Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

JMÉNO NEBO PŘEZDÍVKA
E-MAIL (nepovinné)
TITULEK
TEXT
- vložené internetové adresy budou zobrazeny jako odkazy
- nepoužívejte HTML značky, budou převedeny na text
- maximální délka komentáře je 10.000 znaků
- pokud zadáte emailovou adresu, bude u komentáře zobrazena jako obrázek


KONTROLNÍ TEXT (napište co je opak slova bílá)


Výpis komentářů

Mají psychopati duši? | 29.10.2018 22:58
Václav
životní energie
Všichni mají to, čemu můžeme říkat duše. :)

Přesněji řečeno, chápu to tak, že zde je JEDNA DUŠE!! a z té jsou utkáni např. lidé, zvířata, věci,...

Někteří lidé ale žijí v domněnce, že jsou naprosto odděleni od svého okolí a tak věří, že má každý člověk svou vlastní duši.

Ale říká se "setkáme se v Bohu" (ne nutně až po tzv. smrti). Takže ty duše se pak setkají (uvědomí) v té jediné duši (vše je propojeno, jednota atd.). Tak nějak se to dá chápat.

----------

Ještě k těm psychopatům - asi se nedají všichni házet do jednoho pytle. Mohou to být velice citlivé bytosti, které nezvládají fungovat ve společnosti a tak s tím mohou mít oni sami i jejich okolí problém.

Mohou to být ale také naprostí mimoňi/agresoři, kteří to mají v hlavě hodně přeházené - a to z různých důvodů.

Čakry budou mít všichni stejné, stejně jako mají např. stejné ruce, či nohy, ale fungovat jim můžou jinak.

Stejně tak pocity/emoce můžou prožívat zcela odlišně (od běžné populace). Na něco mohou být přecitlivělí a vůči něčemu si vypěstovali necitlivost.

----------

Nabízí se také otázka, jestli je vůbec možné dělit lidi na tzv. "normální" a tzv. "psychopaty". Vždyť každý si v sobě nosíme kus psychopata a každý tzv. psychopat může být v mnoha ohledech úplně normální.
normalita/nenormalita | 29.10.2018 23:43
Apas
životní energie
Líbí se mi pojetí autismu jakožto posunutí percepce. V tom je vše. :-)
autismus | 30.10.2018 00:04
Václav
životní energie
Mam historku. Potkal jsem jednou slecnu, ktera mela autisticke dite. Povidala mi, jak je kluk zvykly nastupovat v autobuse prednimi dvermi a kdyz je autobusak neotevre, nebo je zmena trasy, ze jdou rovnou domu, ze nema smysl delat neco jinak, nez je zvykly, protoze to konciva hodne spatne. A podobne zazitky.

Jsem pak byl chvili s tim klukem. Pujcil jsem mu tehdy mobil - a to uz je dost let zpet - jedno z prvnich HTC. Hned vedel, kde co je, jak co nastavit, lital v menu rychleji nez ja - to me tehdy prekvapilo. Pak hral hry a kdyz uz to bylo dlouho a on na chvili odesel, schoval jsem telefon - pod bundu do kapsy. Pak se vratil a chtel hrat, ale ja mu rekl, ze uz hral dost, ze uz je telefon pryc. On na to, ze to nevadi, ze si ho vycmucha. Chodil po louce okolo, potom me obchazel, a po chvilce ho fakt vycmuchal :) Ukazal presne misto kde je a rikal "uz jsem ho nasel, tady je". :)
Tzv. postizeni | 30.10.2018 13:09
Apas
životní energie
Krasna historka. Mne se zas tento rok dostali do života takovou zvláštní cestou ti tzv. postiženi. Jedna taková mi nakreslila obrázek, aniž by me znala či predtim viděla. Odpovídal velice přesně něčemu hlubokému ve mne. Jinému člověku pak taky nakreslila obrázek - tématicky se přesně trefoval do jedné minule etapy toho člověka. Opět aniž by věděla. A děly se i mrazivejsi veci. :-)
Boží spravedlnost | 31.10.2018 07:34
Takytaktakytak
životní energie
Myslím si, že tazatelka nepochopila podstatu zla: http://bit.ly/2PnSlxe (viz Peklo a ráj) a tak je přesvědčena, že zlo je jen jakási entita a někteří jedinci jsou její součástí. Omyl. Kdyby tomu tak bylo tak jsou určití jedinci nahoře totálně oproštěni od toho co se kolem děje.
Jako příklad můžu uvést jednu soudkyni z NJ. Říkejme ji pí. Veselá. No a ta paní se chová jako typický psychopat a komunikace s ní k ničemu nevede. V souvislosti s tím bych mohl nabýt přesvědčení, že pro ní tzv. "Boží trest" neexistuje. A oha, on je. Její dcera byla znásilněná partií výrostků a ona si to bere osobně (Čtyři dohody). Paradoxně je to bývalá feťačka (asi náhoda, či co) a součástí té partie násilníků byl i její přítel, který byl světe div se z toho celého soudu vyloučen.

Co z toho plyne? Tito lidé si svůj trest nevybírají, ale plyne z jejich chování. Prostě zlo přitahuje zlo. A jen blázen by se v tom babral. Proto mně zprávy o mrtvých, vrazích, násilnících a psychopatech nechávají chladným. Svůj k svým. A z takovými lidmi se osobně nestýkám a nebo s nimi minimálně nekomunikuji.

A jestli mají duši? Jistě, že mají. Stačí je občas nezávisle (JUST BEE) sledovat. A najednou se i např. z Babiše stane bečící ovce. "Šeci kradů...". A ovce jak známo duši má. :D
| 1.11.2018 09:14
Portia
životní energie
Bere si to osobně? Mně není úplně jasné, co jsou psychopati schopni cítit (asi je to různé) mimo touhy po moci, pomstě, vzteku... I když se jedná o dceru, myslím, že "normální" reakcí by byla spíše lhostejnost, maskovaná hereckými výkony samozřejmě. Všichni názorně vidíme ukázkovou psychopatii v přímém přenosu už několik díky tomu, že jsme si zvolili Babiše, to ano :) Mě spíš zarazilo, že jsem se snažila několikrát si vizualizovat spojení s jeho duší (ne Babiše), což dělám léta s různými lidmi běžně a shledala jsem to nemožným.
Apas - tzv. postizeni | 2.11.2018 20:15
Evza
životní energie
Zaujal mě tvuj příspěvek. Nemůžeš, prosím, popsat jaké mrazivejsi věci se děly? Jsem děsně zvědavá ;)
-> Evza | 3.11.2018 08:12
Apas
životní energie
Rád se podělím, ale nejprve promyslím, co z toho je mi příjemné psát takhle veřejně. Nebo mi dej mail a je to. :-)
Apas | 25.11.2018 17:09
S33
životní energie
Apas .... napis to prosim aj mne bez CENZURI kludne do emailu
radovan.gregus@azet.sk
dost ma tvoj prispevok zaujal , bol by som velmi rád a vdacny
pekny den prajem :)
-> S33 | 26.11.2018 19:05
Apas
životní energie
Určitě - jakmile najdu trochu koncentrovanější plochu, abych to sepsal pokud možno nějak čitelně. :-) Příjemný večer. :-)

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Přání a touhy nesmějí přijít z vnějšku, z rozumu, nýbrž z vnitřku. Čekejme, až Bůh sám řekne, co máme chtít. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 3, poslední: 23.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 10, poslední: 20.03.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019

Křesťanství v Čechách
komentářů: 10, poslední: 20.03.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 98, poslední: 19.03.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019
zivotni-energie.cz - vyhlidky
komentářů: 14, poslední: 25.02.2019


Anketa

Modlíte se k vyšším silám?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7641

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0