Název příspěvku:

Tibetská houba + Kombucha + Tibi krystaly


vložil: Václav (4.05.2012 17:06)
kategorie: zdraví, sport, životní styl
 
Ozvala se mi jedna paní, jak lze mezi sebou kombinovat tibetskou houbu, kombuchu a tibi krystaly. Zda je například možné užívat všechno najednou. Co myslíte?

Pozn.: seznam lidí, kteří nabízí tibetskou houbu, kombuchu, nebo tibi krystaly: http://zivotni-energie.cz/tibetska-houba-kombucha-tibi-krystaly.html

KOMENTÁŘE

Re | 21.05.2012 10:48
Adam
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Ahoj, nemyslím, že by si užívání těchto nápojů nějak odporovalo. Spíše než na léčbu se častěji pijí rekreačně, ale pokud to pije ze zdravotních důvodů, je vždy na místě zlaté pravidlo: "Méně znamená více."
Pokud např. pijeme více bylinných léčivých čajů, tělo může být v podstatě zmatené, co po něm vlastně chceme a účinek nebude zdaleka takový.
Proto pokud to pije zdravotně, ať spíš pije 2 najednou a 3. už ne. Po nějakou dobu, např 2-3 měsíce, pak přestávka aspoň 3 týdny, změna pitiva a je to. :o)

Např. kombucha je nejvhodnější na ráno, k večeru. Ale lze i po celý den, třeba k jídlu. Tibi houba spíše bez jídla, nebo s něčím lehkým, třeba pitivo ke svačině. A tibi-krystaly jsou tak nějak mezi nimi.
Měj se
Tibetskou houbu, kombuchu a tibi lze kombinovat.. | 31.05.2012 13:03
Jana
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Zamyslíme-li se nad tím, co kombucha - viz zde: http://kombucha.people.cz/p/co-je-kombucha.html a tibetská houba viz zde: http://tibetskahouba.people.cz/p/co-je-tibetska-kefirova-houba.html obsahují, není žádný problém je požívat obě najednou (také neřešíte, jestli si dáte jogurt a po něm salát s octem). Je to jen otázka chuti a snášenlivosti všeho dohromady. Asi nejoptimálnější je jeden den pít kombuchu, druhý den tibetskou houbu a třetí den tibi.
A přestávka také není třeba - jogurty jíme snad také skoro každý den :o)
hezký den
tibetská houba | 29.10.2012 20:29
Verča
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Daruji tibetské kefírové houbičky. Poštou mohu zaslat kamkoliv :-)
coccinell.a@seznam.cz
kde je chyba? | 13.11.2012 23:54
jarda
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
zdravím.pracuji s toxickými barvami a dostávám velkou chut na mléko kdy ho vypiji 2litry přes noc.od známé jsem dostal tibetskou houbu a dařilo se mi první týden vychutnávat lahodného moku.podotýkám že jsem velmi pečlivý a tak po 24hodinách jí 10minut proplachuju pod tekoucí vodou,používám čerstvé mléko,vyplachuji sklenice.po týdnu se začala množit a začala mít nakyslou posléze kyselou chut.předpokládal jsem,že tím jak se množí potřebuje oddělit,což jsem učinil.kyselost přetrvávala každým dnem.zkoušel jsem vše možné.pral jsem přecezenou houbu v plastovém cedníku 15minut,zkoušel pokojovou i chladnou teplotu a věřil že se výsledek dostaví.
milá houba,ač je mi to líto skončila spláchnutím na wc.mohl by mi někdo poradit v čem jsem dělal chybu?je možné že jsem dostal nějakou nekvalitní zkaženou houbu?děkuji za odpovědi na můj email.kozakmal@centrum.cz
hustota | 24.04.2014 19:04
Jay Raven
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Jaka je spravna hustota vodniho kefiru? Pokazde byla jako voda, ale ted..z niceho nic se zmenila ve vazkou...mozna az serozni tekutinu. Neco jaako kdyz vymackate aloe vera ......je to pozivatelne? Dekuju zha odpoved
slizovity kefir | 22.04.2015 09:10
marketa
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Dobrý den,
tibetskou houbicku užívám již delší dobu. Nyní ji mám ze zamrazení. Kefír mi dělala dobrý, nekysely, pokud se stalo, ze začal byt nakysly, promyla jsem ji i nádobu a vše opět OK..ale ted již 3x po sobě se mi udelal slizovity kefír...? Konzistence hustá, tahava..ani nevoní jako dříve zkysané, spis bez zápachu a ani nechutnal jako kefir..Nepila jsem ho tedy.. nyní mám houbičky proplachnute a jen ve vodě.. Můžete mi prosím někdo poradit, čím to je a jak to napravit? Muj mail je marc.sm@seznam.cz
Tibetská houba | 20.05.2016 00:21
Alena
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
TIBETSKOU HOUBU pijeme celá rodina, zlepšilo se nám zažívání, pijeme ráno na lačno a pak na noc/nic už nejíme/, pijeme pravidelně, už nám nechutnají kupované zákysy a z mléka z automatu, z selského apod. kvalitního mléka je nápoj lahodný za CENU MLÉKA a nepotřebujeme ACTIMEL, kefír z houby obsahuje probiotika přírodní cestou. Nabízím tuto houbu, zašlu na dobírku, mám mladé a kvalitní houbičky,cena 100kč + dobírka/kvalitně zabalím/, napište adresu na email:jasinkocin@seznam.cz nebo volejte 732231707,PORADÍM další RECEPTY na tvaroh a jogurt z kefíru, vynikající a hlavně ZDRAVÉ.
Kefír z ořechového mléka? | 20.06.2016 13:27
Hanka
emailové adresy se zobrazují jen přihlášeným uživatelům
Nemáte prosím někdo zkušenosti s výrobou kefíru/zakysaného nápoje z doma vyrobeného ořechového/mandlového/konopného mléka? S probiotickými bakteriemi v prášku (z lékárny) z nich už vyrábím všelijaké sýry, a ráda bych zkusila, co s nimi udělá tibetská houba. Dřív jsem ji hodně dávala do mléka a dělala vynikající zakysaný nápoj, ale přešla jsem na veganskou stravu a mléko už nepiju. Předem díky za odpovědi. Hanka :-)

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život se nesmí žít představami, nýbrž Životem. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0