Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

Magické houbičky nebo meditace? | 28.08.2012 14:17
Václav
životní energie
A co meditace? Je to zdarma, oproti pozivani ruznych latek je to mnohem bezpecnejsi a integrace meditace do kazdodenniho zivota muze vest k trvalemu chapani nejruznejsich souvislosti, ne pouze nahodilym zkusenostem, jak tomu je v pripade ruznych omamnych nebo psychotropnich latek.

Mimo to, uz jen to, ze te laka zazit, ze je egoisticke vnimani sveta iluzorni, nasvedcuje tomu, ze v sobe jaksi tusis, ze tomu tak z urciteho pohledu skutecne je. Vsechno je iluzorni, docasne, stale se menici. Jakou roli v tom vsem hrajes ty? Staci si uvedomit, ze zadnou a jsi presne tam, kde chces byt. Houbicky k tomu nepotrebujes.
jednoznačně meditace (: | 28.08.2012 16:35
Štěpán
životní energie
..houbičky-lysohlávky atd.. jsou extranebezpečný, zažil jsem lekci na kterou nikdy nezapomenu a jsem proto nyní zdráv... těch experimentů bylo u mě více než dost, "děcka" neberte drogy - byť sebepřírodnější - vim o čem mluvím, bohužel (:
stavy na lsd,lysohlávkách,trávě atd... | 29.08.2012 01:36
Štěpán
životní energie
...stavy na lsd : při jednom až dvou papírkách...
prvních 45 minut se neděje nic,pohoda,klid avšak najednou se začne dít...
(nebrat v depkách)
...nadzvedne se psychika-"vyrosteš o metr",máš energii ke startu
...zvláčníš,zpomalíš,brní to trochu v zátylku,začínáš se usmívat,první myšlenky
..."rozhoduješ se co podnikneš,samopodnikání se ale vytrácí a vydáváš se zničehonic vpřed (:
...byli jsme ve třech,aby jsme měli směr
...šli jsme k radarům(hvězdářským),lehli do trávy a začlo to...cca...hodinka čtvrt...
...je jasněji,je světelněji...přichází první vzorcový útvary
...koukám na oblohu a zabírám postupně ohromnou nebeskou želvu,vnímám zemskou želvu z bílejchch mraků - s pravidelnými vzorci - je ohromná
...barvy se přiostří,vznikají nové,mísí se,šeptají...
...mezitím zajíčci u radarů..dva,tři, pět...nevěřím,ale hned věřím...
...slyším zvuky - nejdřív trochu dál a pak jsou tu...je tu normální pravěk..
...cosi tam zakrákorá tak, že se leknu a směju se - integruju se,nebojím se...
...zkoumám pohledem kamarády,kamárádi spolu diskutují,nejsem sto porozumět-není to ale důležitý rozumět,jsou tam - to stačí....
nevnímám čas,prostor...vnímám shluk,vnímám obnažení vlastního těla - skutečně jsem si svlík triko...na pupku mi přistála beruška a kousnul mě ovád...ovšem to se jen domnívám, nepátrám po tom, nehádám se s obyvateli trávy a lesa...po "třech hodinách"(o kterých nevím jestli jsou tři hodiny nebo deset minut, prostě to nevím-a ani tak neuvažuju) se opírám o lokty a cejtim, že je "čas" na změnu..
...změna není žádná-stav je prohloubenější--v dálce se mi stmeluje nějakej tvar a vystřeluje jakoby blesky - sleduju to,prohodim pár vět s ozasenstvem,probíhá cosi jako dialog....je to pdel,neskutečná p.del..
jdeme něco sníst...něco řešíme,neřešíme, snaha zachytit o čem to je, je snaha zachytit nezachytitelný...nedá se to psát,nedá se o tom přemýšlet, jen jsi obnaženej,tvořivej...spocenej,trochu gumovej,měkkoučkej jak máslo...
semtam drobná halucinace,splynutí tvorů v jednu bytost - která se naladí,do toho vstoupí kámoš-dá mi jogurt....koukám na něj,beru jogurt a dávám se do něj,nabízím do placu, poptávka není tak velká,druhej má o něco víc, jsem zvědavej,probíhá byznys...výměna čehosi co pak rád opustíš..už to nechceš,je to už moc dlouhý a těžký...těšíš se až budeš úplně v klidu, v realitě...realita je pro tebe osvobození a už na tripečky nepomýšlíš...vracíš se tam odkud jsi vyšel-ale jsi o něco bohatší, jsi dál...ale nic víc (: není to víc než jsi ty,nemůže tě to překonat...nikdy a v ničem, byť jsi byl v samotným vesmíru - tam jsem nikdy nebyl-jelikož koňskou dávku bych si nikdy nedal-už je to nějakejch 8 let zpátky....
stavy na travičce několiksetkrát? napumpuju se jako pneumatika na kole a po 5 hodinách už dávno spim (:
stav houbičky - opravdu ostrá jízda...tekutina zelenožlutá prochází tvým kanálem
--je to novej porod--ale proč--kam?---není o co stát...
nepřírodní drogy vůbec nebrat-to je peklo...
re | 31.08.2012 17:09
Radical_Edward
životní energie
Houbicky rostou vsude po lese, staci najit lokalitu a zjistit si jak vypadaj.

Zazitku s psychotropnima latkama mam vice nez dosti(na jedny ruce to rozhodne nespocitam) a tu hlavni vec, kterou mi to dalo, byla ta, ze ti to nic neda :-) zazitek, jasne super, specialne po houbickach-ktere sem konzumoval ciste za ucelem meditaci sem mel stav kdy se moje "ja" rozpadlo a ja se nemohl prestat smat a plakat :) ... ale stav skoncil a ja byl tam kde predtim, casem sem dosel na to, ze krome zazitku ti nic nezbyde a ty se ktomu poznani musis stejne dopracovat sam bez latek menicich vedomi :-)
Odrazovat te nechci, delej jak myslis, podle sveho nejlepsiho vedomi, svedomi :)
No a jako takove lakadlo ... v meditacich jdou zazit stavy(ackoliv nejsou vlastne nijak podstatny pri ceste a kazdy jich zazije presne tolik kolik potrebuje) ... ktere jsou mnohem mnohem ... :-)))
Houby mohou i pomáhat | 10.09.2012 23:50
Petr
životní energie
Dobrý den, moje zkušenost je takováto: potkal jsem se s člověkem, který vyrazil na duchovní cestu, protože měl silné zážitky jednoty s vesmírem, astrálním cestováním a kdečím dalším. Předtím ho ty "kecy" nijak nebraly, nezajímalo ho to. Po svém astrálním zážitku vše popisoval tak, jak to znám já z desítek knih, které jsem přečetl. On to navíc zažil. Prý jen snědl pár houbiček od kamaráda. Na druhou stranu, budhismus zakazuje přísně alkohol - ne proto, že by byl špatný, ale proto, že zahaluje mysl a člověk neví, co dělá. Dělá droga něco lepšího? Nechá vám největší dar Boží - svobodu?
DROGY VERSUS DUCHOVNO | 18.09.2012 00:53
Nexi
životní energie
Ahojky...taky jsem šla duchovni cestou i zkusila drogy a múžu říct, že mi to nic nedalo, jako hlavně ty drogy. Je to spíš cesta zpatky než dopředu a právě díky určité duchovní vyspělosti to na mě ani moc nefungovalo. Zato následná depka se dostavila v plné síle a byl to děs a taky vím co to udělalo s mými kamarády... úplný rozpad osobnosti.... je to úplně zbytečné a život to spíš strašně zkomplikuje a nejlepší duchovní cesta je obyčejný lidský život... černá
houby jsou nahouby | 26.10.2012 13:01
Jaromír Bohatý
životní energie
Nejsem proti ničemu.Nebráním se tomu co se děje.Vše je takové, jaké to je.Nemám negaci ani rezistenci proti ničemu.Tráva,houbičky,LSD,ayahusca to vše je příroda a tedy pravda.A toto poznání mám, aniž bych cokoli z toho okusil či potřeboval.Jeden čas se mi již zdálo, že stojím před ocelovými vraty a odemkne mi je něco z toho,počkal jsem a pracoval na způsobu práce svého vědomí.Dnes jsem si jist, že by mě ty lákavé a zatracované látky jen zdržely či poznání zcela zakryly.Samo Vám to řekne zda ano či ne,mě to řeklo neměj nic proti nim,ale nepotřebuješ je.
-> Jaromír Bohatý | 27.10.2012 04:00
Václav
životní energie
ano, hezky napsano
co třeba zkusit eshop ? | 3.12.2012 13:37
Luděk
životní energie
I v Čr se dají koupit spóry lysohlávek a doma si je pak můžete vypěstovat. Přesto upozorňuji, že se lidi po houbičkách můžou celkem snadno zbláznit. Měli by se proto brát jen pod dohledem zkušeného šamana, který ví, komu ublíží a komu můžou pomoci. Není to prostě žádná hračka.
Nexi<3 | 30.12.2012 01:50
Nádej neumiera:
životní energie
"nejlepší duchovní cesta je obyčejný lidský život" súhlasím, nádherná pravda! :) Pravda, ktorú človek objaví sám v sebe, nie v knihách, nie v drogách, nikde inde, jedine sám vo svojom vnútri... To je tá "duchovná cesta"- žiť svoj život, nič viac... Verte mi;) alebo ak chcete skúsiť vplyv vonkajších látok, skúste vodu... Obyčajnú čistú vodu:) to je moja osvedčená "droga" -piť vodu a vnímať ju, ako do vás prúdi a splýva s vami v jedno, sústrediť sa len na to spojenie: ja a voda... Skúste, možno to zafunguje a odhalí sa vám ďalší dielik mozaiky vášho poznania... ;-) Houbičky mi prídu tak nejak mentálne "samovražedné", ale to je pouze mé mínění a každého osobná vec... ;):)
moje zkušenost | 13.12.2014 16:32
tnt
životní energie
Také jsem hledal nejzazší pravdu pomocí různých cest, zkusil sem i houbičky a zkušenost jsem podrobněji popsal zde: http://psilocin.blog.cz/
Obecně si myslím, že určitým lidem v určitém stádiu osobního rozvoje můžou při střídmé konzumaci pomoci, ale opravdu jen určitým lidem, obecně je doporučit rozhodně nelze, protože mohou způsobit spoustu problémů...
-> tnt | 13.12.2014 23:20
Václav
životní energie
pekne!!

napadlo me, toto ti neprislo po intoxikaci lysohlavkami komicke?

> Smyslem života se jeví jeho naplněné prožití v pohodě a lásce

resit na houbickach neco jako smysl zivota... :))
houby | 8.01.2015 23:35
tnt
životní energie
"rozumem" jsem to asi neřešil, ale spíše jsem to "cítil" :-)
-> tnt | 10.01.2015 22:12
Václav
životní energie
a pak jsi začal myslet a vymyslel si smysl života :)
zazitok ovplyvnenie | 2.06.2015 15:00
lukas
životní energie
skusil som už travu extazu huby a lsd: a jedine zmeny v mojom živote po užití húb alebo lsd boli že som prestal žiť až tak materialny zivot ako je pekne mat nieco materialne uplny zaujem som nestratil ale prestalo to byt mojou prioritou a zacal som sa viac sustredit na seba a na rozvijanie svojich vlastnosti + mam pocit ze som ziskal nadhlad na ludmi ktorý su prave uplnuty na materialne veci, nad ludmi ktory ak nemaju nadvore mercedes(to je len priklad moze ist aj o uplne ine materialne veci) nic neznamenaju ani pre seba a je to ich jediny zivotny zmysel.
lukas | 5.06.2015 18:22
Evza
životní energie
A mas zkusenosti se skopolaminem?
- | 8.06.2015 22:14
asdfg
životní energie
Urcite ti to muze neco dat. Ja jednou na houbickach (80+-) zazil astralni cestovani jeste v dobach kdy jsem ani nevedel co to je. Jen tak si lezim v posteli, vnimam vsechno okolo a po nejake dobe si uvedomim, ze sleduju sam sebe ze stropu. Nahodna myslenka na urcite misto a najednou jsem tam, neuveritelna volnost, vsechno muze byt.. ale take jsem si prosel nekolika negativnimi zazitky.. tezko rict, jestli me posilily, nebo na me zanechaly stopy, takze vse s rozumem :)
Houbičky | 15.06.2015 06:16
Miroslav
životní energie
Houbičkám děkuji za to, že mi umožnily poznat sama sebe. Přinesly mi duchovní probuzení, které bylo předehrou k vážnému nastoupení Hledání.
doporučuji | 20.02.2018 00:37
Václav
životní energie
Alkaloidy čeledi Solanaceae v magii, medicíně a .. | 20.02.2018 02:27
Václav
životní energie

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl. (Rodin Auguste)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 33, poslední: 20.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 67, poslední: 20.10.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 35, poslední: 18.10.2018
Obyčejná voda jako lék
komentářů: 6, poslední: 16.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018


Anketa

Odkud začínáte loupat banán?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7169

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0