Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

co tedy máme jíst?? | 5.11.2010 19:13
Lena
životní energie
Nezlobte se...v některých bodech s vámi souhlasím, ale pokud si pozorně přečtu celý článek...musím nutně zůstat asi jen na "zeleném" a to ještě čerstvě "napaseném". Vzhledem k tomu, že drtivá většina z nás nemá k dispozici svou ekofarmu, musíme prostě suroviny nakupovat, kde je dostaneme. Ano, můžeme eliminovat rizika studováním etiket o době skladnosti, obsahu "éček" a tak podobně....uchovávat potraviny doma s co nejmenším rizikem jejich znehodnocení nebo je ihned zkonzumovat...ale myslím, že kdybych teď použila váš článek jako návod, brzy se ztratím nadobro. Myslím, že dnešní fundovaní a rozumní poradci ve výživě jsou přínosem, ale "něco" jíst musíme. A jen na klíčkách se mi tedy svůj život dožít nechce...
-> Lena | 17.08.2012 08:16
Václav
životní energie
Precetl jsem si clanek, ale nerekl bych, ze vsechno zakazuje. Nemluvi se tam napriklad nic o tom, ze neni zdrave jist maso. Pise se tam ale napr. o tom, ze u uzenin hrozi diky kombinace tuku, ruznych skrobu a konzervantu, ze se to snadno kazi a telu to pak prilis neda.

U toho ostatniho, pise se tam spise o tom, ze se vsechno muze kazit, plesnivet, ze zalezi na skladovani, apod. Neni tam nic o tom, ze je nezdrave jist ovoce a zeleninu, at uz syrovou nebo varenou a tisice dalsich vyrobku, ktere muzema najit v obchodech.

Clanek nezakazuje mlecne vyrobky, ale rika, ze kdyz je v nich vice tuku, nemame toho jist tolik, a nektere mlecne vyrobky nedoporucuje. Co se tyce napr. mleka a tavenych syru, patri to do skupiny jidel, o kterych jsem si kdysi precetl, ze nemusi prospivat, prestal jsem to jist a bylo mi vyrazne lepe. Tu a tam si mleko dam, ale jen malinke mnozstvi. Kdyz to prezenu, pocitim to na sobe. To nejak nezobecnuji, ale tak me telo funguje a ja se snazim vnimat, co mu dela dobre a co ne.

Clanky jako tento mi ukazuji, co cloveku nemusi prospivat a tak se tim zkusim ridit a pak vidim, zda je to pouzitelne i pro me, nebo ne.
Každodenní život doby jedové | 1.08.2019 03:22
Václav
životní energie
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.,
https://www.youtube.com/watch?v=iMLDs_VH7yg

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kontroluji se, že mám čisté vědomí, pak tu kontrolu pryč a je to. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0