Název příspěvku:

Psychosomatika - léčba rakoviny


vložil: Olga (24.01.2018 16:42)
kategorie: psychologie, psychoterapie
 
V knize od doktorky Klímové a Fialové je napsáno, že rakovinu lze zvrátit přeformátováním sebedestrukčního procesu buňky vlastního organismu, která působí jako antigen. Imunitní reakce je odpovědí na přítomnost tohoto antigenu.

Setkal se někdo z vás s člověkem, kterému bylo touto formou pomoženo, resp. si díky nasměrování pomohl sám?

Případně zná někdo kvalitního terapeuta využívajícího psychosomatiku jako pomoci i v tak těžké a zdánlivě nevyléčitelné nemoci?

KOMENTÁŘE

jak se uzdravit z rakoviny | 31.01.2018 16:00
Šafri
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
jak se svépomocně zbavit rakoviny (včetně případných metastáz)= máme s tím dostatek zkušeností.

Pokud máte zájem, můžete mi napsat do bezplatné (sponzorované) poradny www.celostnimedicina.cz/lekarska-poradna/
nebo rovnou na adresu safranek@celostnimedicina.cz
S přátelským pozdravem
MUDr. Šafránek
poradce www.celostnimedicina.cz
léčba rakoviny | 1.02.2018 01:40
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
omyl | 3.02.2018 08:26
Šafri
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Václave omyl - máme zákaz s hrozbou doslova finančně likvidační pokuty mnoha milionů korun psát tam cokoliv co si státní dozor nepřeje. Samostatný zákaz máme ohledně jakýchkoliv článků týkajících se domácího uzdravování z rakoviny - takže to nejlepší co se osvědčuje už mohu posílat pouze v soukromých neveřejných mailech - to nám zatím nikdo nezakázal.
Na stránkách už je ohledně rakoviny jen to co zatím nebylo zakázané - články v nichž ani náhodou není to nejlepší k čemu jsme se dopracovali.

Mimo je to také důvod proč KOSMICKÝ CELEK nemá nic proti muslimské invazi do západní Evropy - je to způsob jak zlikvidovat její současný nemorální životní styl, kdy pro peníze udělá kdekdo kdeco.
Slávek Šafránek
uzdraveni se z rakoviny | 3.02.2018 15:42
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Slavku, zivot me naucil, ze alternativni medicina je neco, co muze jednomu clovekovi pomoci a to stejne dalsim 10 ublizit. Takze pokud vam nekdo skutecne zakazuje sirit informace o domacim leceni rakoviny, plne to chapu.

Je mnoho druhu rakoviny, kazdy clovek je na tom jinak. Pokud vim, tak mnohe z toho je mozne resit. Viz napr. neco nezhoubneho, s cim si tradicni medicina poradi. Pokud prijde clovek vcas. Neni prave v tom problem, proc vam zakazuji sirit info o tom?

Pokud mate spolehlivy lek na rakovinu, sepiste to jako uceleny dokument a pustte do sveta. Provedte studii. Ovsem ja mam pocit, ze to bude spise jen spousta ruznych doporuceni, jak zdrave zit a jist, jak omezit negativni vlivy okoli, k tomu ruzne doplnky, vitaminy, atd. To ale rozhodne nezafunguje kazdemu. Muze to dobre poslouzit jako prevence, ale pokud budes takto lecit lidi s rakovinou, zabijes jich mozna vic, nez tradicni medicinou. A tu a tam se nekdo jako zazrakem uzdravi (tezko rict proc). To ale nestaci. Mozna proto ten zakaz.

Jestli mas konkretni rady, rad to zverejnim na tomto webu. Ovsem nemuze se to tvarit jako "zpusob, jak lecit rakovinu". Muze to byt napr. "Pricina vzniku rakoviny a prevence pred jejim vznikem". Mimochodem toto je dle meho nazoru zpusob, jak v budoucnu pujde s tzv. rakovinou neco delat.
penize atd. | 3.02.2018 16:16
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
>> současný nemorální životní styl, kdy pro peníze udělá kdekdo kdeco

no vsak jsi soucast toho stejneho systemu

proc mate na strankach reklamu na nejake parfemy? verim, ze spousta z toho budou jen karcinogenni paskvily

aby jste tem lidem potom mohli rikat, jak se maji uzdravovat? az onemocni?

toto je skutecny problem. ze to nejsou lide tam kdesi daleko (v TV, za morem, v bunkrech), ale jsme to my, kdo ten system (spolu)vytvari
Psychosomatika - léčba rakoviny | 4.02.2018 17:22
Olga
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ano, pan doktor Šafránek má mnoho doporučení. Kdyby alespoň jediné fungovalo, už by se to vědělo. Je jich mnoho proto, že se může stát, že některé z neznámeho důvodu způsobí zlepšení. Rakovina je sebedestrukční proces vlastních buněk a v tom může pomoci klasická medicína v kombinaci s vlastní zásadní změnou přístupu k životu. Bohužel v mnoha případech už na změnu v přístupu k životu nezbude energie, neboť při bolestech člověk ztrácí i naději a dostává se hloub a blíže k negativnímu myšlení. Zde záleží na organismu, zda dokáže "přežít" pomoc klasické medicíny a zachovat si sílu k mobilizaci všech zbývajících sil a především rozhodnutí pro změnu. Psychika je důležitá, ale klasická medicína má mnohdy také co říci - je třeba rozpoznat, kde jsou čí hranice a správně skloubit obojí.
Připadá mi, | 8.02.2018 22:43
Evza
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
že příspěvek Olgy je spíš reklamou. Safri moc o léčbě nemluví a farmaceutické firmy nejsou žádné Popelky. Že nejsou známy výsledky alternativních léčitelů, muže být jen otázkou peněz a reklamy. Co dodat: U rakoviny je důležitá včasná diagnostika a prevence. Doporučuji kromě klasické lécby obrátit se zaroven i na alternativce (ne až po té co klasicka lecba nezabere). Spíš než v psychosomatice vidím úspěšnost léčby v dietě a pomoci lecitele (pacientovi na miru).
jak se uzdravit z rakoviny | 9.02.2018 08:51
Šafri
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Všechny rakoviny mají jednotný původ = překyselení a nedostatek kyslíku. Všechny rakovinné buňky mají tím pádem stejně změněný metabolismus - žijí převážně jen z cukru a trochu i z bílkovin, nejsou schopny brát energii z tuků. To co se osvědčilo není lék na rakovinu, je to způsob jak ji zabít vyhladověním, při dobré výživě všech ostatních buněk- stačí žít 60 dní na dietě pouze zelenina v jakékoliv úpravě + dostatek tuků proti hubnutí z nedostatku enegie v potravě. Rakovina včetně metastáz prostě zemře hlady. Každý kdo to v naší poradně dokázal, z rakoviny se uzdravil.
k Václavovým komentářům | 9.02.2018 09:02
Šafri
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
1/ píšeš že něco z přírodní medicíny jednomu pomůže a 10 ublíží - ano souhlas - přírodní medicína je plná nesmyslných pohádek o tom co je zdravé.

2/je sice mnoho druhů rakoviny, ale všechny mají stejnou poruchu metabolismu proto stačí jeden způsob jak se jich zbavit.

3/ Stránky celostnimedicina.cz nejsou mými stránkami,nemám žádný vliv na jejich obsah. Nicméně každý den děkuji KOSMICKÉMU CELKU, že mi ON skrze tyto SVÉ internetové stránky dává možnost provozovat bezplatnou mailovou poradnu v níž se snažím díky tisícům korespondentů a jejich vlastním dobrým i špatným zkušenostem s přírodní medicínou eliminovat všechny výše zmíněné rádoby-postupy k ničemu a preferovat jen to co je schopné pomoci každému bez výjimky.
K dietě 60 dnů | 9.02.2018 09:44
Olga
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Tedy pokud tomu dobře rozumím, 60 dnů jíst pouze jakoukoli dušenou zeleninu. Nesmí se cukry, tedy ani pečivo a žádné luštěniny, vejce, mléčné výrobky?
rakovina a akvárka :)) | 9.02.2018 19:49
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Diky Slavku!!

>> Každý kdo to v naší poradně dokázal, z rakoviny se uzdravil.

O kolika lidech je cca rec? Tem, kterym byla u lekare diagnostikovana rakovina, a oni se dostali k vam, nepodstoupili klasickou lecbu a misto toho byli 60 dni na zelenine? A uzdravili se.

Nebo jaky je klasicky scenar? Lide se leci, chodi na ozarovani, berou leky, nic nepomaha, tak se obrati na vas? A vy jim doporucite, at to vse nedelaji, a pouze drzi dietu? Nebo to provadi paralelne s klasickou lecbou?

V jake fazi rakoviny ti lide byli? Co napr. zhoubne nadory v mozku, ktere jsou velmi agresivni. Kolik takovych lidi se u vas uzdravilo? Nebo o jakem druhu rakoviny (jake casti tela) mluvime?
taky znám pár léčitelů | 9.02.2018 20:35
Věra
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Vždycky, když se jich ptám, jestli mají nějaký přehled o tom, koho z čeho vyléčili, začnou se tvářit jako že to je složité - určit co vlastně komu je a jak moc se z toho vyléčil. A když se jich ptám jestli by byli ochotni jít do toho a zkusit to nějak objektivizovat, začnou vykládat, že na to nebudou ztrácet svůj drahocenný čas, který by pak nemohli věnovat svým chudákům klientům.
Ano. Je to složité. Ale klasická medicína už pochopila, že když to začne dělat, možná ublíží méně lidem. A léčitelé?
Možná škoda, že to nedělají - lidstvo tak přichází o úžasné objevy?
Nebo že by výmluvné?
pro Věrku "taky znám pár léčitelů..." | 20.02.2018 12:28
Šafri
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
souhlasím,
do poradny mi sem tam píší lidé a popisují co zažili se všelijakými léčiteli...

ještě k rakovině ono to platí i naopak - mám zkušenost, že naprostá většina tazatelů z internetové poradny. odmítne možnost vydržet 60dní na tucích a zelenině výměnou za uzdravení. Ale u toho maličkého počtu výjimek mám zatím báječnou jistotu, že mi nepsal nikdo, u koho by tento postup selhal. Ani se neozval nikdo s případných pozůstalých - rodinní příslušníci mi ale často píší o svém zklamání, jak manžel, partner atd. pravil, že žádné maso a knedle jíst nepřestane (když to zjednoduším).

Takže je to tak, že těch pár výjimečně poučitelných ukazuje, že i pro rakovinu KOSMICKÝ CELEK zná řešení, ale že pro NĚJ je současná "epidemie" rakoviny prostě jen jeden z mnoha způsobů školy žívota + přírodního výběru.

Podobně jako to v minulosti byly různé infekční epidemie - které vedly k tomu pozitivnímu výsledku, že přežívali hlavně lidé ochotní naučit se lepším hygienickým pravidlům.

S rakovinou je to podobně - vlivem jejího masivního výskytu se pomalu ale spolehlivě zvýší procento lidí s lepšími stravovacími návyky..
Napřiklad u mladé generace nápadně narůstá procento lidí odmítajících konzumovat mrtvoly zvířat.
= KOSMICKÝ CELEK VÍ CO DĚLÁ...
-> Šafri | 20.02.2018 19:20
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Rikas lepsi jist mrtvoly rostlin, nez mrtvoly zvirat, jo? :)

Ono take zalezi odkud to je. Pokud to je zelenina dovezena buhvi odkud, hnojena a strikana buhvi cim, tak to muze byt skodlivejsi nez cerstve maso nekde z domaciho chovu.

K mlade populaci - ja spis vidam grafy, kde, co se tyka ruznych nemoci a nadvahy, se situace u mladych v prubehu casu spise zhorsuje... mozna uz se tak malo hybou a sedi u telefonu, ze uz maso ani nepotrebuji? a k tomu supermarkety, sizene potraviny, atd. - typicky napr. USA, u nas to snad tak hrozne jeste neni.

stravovaci navyky - to jiste ano

k tomu malemu procentu tech, co ji pri rakovine jen zeleninu a tuky - chybi prave ten vzorek lidi, na kterych by bylo jasne, co to vlastne dela. ono kdyz si vezmes lidi, kteri vydrzi byt tak dlouho opravdu jen na tucich a zelenine - uz jen to je hodne vychyleny vzorek populace, kteri muzou mit i z jinych duvodu otevrenou cestu k uzdraveni se. takze pokud se to neotestuje nad vetsi skupinou lidi, je to, rekl bych, statisticky nevyznamne :)

to, ze se ti lide neozyvaji, jeste neznamena, ze to funguje. pockejte 5, 10 let a pak je dohledejte, jestli se opravdu vylecili. ze by pozustali volali a aktivne sdelovali, ze to nezafungovalo? proc by to delali?

ja osobne bych videl vetsi smysl v pustech. nejist vubec nic, jen vodu, zit nekde v lese, mimo civilizaci - a pak kdyz uz by slo do tuheho, tak si treba neco pridavat - vitaminy, mineraly, kořínky... ale to je jen teorie, netusim, co by takova vec udelala - asi u kazdeho neco jineho
rakovina x hrbitov | 20.02.2018 19:23
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ale rika se, uz nevim, jake zeme se to tyka - ze lide s rakovinou, obcas delaji to, ze se rozlouci s rodinou a jdou umrit na hrbitov,..

A někteří z nich se pak vraci - uzdraveni...

Ale to je jen informace typu "jedna pani povidala"
Pokulhává český výzkum? | 1.03.2018 17:50
Evza
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Nahlédla jsem do jedné kuchařky, která volí jídla jako prevenci před Alzheimerem a depresi od Fialové a Rabocha a docela mě zklamala. Je tam totiž spousta sladkych moucniku, přitom knížka vyšla v době, kdy už se vědělo, že cukr a mouka není ta správná výživa. Takže doporučuji porovnávat odborné informace českých autorů s literaturou zahranicni.
viz buddhismus | 1.03.2018 23:01
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
natahnes -li strunu prilis, praskne. natahnes -li ji malo, nebude hrat.

:)
Léčení nejen rakoviny | 2.03.2018 13:45
Vašek
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Pan doktor ví o čem mluví i o čem mluvit nelze. Dnešní společnost zapoměla, že zákony vesmíru platí i když jsou vymyšleny zákony společnosti platící pro ego ne pro srdce. Správná cesta je člověku vždycky v pravou chvíli ukázána. Jen je potřeba ztišit ego a naslouchat Nejvyššímu - vesmíru. Ať tomu věří kdo chce nebo nechce, je to tak. Poslechněte si video dr.Rusnáka – Zákon lásky a celé a pozorně ( https://www.youtube.com/watch?v=8b3b09BfDeE ). Nejdřív si ale ujasněte chápání významu slov vašeho slovníčku s ohledem k významu podle vesmírných zákonů. Člověk mnohdy povídá, ani neví co, nehledě na to, že to co řekne na začátku svého monologu dokáže na konci popřít nebo obrátit o 180°.Mám ověřeno na lidech které znám. Přečtěte si knihu Čínská studie. Název mate a je to vlivu stravování na nejen rakovinu. Další poučné knihy jsou „Musela jsem zemřít“ a „Nad rakovinou můžeš zvítězit“. Nejhoršího nepřítele totiž porazíte tehdy, když mu přestanete dávat energii. Jakmile budete chtít zvítězit bojem, vždycky se objeví někdo silnější.
Když měl rakovinu švagr, dozvěděli jsme se o tomto receptu ( https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/lecba-jedlou-sodou-zmensuje-nadory/ )když už byl po dvou chemoterapiích. Po týdnu ucítil znatelnou úlevu, ale začalo se pozdě, už mu to nepomohlo. Přečtěte si o „acidobazické rovnováze“. http://svobodnenoviny.eu/sokujici-pravda-o-rakovine/
K již zmíněnému Prastarému tajemství květu života přidám http://starezlatecasy.cz . Základem života je rovnováha, všeobecně, a vesmír si k životu tu rovnováhu zajistí. Sám na to určitě nedoplatí, to už historie ukázala. Zákony nižšího systému nemůžou nikdy zvítězit nad zákony Nejvyššího. A co se týká muslimské invaze, nejde spíše o 7.zákon vesmíru? Každý sklidí, co zaseje. K novým způsobům celostního léčení (https://duchovnipoznatky.webnode.cz/leceni-rakoviny-karcinomu-a-sarkomu/ a http://www.astrolife.cz/?p=41687 ) se bude obracet stále více lidí, protože v poslední době společnost začíná chápat, že duchovní vědy stojí nad vědami materiálními a ty jsou brzdami v poznání vesmíru a ve využití schopností člověka.
Pan doktor má pravdu i v tom, že minimum lidí je ochotno změnit svoje stravovací návyky. Stejně tak si minimum lidí přečte články z výše uvedených odkazů. A ze stránek je možno se proklikat k podstatně více informacím. Je to skoro jako v hospodě; všichni reptají, ale nikdo nic neudělá. Věřte síle myšlenky a řekněte si „teď udělám to a to“ a uděláte to. Každý musí začít sám u sebe a pak se svět změní.
Vašek
Vašek | 3.03.2018 15:15
.
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Proč nepoužíváš kontrolu pravopisu, když s tím máš problém?
Léčba rakoviny | 5.03.2018 11:18
Vašek
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
To není můj problém ani problém téhle diskuze
Vašek | 9.03.2018 17:42
.
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Chybu tam máš min. jednu, takže tvůj problém v téhle diskuzi.
Psychosomatika - diskuze | 16.03.2018 06:57
Vašek
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Kamaráde sám nevíš, že ve slově Tvůj bys měl napsat velké T, takže si zametej před vlastním prahem a pak teprve kritizuj.
přátelé | 18.03.2018 23:38
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
oba máte pravdu

"Podle pravidel českého pravopisu píšeme tvary těchto zájmen s velkým počátečním písmenem v dopisech k vyjádření úcty, a to ať už se obracíme na jednu osobu, ať jí tykáme nebo vykáme, nebo na více osob. Malým písmenem, jak uvádí poznámka tamtéž, se v dopisech naznačuje soukromý, důvěrný charakter dopisu: Posílám Vám pozdrav je základní, zdvořilý způsob, použitelný i pro osobu (osoby), se kterou (kterými) se blíže neznáme, vhodný i pro úřední korespondenci. Píšeme-li vlastní rodině, můžeme si vybrat mezi formálnějším oslovením Milý dědečku, posílám Ti pozdrav a neformálním Milí rodiče, posílám vám pozdrav z tábora, popř. Milá maminko, zdravím tě z výletu."

http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/texty/ruzne/vy-vam-vas-ty-tobe-ti-tvuj-kdy-psat-s-velkym-pismen em

:))
Vašek | 19.03.2018 08:58
.
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
V mé větě je malé "t" správná volba, no další korespondenci vidím jako házení perel ...
Hlavní ale je Zůstat pozitivní | 21.03.2018 07:54
Vašek
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Přátelé, hlavní je zůstat pozitivní a nehledat jen to špatné. Potom to doslova sežere moc energie, kterou je možno využít k lepším vztahům ve společnosti na jiných frontách než ve vzájemném boji. Přišly na to i jiné kapacity, než jsme my(i) bez ohledu na to jaké je tam i ( http://www.pozitivnisvet.cz/wp-content/uploads/2015/03/Hn%C3%ADzdil.pdf ). Hlavní je potlačit ego a naslouchat....Pak se nechá přijít na věci! Člověk musí nejdříve ty informace dostat, aby pochopil pravdu a věděl na čem je. A je potřeba důkladně třídit, protože je psáno, že "první bylo slovo" a to platí i dnes ( https://video.aktualne.cz/dvtv/klimova-nemusime-byt-nemocni-je-do-nas-ale-masirovan-strach/r~7c0d6f4 07ef711e5a705002590604f2e/ ). Ono k opuštění stáda je potřeba odvahu a negativitu a zlo porazíme jen tím, když dáme energii dobru a lásce, tedy stavebním hodnotám života ( https://cestakduze.webnode.cz/pro-inspiraci/zakony-univerza/ ). V boji (jakémkoliv) se vždycky objeví někdo silnější a výsledkem je jen prohra. Ego (to s materiální podstatou) by mělo být podřízené egu s duchovní podstatou. Peníze nemocné společnosti nepomohou. To ale už nejsou moje slova, ale MUDr.Hnízdila v jedné z jeho besed.
Ahoj Vašku, | 21.03.2018 09:06
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Toto je krasne. Jak pises o tom, ze je lepsi nebojovat, ale soucasne v podstate doporucujes boj. Boj s egem, boj se zlem... :)

K tomu vyse - muzes se na to zkusit naladit a mozna zjistis, ze to je pravdepodobne nase mila Evza, jejiz prirozenosti je s ostatnimi lidmi mluvit timto zpusobem :)
Proč se s tebou nikdo nebaví? | 14.04.2018 19:45
.
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Nemazes jen příspěvky, které ti nelichoti? Nejsi vyhořely a nepotřebuješ nutné stavu?
Ahoj Evzo | 14.04.2018 22:30
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Netusim proc, ale "normalnejsi" zpravy mi od lidi chodi spise na e-mail. Vetsinou prosby o pomoc (coz neni ma specializace - nekomu pomahat), ale tu a tam prijde i text ve smyslu "Vaclave, rad(a) bych si s Vami napsal(a) par radek o..." - a to je fajn.


Mozna:

- v emailech se lide podepisuji jmenem a casto i prijmenim, tak si pak daji zalezet na tom, co pisou.

- tady lide pisou vetsinou pod prezdivama, nebo smyslenyma jmenama, takze tomu pak odpovida i zpusob, jak se tady komunikuje.


Proc je tu posledni dobou mene komentaru? Mozna, ze je jaro? Mozna proto, ze jsem tu posledni dny pridaval spise jen uryvky z knih, tak si to lide prectou, ale nemaji potrebu na to reagovat?

Ale je mi jasne, ze ty na to mas svou teorii :)

Tak hezke jaro!
Václav | 18.04.2018 13:50
Evža
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jakou mám teorii, co se děje? Asi trávíš na netu moc času, vždyť je jaro! Klidně zruš komentáře a zůstaň jen u e-mailů.
Ahoj Evzo, | 18.04.2018 14:04
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jen pro lepsi predstavu: nejvic casu travim praci, vetsinou u pc - nastesti na ruznych mistech. Dalsi velky blok je rodina, konicky, priroda, sport. No a pak zbyva kousicek na tyto stranky a pripadne dopisovani si s lidmi, obvykle v noci, nez jdu spat. Takze tento kousicek z meho zivota vidis.

Komentare tu pridavam rad. Obcas nekdo neco zajimaveho odpovi.

A uplne nejzajimavejsi jsou osobni setkani, to probiha zase na uplne jine urovni...

Vsak to znas, vsichni to zname...

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Vše, co si dokážete představit je skutečné. (Pablo Picasso)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0