Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

Ahoj | 27.07.2013 11:06
Erik
životní energie
No ja som mával vela takychto skúseností,napríklad som ležal na bruchu a zrazu som uplne stuhol ,nešlo sa mi pohnút a cítil som ,že je niečo nadomnou,cítil som ako to na mna funí,nemohol som sa pohnút a cítil som strach...Možno sú to bytosti z inej reality,neviem,tak isto by ma to zaujímalo ;-)
spánková paralýza | 27.07.2013 13:44
Oli
životní energie
Ahoj Tomáši,
podívej se na internetu na spánkovou paralýzu, možná by to mohlo být ono, co se ti děje? Já jsem kdysi třeba zase mívala čas od času lucidní sny, ty byly naopak super, teď poslední dva roky mám spánek úplně rozházený, protože beru občas silné prášky na bolest a moje tělo prý 24 hod. "opravuje" poškozené části. Jinak myslím, i z vlastní zkušenosti, že během přechodu bdění-spánek-bdění může člověk zažít nejrůznější stavy, ať už jsou dílem změněné chemie v těle, rozšířeného vědomí apod. Se spánkovou paralýzou pak také souvisí fenomén tzv. astrální projekce, o té vím ale jen zprostředkovaně.
re: | 27.07.2013 18:55
jirka
životní energie
U mě se tento stav objevuje, hlavně když jsem hodně unavenej a chci si chvilku zdřímnout během dne, nebo je-li tělo pod jiným tlakem (kocovina). Víš, že jsi usnul, tělo, a tak se toho lekneš, že se vší silou snažíš pohnout. Zatím jsem nikdy "nemávl rukou" a nelehl si vedle těla nebo do něj. Zatínal jsem všechny svaly, abych se pohnul a nakonec se povedlo, jen to člověka hodně unaví a ze začátku i vystraší. Špatně se pak usíná. Slyšel jsem o lidech, co se procházejí po bytě i dál...ale přece jen by se v noci mělo spát nebo aspoň odpočívat. Stejně ti nezbude nic jiného, než to nějak zpracovat a začlenit do života. Doporučoval bych zjemnit a pátrat po příčinách, okolnostech za kterých k tomu došlo. Poznání obecně ulevuje. Může se to stát i ráno, pokud si ke spánku přidáš ještě dvacet navíc a jsi na hranici mezi bdělostí a spánkem... proč se to některým lidem děje a jiným ne, to je otázka. Ale nedělal bych z toho kovbojku. To, že ráno vyjde Slunce je vlastně taky zázrak...zdravím pražskou policii! jirka
Jak na paralýzu | 10.04.2015 10:40
Sára
životní energie
K mým zážitkům s SP, jednalo se u mě o relativně klasickou záležitost, kterou jsem prožíval každoměsíčně. První zážitek, který si spojuji se spánkovou paralýzou byl cca v 8-9ti letech, kdy jsem se po probuzení nemohl hýbat a viděl jsem ducha cukráře. Měl jsem s ním krátkou konverzaci na téma, jestli chci zmrzlinu :D. Ačkoliv to zní strašně, byl to otřesný zážitek při kterém jsem prožíval hodně strachu. Při druhé SP jsem viděl skřítka, který mi říkal že příští den zemřu... To bylo okolo 13ti let - hrůza.

Pak se to trošku utlumilo a já slýchával hlasy či viděl postavy velice zřídka. Časem když mě přešel strach, jsem se pokoušel se spánkovou paralýzou pracovat a pokusit se o OOBE. Jednou se mi to povedlo, takovým způsobem, že bylo moje vědomí vystřeleno z těla, skrz střechu našeho baráku a já se následně "prolétával" v okolí mého domu na jednom rušném náměstí v Praze.

Následně se začali vracet nepříjemné stavy a vize postav. Rozhodl jsem se, že jsem prožil již to hezké co mi spánková paralýza nabízí a chtěl jsem tomu učinit přítrž. Pořídil jsem si přípravek na přírodní bázi (mučenku) - http://www.arkokapsle.cz/produkt/mucenka-31 a od té doby mám hloubější a ničím nerušený spánek. Přišel jsem tím o zajímavý dar, ale získal jsem klid. Navíc, kdybych chtěl experimentovat, předpokládám že po vysazení se stavy vrátí :). Toť můj příběh.
spíš než | 10.04.2015 12:33
Morpheus
životní energie
...pardon pokud ti křivdím, ale připadá mi, že spíš než problém se SP máš e-shop s potravními doplňky...
odpoved na SP | 9.12.2016 10:32
kika
životní energie
Hladajte Boha. Lebo to čo Vám nedá spať sú démoni. Sú to nadprirodzené bytosti, ale reálne v duchovnom svete a aj v tom našom fyzickom. Len Boh Vás od nich oslobodí. "priblížte sa Bohu a satan utečie od Vás!" Ale hladajte živého Boha,"Boha Abraháma-Izáka a Jákoba, ktorý poslal svojho syna Ježiša Krista aby zomrel za nás, za naše hriechy, aby my sme mohli mať večný život." "Poslal svojho Syna aby večný život mal každý kto uverí v neho." "A ten kto uverí a dá sa pokrstiť bude spasený.""Ježiš Kristus je cesta, pravda a život. Len skrze neho sa dostanete k Otcovi."Čítajte Bibliu a nenechajte sa oklamať doktrínami niektorích cirkví, ktoré si prispôsobili Božie slovo pre vlastný osoh. Povedzte Pánovi Ježišovi(ak veríte):
Ježiš, ja verím že si Syn Boží, ktorý zomrel aj za moje hriechy aby som mal večný život. Verím, že si bol vzkrieseny z mŕtvych a teraz sedíš po pravici Božej. Prijímam Ťa za svojho spasiteľa, vstúp do môjho života.
Po tejto modlitbe sa Vám bude meniť život, vlastne Ježiš Kristus Vám ho zmení k lepšiemu. A ak sa vám zase zopakuje SP tak zavolajte JEŽIŠ a ak nemôžete, tak poproste ho v duchu o pomoc a on príde. Ináč po prijatí Ježiša za svojho spasiteľa máte právo šliapať po hadoch a škorpiónoch, obrazne povedané a myslené na satana a demonov. Len im prikážte, aby odyšli v mene Ježiša Krista a oni musia poslúchnuť! A zakážte im sa vrátiť, v autorite Pána Ježiša Krista! Ináč Letničné cirkvy, protestantské ktoré sa riadia bibliou takto zmýšľajú. U nich hľadajte pomoc. V USA napríklad Dan Mohler, Bill Johnson, Derek Prince, David Hogan...
BOH Vás žehnaj!
... | 15.12.2016 03:42
Václav
životní energie
supr otázka pro křesťany: Co je Bůh?

ale jo, ať si každý hledá co chce, ne?

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra. (Alfred Delp)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 0
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 12, poslední: 14.05.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 2, poslední: 14.05.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 37, poslední: 24.05.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 59, poslední: 24.05.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 95, poslední: 15.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018
Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018
Šťastný a naplněný život
komentářů: 37, poslední: 11.04.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0