Název příspěvku:

Umělé oplození - možné následky


vložil: Václav (23.09.2018 04:09)
kategorie: běžný každodenní život
 
"Dostala jsem velmi těžký úkol, jemuž se statečně vyhýbám už několik let. Dokonce jsem byla tak šikovná a abych jej nemusela splnit, ztratila jsem (zapomněla kde to je) sešit, do něhož jsem channelingový diktát kdysi narychlo načmárala. Pod tlakem duchů nebylo zbytí. Hledala jsem sešit a když se nedařilo, postavili mě duchové do pozoru při konstelacích. Už nebylo úniku. Začaly se ukazovat takové věci, jaké dnešní svět neví a nebo před nimi zavírá oči. Nu a pak už jsem se dalšímu diktátu otevřela, nemělo smysl nadále kličkovat."

"Ignorujeme, že příroda výběr provedla úplnou blokací plození a prosadíme svou. Tohle dobře nedopadne. A nedopadá. Osud a příroda nejsou žádní blbci a mají miliony let vyzkoušené procesy. Řekněme, zaběhnutou praxi. A pak přijde nadutec a řekne – bude to po mém. Komu tohle nepřijde jako problém?"

"Překvapením pro mě byl článek, jež jsem četla asi před rokem. Byl od renomovaného lékaře, který sám léta letoucí dělal na klinice umělá oplodnění a dnes, když vidí to, co nevím ani já, ani vy – lékařské zákulisí – je hrůzou bez sebe a s pocitem viny, že se na tom podílel, o tom vykládá světu. Mnoho takových přibude. Bude jich víc a víc. Stejně tak, jak tomu je u tématu očkování. Ne všichni umlčí svoje svědomí plným kontem."

"Použít cizí spermii je stejné, jako když žena s někým zanese. Jistě. Cizí muž se jí nedotknul, ba ani jí okem nespatřil. Takže je to v pořádku. Snad pro naši iluzi. Nikterak pro rod. V rodě se objevuje cizí krev, cizí D.N.A a traumatické záznamy z rodu biologického otce. Můžete mě umlátit bačkorami, ale takhle to prostě funguje už co tu chodí člověk, takže vztek nic nevyřeší. Vysvětlování, že „jsme chtěli děti“ není komu předložit. Do rodu vstupuje cizí energie a tečka. Má to následky na všechny následující generace, včetně dítěte."

Celý text zde: http://blog.samanizmus.cz/subdom/blog/umele-oplodneni-nasledky/

(spousta velmi inspirujících informací)

=================================================================


Pro mě je toto téma také aktuální. Občas nad tím přemýšlím, např. když vidím dvojčátka, kterých je dnes požehnaně.. díky umělému oplození, přirozeně..

Podle mě to není tak úplně černé, jak je nastíněno v článku výše. Věřím, že mnoho lidí by mohli mít děťátko a jsou na to po všech stránkách připraveni. Ovšem něco malého tomu brání, a umělé oplození umožní těmto rodinám mít dítě/děti. A je vše v pořádku.

Vídám ovšem i takové, u kterých se mi zdá, že příroda opravdu věděla, co dělá, když nemohli mít dítě. A oni ho mají, případně často rovnou dvě na jednou.

Toto bych ale u kohokoliv nerad nějak hlouběji hodnotil, protože se jedná o něco velmi subtilního. Je to spíše téma pro lékaře. Čímž mám na mysli otevřeného člověka s lékařským vzděláním. Ne papouška, který vše provádí jen tak, jak se to někde naučil.

Je to ale asi jako se vším. Umělé oplození nám umožní ledacos vyřešit, ale současně si díky tomu můžou někteří lidé pěkně uškodit.

KOMENTÁŘE

K tomuto tématu zatím nikdo komentář nepřidal. Můžete být první.


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Šťastný člověk nevnímá čas. (Stefan Zweig)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7957

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0