0