Hojení duše

datum: 28.03.2014 - 30.03.2014
okres: Havlíčkův Brod
pořadatel: Magda Křepelková
cena: 2500 Kč
adresa: Lipnice nad Sázavou, 232

Vloženo: 16.02.2014 12:03

Podrobnosti:

Živý a spontánní víkend pro ženy, které v sobě nosí bolest. Záměr víkendu – zahojit naše zranění, probudit soucit k sobě. Plus váš osobní záměr, který momentálně potřebujete podpořit. Prosím – napište mi ho. Stačí dva, tři dny předem. Někdy v sobě nosíme bolavé srdce, duši. Nechceme se trápit, ale přesto cítíme, že nás něco tíží, že se nemůžeme naplno radovat. Někdy ani nevíme, odkud to pochází. Někdy to ani nemusíme vědět, a přesto si můžeme pomoct. Některá "trápení" jdou mimo naše současné životy. Někdy máme traumata z dětství, ale jsou vytěsněna. Věřím tomu, že nejlépe pomoci si umíme samy. Že v sobě máme samouzdravující mechanismus, moudrost, která nás vede k osvobození. Jen ji umět naslouchat, důvěřovat si.


Víkend bude v přátelském domácím prostředí, vše podpoříme tancem, zpěvem, dechem, cvičením, smíchem a meditací. Program bude tvořen živě, proto první večer bude hlavně věnován sdílení našich příběhů, abychom se naladily na společnou vlnu. Nenechte se mást, i takto může probíhat hluboká duchovní práce a léčení. Přirozenou cestou, nenásilně, tak, jak jste momentálně připraveny.

V sobotu večer se ponoříme do rituálu. Jeho záměr vybereme společně, podle vašich osobních témat. Zatím vnímám - přizvání vnitřní moudrosti. Rituál je přirozená cesta ženského prožitku. Kdy se můžeme hluboce dotknout krásy, hlubokého prožívání života.

V neděli je novoluní. Vždy vnímám tento čas jako počátek něčeho nového. Abychom do svého života mohly vpustit nové, je třeba přijmout a poléčit stará zranění. Dát jim prostor, bez hodnocení, souzení se je otevřít a hojit. Další takováto vlna přijde o Čarodejnicích, posledního dubna. Doporučuji obě setkání. Mohou plynule navazovat. To, co zde otevřete, můžete v dubnu spálit v ohni. Vše má svůj čas a některé věci nelze uspěchat. Tento víkend můžeme léčit a o měsíc později zcela propustit. Trpělivost a dostatek času na doléčení je hluboká ženská kvalita, moudrá - ani nový život nevznikne hned.

Praktické informace. V pátek bude připravena večeře, v sobotu silná polévka, hlavní jídlo si uvaříme společně. Domácí suroviny vítány, ale prosím napište mi, co chcete přivézt. Ostatní jídla jsou zajištěna. V neděli si na oběd dojdeme. S sebou: spacák, teplé věci na spaní, šátek na oči, teplé ponožky nebo bačkory, pohodlné oblečení na pohyb. Dále si s sebou vezměte krásný šál nebo šátek.

Přihlášení nutné, v domečku to jsou komorní akce, maximálně pro 6-8 žen.

Pro ženy, které se zúčastní i čarodejnic, je cena 2300 Kč.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nejkrásnější, co můžeme prožívat, je tajemno. To je základní pocit, který stojí u kolébky pravého umění a vědy. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 1, poslední: 25.06.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 15, poslední: 25.06.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7813

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0