Jsme v matrixu a letíme někam, kam jsme vůbec neplánovali

autorka: Veronika

Sdělení od Veroniky.

Zvláštní sen

MatrixAhojky, dnes 5. prosince 2011 jsem měla zvláštní sen, že jsme v matrixu a letíme někam, kam jsme vůbec neplánovali. Jsme díky tomu matrixu odtrhnuti od našich blízkých, a proto se naše současná generace musí domluvit na tom, aby se letělo zpátky. Musíme uzavřít smlouvu a vzbouřit se proti vedení, které nás proti naší vůli vzalo úplně někam jinam, pryč od našich blízkých než jsme chtěli.

Chodíme do práce a přitom naši blízcí na nás doma čekají a postrádají nás a my díky matrixu nedokážeme se k nim navrátit a šťastně žít v našich domovech a milovat se a nebýt otroky toho vedení, které nás vzalo úplně někam jinam, než jsme chtěli. Byla jsem na to vedení opravdu naštvaná a bála se ho v tom snu a to hrozně. Bylo to až k smrti děsivé. Pak ale jsme si vzpomněla, že jsem dobrovolně uzavřela smlouvu, jít do toho matrixu a nechat se unášet a to jsem vůbec netušila, komu se to upisuju. Zdálo se mi to prostě pohodlný, tak jsem nastoupila, aniž bych měla úctu, komu vděčím za to, že je na Zemi život a že ho můžu žít.

Můj přítel řekl, že můžeme být rádi, že žijeme nyní a ne ve středověku, že se máme dobře… ale každý dluh musí být splacen.

Vzájemná spolupráce

Každý člověk svým myšlení vytváří svět kolem sebe. Každá myšlenka má ohromnou sílu. V jsoucnu existuje pouze hmota a vědomí. Hmota je neudeřený prvotní zvuk, který vibruje. Může nabývat různých podob od nejjemnějšího éteru až k hmotě. Vědomí je poslední pozorovatel, který nemůže být pozorován. Můžeme si ho být vědomi pouze tehdy, když vyprázdníme hlavu od myšlenek a pozorujeme. Ale ne očima, ale celou naší bytostí. Každý člověk tady na zemi může svou myšlenkou pohnout zemí a jediný člověk to může zkazit všem nebo naopak. Nesmíme se nechat zmítat energii, ale musíme začít spolupracovat. Jak?

Abychom si nepřipadali fatálně, musíme energii rozhýbat svým vědomím. Musíme na sebe více myslet, přát si nezištně pro ostatní to nejlepší, protože dřív nebo později to zjistí, že na ně myslíme. Musíme spolupracovat, mít se rádi a to NEZIŠTNĚ. Jen pak nastane ráj na zemi.

Mám jen trochu obavy o Čínu, protože tam je lidí opravdu hodně a navíc zde byla praktikována politika jednoho dítěte a navíc jsou preferováni chlapci. Avšak pro zdárnou komunikaci je potřeba také stejně žen. To je v Číně docela problém a mám strach, aby kvůli tomu muži nepáchali sebevraždy. To by naší zemi mohlo opravdu velmi ohrozit. Navíc Číňanům nikdo pořádně nerozumí a Asiatům už vůbec. Nevím, jak jim tuto zprávu zprostředkovat.


Vloženo: 16.12.2011

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 1
poslední: 19.12.2011 05:17

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pokud člověk myslí, že mu lidé či věci škodí, tak mu budou škodit. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7947

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0