Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

JMÉNO NEBO PŘEZDÍVKA
E-MAIL (nepovinné)
TITULEK
TEXT
- vložené internetové adresy budou zobrazeny jako odkazy
- nepoužívejte HTML značky, budou převedeny na text
- maximální délka komentáře je 10.000 znaků
- pokud zadáte emailovou adresu, bude u komentáře zobrazena jako obrázek


KONTROLNÍ TEXT (napište co je opak slova bílá)


Výpis komentářů

chodník slávy | 19.03.2016 19:33
sslavek
životní energie
Nevím zda NASA na Měsíci byla či nebyla, ale nedávno mě opravdu pobavil fakt, že na chodníku slávy hollywoodských hvězd je i i deska posádky prvního přistání na Měsíci :-)
dotaz | 1.05.2016 21:20
Jilta
životní energie
Jak tam teda dostali ty zrcadla?
-> Jilta | 2.05.2016 10:34
Václav
životní energie
pred tim? potom? dovezla to tam jen nejaka raketa bez posadky?

mimochodem ty na Mesici vidis nejaka zrcadla? :))
K smíchu | 2.05.2016 19:12
Jilta
životní energie
Možná kdyby jsi se dostal na vysokou školu, Vašíku. Měl by jsi možnost s tím zrcadlem i pracovat a i ho vidět. Jde to i amatérským hvězdářským dalekohledem. Ale Ty spíš jenom zpochybňuješ, než studuješ. Tak aspoň zpochybňuj to, co za Tebe zpochybnili už vysokoškoláci, aby jsi nebyl za blbce. Třeba to jedenácté září. Jasně v Brně dokázali, že to nemohlo spadnout během šesti sekund rychlostí volného pádu a oficiální teorie jsou palačinky. Stačí se paraziticky přeorientovat. A teď tu máš další útoky pod falešnou vlajkou jako Brusel a všecky další akcičky, který financují elity, aby ovečky měly strach a samy si vyžádaly větší "ochranu". Jde jim pouze o větší kontrolu, aby se stádo ovcí nemohlo, splašit.
tak jeste jednou.. | 2.05.2016 21:30
Václav
životní energie
U clanku na tema, ze na Mesici mozna nikdy nikdo nestal (myslen clovek), napises: jak tam teda dostali ty zrcadla? Proc by tam nemohli nejak dostat zrcadla, i bez toho, aby je tam instalovali lide?

Dale, ja na Mesici nikdy zadne zrcadla nevidel. Ty jsi je na vlastni oci videla? To byla ma druha otazka. Nezpochybnuju, ze tam nejaka zrcadla skutecne jsou.
halo, halo.. | 5.05.2016 02:40
Václav
životní energie
tesil jsem se, ze mi napises, ale zatim nic.. :(

mozna kdybych si nedelal doktorat a podobne blbosti a zustal jen u vysoke, rozumeli by jsme si lepe.. :) [joke]

mohli by jsme spolu koukat do amaterskeho dalekohledu a byt nadseni z toho, ze vidime svitici tecky na Mesici.. :)
Vaclav | 10.05.2016 20:50
Evza
životní energie
Xxx
Vaclav | 10.05.2016 21:00
Evza
životní energie
Ahoj Vasku,
jsem rada, ze jsi zpatky (i kdyz trochu jiny, ale to je fuk). Necitim vinu a to co se ti stalo ti myslim prospelo...je super najit svuj vlastni pozitivni energeticky potencial.
-> evza | 14.05.2016 07:52
Václav
životní energie
neco se mi stalo? to jsou zase novinky... ;)
Vaclav | 16.05.2016 20:03
Evza
životní energie
....to vis, hlubiny oceanu prinasi neskutecne moznosti a moje kontrolni otazky jsou ponekud zaludne... no a k tomi Mesici ....uff je to daleko :)
-> evza | 18.05.2016 10:57
Václav
životní energie
ok ;)
václav | 30.05.2016 10:00
pavel
životní energie
Milý badateli Václave,současně s doktorátem doporučuji sfouknout i českou gramatiku,tam by stačilo dorazit 8. třídu ZŠ,i tady cítím (a vidím) jisté mezery.
Velmi mne však potěšíš, pokud nebudeš reagovat na tuto poznámku. Jinak věz - na Měsíci je již léta letoucí obsazeno,ale někým jiným ! Jen jim poděkujme, za schovívavost ,že nám zrcadla s jiná zařízení nevyhodili.
takových tu už bylo | 30.05.2016 16:36
Václav
životní energie
i tak díky ;)
ha | 5.06.2016 16:29
ferda
životní energie
Až mi dojdou někdy peníze, tak napíšu knihu o nějaké konspirační teorii. To je pořád ten nejlepší "byznys" . A lidé co nejsou stádo ovcí v ohrádce :-D, mi za to rádi zaplatí.
konspirační teorie | 19.06.2016 10:06
sslavek
životní energie
nepiš...hlava pracujícího nemá být zbytečně matena, pusť si ČT1, přečti Iděs, Ulici, když tak jedno pivo před spaním a život je jednoduchý....nějaké otázky zda, jestli, proč, nač a kdo Tě zřejmě jen zbytečně unavují :-)
sláva | 21.06.2016 23:52
ferda
životní energie
Takže automaticky tedy NAOPAK předpokládáš, že jsem někde pod někým zaměstnán? Že musím číst idnes, sledovat čt,ulici...co dokazuje to, že si dá člověk občas pivo? - to fakt nevím,já pivo rád... nevypadáš na to že si kladeš tolik otázek jak mi doporučuješ :-)), spíš že máš jen spoustů odpovědí - jiných, nezvyklých,snad paranoických, šílených, ale dohromady zase jen jiných odpovědí
...---... | 28.06.2016 16:39
Evza
životní energie
Cau kluci, chystam se do Jamy lvove. Pokud se tu jeste po prazdninach objevim, tak to asi jedine diky vam - ze by dalsi trochu jina, silena, mozna paranoidni, ale urcite jina odpoved? :))
-> Evza | 2.07.2016 22:46
Václav
životní energie
uzij si leto :)
Tajemství filmu "Osvícení" | 23.12.2017 03:08
Václav
životní energie
:) | 26.01.2019 15:03
Václav
životní energie
Přistání na Měsíci nebyl podvod. Máme sedm důkazů, které to potvrzují

Zdroj: https://www.denik.cz/veda-a-technika/pristani-na-mesici-nebyl-podvod-mame-sedm-dukazu-ktere-to-potvr zuji-20181211.html
:)))) | 26.01.2019 15:06
Václav
životní energie
Apollo 17
http://informace.top/tag/apollo-17-podvod/

Lunární podvod
https://www.sisyfos.cz/clanek/998-lunarni-podvod

PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI: PRAVDA NEBO NEJVĚTŠÍ PODVOD 20. STOLETÍ?
https://www.national-geographic.cz/magazin-ng/pristani-na-mesici-nejvetsi-podvod-20-stoleti-20120914 .html

Apollo 17 na Měsíci: Podle nejnovějšího videa to byl podvod!
https://www.suenee.cz/apollo-17-na-mesici-podle-nejnovejsiho-videa-to-byl-podvod/

Výročí letu Apollo 13 znovu otevírá nezodpovězené otázky: Velký skok pro lidstvo, nebo jen špatně zrežírovaný podvod? Patnáct důvodů proč člověk na Měsíc zatím nikdy nevstoupil
http://www.protiproud.cz/politika/1618-vyroci-letu-apollo-13-znovu-otevira-nezodpovezene-otazky-velk y-skok-pro-lidstvo-nebo-jen-spatne-zrezirovany-podvod-patnact-duvodu-proc-clovek-na-mesic-zatim-nikd y-nevstoupil.htm

Podívejte se na desítky let staré fotografie astronautů z Apolla při tréninku
https://cdr.cz/clanek/podivejte-se-na-desitky-let-stare-fotografie-astronautu-z-apolla-pri-treninku

Examples of Anomalies and Inconsistencies in the Apollo Photography
https://www.aulis.com/nasa4.htm
:) | 1.08.2019 05:02
Václav
životní energie
Apollo – jedno velké výročí... s jednou malou otázkou

Letů k Měsíci a na Měsíc s lidskou posádkou uskutečnily USA v letech 1968 až 1972 celkem 8 (úspěšných).

A od té doby ani jednou.

Nikdo.

Ani jednou.

Za 50 let.

Máme jen jednu takovou malou, malinkatou otázečku:

Před 50 lety látali Američané na Měsíc skoro „denně“. A od té doby ani jednou. A dnes, po 50 letech nepopiratelného vědeckého i technologického rozvoje, rozvoje v rozsahu, jaký zřejmě nemá v historii lidstva obdobu, po 50 letech ekonomického růstu a přímo skokového růstu celkové výkonnosti a síly ekonomiky USA, celé západní Evropy (i střední a východní Evropy) i po 50 letech obrovského nárůstu síly asijských ekonomik dnes lidstvo stojí před jednou otázkou – jak vůbec na Měsíc doletět.

...https://ac24.cz/-/apollo-jedno-velke-vyroci-s-jednou-malou-otazkou?redirect=%2F
Pokud někdo, ... | 1.08.2019 05:32
Václav
životní energie
"Pokud někdo napíše, že Van Allenovým pásům se dá vyhnout, tak je blázen nebo magor ale ne vědec či vůbec člověk hodný pozornosti. Pokud někdo tvrdí, že se jimi dá proletět velice rychle, pak je to jako kdyby tvrdil, že pokud deštěm proběhnete, tak budete méně mokří... Problém je, že z deště uschnete, z radiace zemřete.
I.I.Kovalev udává změřené hodnoty v Van Allenových pásech v článku Radiation injection during spaceflight uveřejněném v Journal of aviation and space medicine (prosinec 1983) mezi 312,5 - 11 666 remy/hodinu.
Řekl bych, že je to konec všech ubohých lhářů, ale když někde 40 let nikdo nebyl, tak je dost těžké věřit, že to před 40 lety šlo jako po másle. Je-li radioaktivita obrovský problém pro focení už na nízkém orbitu, jak je možné, že fotky z "Měsíce" nemají ani stopy po radiaci? Proč jsou informace o radiaci ve vesmíru tak silně potlačovány? Pokud vyjdu ven a vidím i pod pouličním osvětlením hvězdy a na Měsíci astroNOTi tvrdí, že je neviděli, pak tu někdo lže. Navíc nejsou na jediné fotografii. Pokud je na fotce žárovka v něčem, co na první pohled jako Slunce nevypadá a dle NASA to má být Slunce, tak jim stěží mohu věřit cokoli. Pokud je Rover na Měsíci na fotce beze stop, pak ho tam musel umístit jeřáb. A to není standardní vybavení LEMu. Pokud do "Měsíčního povrchu" otiskne 1/6 své váhy vážící astroNOT dokonale své boty a 30cm od výstupní trysky 3m vedle je povrch netknutý, byť ta výstupní tryska musela "uzvednout" celý LEM (a motor běžel ještě 5 sec po dosednutí) i s dvěmi astroNOTy, pak tam musel být posazen jeřábem. Pokud na videu je vidět zvířený prach a pak na fotce talíře nohy LEMu není ani zrnko, pak video a fotka nejsou z jedné a té samé události. Pokud je na Měsičním povrchu fotografie v igelitovém sáčku a neroztaví se ani igelit ani fotografie při 130°C, pak je zjevné, že to není na Měsíci. Pokud na Měsíci je vakuum a stíny jsou tedy absolutně černé, pak jak je možné, že když je ve stínu astroNOT, tak je hezky nasvícen? Jsou-li na Měsíci, je tak jediným zdrojem světla Slunce a stíny tedy musí být paralelní, jenže zpravidla nejsou. Událo-li se vše jak NASA tvrdí, pak proč tedy jsou na fotografiích tak zarážející anomálie, jako vlajka bez stínu od ní, vlající vlajka, kameny a detaily v povrchu jen v popředí a vydávání stejných lokalit za různé na videjích? A co si k čertu má člověk myslet o kámenu označeném písmenem C nebo záběrech scény z Apolla pořízené evidentně druhou kamerou (úhel) než originální záběr a navíc je obraz detailnější a ostřejší? A na tomto videu někdo sebere něco z studiového setu, zatím co někdo jiný ho tahá z obrazu?"

https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/69314-Dukaz-ze-Apollo-mise-na-Mesic-jsou-podvod/pag e5
mizejici videa z internetu | 1.08.2019 05:36
Václav
životní energie
jedno vlastni pozorovani: vsimli jste si, jak ruzna videa se zajimavym obsahem ohledne ruznych anomalii ohledne pristani na Mesici mizi z internetu?

ono kdyby se verejne potvrdilo, ze NASA lhala a lze, lide by si mozna dali dohromady i dalsi novodobejsi podvody

no reknete, nedava to smysl? :)
no páni... | 2.08.2019 21:26
Kuba
životní energie
Je opravdu důležité, jestli se ta událost stala? Pokud ano, proč? (jen tak ze zvědavosti :-) )
>> Kuba | 3.08.2019 00:50
Václav
životní energie
(1) Žil jsem v domnění, že lidé už mohou létat všude možně do vesmíru, že je to jen otázka času (že je vše moc daleko). Toto mě překvapilo. Je to pro mě nový pohled. Že vesmír je možná drsnější, než jak je prezentován v různých sci-fi a při tzv. letech na Měsíc. Že možná umíme maximálně tak vyletět na oběžnou dráhu a to je vše.

(2) Pokud NASA zfingovala přistání na Měsíci, znamená to pro mně, že mohla zfingovat mnoho dalšího (každou chvílí ohlášuje nějakou tu novinku - záběry z vesmírných stanic, z vesmíru, nové roboty, atd.). Takže čemu pak může člověk věřit? Ničemu.


Jinak je mi samozřejmě celkem jedno, jestli na Měsíci někdy někdo stál, nebo ne. :))

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nepátrat, nezkoumat, nešpekulovat a člověk pozná, že nejsou tajemství, zázraky, ale že je to jen Jeho Život a že to je Jeho Zázrak. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0