Název příspěvku:

REIKI - "novinky" v roce 2018 :))


vložil: Václav (23.09.2018 02:38)
kategorie: běžný každodenní život
 
Mám chuť "prolítnout", co kdo na internetu prezentuje nového okolo tzv. REIKI.

Stručně k mé osobě: postupně jsem u jednoho pána navštívil 3 kurzy REIKI, několik let jsem to rozvíjel a zval si lidi na harmonizaci. Nikdy jsem do REIKI nikoho nezasvětil. Vše, co se mi dělo v souvislosti s REIKI vnímám vesměs jako velmi přínosné a výchovné. Zpětně to ale beru spíše jako lekci pro mě, ne jako nástroj léčení, nebo zasvěcování někoho dalšího.

------------------------------------------------------------------------

Nejdříve komentář ke spoustě nových webů kde se to hemží nabídkami zasvěcení do 30, 50, 100 systémů:

ach jo..

už chápu, proč se na me tehdy dívalo tolik lidí přes prsty, kdy jsem řekl "věnuji se REIKI".. a tak jsem to přestal říkat...a lidé se na mě začali dívat zase normálně - a já se jim vlastně ani nedivím, když vidím to vše, co se děje okolo tzv. Reiki

------------------------------------------------------------------------

https://www.hlubinna-terapie.com/reiki/

>> Do Reiki jsem zasvětil odhadem 1 500 lidí, v tom bylo i cca 60 mistrů.

Ojoj, takto to lidé obvykle píší, aby ukázali, jak jsou "kvalitní".. já to asi vnímám úplně jinak. Reiki je podle mě něco, čemu se člověk může půl života věnovat a pak to může možná i tu tam předat, když jsou k tomu vhodné podmínky a takto si pak "vyškolit" jednoho, či několik následovníků.. v tom, či onom systému..

Ovšem zasvěcování ve velkém.. osobně jsem k tomu trošku skeptický, protože to dle mého názoru vede pouze k tomu, že jsou pak zasvěcení skoro všichni a degraduje to celý systém, to k čemu by to mohlo být primárně používáno - několika málo lidmi, kteří se na to vyložené hodí..

ale budiž...


>> CO SE TEDY MŮŽE PŘI ZASVĚCENÍ DO REIKI POKAZIT?

nebudu to sem kopírovat, pán to má uvedené na webu - jo, hezky napsané... v praxi použitelné .. :)


>> Pokud patříte k těm, kdo mají po nějakém nedobře provedeném zasvěcení nějaké záhadné problémy, nabízím vám svou pomoc. Je možné, že řešení ani nebude vyžadovat vaši osobní přítomnost a že čištění budu schopen provést na dálku. Používám k tomu metodu Spiritual Response Therapy, tedy práci přes své Vyšší Já. Čištění pro vás mohu udělat přes skype, takže ani nemusíte nikam cestovat. SRT má na takovéto případy dostatečné prostředky a nástroje.

Hmmm.. pánovi může nějaké SRT fungovat, proč ne.. ale opět, můj dojem z tohoto.. pokud se člověk skrze nejaký systém (např. Reiki) dostane ke skutečnému mistrovství, tak už to přestane být o té či oné metodě.. člověkovi chodí "zhůry" kvalitní informace, umí poradit, může léčit, atd..


>> Čištění firmy od bloků, blokujících prosperitu, od prokletí, uřknutí a veškerých dalších negací. Provádím na dálku. V ceně čištění je také základní test a očista lidí, kteří firmu zastupují a mohou být také příčinou neúspěchu. Cena: 2.490.- Kč plus příplatek 150.- Kč/každý činovník firmy.

asi raději nebudu komentovat.. a nebo ano budu. toto je dle mého názoru naprosté nepochopení.. ne že by se nedalo na dálku něco ovlivňovat, ale takto to nabízet.. to je pak onen rozdíl mezi skutečnými učiteli a figurkami, které si na ně hrají

------------------------------------------------------------------------

http://www.reiki-centrumpraha.cz/index.html

Duchovní transformace - aktuální novinky
Jeshua, Archiv, Dokonalá Láska, Aktuální novinky, Svítání, Povídky odjinud

Tak tato paní mi kdysi byla trošku trnem v oku, protože nabízela každý měsíc spoustu akcí pro spoustu lidí za vysoké částky. A já nechápal, jak je možné, že na něco takového chodí tolik lidí. Teď to koukám dovedla k dokonalosti, viz např.

>> Způsob samostudia: Úhrada za pracovní skripta je 3.440,- Kč zaslání pracovních skript mailem ve formě PDF, úhrada na účet 51-1624700237/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své příjmení a druh pracovních skript) 3.540 Kč v tištěné formě (zaslání poštou na adresu), v této ceně je zahrnuta i jedna konzultace mailem k probíranému učivu.

Počítám, že se jí podařilo zlákat stovky lidí a nyní už to jen z povzdálí pozoruje a ty lidi nechává, ať se sami na dálku vzdělávají a sepisuje pro ně další a další "skripta". :)) A nebo se to vše, co vytvořila, začíná otáčet proti ní..

Každopádně něco se paní v průběhu roku 2018 stalo, viz "Pořádání osobních seminářů a kurzů je DOČASNĚ POZASTAVENO."


pro mě trošku odstrašující příklad, jak může člověk skončit..

------------------------------------------------------------------------

http://www.shamballa-reiki.cz/lecebne/energy-reiki-symboly/

haha, jako přes kopírák - viz předchozí odkaz..

by mě zajímalo, jak takoví lidé končí.. když zlákají mraky lidí, kteří se perou se vším možným.. a nabízí jím toto... a nechávají si za to platit..

docela se divím, že je to po pár letech úplně nezlikviduje..

------------------------------------------------------------------------

https://misandra.weebly.com/zruscaroneniacute-zasv283ceniacute-do-reiki-shambally-a-jinyacutech-syst eacutem367.html

Zrušení zasvěcení do Reiki, Shambally a jiných systémů

>> "Příčinou vašich potíží jsou především symboly, které vám byly při zasvěcení zapsány do aury. Tyto symboly vám narušují a poškozují auru a ovlivňují i fungování vašeho energetického systému."

no, tak zde máme další novinku.. kdo prošel REIKI a má stále problémy, tak si může zaplatit za zrušení REIKI..

a že takových lidí může být opravdu hodně - viz výše

------------------------------------------------------------------------

https://www.vira.cz/texty/otazky-a-odpovedi/rozvazani-a-osvobozeni-ze-zasveceni-v-reiki

"O rozvázání ze zasvěcení v Reiki platí totéž, co o modlitbě za osvobození. Toto zasvěcení může zrušit každý kněz tím, že nejprve ve jménu Ježíše Krista sváže démona reiki a nařídí mu odejít z dotyčného, a pak dotyčného člověka rozváže z tohoto zasvěcení. Někdy se tato modlitba musí opakovat. Pokud by ani tak nedošlo k osvobození, je třeba se obrátit na exorcistu."

démon REIKI, to je fakt vtipné :))

na webu vira.cz bych čekal střízlivější názory

------------------------------------------------------------------------

https://www.tetakaterina.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=12509

vypnuti kanalu reiky

>> "Ahoj Karle,
jedna z možností, jak se odpojit od reiki, je požádat své vyšší já. Což je několikavteřinová záležitost. Další je například zajít za Mistrem Mikao Ushui(stačí v duchu požádat). Možností je více, všechny neznám, ale většina je, dá se říci, výrazným způsobem esotericky orientovaná. Takže případný odpojovač může mít problém s tím, že když přestal věřit Reiki, nevěří ani esoterice.

Stačí takto?

Mirek
_________________
Vše je jen stav mysli."


// tak konečně něco smysluplného.. ano, pokud nechci pracovat s REIKI, tak poprosím, že to prostě nechci, a tím se od toho odpojím.. a hlavně, nebudu pak každý můj problém vztahovat k tomu, že za to může nějaké REIKI.. :))

------------------------------------------------------------------------

http://blog.samanizmus.cz/subdom/blog/je-na-zasveceni-neco-spatneho/

JE NA ZASVĚCENÍ NĚCO ŠPATNÉHO ?

>> "Průšvihem není zasvěcení, ale lidé, kteří o něm píší a neví o něm nic, nikdy ho sami neaplikovali, nerozumí podstatě. Ti si pak mohou vymýšlet pohádky o likvidačních symbolech kdesi v auře. Holt, dnes se může za znalce označit kde kdo. I ten, kdo s danou věcí nepracuje."

ano

>> "Opět se setkáváme s neuvěřitelnou neznalostí i tak základní věci, jako je aura a čakry. Nemluvě o tom, že tito strašící léčitelé popírají těmito svými výkřiky do tmy, i samotnou existenci andělů strážných a dalších doprovodných duchů,kteří každého člověka hlídají, aby mu nebylo uškozeno."

ano

>> "Je to případ, kdy si člověk nechá udělat desítky zasvěcení, která si za levno nakoupí po netu. Proč to dělá? Protože chce být rychle osvícen, chce být ten, kterého budou druzí obdivovat a oslavovat. Nu a tehdy samozřejmě dostane co chce, protože potřebuje lekci pokory. A ta vzápětí přichází v podobě návalu „schopností“ , v realitě nezvládnutelných psychostavů, na které ovšem není mentálně a duševně připraven a tak končí běháním po léčitelích a chce, aby ho zachránili. „Prosím, pomozte mi.....“
A on nikdo nepomůže, protože NESMÍ !!! Tento zasvěcený a zhroucený člověk totiž musí dostat lekci takovou, aby jeho pýcha padla a on prošel důležitějším zasvěcením, než jsou všechna nabízená: zasvěcením do moudrosti... Musí dostat to, co se snažil obejít, přeskočit. Aby ho to nestálo – to osvícení a zbožštění se – moc práce."

krásné

>> "Po mnoha letech tvrdé práce s Reiki jsem se nechala zasvětit v roce 2000 na učitele, protože jsem viděla stovky lidí, včetně celé mojí rodiny a sebe sama, jak nám to zlepšilo život. Jak jsme se stali tvůrci , jak jsme převzali odpovědnost a rozšířil se nám pohled na všechno.
Stejně tak pozoruji těch 17 let tento dar po zasvěceních i u žáků. Pokud ovšem nejsou líní, to holt pak s tím nic nikdo nenadělá.
Ale ten, kdo se chopí osobní odpovědnosti a s Reiki pracuje, jak pro sebe, tak i třeba pro druhé, se má DOBŘE! Protože CÍTÍ jak je součástí božství, vesmíru. Víc se sblíží i sám se sebou, svým tělem. Zkrátka, skutečně žije. Jestli se člověku- a je jedno zda zasvěcenému, či nezasvěcenému- žije špatně, pak je to čistě jeho odpovědnost a jeho záležitost.
Už je na čase, přestat házet neustále vinu na ostatní a hrát si na oběti.Oběti druhých lidí, léčitelů, duchovních sil, zasvěcení, mimozemšťanů. A je na čase, aby si to uvědomili i mnozí léčitelé. Protože oni mají odpovědnost za to, co svým klientům říkají.
Pokud někoho utvrzují v roli oběti, zničí mu tím celý život. Je to program, který vede ke všem válkám a zlobě mezi lidmi"

krásné

!!! Nicméně autorka tohoto blogu provozuje také stránky http://www.samanizmus.cz/ a tam by se dalo již o ledačemž polemizovat...

Např. sekce přístroje
- OBERON TITANIUM BIOLAZ SM11
- ZAPPER
- STIMUL 5
- QMRA DIAGNOSTIKA
- DINAMIKA EKG


Ovšem tak to je. Pokud chce někdo moudrost přijímat přes jinou osobu, musí vždy počítat s tím, že to bude různě "zakaleno".

A velká otázka na závěr - proč "to" lidé nepřijímají přímo???

Proč chodí za léčiteli? Proč věří technickým měřícím přístrojům (viz o pár řádků výše)? Proč čtou texty, jako např. tento? :))

Proč nepijeme přímo ze studánky, kde je vše čisté a ne-zakalené?

------------------------------------------------------------------------

A tímto odkazem končím, protože tuším, že na nic zajímavějšího dnes už asi nenarazím...

KOMENTÁŘE

K tomuto tématu zatím nikdo komentář nepřidal. Můžete být první.


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ze školy by měl vycházet mladý člověk jako harmonická osobnost, nikoli jako specialista. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0