Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

JMÉNO (nebo přezdívka)
E-MAIL (nepovinné)
TITULEK
TEXT
- vložené internetové adresy budou zobrazeny jako odkazy
- nepoužívejte HTML značky, budou převedeny na text
- maximální délka komentáře je 10.000 znaků
- pokud zadáte emailovou adresu, bude u komentáře zobrazena jako obrázek


KONTROLNÍ TEXT (napište co je opak slova bílá)


Výpis komentářů

Nevědomost | 25.10.2015 17:25
Daniel
životní energie
Nevědomost paní Adamcové,která se považuje za mystika spočívá v neuvědomění si rozdílu cesty Kristovské a buddhovské.
Mluví o neodporování,o přijetí tak,aby zlo,resp zloba nevznikala,podle ní cesta Krista.
Budha také přijímá,neodporuje však přijetí ani odporu,neodporuje vzniku zloby,hněvu atd.Dělá to proto, aby porozuměl a pochopil příčiny vzniku a tím se stal tak vědomým....Dan
| 25.10.2015 22:07
Jana
životní energie
tato paní mi byla doporučena při hledání odpovědí po příčině mé nemoci, ale jak tak poslouchám její přednášky, něco mi tam úplně nesedí........
Jana
Janě | 26.10.2015 07:01
Zorka
životní energie
To je přesně ono, co mi nesedí (nedůvěřuji tomu), to mi také nemůže pomoci.
Poslechla jsem si jen tu jednu přednášku, nejdříve mi to také nějak nesedělo, ale po chvíli to bylo lepší...Úplně bych nad tou paní hůl nelámala..něco tam asi bude, ale samozřejmě každý to vnímáme trochu odlišně.
črd | 18.03.2016 13:11
iveta
životní energie
Dbrý den paní Adamcová.Možná by bylo dobré kdybyste vystoupila na České nezávislé televizi.Děkuji.Dvořáková
Hmm | 27.03.2016 17:02
Nikto
životní energie
Stiahol som si jej knihy, pozrel web a aspoň som mal o zábavu postarané na zvyšok dňa :) Keď budete niekoľko rokov čítať tie ezoterické žvásty, ktoré sú v kníhkupectvách, budete písať a hovoriť podobne, ako táto mystička, ktorá sa už mystičkou narodila. Biznis ako biznis, všade plno číslo účtov, podporte toto, podporte tamto... Nie každému sa chce živiť ako operátor výroby... Človek nemusí byť ani osvietený, aby to poznal. Osvietený sa smeje už po pár vetách jej prednášok...

Ale poviem vám jednu dobrú a jednu zlú správu. Tá zlá je, že nikto za Vás duchovnou cestou neprejde a ani Vás na nej neposunie vyššie za poplatok. Musíte si to odžiť sami, meditovať, hľadať v sebe, hľadať pravdu, stále, silno, nepretržite, dať do toho všetko, až kým sa nevzdáte námahou, odovzdáte sa úplne a potom to príde samé... Lebo ONO je, keď VY nie ste...

A tá dobrá správa? Dobrá správa je to, že kým nemáte rozvinuté vedomie a dobre nevidíte, zaujme Vás kdejaký obchodník s ezoterikou a mystikou. Neviete rozoznať, kto je obchodník a naučil sa slovník ezoteriky a ohuruje vás blbosťami a vymyslenými príbehmi - a kto už osvieteným je a hovorí zo seba. ALE (a to je dobrá správa!), keď sa dokážete úplne odovzdať aj človeku, ktorý osvieteným nie je a je to iba jeho náplň podnikania, keď sa mu úúúúúúplne odovzdáte, môžete sa vďaka tomu odovzdaniu dostať postupne až k osvieteniu. Aj napriek tomu, že majster nie je osvietený a žiak (Vy) sa stane. Je to možné a stáva sa to, pretože to ani nemusí byť človek (čomu sa odovzdáte), môže to byť príroda všeobecne, zviera, vesmír, čokoľvek. Je to len o VÁS a o nikom inom!!! Na druhej strane, odovzdať sa obchodníkovi je niekedy nebezpečné, môže vás využívať a zneužívať vo svoj prospech. Finančne je to najmenej, sú aj horšie spôsoby. To si už radšej za svojho majstra vyberte strom alebo nejaké zvieratko a urobí Vám to rovnakú službu...

Toť všetko, ovce sa budú smiať, múdry pochopí...
Paní Adamcová | 7.04.2016 08:12
Lenka
životní energie
Paní Adamcovou poslouchám často, a souhlasím sní. Poslouchám i Petra Chobota a souhlasím s ním taky. Zatím nepraktikuji jeho meditace. Mám je oba moc ráda a jsem vděčná za jejich přednášky. Hezký den.
reakcia | 12.04.2016 19:35
peter
životní energie
Z pociatku sa mi to tiez velmi nezdalo .. ale v skutocnosti nieje rozdielu ..ona tvrdi neodporovat ,krishnamurti zas -nebranil sa tomu co prislo ,drtikol odovzdanie sa ,aby sme vsetko nechali na Boha , cirkev bud vola tvoja .. stale je to to iste ..
adamcová | 20.04.2016 15:40
mostecky
životní energie
Kde je možno si poslechnout, přečíst moudra paní mystičky? Děkuji
Ivanka Adamcová | 30.06.2016 13:00
Lana
životní energie
Dávám tady odkaz na základní přednášky, kde si je možno Ivanku poslechnout

http://www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz/videa-z-prednasek/
paní mystička | 1.08.2016 09:12
pavel
životní energie
Setkal jsem se s několika giganty Ducha,ale nikdy jsem od nich neslyšel to co od paní mystičky. Udivilo mne, že nepracuje naprosto zdarma,že vlastně jde o ziskovou činnost, nebo se mýlím?
Také věří,že paní mystička nešíří jen otřepané fráze,jak je třeba žít pozitivně,plni lásky a podobně.
Přivítám nezávislé názory.
opatrujte se | 5.09.2016 23:01
belmondo
životní energie
Svět bez výčitek, svědomí, vše předem rozhodnuto, odpuštěno, děti rodící se z malými hlavičkami by nebyly schopny přejít do 5D,proto jim bůh seslal vyrus zika.Ovlivní životy svých posluchaček i jejich blízkých . Kdo jsou její první- zlý,druhy - hodný, třetí 3D věřící a čeká na ni 5D věřící partneři, jen aby v tom nebyly "Spokojené státy za mořem".Spousty peněz letí k jejím rukám, když přednáší, lidé si vybírají šperky s nabídnutých krabiček.Jako duchovní vůdce často ztrácí klid (pořad cesty k sobě ČT2).5D dominuje,3D je sloužící fungující hmota, bozi vždy sestoupí na zemi užít si vše lidské,pak odchází na svůj Olymp za nimi jen poušť ,spálená země. Alibi-to né já, to bůh v nás.
Adamcová a centrum (po)moci | 13.09.2016 04:02
ST
životní energie
navazuji na belmonda,nakonec čísté úmysly všech kazatelů jsoucna se propletou do poloh bití ve 3D. Začnou se holedbat že i oni musí platit složenky a tudíš nemůže být jejich přínos pro lidičky které bezvýhradně milují zcela bezplatný.
Nakonec dopadnou jako všichni ostatní jenom s tím rozdílem že nevědomky zakládají novodobou elitu která vystřídá tu odcházející. Tato odcházející elita se netají tím že parazituje na světě lidí, budoucí elita vnutí světu lidí myšlenku že oni elita vyživují svět lidí, ale ve skutečnosti jej neustále udržují v nejěžší formě otroctví která tu ještě v celosvětovém měřítku nebyla zrealizována. Proto je pro tuto dobu vše dobré, čím hůř - tím líp. Každý kdo zakládá centra po-moci je ve skutečnosti uchvatitel moci který nemá trpělivost a přestává věřit tomu co sám hlásal. S pozdravem ST.
i.adamcová | 18.09.2016 09:38
pavel
životní energie
Skvělé,není co dodat,lépe bych to neshrnul. A to by snad o jedné spasitelce stačilo . . .
-> ST | 15.12.2016 04:24
Václav
životní energie
haha!! to se povedlo.. ;))
dakujem | 7.05.2017 11:54
agata
životní energie
Má 54,za pár,,,Ivanka je úžasná,,dalo mi to veľa,,naozaj to funfuje,to jej učenie,,,mam to odskúšané,z každej strany,,,udivihodné,ako karma rýchlo funguje,,,,nie je to ľahke učenie,,,kto porozumie,tak už cestu naspäť nechce,,,tma,,Situácie rôzneho typu sa tak rýchlo vyriešia,,,ale dejú sa ľudom,ktorí idú s laskou a spokojnosťou,,držím palčeky Ivanka,,,s láskou
I to se může stát,snadno. | 24.05.2017 20:51
belmondo
životní energie
Jen jestli i tvé okolí cítí tvé štěstí. Možná ,co tebe bolelo už tě nebolí a tvá bolest jen změnila majitele.
Jo. | 24.05.2017 20:56
belmondo
životní energie
Mimochodem, přednáška paní Adamcové přináší zisk 20000kč na hodinu,to by ani ziskuchtivý scientolog nezvládal.
Belmondo | 4.06.2017 10:23
Axll
životní energie
Trochu rozumu do těch počtů. Myslíš, že přednášky pořádá každý den?
Když vycházíš z tohoto čísla, spočítej si dopravu, jídlo, ubytování a dny, kdy se toto neděje. A nezáviď..bude Tě to užírat čímdál více :-D
Ale | 5.06.2017 14:36
belmondo
životní energie
Mě to neužírá synku, jen peníze a bůh, to je pouze nový trend, počty jdou spíše tobě, z dvě stě lidí 197 žen,to jsou tedy přednášky,většina okolo 40let a plno lásky....všeho druhu. Závist,dej se chlape do kupy,prachy jsou špína a to je celé.
pani Adamcova | 21.08.2017 19:09
ila
životní energie
Z pani Adamcove nemam dobry dojem. Chova se nadrazene. Krome jejiho povyseneho jednani jsem tez toho nazoru, ze ma-li nekdo opravdove zvlastni schopnosti, ktere by mohly pomahat ostatnim lidem,
nemel by je vyuzivat k vlastnimu sebeobohaceni. To s laskou k lidem
nema co delat. Tema obohacovani se na ukor lidi, kteri hledaji "osviceni", je podle mne nespravne.
Audio nahrávky | 21.08.2017 23:56
Ildva
životní energie
Každý, kto prednáša na verejnosti vyberá vstupné, šperky kupovať nemusíte, nie je to povinné. Ale Iva Adamcová je jediná, ktorá vám zašle ZDARMA na mail všetky prednášky, ktoré mala po celej ČR a SR od kedy začala prednášať až do dnes.
Třeba se mýlím | 22.08.2017 14:23
belmondo
životní energie
No právě, kolik jich je? Asi 5GB, či dnes už více? Kdo toto naposlouchá, jen stěží nestane se slepým. Následuje kniha, film, propagační video. Takto systematicky šířit víru "audio" "video" má jistě nějaký osobní či skupinový cíl. Nejdříve posluchače připravit pak .... ejhle Bůh je z masa a kostí. Ale i to prominete.
Audio nahrávky | 24.08.2017 08:49
Ildva
životní energie
9,66 GB
Audio nahrávky | 24.08.2017 10:10
Ildva
životní energie
Belmondo @ Slepým - voči čomu?
tak... | 24.08.2017 13:36
belmondo
životní energie
Víš,když v radii začnou hrát píseń a tobě se nelíbí, pokud ji budeš slyšet každý den,začneš si ji pobrukovat a ikdyž v textu nebude něco sedět a zpěvák bude nadutec,budeš si ji pobrukovat dál. Budou říkat,vždyď nemusíš,máš ji ale v hlavě a nejde jen tak ven,mirnix tyrnix,jsi uvnitř slepý.
;/ | 25.08.2017 12:03
Václav
životní energie
>> ale v skutocnosti nieje rozdielu ..ona tvrdi neodporovat ,krishnamurti zas -nebranil sa tomu co prislo ,drtikol odovzdanie sa ,aby sme vsetko nechali na Boha , cirkev bud vola tvoja .. stale je to to iste ..

to jo, ono stejně zase tolik nezáleží na tom, co kdo říká, co? když se člověku chce na velkou a široko daleko žádný hajzlík, nepomůže ani ten nejsvatější guru ;))
;/ | 25.08.2017 12:06
Václav
životní energie
>> 9,66 GB

to je ještě v pohodě. když někdo kouká na filmy, může to být i pár TB a taky se s tím dá žít ;))
a tak | 25.08.2017 18:36
belmondo
životní energie
Krásný svět pro mocné, nikdo neodporuje, paní Ivanka dokonce našla kličku i na to,když ztratí sebekentrolu,čož u dak duchovně pokročilého jedince je prapodivné. Říká něco jako, můžeš se vstekat , ale ne srdcem a vždy ,když opakuje ty stejné věci, přechází na meditativní ton, ta paní si s lidma hraje,tedy s ženami ,co mají patálie s rodiči ,partnery či souzrozenci,ono to přestane bolet a ta bolest se přenese na okolí,tři dé hmotu, která jim pak slouží, na člověka. Její bůh vladne a člověk mu slouží.Funguje jí to.....
Belmondo | 26.08.2017 10:48
Ildva
životní energie
Belmondo, ty tú Ivanku počúvaš, alebo odkiaľ berieš tie info?
hmm | 26.08.2017 17:28
belmondo
životní energie
Tak nějak jsem byl nucen celkem podrobně toto učení projít, abych pochopil udalosti v mém okolí a neztratil příliš mnoho. Paní Iva má v našem kraji poměrně velký vliv a její činnost je celkem systematická,nepůsobí uvolněně.
Je to šíření víry, vlastní víry v 5D, bez zrnka odpovědnosti za posluchače a ono to často nedopadá.Něco je hodně špatně, čas ukáže a pokud se mýlím ,je to jistě ta lepší varianta.
;) | 28.08.2017 10:53
Václav
životní energie
nevědomá společnost umožňuje vznik (rozpoznání) nevědomých učitelů. vědomější společnost umožňuje vznik (rozpoznání) vědomějších učitelů. no a reálná společnost je směs všeho možného - lze v ní najít různé skupiny lidí a jejich učitelů. těžko svádět vinu na učitele. kdo jim dává jejich sílu, že jo?
:) | 28.08.2017 23:45
Nela
životní energie
Pani Adamcová má úplnú pravdu. V našich životoch sa teraz deje presne to, o čom ona rozpráva.
a | 29.08.2017 00:04
belmondo
životní energie
Protože,zisk.Protože nadřazenost,Protože lidé a jejich osudy .
Mluvíme zde o učení a víře paní Adamcové, ne o učitelích a celém světu.
Tak by to nemělo být, to srdce cítí.A Belmondo šel spát....
PS | 29.08.2017 00:08
belmondo
životní energie
Poslední zpráva. A často se to děje mnohem dříve v odborných lékařských časopisech,dostupných jen lékařům Nelo.
:) | 29.08.2017 08:19
Nela
životní energie
Nemyslela som zdravotné problémy.
:) | 29.08.2017 08:42
Nela
životní energie
Ja som bola na Ivanku tohto roku v Košiciach a pôsobila veľmi príjemne. Nevšimla som si žiadnu nadradenosť.
přítomnost | 9.01.2018 17:12
Jířa
životní energie
Paní Ivanka Adamcová je obyčejný člověk, který jen překládá návod na život. Nikoho do ničeho nenutí. Od nikoho nic nechce. Stačí žít v přítomnosti. Být teď a tady spokojená. A VE VŠEM SI NAJÍT TO DOBRÉ, pak se lépe žije.
hmm | 10.01.2018 00:13
Václav
životní energie
koukam na IP adresy u komentaru (verejne se nezobrazuji) a mista, odkud jsou pridavane prispevky (dle IP adres)

je mi z toho trosku ble

v jakem svete to ziju

jinak pro ostatni - diskuze jako tuto neberte prilis vazne
Pravda a lež | 10.03.2018 13:52
Loveorhate
životní energie
Dobrý den, přidám taky svůj názor na mystiku paní Adamcové. Myslím, že účinně zavádí lidi a to proto, že všechna učení, kde je nějak "mysticky" propletená pravda se lží, mají tu "moc" u nevědomých lidí považovat tyto polopravdy za Pravdu. Velmi "jemně" číhá v pozadí všeho co říká její "božská" podstata oděná do roucha pokory. Myslím, že odborně to nemá daleko od určité formy narcismu- jsem jako Bůh, či lépe- jsem Bůh, a aby vám nebylo líto, můžete jím být taky, když nebudete ničemu odporovat...ví vůbec ona něco o Kristu, o Jeho podstatě, proč přišel na svět?? Zodpovědnost za lidi máte velkou, když už je spoutáváte svými polopravdami. Je to ale Vaše volba...Co mi teda ale výslovně řeže uši je, že tolik "prdelí" a "hajzlů" co ona používa při svých ukolébavkách, jsem od nikoho "duchovního" ještě neslyšel. :((
Belmondo a ostatní skeptici | 17.03.2018 17:12
Eva
životní energie
Kde berete tu jistotu,že jen vaše pravda je ta pravdivá?Je každého věc,co a koho poslouchá a čemu věří.Iva Adamcová je zubní technička a tato práce ji živí.Z peněz z přednášek si bere jen na cestovné,další peníze jdou na úplně jiné dobré účely.Když je vám z ní tak zle,tak ji přece nemusíte vůbec poslouchat.Nemůžete si také vytvořit úplný názor z několika přednášek,je třeba začít od úplného začátku,ze základních přednášek.
mystici a mystičky :)) | 18.03.2018 23:25
Václav
životní energie
Hezky den, Evo,

k tomu, ze si clovek nemuze udelat obrazek o druhem cloveku z par prednasek..

Clovek si muze udelat obrazek uz jen z letmeho pohledu na konkretni osobu.. at uz v realu, nebo napr. na videu..

Ano, muze to byt zkreslene..

Ovsem ma zkusenost je ta, ze prvni dojem byva obvykle pravdivy a koresponduje s tim, jaky ten clovek skutecne je.

Konkretne ja obcas mivam spise opacny problem. Nedam na prvni dojem a necham se k necemu napr. ukecat jinym clovekem, nebo lidmi (neco nekomu uverim - typicky napr. dobremu kamaradovi).

No a po par mesicich/letech vidim, jak to je. A vidim taky, ze jsem tu informaci mel uz na zacatku, kdyz jsem toho cloveka poprve potkal.

Obvykle to jsou drobnosti. To, jak se na me dotycny/dotycna podiva, jakym zpusobem mi poda ruku, co rika, jak to rika,...

---------------------------------

Pokud se jedna o tzv. mystiky/mysticky - staci opravdu malo, aby clovek vedel, zda to je pro nej, nebo ne...

A pokud se clovek navic otevre tomu, ze ho kazdy clovek a kazda situace muze nejak posunout, staci si zajit napr. do obchodu na rozhliky a bdele to vsechno vnimat.. tam je mystiky habadej..

Kdo neveri, at si to sam zkusi. :))
podakovanie | 2.04.2018 12:30
agata
životní energie
Iba tolko,,,pre všetkých,,doporučujem si to vypočuť znova a znova,,najdete odpoved,,dakujem ivanka
:) | 11.04.2018 15:39
Nela
životní energie
:) | 11.04.2018 16:03
Nela
životní energie
To čo vykladá Ivanka, to isté má vo svojich knihách Eckhart Tolle.
mystika | 12.04.2018 02:51
Václav
životní energie
Navrhuji tuto diskuzi uzavřít, i když mám tušení, že to tu bude dále bobtnat (chvála i opak chvály) ;)

Alternativa k této diskuzi:
http://zivotni-energie.cz/forum-pripadate-si-jako-mystik-mysticka.html
tak | 15.04.2018 13:42
belmondo
životní energie
Mé srdce nevěří hlasu paní Ivanky, nevěří její tváři, příliš mnoho jejího Božství i u ukřižování Krista byla a chlapík prý vůbec netrpěl. Podstatné je, že za své posluchačky necítí jakouko-li odpovědnost.

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nedívejte se na věci jako na věci, ale jako na Boha! (Šrí Ramana Maharši)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018
Meditační hudba
komentářů: 16, poslední: 16.04.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 46, poslední: 15.04.2018
Šťastný a naplněný život
komentářů: 37, poslední: 11.04.2018
Jak voní blížící se smrt?
komentářů: 10, poslední: 7.04.2018
Vitariánství
komentářů: 1, poslední: 18.03.2018

Svět barevných balónků
komentářů: 2, poslední: 19.04.2018


Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0