Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

5G site | 1.08.2019 03:48
Václav
životní energie
// Jen tak mimochodem - nemaji moderni site i jiny ucel, nez jen prenaset data?

"Částicová fyzička Dr. Katherine Horton na základě svých výzkumů a osobních zkušeností tvrdí, že síť 5G je zamýšlena jako systém řízené energetické zbraně."

https://www.collective-evolution.com/2019/07/31/5g-is-the-ultimate-directed-energy-weapon-system-say s-particle-physicist/

------------------------------

"Čínská společnost Huawei je klíčovým výrobcem mobilní infrastruktury pro 5G mobilní sítě. Už na podzim 2018 vydala americká vláda svým spřáteleným zemím doporučení, aby při budování připravovaných mobilních 5G sítí nenasazovaly technologie od Huawei. Spojené státy Americké se odvolávají na bezpečnost a mají mimo jiné obavy, že by se komunikace v partnerských zemích mohla dostat do rukou Číny."

// Neni to duvod, proc USA tak zbroji proti Cine / spolecnosti Huawei?

------------------------------

Rychlost siti:

Mobilní síť 3G: 0,1–0,8 MB/s
Mobilní síť 4G: 15 MB/s
Mobilní síť 5G: 1–10 GB/s

Ten hlavní pokrok se však odehraje v pásmu výrazně nad 6 GHz. Typicky půjde o rozsah 24–86 GHz, ale pro Evropu je schválené pásmo 24,25–27,5 GHz.

// Dalsi frekvence? Probihaji seriozni testy? co to muze udelat s lidmi?

------------------------------

5G síť: Rizika a zdraví

"Plné rozvinutí 5G sítí znamená výhledově skokový nárůst vysílačů. Vysoké přenosové rychlosti totiž fungují jen na velmi krátkou vzdálenost a špatně se šíří v budovách. Nebezpečí pro zdraví tak představuje vystavení se tzv. elektromagnetické frekvenci (EMF). Dle některých spekulací se pak u citlivějších osob může vyvinout syndrom elektromagnetické hypersenzivity s příznaky v podobě silných bolestí hlavy, ospalosti nebo celkové únavy."

https://www.alza.cz/5g-sit

------------------------------

"Ve skutečnosti „obrovský nekontrolovaný experiment“ na dětech a dospělých již začal, navzdory naléhavé mezinárodní výzvě desetitisíců vědců, lékařů, ekologických organizací a občanů, kteří vyzývají k zastavení zavedení 5G. V roce 2018 začali telekomunikační operátoři v USA a Evropě připravovat zavádění technologie 5G v desítkách měst. Se zaměřením (prozatím) na „husté městské oblasti s velkým dopravním ruchem“ v USA začala společnost AT&T umísťovat infrastrukturu 5G ve velkých městech v osmi státech USA, a společnost Verizon začala nabízet domácí širokopásmové služby 5G ve „vybraných čtvrtích“ v pár amerických městech."

https://www.zvedavec.org/komentare/2019/02/7836-sit-5g-predstavuje-nebezpeci-pro-zdravi-deti.htm
HAARP | 1.08.2019 04:04
Václav
životní energie
https://www.google.com/search?q=haarp&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved= 0ahUKEwiy78ybzuDjAhXKaVAKHeA_DI0Q_AUIESgB&biw=1745&bih=925

-------------------------------------

Jak je celý ten proces rychlý, řekněme od chvíle, kdy na Aljašce takříkajíc zapnou vysílače...?

To jsou milisekundy. Nezapomeňte, že eletromagentické vlny se obecně šíří rychlostí světla, to znamená 300 tisíc kilometrů v sekundě. A teď jde jen o to vše elektronicky sladit - vysílače, vytváření oněch virtuálních zrcadel v ionosféře, zkrátka, aby to vše proběhlo ve stejnou dobu, aby pulsy byly správně nasměrované, soustředěné a ve správném směru. Pak můžete sestřelit raketu, letadlo, samozřejmě i kosmické satelity a ničit objekty na zemi či vytvářet změny počasí.

Je možné zacílit skutečně jakékoli místo na zemi?

Téměř, ale ne každé stejně přesně. Proto vlastně existuje HAARP v kombinaci s mobilními radary na moři nebo stacionárními radary v určitých strategických místech světa, aby bylo možné pokrýt s dostatečnou přesností a účinností celé potřebné části světa. Američanům je jedno, jestli zasáhnou nebo nezasáhnou poušť někde v Gobi nebo Austrálii, ale je pro ně důležitá severní polokoule.

S jakou přesností se dá zaměřit cíl?

Řádově stovky metrů, možná kilometr. Záleží na tom, jak velkou oblast chcete zasáhnout a jestli používáte nějaké pomocné koncentrační látky, například rozptýlení vodivých substancí ve vzduchu.

Jaký mají tyto vodivé substance smysl?

Pokud je například cílová oblast dostupná letadly, třeba americkými, když se tedy budeme bavit o HAARPu, tak nad ní mohou rozprášit do vzduchu nějakou vodivou substanci a HAARP tak může na dálku působit účiněji. Samozřejmě, že když budete chtít vytvořit zemětřesení v cizí zemi dostatečně rozlehlé jako je například Čína nebo Rusko, tak nemůžete použít pomocné prostředky v cílové oblasti přímo, ale pouze nepřímo. V takovém případě HAARP slouží nejen jako samostatná zbraň, ale jako pomocná zbraň třeba tím, že vytvoří zrcadlo v ionosféře, od kterého se potom odrážejí paprsky dalších radarů do cílové oblasti, kam HAARP nedosáhne přímo, nebo kde by nedokázal tak účinně soustředit energii na jedno konkrétní místo.

https://www.freeglobe.cz/Articles/1167-haarp-pravda-o-nejdesivejsi-zbrani-sveta.aspx


// neni prave proto nutne, aby bylo ve vzduchu nad nami stale k dispozici spousta vodivych latek (hlinik apod.) ?? Aby bylo mozne kdekoliv a kdykoli pouzivat tyto zarizeni??
SBX-1 radary | 1.08.2019 04:20
Václav
životní energie
NEXRAD radary | 1.08.2019 04:24
Václav
životní energie
TDWR radary | 1.08.2019 04:25
Václav
životní energie

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Moudrý nemyslí. On ví, on má vědomí. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0