Název příspěvku:

Příčiny nemoci


vložil: Jana (29.05.2015 14:19)
kategorie: zdraví, sport, životní styl
 
Ahoj,

pokud by to bylo téma vhodné do diskuze, zajímá mě, jak se člověk může dobrat příčiny nemoci tak, aby ji pochopil, procítil a uzdravil se. Já toho prošla a vyzkoušela opravdu hodně v oblasti alternativní a celostní medicíny i v introspekci různého druhu , protože klasická medicína mě silně zklamala, ale kupodivu to byla nakonec právě ona, kdo mě pomohl "vstát z mrtvých", i když se zatím nejedná o úplné uzdravení, ale jsem moc vděčná i za to. Podstoupila jsem totiž hlubokou mozkovou stimulaci, o které zde k mému překvapení máte také článek a to sepsaný velmi fundovaně. No ale více případně až později, za chvíli vyrážíme s přítelem vlakem na Šumavu (do Sušice), šplhání po místních kopcích a večer do hospůdky s kamarádama, to mě bavilo vždycky:)

Myslím, že život dokáže bejt sakramentsky těžkej ale pokud člověk opravdu věří v obrat, dokáže přijmout, to co mu život přinesl i když je právě hodněě blbě a nelituje se, a také projeví alespoň trochu snahy s tím něco udělat, tak se vždy může stát i malý zázrak. :)

S pozdravem,
Jana

KOMENTÁŘE

jeden pohled na zdraví... | 30.05.2015 12:04
Lekorka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
nedávno jsem četla jednu knížku a přikláním se k názoru spisovatelky, tak si dovolím přepsat kousek o zdraví:

"A stejné otázky nezapomeňte položit i sami sobě. Zodpovědnost za vaše vlastní zdraví nelze přehazovat na nikoho jiného než na sebe.
Jak se vy sami staráte a pečujete o své zdraví? O svůj zdravotní, emocionální stav, o svého ducha? Co děláte pro to, abyste se přiblížili k vaší vnitřní podstatě vlastní existence? Jak se umíte napojit na svobodnou vnitřní podstatu vaší existence? Jak si zvyšujete kvalitu vnímání vašeho vědomí, abyste dokázali využívat veškerých energií, které jsou vám zdarma k dispozici a mohou vás rozvinout? Jak motivujete váš záměr se rozvíjet? Máte někdy pocit omezení, ustrnutí, cizího ovládání, oběti, rukojmí, pocit platícího klienta sami sobě (kupujete si vlastní zdraví)?

Pokud někdo nechce moc přemýšlet – výsledkem může být u každého plnohodnotné zdraví či minimálně viditelné uzdravování se. Jste zcela zdravý či se uzdravujete, včetně celé vaší rodiny a okolí, které vás obklopuje. Jste emocionálně vyrovnaní a umíte zpracovat každou emoci, kterou lidská bytost může pocítit. Rozšířilo se vám vědomí natolik, že se u vás rozvinuly mimosmyslové schopnosti. Dokážete vědomě ve vašem těle identifikovat blokaci energií, vedoucí k nemoci a vyléčit jí. Dokážete vědomě ve vašem těle identifikovat a zpracovat inkarnační či dědičná zatížení nemocí, táhnoucí se generace / životy a vyléčit je.

A pokud výše uvedené (a to ještě není vše, čeho můžete dosáhnout) bude umět zpracovávat jedinec, povznesou se tyto schopnosti i do kolektivního vědomí."

citace z knížky: Martina Rojo, Můj malý peruánský deníček
jak dál - konkrétně | 1.06.2015 01:08
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den,

děkuji vám za váš příspěvek, ta vaše citace z knihy se sice týká daného tématu ale mám pocit, že mě to k ničemu moc není. Ale pro někoho to může být zajímavé. Na téma hledání cesty z nemoci byla sepsána celá řada knih, které jsem v době, kdy jsem toho byla ještě schopna, přečetla většinu, a také jsem navštívila mnoho různých často i věhlasných léčitelů, celostních lékařů a vyzkoušela kde co…a stále nic, nic, nic. Nakonec mi po letech příšerných útrap,pomohla paradoxně klasická medicína, kterou jsem po celou dobu nemoci zatracovala (hlavně pro zjevně špatnou diagnostiku a o počáteční léčbu) . Jde mi tedy ani né tak o teoretické informace „jak z nemoci“, ale spíše konkrétní radu, možná od někoho, kdo si sám prošel také nějakou těžkou nemocí, ideálně neurologického charakteru..Asi bych měla ještě uvést něco více o tom jak to celé bylo s tou nemocí.

Když mi bylo asi 27 let, (nyní mi je 39), tak mi zničehonic začala zlobit jemná motorika levé ruky, prsty se stávaly čím dál tím víc méně obratnými, později to šlo až do lokte, vše se vyvíjelo pomalounku, cca po dvou letech začaly podobné potíže i v druhé ruce a postupně i v nohou. Lékaři přes všechna možná vyšetření jak neurologická i jiná dlouho nemohli na nic dlouho přijít , až mi později jen podle reakce na léky (tzv. levadopový testú) diagnostikovali parkinsonovu chorobu a brzy nasadily léky.Zajímavé je, že se téměř všichni léčitelé a altredoktoři u kterých jsem v té době byla, nezávisle na sobě shodli, že se nejedná o parkinsonovu chorobu, tedy že lékařská diagnoza je mylná a že zde sehrálo velkou roli poštípání hmyzem při sjíždění řeky, tedy jakási nerozpoznaná a tedy neléčená atypická neuroinfekce a já si to dodnes myslím také.

Neumíte si představit,co jsem si za ty roky zažila s lékaři klasické medicíny, když jsem měla snahu jim sdělovat nejen svůj názor, ale také své atypické potíže, které často zpochybňovali a řadili je do kolonek psychiatrie. Posléze jsem pochopila, že pokud se mám dočkat nějaké spolupráce s lékaři, musím jim říkat to, co chtějí slyšet, nebo alespoň neříkat, to co slyšet nechtějí.

No během těch let, co mi určili“pravděpodobnou diagnozu“ až do dnešních dnů jsem si zažila opravdu doslova „peklo na zemi“. Mé potíže se postupně horšily a hodně se měnil jejich charakter, ale byly vždy hodně pro lékaře atypické vzhledem k dané diagnoze, a ještě se samozřejmě později přidaly šílené vedlejší účinky léků (tzv. antiparkinsonik – zejm. levadopy) které mi byly razantně zvyšovány.

V r. 2008 jsem už nemohla vyčerpáním a vzhledem k potížím nadále docházet do práce (žila jsem v té době v Praze a pracovala ve velké mezinárodní společnosti na personálním oddělení jako odborná asistentka) a dostala pracovní neschopnost, a později mi byl přiznán plný invalidní důchod a na něm jsem doposud.

Mé potíže se vždy projevovaly (snad jen až na počáteční trvalé tuhnutí prstů ruky, které později úplně ustoupilo) jen v určitých intervalech ( v tzv, off stavech) a tyto off stavy byly zpočátku třeba jen párkrát během dne a později čím dál častěji, později pak byly už pokaždé, když odezněla účinnost podávaných antiparkinsonik,tj. ve stavu před operací vždy cca za dvě hodiny po podání léku, nyní je tomu stále také tak, ale už je vše mnohem snazší (viz dále). Po dobu účinnosti léku není na mě nyní už téměř nic znát (vypadám jako zdravý člověk, celé tělo je krásně uvolněné) a bylo tomu tak i pár let před operací mozku, než přišly ty šílené mimovolní pohyby coby vedlejší důsledky léků (viz dále)

Zpočátku (kolem r. 2008) jsem měla asi takovéto zdravotní těžkosti - silný pocit ztuhlosti a pnutí v obou rukou, zejm. levé, nelze skoro nic manuálně dělat, problém navléci si kalhoty, zapnout knoflík,, psát nelze vůbec ,ani na počítači, silné pnutí v levé noze, chůze vrávoravá a šouravá (lidé v mém okolí si často mysleli, že jsem opilá), chůze strašně vyčerpávala, ztáčely se prsty na levé noze , pnutí v tváři, ve tváři vytřeštěný výraz,, často v hlavě pocit zchvácení, někdy až zmatenost, jako bych měla kocovinu, silné nevolnosti z léků, mikropísmo, téměř nešlo psát ve výkyvech, po odeznění výkyvu ok, divný „pach těla“, poruchy spánku, velmi časné buzení se ..

Ještě nedávno (před operací mozku ke které došlo v září 2014) jsem byla už poloviční ležák, jen jsem permanentně šíleně trpěla, nikam už nechodila a byla jsem plně odkázaná na pomoc rodičů a 24 hodinovou péči ošetřovatelů, které jsme si až do operace platili, protože rodiče už to nezvládali, spánek byl minimální. Trpěla jsem totiž bud v off stavech, tedy v záchvatovitých stavech ztuhlosti a křečích (při kterých mě pomáhaly právě takové zvláštní masírovací vodní procedury, které se mnou prováděly ošetřovatelé, resp. s ledovou vodou, a které nikdo moc nechápal, obzvlášt lékaři) anebo se v tzv. lepších stavech (po dobu účinnosti antiparkinsonik ) zmítala v čím dál šílenějších mimovolních pohybech, tak šílených, že mě často museli později i přidržovat na posteli, abych si neublížila. Stavy klidu byly vzácné,nastaly vždy jen na pár minut v období, kdy končila účinnost léku a než začalo tělo tuhnout a těžknout nebo po podání léku, kdy se tělo uvolnilo z tuhosti ale než začaly ty šílené mimovolní pohyby. Takže jsem se pohybovala v těchle dvou šílených stavech téměř permanentně, ošetřovatelé k nám docházeli asi už od r. 2010 čím dál častěji. Byla jsem už příšerně vyčerpaná , chronicky nevyspalá, vyhublá na kost, bez energie, přišla jsem téměř o všechny zuby. Naštěstí jsem měla pořád dobrou psychiku, tedy zcela bez depresí, stále jsem byla jasně přesvědčená,že přijde obrat. A ten také přišel.

Kupodivu nikoli ze strany alternativní medicíny, jak jsem očekávala, ale díky již zmiňované operaci mozku.(hluboké mozkové stimulaci), v mém případě se operace opravdu prý hodně zadařila. Než jsem se na ni dostala, zkoumal mě celý tým lékařů vč. psychiatrů, protože né každý je prý pro ni vhodný a , pojištovnu to stojí více než milion Kč. O této operaci je na těchto stránkách pěkně sepsaný článek http://zivotni-energie.cz/hluboka-mozkova-stimulace-a-parkinsonova-nemoc.html Zkrátka po operaci lékaři mohou stimulací ovlivňovat váš zdravotní stav a když se vše zadaří, je pak možné i snižovat léky a tím i mimovolní pohyby. Ted dojíždím na karlák občas na kontrolu a případnou restimulaci a domlouváme se, jak dále s léky, cílem je, abych dosavadní léky, které mají nejen za následek ty mimovolní pohyby ale jsou i kontraindikací např. k těhotenství, nahradila postupně jinými, fungujícími na jiném principu, při kterých bych mohla i otěhotnět a donosit zdravé dítě. Je to můj velký sen, a nejen můj, i mého nového přítele.

Pomalu ale jistě se navracím do normálního života, už neležím, ošetřovatelky nepotřebujeme, můžu dělat prakticky cokoli, chodím ven, nakupuju, vařím, učím se cizí jazyky a také přišla láska, je to jeden z bývalých dobrovolných ošetřovatelů, který byl se mnou v nejtěžších chvílích a ve dnech těsně před operací, hodně toho se mnou zakusil a jsem si jista, že je to člověk do nepohody, který partnerku podrží, když je nejhůř.

Ale samozřejmě nejedná se o uzdravení a netuším jaký to bude mít další vývoj atd..,,Mám stále také off stavy, i když mnohem mírnější než dříve a jen většinou krátkou dobu, mimovolní pohyby mám jen zřídka a jsou většinou velmi slabé.. Beru ještě stále v pravidelných intervalech léky (cca po 2 hodinách , a někdy lék zabere úplně v pohodě, a plynule naváže na účinnost toho předchozího ale někdy se také stává, že léky nezaberou dobře nebo zaberou jen zčásti a já mám pak potíže s hybností, resp. hlavně s chůzí, často mi nohy současně hodně trnou a nevydržím zůstat v klidu, pomáhá mi různé protahování, naštěstí již bez asistence jiné osoby, takže jsem už většinou víceméně soběstačná. Ale jsou vyjímečné stavy, kdy potřebuji pomoci třeba poddat lék, nebo někdy i pomoci se zdvižením z postele nebo s chůzí (nemám a neměla jsem nikdy poruchy rovnováhy jako jiní parkinsonici, takže nepadám), ale někdy bych bez pomoci nedošla asi sama domů.

Jak jsem teď ze všeho taková natěšená, nadšená a trochu rozlítaná, cítím že nastal čas, abych se trochu zklidnila a udělala něco s tím, abych na tom byla zdravotně ještě lépe a taky něco s tím spánkem, mj. bych chtěla zase meditovat. Věnovala jsem se tomu sice už v minulosti hlavně v tom svém jogínském období, ale myslím, že málokdy jsem meditovala doopravdy, byly to spíše takové pokusy o meditaci, které brzo vždy převálcovaly myšlenky. Mám ted na tohle všechno moře času a konečně i energii.

Takže…proto mě napadlo, že bych hodila tohle téma do toho vašeho diskusního fóra., ráda bych věděla, co by dělali jiní na mém místě, zejm. jestli jít jen cestou meditací a vůbec skrz sebe a čekat co přijde, nebo ještě zkusit něco dalšího, nějakou hloubkovou metodu nebo jinou, léčitele apod…

Teď naposledy jsem byla třikrát na rekonektivním léčení u jedné paní u nás v Plzni a máme v plánu ještě Cestu podle Brandon Bays a Léčebné kódy. Má s tím někdo zkušenost?
Děkuji moc,
Pozdravem ,
Jana
Myslím,že spíte na silné GPZ z`oně. | 3.06.2015 23:49
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den,
musel jsem se naučit o problematice GPZ zo`n.Máme dům na pramenech vody a měl jsem v nohou křeče,když jsem v posteli uhnul,přestalo to.Netušil jsem před cca.11.lety nic o existenci těchto "poruch" v zemském poli.To ,že to budu jednou umět měřit a dokonce umím i dálku(umíme to všichni-chce to však trénink:))
Máte pod postelí vodu (hloubku nevím-nejsem studnař) naskakuje mi při myšlence na Vás (a tím pádem i na poruchu-je to síla -minus 9 (kdy je max -12) jsou i plusy třeba Vyšehrad je plus 10.
Pro nás lidi je optimální rozsah energii (freqvencí) mezi -2,0,až +2.
Vše mimo nám způsobuje komplikace.
Není však moc věcí ,jak poruchu voda,zlom odstínit.Věřte mi.
domem to projde jak nůž pudinkem a vaše tělo si při spánku na poruše GPZ neodpočine a v závislosti na genofondu a náchylnosti dispozic se časem zobrazí nemoc.Tzn.GPZ nezpůsobí (primárně)nemoc.Porucha obsadí neurosignální dráhy v tělě svou freqvencí a tělo si ve spánku přestane komunikovat na mezibuněčné ůrovni a slábneme-křeče,bílý oblíčej,s typicky načervenalými znaky,vyhaslé oči,padají vlasy,neskutečná únava,budˇpocity chladu,nebo horka (v místě průniku gpz přes tělo spícího),opakující se záněty,a finále je rakovina,alzheimer,leukemie-kde jsme v genofondu nejslabší,tam nás to srazí.
Dnes už to i poznám na chodcích ,když je potkám.Není to příjemné toto umět,natož to chtít vysvětlit.
Jsme zvyklí na spektrum energií (freqvencí),které jdou z jádra maminy "Země":).Jenže zlomy,hlavně voda,tu freqvenci zbourají,na kmitočet,který nám velmi,velmi nevyhovuje..Za roky marných testů jsem objevil vcelku levnou věc-Šungitovou pyramidu (ne menší!!) než 10 na 10 centimetrů(strana krát strana)
a následující 3 kroky......
1.položit POD lůžko. ne-na stolek!
2.jednou týdně oplach STUDENOU vodou.cca 1.minuta O.k
(pokud to neuděláte ,výrazně slábne výkon útlumu ochranného pole)
3.rovnou opakuji-rovnou stranou na sever (NE-ROHEM,pak to nevygeneruje ochranný štít v geomagnetickém poli Země.)
Je to kategorie tzv.Tvarových Rezonátorů.
Zjednodušeně je proti energii poruchy postavena energie pyramidy a freqvence šungitu ji vyladí,že voda ani porucha zlomu NEPROJDOU štítem.
Pohledem shora to pole má tvar kružnice (pyramida je uprostřed) a pohledem z boku ochranné pole vypadá jako otočená mísa na salát.
V podstatě jako starý přistávací modul při průchodu atmosférou.Uvnitř o.k. venku ta porucha obtéká.Ne menší než 10 na 10cm! Na internetu jsou nesmysly v metrech dosahů.10 na 10cm.vykryje dvoulůžko ,o nic moc více.
Poslední důležité-neumisťujte Vedle pyramidky věci z kovů-nevadí šroubky v posteli ani otevírací mechanismus.Vadí vedle šungitky položené-kabely,starý počítač,alobal,apod.Nevadí látky,nekovy apod.
Připravte se -většinou první týden po vyčištění prostoru od GPZ bývá brutální absták.Bolesti hlavy,bolí místo kudy gpz šla přes tělo,tmavne často moč,více pijte tělo se rychle čistí.
Hodně ůspěchů a pozdravuji Petr jo a koupit se to dá na netu kdekoli.Ahoj.
popř tel info GPZ | 3.06.2015 23:55
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
tel.732 924 140 Petr Bláha
ještě umístění šungitové pyramidy 10 na 10cm.. | 4.06.2015 00:22
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Já zapoměl:)
musí se dát POD postel v ůrovni pasu - a mezi spící osoby(pokud je jednolůžko,je to jedno-zleva zprava)
A ještě pozor-v oblasti,kde končí kružnice ochranného pole(pohled shora cca.260cm sice dosahuje i dále ochr.pole ,ale rychle slábne-proto vznikají bludy-sice to senzibil změří na 10 metrů,ale pokud umí měřit % a ůtlum,vyjde mu pár procen v ůtlumu (ůčinku)to nestačí v závislosti na síle gpz) dochází k obtoku poruchy.tzn.zhuštˇuje se freqvence poruchy a pokud by tam byla dětská postýlka,dítě by spinkalo na brutální poruše.....
Potom bych tedy doporučil velikost 15 na 15 centimetrů a je klid.
Ještě pro ty co mají patrovou postel.bacha-vertikální dosah (nahoru)šungitové pyramidy 10 na 10 cm je cca.130cm.v nejvyšším bodě oblouku.Pokud je patro musí se umístit pod patro (polička ,nejvyšší bod skříně atd.) uffff,to je vše:)
-> Petr | 4.06.2015 03:58
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
tipuji si, ze u kazdeho cloveka, ktery tvrdi, ze ma nejaky problem, najdete nejaky ten podzemni pramen, nebo nejakou tu geopatogenni zonu...

pardon, ale zde je hezky videt, jak clovek pri tzv. snaze pomahat druhym, do sveho jednani projektuje to "sve"

nemocny clovek pak muze chodit od jednoho experta k druhemu a kazdy mu rika neco jineho..

a co napr. ja? jak to vidite? mam nyni problem s Vami, nebot vede pod mym pokojem podzemni pramen? trubka s vodou? mam si posunout postel o 12,5 cm smerem na sever a podlozit ji peti casopisy?
geopatog. zóny, voda | 4.06.2015 07:51
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den Petře,

děkuji moc za Vaši snahu mně pomoci metodou, kterou znáte a ovládáte Vy a jistě jste si ověřil, že to tak funguje. Já se přiznám, že ač připouštím vliv geopatogenních zón na lidské zdraví, myslím si, že v mém případě tohle až takovou roli hrát nebude. Když jsem ještě žila v Praze, tak jsem se jen v době nemoci stěhovala 2x, nejdříve jsem bydlela v Libni ( zde jsem několikrát měnila místo na spaní v rámci více místností - spolubydlení s kolegyněmi z práce, později se přistěhoval bývalý přítel apod..), pak jsem se stěhovala do Kobylis, kde jsem nějaký čas spala v jedné a potom v druhé místnosti no a později jsem se stěhovala opět tentokrát v rámci Kobylis do garsonky, kde jsem několikrát měnila umístění postele.

Cca před 3 roky jsem se přestěhovala do Plzně, protože naší širší rodině vrátili v restituci činžovní dům, a v něm se právě uvolnil jeden větší byt, ve kterém mám k dispozici de facto tři místnosti, dlouho jsem spávala a trávila celé dny v jedné z nich, pak jsme se rozhodli, že tam uděláme kuchyň, tak jsem se přestěhovala do druhé, kde jsem také relativně dlouho spávala, no a protože tato místnost je napojena na takovou minimístnůstku, kde jsou okna s výhledem do zahrady a kam se vejde tak akorát postel, tak nyní využívám na spaní dvě postele, na noční spaní v té minimístnůstce u okna a během dne polehávám, relaxuji, sedávám při psaní na počítači, sleduji TV bednu, někdy i spím na té druhé posteli v té větší místnosti. Tak teď mi řeknete, která je ta problémová postel? No a byly problémová všechna místa kde jsem kdy mívala umístěnou postel cca od r. 2003 (počátek nemoci)? No a protože se chystáme s přítelem brzo přestěhovat do společného bytu, asi už to nemá ani smysl moc řešit ne? Nicméně vám děkuji za váš podnět, až budeme zařizovat nový byt, možná si nechám poradit, kam složit hlavu tentokrát:)

Jo ještě s tou vodou:) Svého času jsem opravdu měla jak v Praze tak tady pod postelí doslova spoustu vody, jak jsme každý den intenzivně prováděli ty vodní procedury, které mě výrazně ulevovaly, neustále jsme řešili vodu, až tak, že v Praze to pocítila i sousedka pode mnou a po odstěhování jsme museli majitelce bytu zaplatit novou podlahu, no a tady v Plzni to nejprve odnesl koberec, poději jsme tam dali lino, tak už to šlo potom lehce stírat mopem. S vodními procedurami jsme přestali až po té mé operaci, kdy už nebyly potřeba.

Jsem narozena ve vodním znamení štíra s ascendentem v tomtéž znamení. Vodu miluju a dovolenou vždy nejraději trávím někde u přehrady či řeky apod. Často jsem jezdila vodu s vodáky a je vysoká pravděpodobnost, že ta moje nemoc započala po poštípání hmyzem od komárů při sjíždění řeky Berounky rok po památných povodních. V době nemoci v off stavech ze mě pořád vytékalo někdy až neuvěřitelné množství hlenů, dodnes ze mě vychází hleny i když v podstatně menší míře, tohle mi nikdy nikdo z lékařů nevysvětlil. Když jsem si vybírala, kde bych chtěla pracovat v USA v rámci programu Work α Travel, hned jsem sáhla po možnosti pracovat na rozhraní Arizony a Utahu u jezera (přehrady)Lake Powell v pouštní oblasti.. Když jsme bydleli s rodiči v mém středoškolském období v Sušici bylo to ve Vodní ulici, máme chalupu ve Švihově na kopci nad řekou v ulici, která má název Za vodou. Takže téma vody mě provází docela intenzivně celý život,

mějte se hezky,
s pozdravem,
Jana
Motiv | 5.06.2015 10:07
David
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Milá Jano

Velice mne zaujal Váš příběh. Pročetl jsem Vaše příspěvky, ale nepochopil jsem co vlastně chcete vědět. Dokážete to nějak zformulovat?
inspirace k tomu, co dál | 5.06.2015 13:09
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ahoj,
no, hlavně by mě zajímalo, co by dělali jiní v mé situaci, tedy v situaci, kdy jsem na tom tak, že mohu konečně fungovat, ale stále s omezeními, protože o uzdravení se nejedná. Kdy mám relativně dost času většinou i energie. Zda by k nalezení příčiny nemoci a uzdravení zkoušeli různé uzdravovací metody, třeba vyzkoušeli nějakou hloubkovou metodu typu regresní analýzy, apod., anebo šli třeba “jen“ cestou meditace a možná že časem by jim to přišlo samo. Byla bych moc ráda, kdyby se ozval i třeba někdo, kdo si prošel nějakou těžkou nemocí a hledal cestu jak z toho ven, příp. doporučení něčeho s čím zaznamenal úspěch. Přivítám jakoukoliv inspiraci od lidí co se snaží o duchovní cestu a dobře vím, že rozhodnout se musím tak jako tak sama…….
Jana
diagnostika | 6.06.2015 23:03
h/n/z
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Osobne bych zacal diagnostikou od osvedcenych praktikujicich v oborech jako astrologie, karty apod. Pak pripadne regrese aj.
Snové tělo | 8.06.2015 13:49
David
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
slyšela jste o tom někdy?
http://www.dreamingwolf.sk/pop/snotelo.htm
deprese | 8.06.2015 17:59
Michal
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ahoj jmenuji se Michal prošel jsem si depresemi spuštěnými úmrtím babičky,dva roky do mé cpali antidepresiva a to alespoň 6tery.Předtím jsem úplně normálně fungoval -podnikal a jak do mé začali cpát prášky tak se úplně vše zvrtlo a odešli i kšefty.nejhorší na tom všem je že člověk by rád makal dál jenže ho po této zkušenosti všichni odsuzují a každý pak člověku vše vyčítá,pokud se dostanu do nějaké party tak že mě dělají magora a odsuzují mé dozadu,nechtějí mi svěřit třeba práci a člověk pak více sahá po cigaretach což mi řekl můj ošetřující lékař když jsem bral prasky a ono to moc zatím omezit nejde.asi před dvěmi mměsíci jsem sám po domluvě s lékařem prášky vysadil a stejně se cítím tak přežít den v práci a dojet domů a nic více.a asi před měsícem jsem musel ještě nechat utratit svoji fenku,další osudová rána.nemáte někdo nějaký typ jak se dostat opět nahoru abych byl plný energie a zájmu?
deprese | 9.06.2015 02:29
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den Michale,

moc dobře vím, o čem píšete, depresí jsem si prošla kdysi dávno také (cca ve věku 22 let) a přesto, že jsem se z toho tehdá cca po 4 letech dostala, netroufla bych si nikomu v téhle záležitosti radit,.maximálně mohu sdělit vlastní zkušenost. Každý jsme jiní a není deprese jako deprese. Vím, že nepomohou rady typu, „vybodni se na to, začni dělat to a to a raduj se ze života, protože je krásnej.“ On sice krásnej je, ale člověk v depresi to nevnímá, protože má v tu chvíli prostě svět natřenej do šeda a má pocit, že už jinej nebude a proto má někdy touhu z té hrůzy uniknout,…. ale uniknout nelze. ….

Jako první pomoc jsem se pokoušela přinutit se (stálo to hodně úsilí jen třeba vylézt z postele, protože člověk má tak málo energie, že je to k zešílení) začít dělat něco fyzického a vypnout ty kruté myšlenky, které se valily jedna negativnější než druhá. Šla jsem si třeba zaběhat, myla nádobí, apod., někdy mi pomohla řízená relaxace (autogenní trénink, šavasána), někdy meditace (pokud jsem jí byla schopná, kniha (třeba Kniha o štěstí od budhistického mnicha jménem Mathiev Richard), vtipný a veselý film (třeba Horší než smrt) neb jen pokec s někým milým (byl-li někdo takový na dosah, což většinou nebyl)

Jednou už jsem měla chuť si něco udělat, , neměla jsem zrovna ve své blízkosti vhodnou kamarádku, ani žádného přítele,tak jsem vzala telefonní seznam a zavolala na první telefonní číslo pod kolonkou psychoterapie, ozval se mi nějaký pán, který mě nakonec doporučil jednomu psychoanalytikovi, ke kterému jsem pak docházela každý týden cca 3 x v týdnu po 50 min a to téměř 4 roky. Stálo mě to spoustu peněz (naštěstí mě tehdá podpořila mamka). času a energie, nedostavil se sice žádný náhlý „aha efekt“, neboli že by se mi najednou něco otevřel z minulosti, ale hodně jsem se tím o sobě dozvěděla a něco možná i hodně postupně pochopila, zejm. v oblasti mezilidských vztahů. Ale zase nevím, zda tento typ terapie doporučit (zvlášt kvůli jeho finanční a časové náročnosti), protože si ani nejsem jistá, zda to byla psychoanalýza,či spíše moje duchovní uvědomění,které mi přišlo hodně postupně a bylo odstartováno jogou.

U nás na VŠE byl plakát o tom, že se koná přednáška jogy, šla jssm tam a takovej sympatickej jogin s velmi spatnou češtinou lákal na své kurzy, chodila jsem k tomuto milému rumunovi také cca 4 roky (trochu se to prolínalo s tou psychoanalýzou), on do nás hustil východní jogínské přístupy, takže jsem se stala vegetariánkou, denně cvičila asány, očištovala tělo půsty, začala číst duchovní literaturu, chodila na duchovní přednášky, jezdila do rumunska na velká duchovní soustředění, až mě po letech odradilo jejich pojetí tantrajogy coby „miluj bližního svého jako sebe sama a v klidu se s každým milovaným pomiluj, protože máš-li ve svém srdci jen jednoho člověka,není s tebou něco v pořádku“ a po pokusu mého učitele mě zařadit do své Tatra skupinky svých amazonek, a k dovršení všeho po zkušenostech z jednoho tantakursu, jsem sec rozhodla, že končím Praktikovala jsme jogu dál ale už né tak intenzivně a bez docházení do této či jiné skupiny, zejm. hathaogu a meditace, opustila jsem vegetariánství, neboť jsem dospěla k tomu, že i když mi maso zvlášt nechybí, tělo ho občas potřebuje, ale vše s mírou. .

Každopádně ve mně joga probudila zájem o věci duchovní a já si (opět velmi postupně) začala uvědomovat vyšší smysl naší existence a začala cítit boží přítomnost ve svém srdci, začala jsem si všímat jemných krás v životě,radovat se úplně ze všeho a ani nevím jak k tomu došlo, že deprese pomaloučku polehoučku odcházely až navždy zmizely z mého života a nevrátily se ani když přišlo to šílené období s nemocí. Myslím, že díky tomu, že jse mty deprese prožila a nechala odejít tehdá a to bez užívání jakýchkoliv anntidepresiv (čímž nechci nikoho odrazovat od jejich braní, u určitých typů depresí si myslí,m, že je velmi důležité je brát, aby z toho člověk neucviknul a něco si třeba neudělal), mě připravilo na přežití tohohle období.

Zpětně vzato považuju tehdejší období s depresemi mnohem těžší a neúnosnější než mé pozdější praní se s nemocí. Myslím, že pokud vám dobře funguje psýché, dá se každé fyzické utrpení zvládnout, ale když bolí duše a člověk se sesypává a nemůže se opřít sám o sebe ani o Boha v sobě, to je to nejhorší utrpení na světě. Nikdy jsem si nepokládala otázku, „proč zrovna já? Spíš „proč teď a co mi to chce říct,“ v čem jsem v nesouladu se svojí duší, je to ve vztazích s někým z nejbližších či mého okolí, nebo jiné formě špatného myšlení? Stále ještě+ asi nemám úplnou odpověď, tak stále hledám ….

Takže s Vámi Michale hluboce soucítím a přeju Vám, ať z toho nalezete také cestu ven, nebude to snadné, ale věřte, že pokud budete opravdu chtít,tak s tím pohnete. Jsou to všechno jen takové zkoušky, a my se můžeme bud utopit nebo zvednout nahoru a pak se vám svět projasní tak, že budete plakat už jenom permanentním štěstím. Doporučuji praktikovat nejen meditace ale i modlitby s tou největší opravdovostí a láskou, jaké jste schopen. Věřte mi, byla jsem někdy už hodně zoufalá, ale vždy jsem uvnitř cítila že to přijde, a mé modlitby byly vyslyšeny ve všem podstatném. Totéž přeji i Vám.
Jana
michal | 9.06.2015 11:14
Michal
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Děkuji ti za odpověď,jen by mě ještě zajímalo jak se dají přijímat ty různé energie co jsou tady na zemi
astrologie, kartářky | 9.06.2015 16:43
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Zdravím,

myslím si, že lze energii urřitě nabírat v meditaci, z přírody, ale jiné "speciální fígle" neznám, myslím, že vše potřebuje svůj čas a nevěřím metodám , které slibují rychlé a zázračné změny.

Ještě k tématu astrologie a kartářky, s oběma svoji zkušenost mám a to spíše kladnou,, ale potkala jsem nejprve dvě kartářky,. které mi říkaly celou řadu nesmyslů. Jedna z nich (paní astropsycholožka) sice překvapivě dobře popsala moji minulost i současnou situaci pomocí tarotových katet, ale co se týká budoucnosti, byla vedle jak ta jedle. Někdy na počátku roku 2012 jsem napsala známému astrologovi panu Gellnarovi s žádostí o vypracování horoskopu životní cesty, napsal mě celkem zajímavé věci, ale zvláště mě zaujala poslední věta, kde stálo (cituji):
„Tento nesnadný aspekt bude trvat s přestávkami až do devátého měsíce r. 2014. V té době by se měla Jana posunout z kvalitativně nižší úrovně vědomí do úrovně kvalitativně vyšší.“
Protože se snažím nikdy na nic neupínat, nijak jsem nějaká data stanovena v horoskopu nebrala vážně. Ale zpětně jsem se nestačila divit, právě v září 2014 jsem „vstala z mrtvých“ díky hluboké mozkové stimulaci.
Také navštěvuji cca 1 ročně jednu místní kartářku, kterou mi doporučila kamarádka, nebo s ní má zkušenost, že to co řekne, se v 99% stává. Předpověděla jí nového partnera, dítě, stěhování a trefila se i časově. Bere si za své služby max. 200 Kč, někdy si nebere nic a věnuje vám času kolik je třeba. Mně v době kdy jsem zdaleka ještě o operaci mozku ani neuvažovala, řekla – vám teď pomůže jedině lékařský zákrok – poslechněte své rodiče, a já byla z toho dost rozčarovaná,protože to se mi nechtělo ani omylem, tak jsem si řekla, že se asi plete a že už k ní nikdy nepůjdu, no a zas měla pravdu……baba jedna:)
Ale myslím si, že člověk si stejně ke všemu musí dojít sám a neměl by se na nic spoléhat, co mu přijde zvenčí, takže si myslím, že kartářky a astrologie mohou sloužit jen spíše pro dodání naděje a u mnoha lidí jen pro ukojení zvědavosti, takže si myslím, že to není směr, který by byl bezpodmíněčně nutný v duchovní cestě či cestě za uzdravením, každopádně někdy dobrá zpráva potěší. No a o špatných věcech by oni přímo mluvit neměli, maximálně mohou něco naznačit ve smyslu „tady si dejte pozor na….“.
S regresní analýzou zkušenost nemám, asi hlavně proto, že bych musela mít velkou jistotua v terapeuta, který něco tak nebezpečného provádí,

Jana
michal | 9.06.2015 16:59
Michal
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Nu to ja byl u jedné kartárky také a ta mě vyjmenovala vše špatne a také se to vše postupně plnilo a teď jsem si koupil kumbuchu a zkoušel jsem i stromovou energií a vloni mi dál energií stromek co máme na zahradě a dnes jsem zkoušel velikou vrhu požádat o výměnu energie a strom mi nedal nic takže si myslím že i strom pozná zdravého cloveka
michal | 9.06.2015 17:25
Michal
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Nu to ja ještě k tomu jezdil 8let na komunal a různé rockové koncerty a ty zpívají o smrti takže nevím jestli se mi to nepustilo u tím
snové tělo | 9.06.2015 21:59
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ještě k tomu příspěvku od Davida - snovému tělu, nevím, jestli jsem pochopila to ,co mi chcete sdělit, mě k tomu napadá jen to, že určitě stojí za to, všímat si, o nám sdělují. Sny jsme velmi intenzivně rozebírali zvlášť v období psychoanalýzy, ale ta bere sny hlavně jako skrytá přání, pracuje také hodně se symboly atd.. . Já si myslím, že skrz ně někdy promlouvá naše duše k nám. Asi jde hlavně o takové, které se opakují, či ty, které v nás probouzejí silné emoce, pokud se mi po probuzení podaří zachytit v mysli sen, vždy o něm přemýšlím a někdy ho i zaznamenám písemně. Ale protože spím ted max. 2 h v kuse, tak moc snů nemívám,
Jana
logická posloupnost v hledání | 12.06.2015 07:01
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den,
pokud mi něco je ,ať již na těle nebo duchu,vylučovací metodou postupuji a gpz porucha je základ.(lidé o tom většinou nevědí-já na tom byl stejně)
Pak jsou unavení,a vše se sype....
V našich zemích je typické kritizovat názor druhého,místo konstruktivně přijít se svým.Viď Václave....
Ne všichni lidé ,co jsou nemocní,musí nutně spát na gpz poruše.
Informaci jsem Vám předal,jak s ní naložíte už je na Vás.
Hledejte si svou cestu,klepejte-bude otevřeno:))
Souhlasím s tím,že je vždy třeba najít příčinu,po jejím odstranění dochází k rovnováze a pohodě.
Dokonce lidem co mají vše zpracované,přestávají gpz tolik vadit,mají dostatek energie a nepustí si to do aury.
Já si však myslím,že když spím,hodně "aplikací v sobě" mám vypnuto a je dobré se ve spánku s ničím neprat.Spát na optimálním místě.
Hezký den .Ahoj Petr
->Petr | 12.06.2015 13:21
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
>> V našich zemích je typické kritizovat názor druhého,místo konstruktivně přijít se svým.Viď Václave....

jak jsem napsal, je to TVA ZKUSENOST, kterou projektujes na OSTATNI. to bych rekl, ze je konstruktivni az presprilis

------------------------------------------------------------------

>> Já si však myslím,že když spím,hodně "aplikací v sobě" mám vypnuto a je dobré se ve spánku s ničím neprat.

to souhlasim. a s cim se asi tak lide v noci nejvice perou? na to at si odpovi kazdy sam - predpokladam, ze to ma kazdy z nas trosku jinak
Petr | 12.06.2015 18:13
Evza
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Pred par lety jsem se citila lepe v mistech, kde v zemi byly nejake dutiny nebo voda (venku v prirode). Je to mozne, napada te nejake vysvetleni? Jak poznas, ze je clovek rozhozeny diky gpz a ne necim nebo nekym jinym? Cim to meris? Nemas svuj web? tahle problematika me docela dost zajima.
rovnováha | 13.06.2015 00:45
petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ahoj.jak jsem již psal a (viz.konstruktivně !!!) projektoval:))
do druhých.
Jsou na mamině Zemi plusy,neutrální místa,ale i brutální mínusy.
Nám vyhovuje cca -2 až +2.Rovnováha.Kdy -12 je max. negativ a +12 je max pozitiv.Jako baterie v autě.to je elektromagnetickogravitační pole maminy Země.
Dříve tu byl funkční systém,který to balancoval.Nyní nefunguje zcela dobře.Ne náhodně byla spousta staveb (pyramid,menhirů,sakrálních staveb letohrádek Hvězda atd, Santiny to znal... atd) umisťovány na plusy a zemská freqvence se dala "modulovat" a zesilovat,rozptylovat do okolí atd.tzv.tvarové REZonátory.
Ten kdo spal na poruše třeba Voda,nebo zlom (mění to hz freqvenci z jádra planety)a byl v dosahu třeba menhiru (kružnice pár kilometrů,viz síla a velikost umístění a místa i materiálu menhiru) byl v pohodě a vyspalý jak miminko.Kdo chrápe na pramenu,klesá mu značně energie a vadne a lítá po doktorech. pro ty nevěřící-co měří proutkař,když měří na zahradě,kde je pramen ??? No ,Václave? Vlhkost to není...... Je to PORUCHA,kterou se (každý-chce to však trénovat) naučí měřit.Umíme toho však mnohem více.Gpz jsou pro děti..škoda,že nepustí zařízení pracující na podobném principu volných energií,jenže ,kdyby to bylo zadara,kdo by kupoval benzin a naftu:)Je fakt,že lidé by něco z toho co je dávno v trezorech mohli zneužít (opět) jako zbraň...takže až trochu vyrosteme děti:)
Jenže se to lidem schválně neříká a pharmaceutické firmy (co děláš za práci Václave ?:)) to nechtějí pustit ven.Bludné balvany,sysifos a jiní koumáci mlčí a mlží.Udržovat lidi ve spánku,jezte léky:),umírejte mladí.
Pravdou a opět to říkám-nemusí všichni nemocní spát na silné geo.pat.z`oně.Je vícero příčin,proč jsou lidé nemocní.V nerovnováze.
Pokud však již vše selže ,zkusím toto si nechat změřit.Alespoň od min.2 proutkařů.A porovnat výsledky.
Hodně o problematice gpz vědí na www.astradat.cz je tam i (dost blbě se hledá) tabulka 10 A ,kde je vyjádřen % ůtlum poruchy.....a materiálu ,které to "zaručeně "pochytají.Hmotou to jde jak máslem.z asi 50ti odrušovačů fungují opravdu kvalitně asi jen 3 typy!! a ten blbec co je musel za draho zkoušet a furt to nebylo ono,byl kdo ? Já :)
Pyramida ze šungitu 10 na 10 cm to blokuje dost dobře a jejich Eko plus je ještě dál v % ůtlumu.
Souhlasím,že když člověk na sobě pracuje i duchovně a čistí si různé zátěže,zvyšuje si energii a pak mu okolí,gpz,negativní lidé.... vadí méně a méně.A pak už je osvícený...plutoniem?Tak dost mých projekcí do Vás ,moji milí a jdu spinkat...
ahoj Peťa
ještě něco k zakousnutí... | 13.06.2015 01:31
petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Víte proč je vám na pláži nebo u řeky tak dobře?
Pláž s nákmitem vln a tekoucí řeka je Minus.cca.-4 stupeň
Při krátkodobém pobytu v této energii,z vás stáhne stresy,něco zátěží atd.
Jenže polarita Slunce je +12 a to vám ji doplní.Z nohou stáhne to co tam být nemá a sluníčko to nabije a je nám krásně.:)))
Jenže přes zimu není slunce a pak to stojí za prd.....
a ještě bonb`onek,pokud se jako malinký človíček,narodím a moji milí neznalí rodiče mě položí do postýlky ,kde je silná zemská porucha (ve feng shuei tomu říkali "dračí žíly") je mi zprvu blbě,nespím,mám zlé sny,no ,ale vytvořím si na tuto energii návyk (vždyť mě tam dali rodiče-mí bohové.ti mají přece vždy pravdu:))) a celý život ji pak mám snahu hledat ! Takže si v klidu vybírám ty samé byty a domy,ale i partnery(ky) něco ,kde mi je blbě.... a jsem tam "jako doma".Pak do mě nějaký "debil" projektuje moudra ,že existují GPZ.TO přece nejde !!! :)Tak se tu mějte,s láskou a rovnováhou... Ahoj Petr :)
Petrovi | 13.06.2015 07:55
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
zařízení na tzv. volnou energii – máš takové zařízení? máš schéma? vyrob to a ukaž mi, že to skutečně funguje. nebo sis jen někde přečetl, že něco takového “někdo” má a že to je “někde” schované? Já mám vědecké vzdělání, takže pokud něco takového skutečně máš (něco reálného ne jen “jedna babka povídala”), sem s tím

proč je typickému českému človíčku dobře na pláži? nemůže to být třeba tím, že doma jen pracuje a jezdí z práce domů a zpět a když se pak těší na dovolenou, kde si jen lehne na pláž a nemusí nic dělat, tak je mu fajn? co kdyby musel trávit 12 hodin na pláži každý den po celé rok, vnímal by stále pláž tak “pozitivně”?

já jsem např. teď v Torontu, ale už mě to tu moc nebaví, těším se za rodinkou do čech. nějaká voda nebo sluníčko – to je mi celkem ukradené. jsem na hotelu, minulý týden jsem byl na jiném hotelu, v čechách jsme se poslední roky skoro každý rok odněkud někam stěhovali, loni jsme byli na čtvrt roku v Minesotě, dokonce i v rámci bytu často stěhujeme např. postel z místa na místo (protože máme chuť)

tím naznačuji, že je trošku hloupost, říkat že má něco konkrétní hodnotu (-2, -2, +10, -10). vždy záleží k čemu to vztáhneš, jakou stupnici použiješ, odkud se na to díváš, v jakém si zrovna rozpoložení apod. a protože se ve světě všechno neustále mění, a každý je na tom jinak, dost se to celé zesložitní. na mě by si např. ty tvé metody přílie nenapasoval. něco jsem naznačil, ale to je jen zlomek z toho, jak se věci mají. to jsem myslel tím, že by to byla jen tvá projekce – něco co má platnost v “tvém” světě, ale u jiných lidí to může být jinak

farmaceuticke firmy + zdravotnictvi? mas proti tomu neco? nesouvisi to jen s tim, ze se posledni dobou s timto tematem roztrhl pytel? vem si kolik leku a ruznych analgetik a buhviceho lidem pomaha. vem si kolika let se lide v prumeru dozivali pred 500 lety a kolika dnes. ze z toho nekdo dela tu a tam byznys, no jo.. ale to je vsude ne? ze funguji nekteri lekari tak nebo tak? no jo, je to tak naucili, tak to delaji.. vse ma svuj vyvoj..

co se týče toho, že pokud je na tom někdo špatně, že by měl zkusit proutkaře. ano, může. pokud je na tom ale hodně špatně, jakého proutkaře si k sobě asi tak přitáhne? a když už dokáže rozpoznat dejme tomu kvalitního proutkaře, tak ho vlastně ani nepotřebuje, protože dokáže rozpoznat jaká je kde energie a co by se dalo přemístit apod. a to nemusí vůbec souviset s nějakými GPZ, nebo nějakými Feng-shui pravidly. Může být opravdu naprosto cokoliv.

jinak si vzpomínám na příhodu, kterou nám kdysi říkal jeden léčitel. byl člověk, kterému ve chlívku umíraly zvířata. léčitele mu říkali, že tam jsou negativní energie, že to musí zhramonizovat. a tak zkoušel jedno harmonizační zařízení za druhým. něco koupil, vložil baterie, zapojil, vyzkoušel. nefungovalo nic.. až si tedy pozval onoho léčitele.. chlívek měl prý na šířku metr, nevětraný prostor, neuklizeno. na zdi ale visely vedle sebe drahé harmonižační přístroje a ne a ne fungovat.

někdy tedy stačí I selský rozum a není v tom potřeba hledat nic složitého (neviditelné negatovní zóny apod.)

tak jdu taky spat. na toto tema by se daly napsat cele knizky a co z toho?
Petrovi | 13.06.2015 08:16
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
jinak vem si, ze nekdo vidi u meho komentare 07:55 a rekne si, ze to pisu po ranu.. a pritom tady je noc.. kdyz neznas vsechny souvislosti, muzes situaci pochopit jinak (po svem)

s tim co si psal je to podle me uplne to stejne.. doporucis napr. lidem pyramidu a oni si ji ze strachu postavi, protoze se boji, ze maji doma negativni energie.. ovsem uz je tim, ze tomu veri, v sobe posiluji energii, ze je doma negativni energie a tim to v podstate vytvari.. neciti se tam pak dobre apod..

potom se neco stane a oni si muzou rict, ze potrebuji vice pyramid, dalsiho lecitele apod.. stale budou na necem nebo nekom zavisli..

tim ze jim rikas, ze vis v cem je problem a nabizis jim reseni, jim v podstate beres moznost, ze si muzou sednout a zamyslet se, proc se jim deje to, co se jim deje.. tedy nastesti ne kazdemu, ne kazdy je tak duverivy..

ale ano, pokud ti to funguje, mas urcite spoustu spokojenych klientu/kamaradu, oni si to mezi sebou reknou a tak nemas zapotrebi v diskuzich jako tato neco obhajovat. ne??

jinak jeste jedna historka: pani si me kdysi pozvala na ocistu domu.. po nejakem case z ni vylezlo, ze u ni byl nejaky proutkar a rekl ji, ze ji vede loznici GPZ. od te doby si pry lame hlavu s tim, co s tim udela, protoze posteli hnout neslo, bylo tam malo mista. tehdy jsem ji rekl "nic takoveho tu neni, vse je zde v poradku".. pak jsem sel do jejich kuchyne a rikam "ale tady citim nejake divne energie, takove tezke" a ona "no jo tady se vzdy hadame s manzelem, posledni dobou casto"... proc se hadaji? to mi prijde zajimavejsi otazka, nez kde vede jaka GPZ.

a pokud je byt vylozene na blbem miste, tak to prirozene fungujiciho cloveka samo odvede.. a pokud to clovek nepozna, je jedno, ze mu to nekdo rekne, protoze s tou informaci stejne nalozi tak nejak po svem, viz co jsme psali oba vyse..

takze v cem to vlastne cele je? kdyz na to kouknes tak nejak z ruznych stran soucasne? urcite ne o nejakych pozitivnich, nebo negativnich hodnotach konkretniho mista...
proutkari | 13.06.2015 08:18
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
jinak pokud sezenes par proutkaru, muzeme zkusit, jak se "shodnou"..

osobne si ale myslim, ze lide, kterym tyto veci funguji, to nemaji prilis zapotrebi..

ti spise poradi kamaradovi, ktery si kope studnu, apod.. nepotrebuji nikde psat, ze to umi. oni vi, ze to funguje
Petrovi | 13.06.2015 08:24
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
>> Dokonce lidem co mají vše zpracované,přestávají gpz tolik vadit,mají dostatek energie a nepustí si to do aury.

cimz rikas, ze tyto veci je mozne jaksi "odklonit" pouze svym vlastnim biopolem..

coz je zajimavy zpusob uvazovani... budme v pohode a nemusime tolik resit GPZ..

a proc nejsme v pohode? neni tady kamen urazu?... nechce se nam tomuto venovat a tak si radeji poridime pyramidu? vazne veris, ze takova pyramida takovemu cloveku k necemu je??
volné energie | 13.06.2015 08:40
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
zdravím,
k volné energii...
pokud to někdo Znovu a znovu "objeví" a nedejbože kontaktuje patentový ůřad,a nemlčí -najdou zdravé vědce po pár týdnech u řeky,s infarktem.To není vtip.Tesla to dokázal a umřel sám bez peněz a podpory v hotelovém pokoji.Myslím,že se jmenuje stewen greer-je nahraditelný a nebojí se mluvit.Mrkněte na you tube,pokud to hned nezablokují...
Problém současné ustrašené vědy je v tom,že se každý "vědec"drží toho co do něj nahustili ze starých cca.30 let knih a dogmaticky trvaji na zákonu thermodynamiky...:)Před 100 lety vědci naprosto přesně spočítali,že ve vlaku aj.vydrží lidské tělo rychlost do 40 km a pak se utrhají orgány )) nebo při vyšších rychlostech se vysaje vzduch z vlaku a pasažéři se udusí....Mám rád vědce,ale musí pochybovat a nerochnit se v egu,aby někdo "ježišmarjáT" nepřišej s novým nápadem.
Ostatním ,kromě věčného oponenta (už nejmenuji-je to fuk)to asi dojde.Jezte léky,koukejte na negativní zprávy ,spěte na z`onách,stresujte se atd.Vše je naše volba.Zajímavý člověk je Petr chobot,ale pro začátečníka ,který o systému našem i jiných pod a nadrealit neví nic je tak daleko,že si "člověk"klepe na čelo.má 95 % znalostí o "systému".Měřeno vícero lidmi co to fakt umí(včetně mě :)))ach to ego:) Vždy však zdravě pochybujte a prociťujte 4 čakrou (srdeční) jestli je to pravda nebo lež.(bacha na hlavu,občas tam nejsme jen my:).Pokud zaznamenáte ve 4 čakře lež a máte ji trochu otevřenou,je to zvláštní pocit tlaku....Něco nesedí.Pokud se to člověk naučí používat a čistí si zátěže a neplácá se v egu akademických blábolů a systému,je napojen a ví,že ví.A nejde s lidmy už moc vrtět.pokud však lidé jsou neprobuzeni ,koukají se na negativní zprávy atd. (manipulace jak prase),jedí léky ,co neřeší příčinu,atd.tak jsou ve strachu (nízké energie -freqvence-chová se to jako gpz zona) tak tyto schopnosti ztráci.Ovládat blbce jde pak lépe.Sekty, církve.náboženství,nacismus,komunismus,to vše je manipulace,a není tu náhodou.(máme spát a trápit se...).Jak pendlovky.Máme být uprostřed ve všem...ne napravo ani nalevo.Ve svém středu.Tak a dost projektování,stačí jen žít a udržet si radost ze života a fajn lidi kolem sebe,ostatním to dojde jindy a pochopí to a bude tady na mamině Zemi hezky:)).ahoj a hezký den Petr
Petrovi | 13.06.2015 08:56
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
takže víš o reálném stroji na tzv. volnou energii taky jen veliké prd. pouze veris tomu, co jsi někde četl nebo různým fintam lidí z YouTube

o vedcich mas taky dost zkreslené představy. právě jsem ti nabídl spolecne udělat něco nového a ty se ohanis různými strachy a dogmaty vědců. to je pak tezke
Václave jsi daleko | 13.06.2015 09:02
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ano souhlasím,jsem překvapen,jak daleko jsi.
Jenže spousta lidí takhle daleko není...Psychosomatické zony opravdu existují,(hádky ,vraždy,bojiště) jasně myšlenka s emocí (nejlépe negativních:) =je kvanta rušivé energie,nepodléhající času(našemu).
Jenže gpz také,ale běhají v jiných kmitočtech,psychosomatika je nad tím.
vše je energie,i ta židle na které sedíme.
Jenže spící se probouzí postupně,jako schody...vědomí jde nahoru,nebo je člověku blbě...a jde to přes bolest.Nemůžu být hned osvícený , pak je mi jedno ,kde jsem hned...kde je ta hra?
Souhlasím ,že pokud člověk odkloní (kvalitně gpz,vyčistí prostor.) a má sám tuny věcí uvnitř nevyřešných a nechce na sobě pracovat,tak mu časem stejně šungitka nestačí...Jenže je to holt vývoj.
Před 2000 tisíci lety si naprosto přesně mysleli ,že země je placatá,a ty jim chceš říkat tohle???
Tak jdu něco dělat.Vše dobře dopadne.Přeji všem pozitivní myšlenky a emoce a tudíž vysoké freqvence,(tma ubývá,světla je více a více :))lidé se probouzejí,na politiku ser... a cítí ,co mají sami dělat.Manipulace končí.Hezký den Ahoj Všem Petr
umíš měřit více než je psychosomatiku? | 13.06.2015 09:33
petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Je vícero poruch .a říkat lidem,že spát nad gpz nevadí je volovina.
To ,že to odmítáš akceptovat a měřit,neznamená ,že to není.
souhlasím,že tyto základní energie nejsou vše....ale to se opakuji a člověče---já projektuji.wouuu jsem tedy projektant.a bez vejšky...:) Ahoj Petr
Petrovi | 13.06.2015 16:34
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Byly doby, kdy jsem si přišel daleko a později ještě dál a dál a dál, ovšem jednoho dne jsem si uvědomil, že je vlastně hloupost to tak brát. Ležím teď na hotelu, který musel někdo postavit, někdo tu musel včera vysát, připravit ručníky, na snídani jsem měl ovoce, to musel někdo zasadit, vypěstovat, sklidit, atd. Bez tohoto všeho bych teď možná mrznul zmoklý někde v pralese, který by tu byl. Ano, můžu si sám pro sebe vytvořit „pravítko“, podle kterého na tom budu hodně dobře. Stejně tak si ale dokážu představit mraky jiných „pravítek“, dle kterých budu úplný začátečník, nebo ani to ne. To už mi přijde lepší lidi nedělit podle toho, jak na mě zrovna působí a nechat to otevřené.
Netvrdím, že GPZ je volovina. Neviděl bych to ale tak jednoduše, že je možné každé místo popsat pár čísly, nebo tvrdit, že na určitém místě je/není GPZ. Určité místo může působit na jednoho člověka velice příjemně a na někoho jiného naprosto destruktivně. Třeba se dočkáme doby, kdy bude možné přesně změřit různé anomálie a také rozpoložení lidí a na místech, které k tomu nejsou vyloženě vhodné, se nebude bydlet. Mám ale trošku pocit, že pokud bych vzal několik současných proutkařů, geologů, tebe a např. Petra Chobota, kterého zmiňuješ, tak se stejně při detekci anomálií neshodnete. A to se můžete všichni považovat na experty v oboru. Potom může přijít úplný prosťáček, které o tom všem nic neví a začne z něj padat jedna moudrost za druhou.
Vysoké frekvence. Asi tuším, jak to myslíš. I tak bych ale z této rovnice spíše vyloučil člověka jakožto entitu, která může mít nějaké vibrace, protože to pak svádí k tomu, myslet si, že osoba A může mít tzv. vyšší vibrace než osoba B, což je jen určitý úhel pohledu, viz výše.
Jinak k detekci tzv. „na dálku“ – to by asi taky bylo na delší diskuzi. Byly doby, kdy jsem tvrdil, že mi stačí plánek bytu, nebo fotka konkrétní osoby a není problém očista/harmonizace. Pak jsem ale do těch bytů a za těmi lidmi začal chodit osobně a ono bylo všechno trošku jinak, než jak jsem to viděl na první pohled. Tento svět je opravdu mnoharozměrný, takže jednostranné závěry nemusí být vždy tím pravým.
A když půjdu v tomto procesu ještě dál, začne se mi stejně jakkoli propracovaný postup, nástroj, metoda, rozpadat. Přestanu mít pak dokonce možná potřebu něco říkat, protože uvidím, jak složitý mechanismus to vše je a jak pozoruhodně se události odehrávají.
Tak, to bylo spíše hlavně o mně a o tom, jak vnímám sebe a tento svět.
Také přeji fajn den. Nám zrušili let, tak už jsme 24 hodin na cestách a ještě to vypadá na dalších 24 hodin, takže ne příliš dobrá volba letu. Jenže já nemám pocit, že bych si ho "vybíral". Mimoto člověk stejně nemůže všechno „vychytat“, i kdyby se postavil na hlavu :) Stačí se na to ale podívat z jiné strany a ono to začne dávat smysl. Nebo to prostě neřešit a brát to takové, jaké to zrovna je. Možností je mnoho :)
oponování | 13.06.2015 16:44
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
oponování je fajn věc. však i pro to jsme tady - diskuze, výměna názoru, různá sdělení, ne?
jak se dobrat příčiny nemoci | 14.06.2015 00:06
michala
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Stačí se zeptat sama sebe - proč tu nemoc mám? Mně osobně odpověď přišla vždycky.
priciny nemoci | 15.06.2015 03:55
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
cituji (Honza Pletanek)

"clovek muze byt nemocny, protoze ma telo a to muze byt nemocne"

nebo

"clovek muze byt nemocny, protoze vznikl vesmir"
priciny nemoci | 15.06.2015 04:04
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
nekdy jsem mel ruzne drobne zdravotni problemy a pak jsem je prestal mit, aniz bych zjistil, nebo treba jen hledal, jaka byla jejich pricina

tedy muzu to chapat take tak, ze cokoliv v mem zivote muze byt pricinou cehokoliv dalsiho v mem zivote a ne vzdy je snadne/mozne/potreba dohledavat priciny
priciny nemoci | 15.06.2015 04:19
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
nekdy se muze jednat o jednoduchou zalezitost, napr. "malo se oblekam a proto jsem casto nachlazeny"

nekdy to muze byt slozitejsi, napr. "mam spatnou obuv, diky tomu se hrbim, diky tomu me boliva ka krkem, diky tomu si myslim, ze pocitac zpusobuje me bolesti krku a diky tomu jsem ve stresu z toho, ze musim casto sedet u pc"

a nekdy nedohladatelne "kdyz mi byl 1 rok, stalo se mi, ze ... diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. diky tomu.. "

nehlede k tomu, ze kdesi na zacatku muze byt napr. geneticka dedicna dispozice k necemu, nebo nahodna udalost, napr. do me uhodi blesk.. jaka je pak pricina? ze jsem sel ven v desti? ze jsem sel spatnou cestou? ze jsem si misto toho nepustil film? ze jsem byl v pred-pred-minulem zivote na nekoho zly? :))
širší pohled,jak je libo....,ale ,chcete to vědět?.. | 17.06.2015 23:00
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ahoj všichni,
souhlasím s Václavem,má pravdu.Je mnoho ůhlů pohledů ,každý má svůj vlastní vesmír,svou cestu,kterou jde za vyšším vědomím svým ,ale i nás všech.Lidé ,kteří na sobě pracují a čistí si své démony z rodových linií i třeba z tohoto života,své strachy,bloky,atd. si zvyšují svou freqvenci aury (biopole) tzv.Lambda.
Čím je vyšší tento kmitočet,máme více a více schopností a vhledů a víme ,že víme....(nezneužívejte to však k manipulaci druhých,přijdete o to a vrací se to...!)
Jenže pozor-více energie (kmitočtu)tak i rychleji si myšlenkou+ emocí- přitahujeme z universa,to co vyšlu se mi vrací....
V tom je ten vtip.My si tady v této "realitě" TVOříME svou vlastní realitu a tu pak žijeme.
Co zaseju sklidím atd.
Proč je v televizi samé násilí?????Přitahujeme si to pak v reálu....
Víme????
Myšlenka + emoce = nejsilnější energie ,dokonce v hiearchii je nad HMOTOU!!!
Proto,Václave říkám,že vědci na Zemi dnes,jsou v technologiích a pokroku ve srovnání s rasami blíže Galaktického středu (Tvůrci křídel atd.)jako malé děti....
Opakuji znovu,některé objevy zde na Zemi nemohou být "puštěny"do obchodů,protože by z toho někteří lidé udělali zbraň.(opět)
Trošku jsem odbočil,ale třeba to tak mělo být.
Nejsme sami,jenže některé rasy jsou kámoši,některé neutrální a jiné nepřátelské.Viz Chobot a video ,kdo opravdu vládne na planetě.
Chápu,že je to tak daleko,že si mnoho lidí ťuká na čelo,ale měřil jsem si Chobota a má 95% znalost "systému".Když si měřím současné vědce v globálu na zemi,tak jsou na 40%..takže co dodat.
Některé "tvářili se jako kámoši" rasy ,vyměňovali své vysloužilé technologie za experimentování s lidmy atd.včetně ovládnutí Země (naštěstí to dopadlo jinak ) s panem adolfem...Víme?
Proto říkám,gpz z`ony jsou pro děti.....věřte nebo ne.
Fakt je ,že nás hodně naučili v technologiích.Jenže něco za něco.Odosobnili nás...Avšak i navzdory všemu :)))
Lidé se probouzejí,je tu více a více světla a z lidí se stávají světlonoši.
Protistrana se sice snaží lidi vykolejit strachy a negacemi a hrozbou válek atd.Jenže už mají konečnou.
Máme hodně pomocníků z nadsvětů a bude dobře,klííííd:))).Matka Tereza ,(někde jsem to četl) řekla:Nepůjdu do pochodu proti válce....,půjdu ,radši do pochodu za MíR .....
V tom je totiž ten klíč. Na co často myslím,se mi (v rámci síly emočního náboje-doslova)stává realitou!!!
už to chápeme,jak funguje naše vědomí a universum??????
Jenže ve školách nás zlomí,naučí "jen "počítat,věcí,které mnohdy nepotřebujeme.POLOpravdy a lži o historii lidstva a spoustu programů.(třeba-to nedokážeš,budeš chudý,nikdo tě nemá rád,když se nebudeš učit nic z tebe nebude) a lidé jsou záměrně programováni jako ovce ,aby byli manipulovatelní.VOJáci....umírejte,bojujte,oběti,trápení atd.
To nejsou naše programy.Vše je cílená manipulace pár debilů,kteří stojí za politikou a vymýšlejí ,války,stresy,terorismus,krize,strachy.
Chobot to srozumitelně popisuje.Ale těžko se chápe,že se ti největší lumpíci schovávají velmi,velmi dlouho v jiné freqvenci,ve které nejsou vidět ,ale napíchnout na auru lidí se velmi dobře umí.sice neumí z jejich freqvence ovlivňovat přímo děj tady u nás v naší freqvenci a proto mají pár dementů z řad lidí,kteří stojí za politikou a potichu tahají za nitky...
Asi si bude mnoho lidí myslet o mě ,že jsem magor.Ale Chobot mi byl doporučen na videu pár lidmy,kteří mě ve schopnostech velmi velmi přesahují.(vždy však pochybujme-je to naše pojistka!)
to je však nepodstatné,ti co jsou ve stavu,že ví,že ví,toto vědí.
Nemohou na vás (lumpíci),když se nenecháte naštvat,jste v rovnováze(emoční ),máte zdravý soucit,máte rádi (zdravě )sebe,pracujete na sobě,zvyšujete si freqvenci aury a to oni už nežerou!
Pak odpadnou.Hledají jinde,jiného,jinou.
Zkuste -na měsíc se nedívat na negativní filmy ,zprávy,odstřihnout "přátelé-upírky" co stále fňukají,baví se o nemocech,nebo jak je vše špatné,nebo ,že něco nedokážete,..... a uvidíte velké,velké změny ve svém životě,nebudete tak unaveni a pomalu se vám bude rozjasňovat
Dávejte svou pozornost(energii),tomu co chcete,aby bylo a ne co nechcete.
A náhle ,pomalu či rychle z věcí,co vás trápilo ,se začnete usmívat,že tohle bylo to ,co vás trápilo,nebo jste z toho měli strach???....:)))
A to je celé.Vyšší freqvence je nadřazaná nižší.
čím více světla,tím méně tmy....:)
Máme žít ideálně šťastný život,tvořit,radovat se,ne se trápit.Ostatní se časem přidají,a lumpíci odtáhnou jinam.....
Ahoj Petr
-> Petr | 19.06.2015 03:34
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
>> Lidé, kteří na sobě pracují .. si zvyšují svou freqvenci aury (biopole) tzv.Lambda.

Lambda? to jsi cetl kde? mas odkaz, kde to je srozumitelne popsano?

---------------------------------------------------------------

>> Proč je v televizi samé násilí????? Přitahujeme si to pak v reálu....

nebo i naopak. nosime si v sobe nasilne sklony a tak to projektujeme napr. i do TV pořadů. zname nasili a tak ho vidime i v TV

---------------------------------------------------------------

> Myšlenka + emoce = nejsilnější energie

to bych nerekl. je to sice hodne videt, muze to nadelat paseku, ale jen lokalne. navic, kdo je chyceny v emoci, tomu chybi nadhled a je zranitelny. pokud ma ale okolo sebe same duverivce, nebo jim napr. nabidne neco, po cem ostatni touzi, pak si je muzeziskat. to uz ale neni o jeho sile, ale spise o slabosti/touhach tech druhych

---------------------------------------------------------------

> některé objevy zde na Zemi nemohou být "puštěny"do obchodů, protože by z toho někteří lidé udělali zbraň.

napr. co? minule si mi neodpovedel, kdyz jsem se ptal, co ze to je utajovano. pusobi to pak trosku jako fantasy pribehy a neni o cem diskutovat

---------------------------------------------------------------

> Nejsme sami,jenže některé rasy jsou kámoši,

nerekl bych ze s teorii ras nekam dojdes, ale budiz. vicemene je to opet jen vira v to, ze neco takoveho je. nekdo neco rekl a ty jsi uveril.

---------------------------------------------------------------

> Viz Chobot a video, kdo opravdu vládne na planetě.

jasne, a od te doby vis, kdo vladne planete? historka, ktera se ti libi a tak ji siris dale?

---------------------------------------------------------------

> měřil jsem si Chobota a má 95% znalost "systému".

meril? neni to nesmysl? copak jsi znalec systemu, aby si nekoho mohl merit? jsou to jen tve projekce, ktere nemaji se systemem jako takovym mnoho spolecneho. nebo si myslis ze je system jako celek natolik jednoduchy, aby jsi o nem mohl takto mluvit? a proc to vubec pises? jako dukaz, ze to tak je? nebo to potrebujes, aby jsi se utvrdil v tom, ze to tak skutecne je?

---------------------------------------------------------------

> Když si měřím současné vědce v globálu na zemi,tak jsou na 40%

jinymi slove nemas duveru ve vedu, zdravotnictvi, leky, apod. (pravdepodibne k tomu mas duvody a tak to zobecnujes na vsechno). co kdyz te ale boli zub? pomuze ti nejaky chobot? co slepe strevo? pomuze ti youtube?

---------------------------------------------------------------

> Matka Tereza ,(někde jsem to četl) řekla:Nepůjdu do pochodu proti válce....,půjdu ,radši do pochodu za MíR .....

jo? a jaky v tom je rozdil? pochod za MIR neni nic jineho, nez "nechceme valku".. ta energie tam je tak i tak

---------------------------------------------------------------

> Jenže ve školách nás zlomí, naučí "jen "počítat,věcí,které mnohdy nepotřebujeme.

mas pocit, ze te zlomili? napr. ja tento pocit nemam. nebo mluvis o jinych lidech, kteri jsou zlomeni? zadne nevidim, ty jo? mimoto napr. pocitani mi prijde pro zivot velmi prakticke. umis to udelat lepe? zaloz si skolu a pak se muzeme bavit o tom, jak ti to jde

---------------------------------------------------------------

> když se nebudeš učit nic z tebe nebude

mohlo by byt zajimave vzit lidi, kteri dokoncili napr. jen zakladni skolu a ty, co dokoncily napr. vysokou skolu. jak si ziji? je vzdelani k nicemu?

---------------------------------------------------------------

> lidé jsou záměrně programováni jako ovce, aby byli manipulovatelní

na to si prisel sam, nebo jsi to nekde slysel? mas pocit, ze napr. skrze TV nekdo lidi zamerne programuje? neni to spise tak, ze TV jako takova chce napr. jen vydelavat, a tak si zjisti, co se lidem nejvic libi, nebo hodne nelibi (cucet na to budou tak i tak) a to pak vysilaji? co treba reklamy? mas pocit, ze tim nekoho manipuluji? nemaji proste jen vyzkouseno, ze jim urcity typ reklamy prinese dalsi zakazniky a tim dalsi zisky?

---------------------------------------------------------------

> Vše je cílená manipulace pár debilů, kteří stojí za politikou a vymýšlejí války, stresy, terorismus, krize, strachy

a kdo je voli? napr. ja nikdy u voleb nebyl. a kdyby mezi sebou lidi nemeli potrebu bojovat, myslis, ze by je par jak pises debilu donutilo? ale ano, pokud si nad sebou lide usnanovi autority, pak se nemuzou divit, ze si ty autority obcas zacnou delat co chteji. to je logicke. zvlaste kdyz ty autority sleduji hlavne sve zajmy. mozna uz ani neumime poznat, moudre lidi, kteri by na to nekoukali jen ze sveho pohledu. mozna takove lidi ani nechceme, protoze nejsou dost prubojni, pusobi tak nejak normalne, apod... ale ano, jednodussi je nadavat na politiky, nez se kouknout sam na sebe. hazet priciny svych problemu na nekoho jineho...

---------------------------------------------------------------

> napíchnout na auru lidí se velmi dobře umí

napichni se na mou auru. jde ti to? manipuluj se mnou.. jde ti to? za jakych okolnosti by ti to zacalo jit?

---------------------------------------------------------------

> Asi si bude mnoho lidí myslet o mě, že jsem magor

ja si to nemyslim, nad tim proste jen premyslis. to je fajn.

---------------------------------------------------------------

> Chobot mi byl doporučen na videu pár lidmi, kteří mě ve schopnostech velmi velmi přesahují

by se ti libilo byt jako oni? a potom budes taky doporucovat nejakeho chobota dalsim lidem? s tim rezonujes?

---------------------------------------------------------------
> ti co jsou ve stavu, že ví, že ví, toto vědí.

jo? a neni to spise tak, ze ti, co vi, ze neco vi, vi ve skutecnosit jen velike prd? ale ano, kdyz to prd pekne nabarvi, sve priznivce jiste ziskaji. to uz ale neni o nich a jejich vedeni, ale o tech, kteri na to naleti

---------------------------------------------------------------

> Zkuste -na měsíc se nedívat na negativní filmy

napr. pro me je film necim, co mi muze neco ukazat. to uz je jedno co, ale vnimam to tako soucast zivota. a kdyz me film nebavi, tak ho vypnu. napr. nasili ve filmech mi nevadi, mam take rad nektere promyslene horory, proc ne. a kdyz jdu po ulici, tak nikoho nemam chut rezat, nebo vrazdit :))

---------------------------------------------------------------

> Dávejte svou pozornost(energii), tomu co chcete, aby bylo a ne co nechcete.

to mi zni jako poucka pro skolacka zakladni skoly. viz vyse komentar o miru

---------------------------------------------------------------

> A to je celé.Vyšší freqvence je nadřazaná nižší.

tak vnimas lidi? ze ti z vyssi energii jsou nadrazeni tem z nizsi? to je prece hloupost, ne? od urcite hranice uz se stejne neda rict, co je napr. jeste moje energie a co uz ne. napr. tyto slova. je to ma energie? nebo jen reakce na tvou energii? a co ona puvodni tva energie? nebyla to jen reakce na udalosti v tvem zivote?

---------------------------------------------------------------

> čím více světla, tím méně tmy....:)

myslis, ze tmu vyzenes svetlem?

---------------------------------------------------------------

> Máme žít ideálně šťastný život, tvořit, radovat se, ne se trápit

mame? to rekl kdo? idealne? tim myslis co? idelani pro koho? myslis ze mame vsichni stejnou predstavu idealnosti?

---------------------------------------------------------------

> Ostatní se časem přidají, a lumpíci odtáhnou jinam....

a nejsme ti lumpici i ja a ty? hmm??

---------------------------------------------------------------

tesim se, az se (pokud se) dostaneme k zajimavejsim tematum a prekrocime ono "nekde jsem cetl/slysel/videl"

prozatim ahoj
proč to musíš negovat? | 19.06.2015 18:10
Petr
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Je to můj názor,má cesta.Jen umíš kritizovat.????
setkal jsem se s mnoha kapacitami,ale tohle?Věř si čemu chceš.Nech ostatním prostor,přijD´si se svým názorem.Nemusíš mi tu dělat oponenturu.
Ti co nejsou pohlceni svým zhrzeným vědeckým egem,ví a cítí co je a není pravda a pochopí.(nebo ne:)))
Hezký den a hlavně pozitivní myšlenky ahoj Petr
-> Petr | 19.06.2015 23:14
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
kritika? spis to vypada jako by ti dosly argumenty.

ale jo, jestli je tva cesta nadavat na politky a zvysovat si Lambdu (vubec netusim co jsi tim myslel), tak v tom ti samozrejme nikdo nebrani

jakmile s tim ale jdes mezi lidi, tak holt musis pocitat s tim, ze se obcas nekdo ozve a zepta se te, jak to myslis. zvlaste pak, kdyz nepises ani tak o sobe, jako spise o lidech jako takovych, a o tom, jak to tedy vsechno je...

--------------------------------------------------------------

> Ti co nejsou pohlceni svým zhrzeným vědeckým egem

tak me vidis? vtipne... jak jsem psal, nemas asi z principu rad vedce jako takove - mas s nimi ocividne problem

ma specializace je mereni a zpracovani biopotencialu u lidi (primarne mozkove signaly, spanek a ruzna neurologicka onemocneni), mam pristup k nejmodernejsim pristrojum. chodili k nam mimojine ruzni radoby experti na meditace, kteri mluvili o osviceni a svych vysokych vibracich, ale behem mereni nam tam klimbali, pak obvykle usnuli, chrapali, slintali, obcas se malem sesypali ze zidle na zem. pak procitli a tvrdili nam, jak se celou dobu ani nepohnuli, jak byli ve stavu osviceni, uvedomovali si kazdou svou bunku a vse, co se okolo nich delo, apod. jejich EEG prubehy odpovidaly typickym spankovym fazim. vtipne bylo, ze nam to stejne neverili a sli domu s tim, ze se jim meditace povedla a my jsme se spletli :))

meril jsem lidem EEG behem ruznych relaxaci a meditaci, Reiki seancich, astralnim cestovani (AC), lucidnim sneni, .. je to pro me zajimava oblast, proto se ptam

--------------------------------------------------------------

> Nech ostatním prostor,přijD´si se svým názorem

to presne delam
o čem diskutujete? | 23.06.2015 07:30
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Pane Petře,
možná byste si měl otevřít vlastní diskusní téma, protože mám pocit, že vaše diskusní příspěvky už s příčinami nemocí příliš společného nemají, přiznám se, že mi u valné většiny toho, co zde píšete, není příliš jasné, o čem to vlastně je a k čemu to je, ale třeba to bude jen tím,že jsem na příliš nízkých frekvencích…:)
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Jana

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Světlo je všude a ti, co hledají, zapomínají, že světlo je také v nich. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7959

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0