Hlubinná regresní terapie: člověk není tvořen jen tělem, ale i duchem

sestavil: Václav
vytvořeno ve spolupráci se stránkami: http://www.astroany.unas.cz

Pro hlubinnou regresní terapii není vůbec důležité, zda na minulé životy věříte či nikoliv. Při hlubinné regresní terapii si můžete myslet, že vše co se vám vybavuje je jen vaše fantazie a představy. Důležité je, že tato metoda funguje.

Hlubinná regresní terapie

Touto metodou se zbavujeme současných potíží tak, že nalezneme jejich příčiny v minulosti. Kolikrát si však toho sami nejsme ani vědomi. Je ovšem možné (pokud nedošlo k silnému poškození organismu) v bližší nebo vzdálenější minulosti takové trauma nalézt a zpracovat. Orgány nebo části těla (včetně duše), které byly v minulosti zraněny, bývají nyní zpravidla oslabené či nemocné. Opakovaným procházením události pocity ustupují, člověk si vybavuje více detailů a skutečností. Po opětovném prožití původního zranění se tyto části obnovují a samovolně uzdravují.

Hlubinná regresní terapieČasto lidé při regresi cítí příjemný příliv tepla a energie do těla. Nakonec ztrácí o událost zájem, jako by se jich už netýkala. Uvědomí si, že vše je součástí minulosti a ne současnosti. Teprve po zpracování celého řetězce traumat dojde k úplné abreakci. Pak se člověk svého současného problému nadobro zbaví.

Hlubinná regresní terapie často zabírá i tam, kde konvenční léčba selhává. Věčným braním prášků se jen potlačuje bolest, ale nehledá se příčina té bolesti. Hlubinnou regresní terapií lze příčinu najít a odstranit.

Co vše lze léčit

  1. bolesti - hlavy, zad, kloubů, břicha ...
  2. poruchy spánku, dýchací potíže, úzkost
  3. závratě, fobie, strach z čehokoliv...
  4. poúrazové stavy, smutek, různé krize...
  5. závislosti, opakující se problémy, nedostatek sebevědomí...
  6. alergie, ekzémy, astma, stres...

Jak probíhá sezení

Hlubinná regresní terapie - nazývána auditování je sezení, při kterém klient klidně sedí se zavřenýma očima a vybavuje si problematické události. Při auditu se tedy nepoužívá hypnózy. Terapeut pomáhá klientovi orientovat se v procházené události, věnuje mu plně pozornost a "hlídá" klienta, aby zůstal v psychické rovnováze i když prochází velmi těžkou událostí. Klient opakovaně prochází traumatizující událost, příp. další starší události. Prochází je v přítomném čase, jako kdyby tyto události probíhaly nyní. Během jednotlivých průchodů událostmi získává stále více informací o dané události, pociťuje úlevu, jeho stav se zlepšuje. Je běžné, že klienti velmi naříkají a pláčou nebo např. zívají. To všechno do hlubinné regresní terapie patří a je v pořádku, pokud k takovým projevům dochází.


Vloženo: 1.12.2010

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 2
poslední: 5.02.2014 21:25

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Je 404 druhů nemocí: 101 jich mizí samo od sebe, dalších 101 pomocí správného léku. Dalších 101 pomocí odpovídajících manter a požehnání. Na dalších 101 umřeme, ať děláme cokoli. (Buddha)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Lepší než seznamka je být sám ..
komentářů: 2, poslední: 10.01.2018
Test osobnosti
komentářů: 1, poslední: 7.01.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 7, poslední: 26.12.2017
Křest dětí
komentářů: 4, poslední: 20.12.2017

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 38, poslední: 10.01.2018
Šťastný a naplněný život
komentářů: 30, poslední: 8.01.2018
Outdoorové oblečení
komentářů: 18, poslední: 3.01.2018
Derealizace / depersonalizace
komentářů: 6, poslední: 26.12.2017
Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 19, poslední: 24.12.2017
Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 19, poslední: 23.12.2017

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 16.01.2018


Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0