Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

JMÉNO NEBO PŘEZDÍVKA
E-MAIL (nepovinné)
TITULEK
TEXT
- vložené internetové adresy budou zobrazeny jako odkazy
- nepoužívejte HTML značky, budou převedeny na text
- maximální délka komentáře je 10.000 znaků
- pokud zadáte emailovou adresu, bude u komentáře zobrazena jako obrázek


KONTROLNÍ TEXT (napište co je opak slova bílá)


Výpis komentářů

Nevědomost | 25.10.2015 17:25
Daniel
životní energie
Nevědomost paní Adamcové,která se považuje za mystika spočívá v neuvědomění si rozdílu cesty Kristovské a buddhovské.
Mluví o neodporování,o přijetí tak,aby zlo,resp zloba nevznikala,podle ní cesta Krista.
Budha také přijímá,neodporuje však přijetí ani odporu,neodporuje vzniku zloby,hněvu atd.Dělá to proto, aby porozuměl a pochopil příčiny vzniku a tím se stal tak vědomým....Dan
| 25.10.2015 22:07
Jana
životní energie
tato paní mi byla doporučena při hledání odpovědí po příčině mé nemoci, ale jak tak poslouchám její přednášky, něco mi tam úplně nesedí........
Jana
Janě | 26.10.2015 07:01
Zorka
životní energie
To je přesně ono, co mi nesedí (nedůvěřuji tomu), to mi také nemůže pomoci.
Poslechla jsem si jen tu jednu přednášku, nejdříve mi to také nějak nesedělo, ale po chvíli to bylo lepší...Úplně bych nad tou paní hůl nelámala..něco tam asi bude, ale samozřejmě každý to vnímáme trochu odlišně.
črd | 18.03.2016 13:11
iveta
životní energie
Dbrý den paní Adamcová.Možná by bylo dobré kdybyste vystoupila na České nezávislé televizi.Děkuji.Dvořáková
Hmm | 27.03.2016 17:02
Nikto
životní energie
Stiahol som si jej knihy, pozrel web a aspoň som mal o zábavu postarané na zvyšok dňa :) Keď budete niekoľko rokov čítať tie ezoterické žvásty, ktoré sú v kníhkupectvách, budete písať a hovoriť podobne, ako táto mystička, ktorá sa už mystičkou narodila. Biznis ako biznis, všade plno číslo účtov, podporte toto, podporte tamto... Nie každému sa chce živiť ako operátor výroby... Človek nemusí byť ani osvietený, aby to poznal. Osvietený sa smeje už po pár vetách jej prednášok...

Ale poviem vám jednu dobrú a jednu zlú správu. Tá zlá je, že nikto za Vás duchovnou cestou neprejde a ani Vás na nej neposunie vyššie za poplatok. Musíte si to odžiť sami, meditovať, hľadať v sebe, hľadať pravdu, stále, silno, nepretržite, dať do toho všetko, až kým sa nevzdáte námahou, odovzdáte sa úplne a potom to príde samé... Lebo ONO je, keď VY nie ste...

A tá dobrá správa? Dobrá správa je to, že kým nemáte rozvinuté vedomie a dobre nevidíte, zaujme Vás kdejaký obchodník s ezoterikou a mystikou. Neviete rozoznať, kto je obchodník a naučil sa slovník ezoteriky a ohuruje vás blbosťami a vymyslenými príbehmi - a kto už osvieteným je a hovorí zo seba. ALE (a to je dobrá správa!), keď sa dokážete úplne odovzdať aj človeku, ktorý osvieteným nie je a je to iba jeho náplň podnikania, keď sa mu úúúúúúplne odovzdáte, môžete sa vďaka tomu odovzdaniu dostať postupne až k osvieteniu. Aj napriek tomu, že majster nie je osvietený a žiak (Vy) sa stane. Je to možné a stáva sa to, pretože to ani nemusí byť človek (čomu sa odovzdáte), môže to byť príroda všeobecne, zviera, vesmír, čokoľvek. Je to len o VÁS a o nikom inom!!! Na druhej strane, odovzdať sa obchodníkovi je niekedy nebezpečné, môže vás využívať a zneužívať vo svoj prospech. Finančne je to najmenej, sú aj horšie spôsoby. To si už radšej za svojho majstra vyberte strom alebo nejaké zvieratko a urobí Vám to rovnakú službu...

Toť všetko, ovce sa budú smiať, múdry pochopí...
Paní Adamcová | 7.04.2016 08:12
Lenka
životní energie
Paní Adamcovou poslouchám často, a souhlasím sní. Poslouchám i Petra Chobota a souhlasím s ním taky. Zatím nepraktikuji jeho meditace. Mám je oba moc ráda a jsem vděčná za jejich přednášky. Hezký den.
reakcia | 12.04.2016 19:35
peter
životní energie
Z pociatku sa mi to tiez velmi nezdalo .. ale v skutocnosti nieje rozdielu ..ona tvrdi neodporovat ,krishnamurti zas -nebranil sa tomu co prislo ,drtikol odovzdanie sa ,aby sme vsetko nechali na Boha , cirkev bud vola tvoja .. stale je to to iste ..
adamcová | 20.04.2016 15:40
mostecky
životní energie
Kde je možno si poslechnout, přečíst moudra paní mystičky? Děkuji
Ivanka Adamcová | 30.06.2016 13:00
Lana
životní energie
Dávám tady odkaz na základní přednášky, kde si je možno Ivanku poslechnout

http://www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz/videa-z-prednasek/
paní mystička | 1.08.2016 09:12
pavel
životní energie
Setkal jsem se s několika giganty Ducha,ale nikdy jsem od nich neslyšel to co od paní mystičky. Udivilo mne, že nepracuje naprosto zdarma,že vlastně jde o ziskovou činnost, nebo se mýlím?
Také věří,že paní mystička nešíří jen otřepané fráze,jak je třeba žít pozitivně,plni lásky a podobně.
Přivítám nezávislé názory.
opatrujte se | 5.09.2016 23:01
belmondo
životní energie
Svět bez výčitek, svědomí, vše předem rozhodnuto, odpuštěno, děti rodící se z malými hlavičkami by nebyly schopny přejít do 5D,proto jim bůh seslal vyrus zika.Ovlivní životy svých posluchaček i jejich blízkých . Kdo jsou její první- zlý,druhy - hodný, třetí 3D věřící a čeká na ni 5D věřící partneři, jen aby v tom nebyly "Spokojené státy za mořem".Spousty peněz letí k jejím rukám, když přednáší, lidé si vybírají šperky s nabídnutých krabiček.Jako duchovní vůdce často ztrácí klid (pořad cesty k sobě ČT2).5D dominuje,3D je sloužící fungující hmota, bozi vždy sestoupí na zemi užít si vše lidské,pak odchází na svůj Olymp za nimi jen poušť ,spálená země. Alibi-to né já, to bůh v nás.
Adamcová a centrum (po)moci | 13.09.2016 04:02
ST
životní energie
navazuji na belmonda,nakonec čísté úmysly všech kazatelů jsoucna se propletou do poloh bití ve 3D. Začnou se holedbat že i oni musí platit složenky a tudíš nemůže být jejich přínos pro lidičky které bezvýhradně milují zcela bezplatný.
Nakonec dopadnou jako všichni ostatní jenom s tím rozdílem že nevědomky zakládají novodobou elitu která vystřídá tu odcházející. Tato odcházející elita se netají tím že parazituje na světě lidí, budoucí elita vnutí světu lidí myšlenku že oni elita vyživují svět lidí, ale ve skutečnosti jej neustále udržují v nejěžší formě otroctví která tu ještě v celosvětovém měřítku nebyla zrealizována. Proto je pro tuto dobu vše dobré, čím hůř - tím líp. Každý kdo zakládá centra po-moci je ve skutečnosti uchvatitel moci který nemá trpělivost a přestává věřit tomu co sám hlásal. S pozdravem ST.
i.adamcová | 18.09.2016 09:38
pavel
životní energie
Skvělé,není co dodat,lépe bych to neshrnul. A to by snad o jedné spasitelce stačilo . . .
-> ST | 15.12.2016 04:24
Václav
životní energie
haha!! to se povedlo.. ;))
dakujem | 7.05.2017 11:54
agata
životní energie
Má 54,za pár,,,Ivanka je úžasná,,dalo mi to veľa,,naozaj to funfuje,to jej učenie,,,mam to odskúšané,z každej strany,,,udivihodné,ako karma rýchlo funguje,,,,nie je to ľahke učenie,,,kto porozumie,tak už cestu naspäť nechce,,,tma,,Situácie rôzneho typu sa tak rýchlo vyriešia,,,ale dejú sa ľudom,ktorí idú s laskou a spokojnosťou,,držím palčeky Ivanka,,,s láskou
I to se může stát,snadno. | 24.05.2017 20:51
belmondo
životní energie
Jen jestli i tvé okolí cítí tvé štěstí. Možná ,co tebe bolelo už tě nebolí a tvá bolest jen změnila majitele.
Jo. | 24.05.2017 20:56
belmondo
životní energie
Mimochodem, přednáška paní Adamcové přináší zisk 20000kč na hodinu,to by ani ziskuchtivý scientolog nezvládal.
Belmondo | 4.06.2017 10:23
Axll
životní energie
Trochu rozumu do těch počtů. Myslíš, že přednášky pořádá každý den?
Když vycházíš z tohoto čísla, spočítej si dopravu, jídlo, ubytování a dny, kdy se toto neděje. A nezáviď..bude Tě to užírat čímdál více :-D
Ale | 5.06.2017 14:36
belmondo
životní energie
Mě to neužírá synku, jen peníze a bůh, to je pouze nový trend, počty jdou spíše tobě, z dvě stě lidí 197 žen,to jsou tedy přednášky,většina okolo 40let a plno lásky....všeho druhu. Závist,dej se chlape do kupy,prachy jsou špína a to je celé.
pani Adamcova | 21.08.2017 19:09
ila
životní energie
Z pani Adamcove nemam dobry dojem. Chova se nadrazene. Krome jejiho povyseneho jednani jsem tez toho nazoru, ze ma-li nekdo opravdove zvlastni schopnosti, ktere by mohly pomahat ostatnim lidem,
nemel by je vyuzivat k vlastnimu sebeobohaceni. To s laskou k lidem
nema co delat. Tema obohacovani se na ukor lidi, kteri hledaji "osviceni", je podle mne nespravne.
Audio nahrávky | 21.08.2017 23:56
Ildva
životní energie
Každý, kto prednáša na verejnosti vyberá vstupné, šperky kupovať nemusíte, nie je to povinné. Ale Iva Adamcová je jediná, ktorá vám zašle ZDARMA na mail všetky prednášky, ktoré mala po celej ČR a SR od kedy začala prednášať až do dnes.
Třeba se mýlím | 22.08.2017 14:23
belmondo
životní energie
No právě, kolik jich je? Asi 5GB, či dnes už více? Kdo toto naposlouchá, jen stěží nestane se slepým. Následuje kniha, film, propagační video. Takto systematicky šířit víru "audio" "video" má jistě nějaký osobní či skupinový cíl. Nejdříve posluchače připravit pak .... ejhle Bůh je z masa a kostí. Ale i to prominete.
Audio nahrávky | 24.08.2017 08:49
Ildva
životní energie
9,66 GB
Audio nahrávky | 24.08.2017 10:10
Ildva
životní energie
Belmondo @ Slepým - voči čomu?
tak... | 24.08.2017 13:36
belmondo
životní energie
Víš,když v radii začnou hrát píseń a tobě se nelíbí, pokud ji budeš slyšet každý den,začneš si ji pobrukovat a ikdyž v textu nebude něco sedět a zpěvák bude nadutec,budeš si ji pobrukovat dál. Budou říkat,vždyď nemusíš,máš ji ale v hlavě a nejde jen tak ven,mirnix tyrnix,jsi uvnitř slepý.
;/ | 25.08.2017 12:03
Václav
životní energie
>> ale v skutocnosti nieje rozdielu ..ona tvrdi neodporovat ,krishnamurti zas -nebranil sa tomu co prislo ,drtikol odovzdanie sa ,aby sme vsetko nechali na Boha , cirkev bud vola tvoja .. stale je to to iste ..

to jo, ono stejně zase tolik nezáleží na tom, co kdo říká, co? když se člověku chce na velkou a široko daleko žádný hajzlík, nepomůže ani ten nejsvatější guru ;))
;/ | 25.08.2017 12:06
Václav
životní energie
>> 9,66 GB

to je ještě v pohodě. když někdo kouká na filmy, může to být i pár TB a taky se s tím dá žít ;))
a tak | 25.08.2017 18:36
belmondo
životní energie
Krásný svět pro mocné, nikdo neodporuje, paní Ivanka dokonce našla kličku i na to,když ztratí sebekentrolu,čož u dak duchovně pokročilého jedince je prapodivné. Říká něco jako, můžeš se vstekat , ale ne srdcem a vždy ,když opakuje ty stejné věci, přechází na meditativní ton, ta paní si s lidma hraje,tedy s ženami ,co mají patálie s rodiči ,partnery či souzrozenci,ono to přestane bolet a ta bolest se přenese na okolí,tři dé hmotu, která jim pak slouží, na člověka. Její bůh vladne a člověk mu slouží.Funguje jí to.....
Belmondo | 26.08.2017 10:48
Ildva
životní energie
Belmondo, ty tú Ivanku počúvaš, alebo odkiaľ berieš tie info?
hmm | 26.08.2017 17:28
belmondo
životní energie
Tak nějak jsem byl nucen celkem podrobně toto učení projít, abych pochopil udalosti v mém okolí a neztratil příliš mnoho. Paní Iva má v našem kraji poměrně velký vliv a její činnost je celkem systematická,nepůsobí uvolněně.
Je to šíření víry, vlastní víry v 5D, bez zrnka odpovědnosti za posluchače a ono to často nedopadá.Něco je hodně špatně, čas ukáže a pokud se mýlím ,je to jistě ta lepší varianta.
;) | 28.08.2017 10:53
Václav
životní energie
nevědomá společnost umožňuje vznik (rozpoznání) nevědomých učitelů. vědomější společnost umožňuje vznik (rozpoznání) vědomějších učitelů. no a reálná společnost je směs všeho možného - lze v ní najít různé skupiny lidí a jejich učitelů. těžko svádět vinu na učitele. kdo jim dává jejich sílu, že jo?
:) | 28.08.2017 23:45
Nela
životní energie
Pani Adamcová má úplnú pravdu. V našich životoch sa teraz deje presne to, o čom ona rozpráva.
a | 29.08.2017 00:04
belmondo
životní energie
Protože,zisk.Protože nadřazenost,Protože lidé a jejich osudy .
Mluvíme zde o učení a víře paní Adamcové, ne o učitelích a celém světu.
Tak by to nemělo být, to srdce cítí.A Belmondo šel spát....
PS | 29.08.2017 00:08
belmondo
životní energie
Poslední zpráva. A často se to děje mnohem dříve v odborných lékařských časopisech,dostupných jen lékařům Nelo.
:) | 29.08.2017 08:19
Nela
životní energie
Nemyslela som zdravotné problémy.
:) | 29.08.2017 08:42
Nela
životní energie
Ja som bola na Ivanku tohto roku v Košiciach a pôsobila veľmi príjemne. Nevšimla som si žiadnu nadradenosť.
přítomnost | 9.01.2018 17:12
Jířa
životní energie
Paní Ivanka Adamcová je obyčejný člověk, který jen překládá návod na život. Nikoho do ničeho nenutí. Od nikoho nic nechce. Stačí žít v přítomnosti. Být teď a tady spokojená. A VE VŠEM SI NAJÍT TO DOBRÉ, pak se lépe žije.
hmm | 10.01.2018 00:13
Václav
životní energie
koukam na IP adresy u komentaru (verejne se nezobrazuji) a mista, odkud jsou pridavane prispevky (dle IP adres)

je mi z toho trosku ble

v jakem svete to ziju

jinak pro ostatni - diskuze jako tuto neberte prilis vazne
Pravda a lež | 10.03.2018 13:52
Loveorhate
životní energie
Dobrý den, přidám taky svůj názor na mystiku paní Adamcové. Myslím, že účinně zavádí lidi a to proto, že všechna učení, kde je nějak "mysticky" propletená pravda se lží, mají tu "moc" u nevědomých lidí považovat tyto polopravdy za Pravdu. Velmi "jemně" číhá v pozadí všeho co říká její "božská" podstata oděná do roucha pokory. Myslím, že odborně to nemá daleko od určité formy narcismu- jsem jako Bůh, či lépe- jsem Bůh, a aby vám nebylo líto, můžete jím být taky, když nebudete ničemu odporovat...ví vůbec ona něco o Kristu, o Jeho podstatě, proč přišel na svět?? Zodpovědnost za lidi máte velkou, když už je spoutáváte svými polopravdami. Je to ale Vaše volba...Co mi teda ale výslovně řeže uši je, že tolik "prdelí" a "hajzlů" co ona používa při svých ukolébavkách, jsem od nikoho "duchovního" ještě neslyšel. :((
Belmondo a ostatní skeptici | 17.03.2018 17:12
Eva
životní energie
Kde berete tu jistotu,že jen vaše pravda je ta pravdivá?Je každého věc,co a koho poslouchá a čemu věří.Iva Adamcová je zubní technička a tato práce ji živí.Z peněz z přednášek si bere jen na cestovné,další peníze jdou na úplně jiné dobré účely.Když je vám z ní tak zle,tak ji přece nemusíte vůbec poslouchat.Nemůžete si také vytvořit úplný názor z několika přednášek,je třeba začít od úplného začátku,ze základních přednášek.
mystici a mystičky :)) | 18.03.2018 23:25
Václav
životní energie
Hezky den, Evo,

k tomu, ze si clovek nemuze udelat obrazek o druhem cloveku z par prednasek..

Clovek si muze udelat obrazek uz jen z letmeho pohledu na konkretni osobu.. at uz v realu, nebo napr. na videu..

Ano, muze to byt zkreslene..

Ovsem ma zkusenost je ta, ze prvni dojem byva obvykle pravdivy a koresponduje s tim, jaky ten clovek skutecne je.

Konkretne ja obcas mivam spise opacny problem. Nedam na prvni dojem a necham se k necemu napr. ukecat jinym clovekem, nebo lidmi (neco nekomu uverim - typicky napr. dobremu kamaradovi).

No a po par mesicich/letech vidim, jak to je. A vidim taky, ze jsem tu informaci mel uz na zacatku, kdyz jsem toho cloveka poprve potkal.

Obvykle to jsou drobnosti. To, jak se na me dotycny/dotycna podiva, jakym zpusobem mi poda ruku, co rika, jak to rika,...

---------------------------------

Pokud se jedna o tzv. mystiky/mysticky - staci opravdu malo, aby clovek vedel, zda to je pro nej, nebo ne...

A pokud se clovek navic otevre tomu, ze ho kazdy clovek a kazda situace muze nejak posunout, staci si zajit napr. do obchodu na rozhliky a bdele to vsechno vnimat.. tam je mystiky habadej..

Kdo neveri, at si to sam zkusi. :))
podakovanie | 2.04.2018 12:30
agata
životní energie
Iba tolko,,,pre všetkých,,doporučujem si to vypočuť znova a znova,,najdete odpoved,,dakujem ivanka
:) | 11.04.2018 15:39
Nela
životní energie
:) | 11.04.2018 16:03
Nela
životní energie
To čo vykladá Ivanka, to isté má vo svojich knihách Eckhart Tolle.
mystika | 12.04.2018 02:51
Václav
životní energie
Navrhuji tuto diskuzi uzavřít, i když mám tušení, že to tu bude dále bobtnat (chvála i opak chvály) ;)

Alternativa k této diskuzi:
http://zivotni-energie.cz/forum-pripadate-si-jako-mystik-mysticka.html
tak | 15.04.2018 13:42
belmondo
životní energie
Mé srdce nevěří hlasu paní Ivanky, nevěří její tváři, příliš mnoho jejího Božství i u ukřižování Krista byla a chlapík prý vůbec netrpěl. Podstatné je, že za své posluchačky necítí jakouko-li odpovědnost.
:( | 7.05.2018 16:49
Nela
životní energie
Belmondo - mám pocit, že sa vám kvôli Ive rozpadá vzťah ...
J | 8.05.2018 15:17
Nela
životní energie
Dávno predtým, než som spoznala I.A. som sama uvažovala o tom, že ak existujú jogíni, ktorí dokážu kedykoľvek vystúpiť zo svojho tela, tak potom Ježíš Kristus, ktorý bol duchovne oveľa vyššie, to musel dokázať tiež. Takže mne Iva iba potvrdila moje úvahy.
Nela | 8.05.2018 20:00
Evza
životní energie
Ve vašem případě by bylo vhodnější navštívit psy... než vyvozovat nějaké logické závěry z počínání p. Adamcové.
Evza | 10.05.2018 00:32
Nela
životní energie
Nevyvodzujem logické závery.
Evza | 10.05.2018 12:07
Nela
životní energie
Evza - si šťastná? Čítala som tvoje komentáre a píšeš, že "jen nestastni lide jsou schopni bezduvodne skodit ostatnim". A posielať niekoho na psychiatriu, to už je sila.
Nela | 10.05.2018 17:09
Evza
životní energie
Sice mi nevyklicily rajčata, ale tymián zase slusne buji, jsem v poho. Co je špatného na návštěvě psychologa nebo (když myslis) i psychiatra?
Ha | 11.05.2018 13:59
belmondo
životní energie
Nello, soukromí nepatří do diskuze o paní Adamcové a jejím učení, zde nejde o myšlenky, které tu byly a jsou a nejsou nové. No a vztahy mění spíše paní Adamcová, znovu připomenu:

1. Zlý partner
2. Hodný partner
3. 3D partner
4. 5D partner, který už na Ivu čeká, možná už se dočkal, pokud bude občan "Spokojených států za mořem" vane tady vítr nekalý a Ivančin Bůh je možná z masa a kostí.

Vypráví o své rodině, může vyprávět celé hodiny, o svých partnerech jen to, že jim neublížila. Pokud by můj vztah díky tomuto učení umřel, bylo by to mé selhání, 3D hmota by dosloužila, musela by do sběru chi,chi,chi...
Veřejné údaje | 17.05.2018 20:06
Realia
životní energie
I.A. tvrdí, že neslouží hmotě, živí se zubním laborantstvím, koná jen pro dobro lidiček atd., přednášky se vstupným 330,--/os. ji prý neživí.
Trochu reality: 1. Přednášky - pokud 50 lidí x 330,- = 16500,-
2. Je statek Slunečnice v Mnichově č. 36. Investorka a majitelka je prý její dcera Patra s italským manželem. I.A. je ředitelkou neziskovky, která statek provozuje. Statek vlastní Natura s.r.o., kterého je I.A. jedinnou jednatelkou - podílnicí (zákl. jmění 600 000,-) s.r.o. převzala od své dcery. Ještě má také živn. list. Neziskovka "Podání ruky" ji na statek vybrala dary převyšující 2 mil. Kč. Všude účty, všude e-shop se šperky dcery, ale vše prý jde na duchodní činnost pro lidičky. Pobyty na statku spoplatněné, ale bere se to jakko dar neziskovce. To to je jen hrůbý základ - ještě něco víc?
-> Realia (Realita??) | 20.05.2018 01:39
Václav
životní energie
Je fajn na nekom druhem videt, jaci jsme (s velkou pravdepodobnosti) uvnitr i my sami. Jeden se snazi "odrbat" druheho. A ten druhy pak nekde jinde zase toho prvniho. Co jen vlastni schopnosti, zakony a moralni citeni dovoli :)) Ale svet stale jaksi drzi pohromade (sam se tomu obcas divim). Takze jsou v nas (ocividne) i jiny sily, ktere funguji inteligentneji.

Mimochodem prestavam chapat, k cemu jsou diskuze jako tato. Maji dokazat, ze je nejaka pani, ktera se prezentuje jako mystik, skutecne mystik? Nebo ze neni? A proc? Aby potom mohl prijit nekdo dalsi, kdo o sobe bude take tvrdit, ze je mystik? A my pak zase budeme diskutovat o tom, zda skutecne je, nebo neni? :))

Nebylo by zajimavejsi, bavit se o nasich vlastnich (napr. mystickych) zkusenostech a vysledcich? Nebo jich mame tak malo, ze jsme odkazani neustale jen hledat nejake mystiky/ucitele??? To doufam ne. :))
Spíš kde lež a pravda - rozlišení | 20.05.2018 12:46
Realia
životní energie
REALIA = objekty nebo aktivity (skutečnosti), užité k propojení výuky s životní skutečností. /zhruba, viz.:/
https://en.wikipedia.org/wiki/Realia
https://www.merriam-webster.com/dictionary/realia

Svým způsobem jsem jen chtěl na misku vah dát údaje, které nikde nezaznívají. Zaznívá jen A (což může být i lež) a nezaznívá B (které když nezazní, tak A se stává tzv. pravdou).
Nestaráme se o mystiky, to ale neznamená, že mystikové se nestarají o nás (tzn. že neovlivňují, neprohlubují svůj vliv, a jimi ovlivnění lidé mohou ničit svoje okolí vysáváním energie ze svého okolí pro konečného příjemce - "mystika")
Tato diskuse JE i o našich vlastních zkušenostech a výsledcích - ze setkání se s, ovlivnění, přijetí či odmítnutí vlivu jedné sebou prohlášené mističky na hmotné věci.
ahoj | 24.05.2018 02:52
Václav
životní energie
jsem si zajel pro odpoved na tvou otazku na Moravu... louky, lesy, vitr,... tam je odpoved.. takova ta zakladni a neprekombinovana.. dostupna vsem zdarma..

v lidech uz to moc nenajdeme. tam uz je zavislost na slovech a na systemu, ve kterem nas vychovali..

jak v tomto vsem muzeme videt, co je pravda a co lez? kdyz i onen samotny mechanismus, ktery pouzivame pro rozliseni pravdy a lzi, je uplacan ze stejne hmoty?

je zrejme, ze to nema reseni. leda, ze mame stesti a okolnosti nas odvedou nekam, kde se vnitrne ztisime a jsme chvili v klidu

jestli tak na nekoho pusobi prednaska nejake mysticky Ivany, tak proc ne :)

je to skutecny mystik? ano je. stejne jako miliardy dalsich lidi

ze ji lide posilaji penize? a proc ne? kdyz to tak citi..
cokoliv na co se upnout | 24.05.2018 11:03
naden
životní energie
Ah, boze. Nekteri lide holt potrebuji nekoho, kdo jim vnucuje jiste nazory. Treba jsou v tezke zivotni situaci a potrebuji se na neco upnout. At je to cokoliv...
no | 24.05.2018 13:58
belmondo
životní energie
Trochu mám pocit, že jde o to vymítit úctu k sobě samotnému i lidem, víru v dobro i předky, kteří už mezi náma nejsou a které nosíme v sobě, útočit v žívotě nevybíravě na ega hrdých lidí a "lámat je v kole", když nechtějí sloužít jako hmota, zlomit odpor a ušlapat cestičku k příchodu nového řádu.
Chci umřít se ctí, to už je paní Ivance zapovězeno, své konání nazývá Bohem, její veselost mi připomíná veselí skupinky dívek u stolu, co novou láhev vína otevřely a léčí své rány hojivou mastí, co získají od lidí, které nikdy neviděli a kteří neví, že jim léku ubývá.
Naaadherneee | 16.06.2018 12:53
Marcela Škarková
životní energie
Dobrý den, každý má právo na svůj názor a o svém životě si rozhodovat sám. Milá Ivanko, děkuji za to, že jsi, děkuji za to, jaká jsi a děkuji za vše co nám s láskou předáváš. Krásné dny a božské časy všem. Marcela
od | 21.06.2018 20:42
belmondo
životní energie
V této diskuzi není potřeba promlouvat k Paní Ivance, není přítomna. Nebo snad ano, nebo je to snad modlitba, není tak zoufale zle nebo snad je? Peněz máme dosti, neprojdou nezvaní hosti.
Bůh a Ivanka | 22.07.2018 11:39
jkoli
životní energie
Hledáme Boha na nebesích...Boha někde venku. Potřebujeme Ježíše, či Osha či Ivanku aby nám o něm vyprávěli. Aby nám dávali návody jak hledat a jak najít.Stavíme si je na stupínky před nás a očekáváme od nich pomoc... Pak také potřebujeme takovéto diskuze, abychom je z těch stupínků dostávali zpět mezi nás :-D. To vše patří k lidskému hledání a vše má své místo a svou důležitost. I Ivanka.
Až Bůh sestoupí z nebes do našich srdcí, čas Ivanek a jí podobných skončí.
je to daleko | 11.09.2018 21:39
belmondo
životní energie
Mluvil jsem a díval se na dívky a jejich osudy, pro které paní Ivanka byla nadějí a čekala je dobrodružná cesta plná štěstí. Ta však po čase slábla, zeslábli i lidé kolem nich, jen Ivanka sílí po všech stránkách, jak sama tvrdí. Jak sama sebe, velmi často chválí a obdivuje, tak často.
belmondo | 13.09.2018 19:14
Evza
životní energie
Je vidět, že paní Adamcová není u tebe v oblibě a určitě nejsi sám. Ale já bych to nechala plavat, ať se nafukuje :)
Nevím | 23.09.2018 14:10
belmondo
životní energie
Jenže cítím v tomto učení něco nekalého. Zvláště,když se něco nepovede mají lidé (posluchači) zachovat klid a čekat,pak uvidí jak jim svět(hmota) funguje. Vše pak dávají dokupy dobří 3D lidé a 5D víra profituje. 3D služebníci ,slouží 5D božství. Nechat to zcela být,je jako dát "požehnání,"Jako 3D satánek,jak bych byl jistě označen, tedy nežehnám a nesouhlasím.A to jen jako jedinec,který jistě zkončí na "šedé planetě", kde zkončí všichni, co se nenechájí převést Ivankou či jinak do 5D.Zkrátka :Buď se necháš pevést mnou (Ivankou a bůh tě v tobě tě odvede do bezpečí)nebo...!(šedá planeta, bolest ,trápení, katastrofy, války, otravy, nemoce, šílenství). Občas mezi řádky, či přímo - výhružky.
>> belmondo | 23.09.2018 21:12
Václav
životní energie
Cítím to dost podobně. Prostě úplně normální ženská, při těch všech jejich projevech uvězněna ve fyzickém světě, snažící se uplatnit, být užitečná, dle své momentální dosažené úrovně.

Šedý průměr. A to není nic proti ničemu. Prostě to tak cítím. Ale nebojí se stoupnout si před kameru, v tom se možná trošku odlišuje. A tak ji pár lidí obdivuje, pár lidem je nepříjemná a ostatním to je (podle mě) tak nějak jedno ;)

Víš ono takoví ti pokorní učitelé, ti co "ví", ti podle mě do médií ani nepůjdou. Proč taky? Aby se jim lidé vysmáli? To jim za to nestojí. A nebudou asi ani moc působit na internetu. A někdy si, možná, takových lidí tu a tam někdo všimne a natočí o nich dokument, sepíše knihu. Oni sami se do toho ale asi nepohrnou, žijí už mimo to, co běžně chápeme jako svět a dění v něm.

Však to znáš. Jdeš lesem, někde si sedneš, okolo stromy a třeba i pár lidiček. A najednou vidíš, jak je vše v pořádku. Lidé po sobě pokukují, vidí v ostatních sami sebe, stejné problémy, stejné radosti. Dlouhé tiché mezery. Harmonie. Žádný učitel, žádný žáci, žádné duchovnější, nebo méně duchovní. Takoví jsou i tito "učitelé". Jsou a vlastně ani nejsou. Nevyčnívají. Těžko se hledají. Člověk je potká spíše jen náhodou, podobně jako motýla na louce, který si sedne dotyčnému na ruku, nebo třeba i na nos. ;)

A když to je skutečně opravdové, není to pouze zážitek v lese, není to jen setkání s mistrem. Vše se změní, les, domov, vidění, vnímání... vše je jasnější, krásnější, děsivější.. není o čem pochybovat, není o čem diskutovat, ví se, žije se to...

A pak zazvoní telefon a vše je zase jiné.. prostě život.. jak to popsat, jak zachytit tu neustálou změnu a ten hluboký klid v tom všem? Nevím, asi nijak ;)

Jako můžete s tím jít někdo do televize.. a udělat ze sebe debila.. ;))

A venku poprchá, listy plápolálají ve větru, lampy svítí, mraky plují po obloze, ve vzduchu vůně končícího léta,...
K Ivance A. | 20.10.2018 01:10
Není
životní energie
.... i když je "stejný jazyk" není třeba se ztotožnit, ale přijmout informaci.
Přijmutím informace tvořme pravdu, jinak budou tvořit jiní pravdu a my
budeme jen šířit informace. Moje pravda nemusí být totožná s jinými, ale je to
moje pravda a tu mohu poopravit, opravit. Přijmutím pravdy jiného nemám
možnost opravovat, protože nejsem tvůrcem, jsem ve vleku toho, který ji
vymyslel - to je v podstatě manipulace v duchovním světě......
Ešte skúmam | 21.01.2019 03:18
Zuzka
životní energie
Ja rada počúvam všetkých .Počúvam hovorove slovo Bibliu.Pani Ivanku tiež .Mne len nesedí že sme si my vybrali tento program . Ktorý žijeme.Nedáva mi zmysel prečo v týchto životoch musíme trpieť.Pani Ivanka učí raz aj my budeme bohmi .Len prejsť všetkými životami.Ked si predstavím že mám prejsť všetkými životami, môžem mať tak z tohto jedine hrôzu .A nakoniec čo?To mi neak slobodu nedáva .Rada počúvam aj MOOJI u neho mám pocit slobody.Koho radi počúvate alebo čítate?Ja preto rada všetkých počúvam, lebo si ešte uzáver len robím .Ahojte
Václav | 16.02.2019 23:08
Nela
životní energie
Už tu minimálne 2 roky prispievaš, ale stále o Ivanke nič nevieš.
-> Nela | 17.02.2019 01:14
Václav
životní energie
"Ivana - Dětí s tímto jménem se od roku 1945 narodilo 68917"

https://www.babyweb.cz/ivana-4893


Proč by mě měla zajímat nějak víc zrovna ta jedna Ivanka, kterou teď zmiňuješ?

Pro mě to je "jedna z mnoha". Kapička v moři jiných Ivanek a ne-Ivanek.
Václav | 25.07.2019 15:03
Nela
životní energie
Preto, že si o nej napísal najdlhší komentár?
:-) | 28.07.2019 11:55
Jarka
životní energie
"Potrefená husa nejvíc kejhá" - říká jedno lidové přísloví.
>>> Zuzka | 1.08.2019 02:28
Václav
životní energie
>> Nedáva mi zmysel prečo v týchto životoch musíme trpieť

mozna proto, ze zijete pouze to "povrchove" a to "nevedome", kde se holt napr. i trpi. pokud se ponorite hloubeji sama do sebe (meditace, motlidba), vse se zmeni

------------------------

>> Pani Ivanka učí raz aj my budeme bohmi .Len prejsť všetkými životami.Ked si predstavím že mám prejsť všetkými životami, môžem mať tak z tohto jedine hrôzu .A nakoniec čo?To mi neak slobodu nedáva

tak si zkuste nic nepredstavovat. jen budte, relaxujte, vnimejte jak je krasne "jen tak byt"

------------------------

>> Koho radi počúvate alebo čítate?

v tuto chvili rad ctu Vase slova - nic vic ke stesti nepotrebuju

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Proč bych povídal, proč bych myslel, když vše je již vymyšleno, vysloveno? (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7950

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0