Název příspěvku:

Regulace počtu lidí na planetě?


vložil: Erik (29.07.2013 19:11)
kategorie: náboženství, kulty
 
Delší dobu si lámu hlavu, proč těch pár takzvaně vyvolených, můžeme jim říkat třeba Bilderberg a jeho plán ke globálnímu zotročení lidstva (jedna měna, čip a pak rychlá regulace lidí), co z toho můžou mít, někoho ovládat? Pěněz si můžou natisknout kolik chtějí, budou asi brutálně "šialený" ;-)

Dnes jsem ale narazil na tohle....

"Nárůst populace se dostává velmi blízko optimálnímu množství energie, která způsobí posun ve vědomí. Tento posun ve vědomí změní politiku, peníze, energii."

No říkám si, že by to mohlo dávat smysl, ale moc tomu nerozumím :-)

Co si o tom myslíte vy?

KOMENTÁŘE

názor ovce | 30.07.2013 04:56
jirka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Co si o tom myslíte? Tak za mě (jirka), že to jsou plky a že je lepší začít u sebe a nespoléhat na nárůst protržených kondomů. Je to něco na způsob Sheldrakeovy teorie morfické rezonance, pole...ale ta je šedá, zelený je...Přesto pravdu máš, že systém je špatný. Trvale neudržitelný. Mrzí mě, že ubývá přírody, v ní je právě ten klíč (pro někoho) k lepší úrovni, uvědomění. Není to špatná učebnice (jsou i jiné). Zatím stránky vytrháváme, snad ještě nepálíme...Zbývá salátové vydání s nádherným obsahem... (myslel jsem přírodu vnější, podmnožinu Přírody, tu nezničí nic). Chápu tvoje obavy a strach. Ale vzpomeň na historii. Vždyť je to všecko doblba. Zatím jako celek jsme se nikdy nepoučili ze svých chyb, a teď se valí tak velkej průser, že by se ti chtělo do jiného levelu....Ředitel zeměkoule by byl stejnej jako ředitel malé firmy v Horní Dolní. Jde o prachy a růst. Flákače by nepotřeboval, konkurenci by házel klacky pod nohy a ti loajální k firmě by dostali prémie...Avšak, dá se žít s tím, že tu vládnou zlouni, že máme čipy a ani počasí už není co bývalo. Lidi choděj na horory do kina docela rádi...Sám vím prd, jen generalizuju svoje okolí na to širší. Třeba jsou mástři, co do toho viděj obšírněj... No, tohle jsou taky plky jak Brno, jen je mi líto je mazat. Nečíst, prosím!:)
regulace počtu lidí | 30.07.2013 22:40
Václav
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
ja bych rekl, ze tu funguje prirozena samoregulace a zadny jednotlivec to jen tak neovlivni.. ano, nekdo ma treba nejakou tu "moc" o necem tzv. rozhodovat, ale to jen proto, ze mu ji ostatni lide dopravaji.. z historickych duvodu, ze strachu, z vidiny vlastniho obohaceni, ze setrvacnosti apod.

pocet lidi? v lese potkam za den 20 lidi, v metru tisice.. nerekl bych ze jsou lide v metru otevrenejsi, spise naopak.. v lese mi prijdou kolemjdouci vic v pohode, maji okolo sebe vice prostoru, jsou vice v souladu s "rytmem prirody".. naopak v centrech vetsich mest je ve vzduchu citit vice intelektu, manipulace, hlouposti..

ze se poctem lidi neco meni? co treba Cina? tam to resi tzv. komunismem.. ze by to byl nejaky posun vedomi smerem k souladu vseho se vsim bych take nerekl, opet spise naopak..

vice lidi = slozitejsi rovnice = potreba dumyslnejsiho systemu (samo)regulace
| 31.07.2013 10:27
Šárka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Materiální svět je pro mnoho lidí velmi důležitý. Mít hodně peněz, super bydlení, bezva fára....Ono jim to přinese jen pachtění, odříkání a k tomu se pak přidává zlo, faleš, závist, nemoce...Těžko tento svět změnit, když těm papírkům lidi daly takovou moc, jinak by byly úplně bezcenné. Denně se tisknou nové a nové a budou tisknout dál.
K tomu všemu se samozřejmě přidá touha ještě po větší moci. Když už mají hodně, chtějí vládnout, omezovat a diktovat. Nezajímá je nic jen oni sami. Že něco ničí, že po nás nezbyde jediný les a všude budou jen smetiště, že lidi se chovají hůř než zvířata, že mít dobrého kamaráda je dnes skoro nemožné, že lidi jsou více a více nemocní...
Konec světa bude, ale ne tak jak si lidi mysleli, ze dne na den..to půjde postupně ..zničíme se sami.

Nemůžu změnit svět a myšlení lidí, můžeme o tom vést sáhodlouhé debaty, ale ty nikam nevedou. Uvědomění musí přijít ke každému člověku samo, to mu do hlavy nikdo nenatluče...
regulace . . . . | 12.08.2013 09:26
pavel
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Vážení, podívejte se na krásné snahy všelijakých dobrodinců "zlepšit" život v takové Africe. Tragedie. Z vesničky, která měla cca 50 lidí se "díky" penězům z Evropy stalo monstrum se 2 tis. lidí! Není kam pohřbívat! A potřebují denně x krát více vody a všeho. Je to neudržitelné a tak denní úvaha teamu je směřována k tomu, jak z toho utéci. Ony vesn. chudáky čeká špatný konec. A myšlenka byla tak hezká ... Ne jen modelová situace. Uvažujte!

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Prostě si uvědomit, že mám tu sílu. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7950

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0