Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

úsměv na tváři | 27.03.2011 15:13
irena
životní energie
Musím se culit, když čtu tyto řádky. Plně s Tebou Václave souhlasím, ale věř tomu, že každému vstoupí do cesty to, oč žádá. Takže když si někdo myslí, že dosáhne něčeho bez svého přičinění, bez usilovné vnitřní práce, tak je naivní a tak trošku hloupý a vůbec neví o co go. Medituji a už trošku vím, jak co funguje a musím se jen smát. Však kdo zneužívá jiné sám bude zneužit.....vždyť víš, že to tak je, tak tomu nevěnuj tolik pozornosti....Mě to také trošku mrzí, kolik vyčůránků současné situace, kdy lidé touží po vyšších vibracích, využilo, ale věřím, že je to jen přechodné. Však brzy příjde doba, kdy skuteční mistři povstanou a budou ostatním pomáhat, protože to bude nezbytné. Možná ty Václave budeš jedním z nich? A nebo třeba já?.....kdo ví?
duchovni prace zapadniho sveta | 1.04.2011 18:12
kristal
životní energie
ziji uz nejakou radku let v Nemecku a sleduji uz delsi dobu, jak pracuji lecitele a jini duchovne naladeni lidi! Ja se zajimam o duchovno dlouha leta, ale ne tak ze bych to praktikovala na jinych lidech, pracuji proste sama na sobe a snazim se do hloubky meho sebevedomi pochopit proc tu jsem a jake chyby jsem v minulych zivotech udelala k tomu mi pomaha astrologie a me vize! Ale vratim se ted k tomu jak lide na zapade citi duchovno! Ja znam nekolik lidi, kteri leci, pres auru, reiky atd. Ale oni to povazuji jako praci, to znamena ze duchovni cestou jdou jen povrchne, spiritualni disciplinu vubec neznaji!Znam dokonce jednoho lecitele, ktery pomaha lidem a ve svem volnem case jde se svou manzelkou do jednoho clubu kde si stridaji partneri! Nebo znam jednoho lecitele, ktery je sam nemocny a leci jini, stavuje se spatne ji hodne maso atd. Za ty leta co ziji v cizine jsem opravdu jeste nepoznala opravdovyho duchovniho cloveka, tim nechci popirat, ze ti kvalitni lecitele na zapade nejsou, ale ja je neznam! V Nemecku je dulezitejsi kolik mas penez, jaky pratele mas, kazdy druhej nemec je zadluzenej a tim padem jim je duchovno hodne vzdaleny! Oni jsou jako roboti, kdyz v televizi nejaka znama osoba rekne, buh neexistuje, tak oni toto rceni budou nasledovat, takze oni vlastne nevedi co pod slovem duchovno se vsechno skryva. K.
nechat plynout | 14.04.2011 10:18
kore
životní energie
Irenko,

do jisté míry se s vámi stotožňuji... někdy když se mi někde vyskytne taková manipulace a těžení z neštěstí jiných hooodně mě to mrzí, uvědomuji si i to že ti lidé kteří se na to nechají nachytat asi tuto zkušenost potřebují. Nevidím ani za svá vlastní rozhodnutí natož za rozhodnutí jiných. Sama na svou vlastní kůži a zblízka jsem se přesvědčila že i když nás vedou ty nejlepší úmysly tak naše skutky nemusí mít vždy radostné následky, ale ci já vím kdybych vidržela třeba by to vše proběhlo a to vše špatné by k něčemu bylo dobré...to se asi nedozvím :)
Myslím, si že je potřeba lidí kteří budou mluvit o těch kteří naše čisté touhy poznání zneužívají.....je tu možnost volby a někdo holt tu druhou možnost převést do reálu musí :)
Hezký den
prioritní je výsledek | 28.05.2011 23:10
Alia Maria
životní energie
mám taky pocit, že jde i o byznys, i když původní myšlenka byla určitě, aby energie Reiki byla dostupná pro všechny a taky pro toho kdo na sobě vědomě pracuje dostupná je, možná je to celé o tom, že buď máme dostatečné finanční prostředky, a tak si díky tomu můžeme vše po čem toužíme zaplatit, a nebo k nám přijde sama zcela zdarma energie prospěšná pro nás a všechny, kterým s ní pomáháme. Ať už k těmto darům přijdeme jakkoliv, důležité jsou výsledky, a to vnitřní klid, vnitřní pokora, radost ze života v nás a všech, kterým pomáháme, děláme-li cokoliv s láskou a radostí, jsme schopni vnímát ve všech lidech jejich pozitivní vibrace. Např. jeden úspěšný léčitel, dokonce i kouřil, přesto měl prokazatelné výsledky, protože lidi miloval. Já sama jsem nekuřák a vegetarián, ale cítit lásku ke všem a ke všemu je pro očistu planety nejpodstatnější.
dobré | 14.06.2011 17:06
petr
životní energie
Dobrý den,
myslím, že uvádět taková zamyšlení má cenu, protože jinak bude všude jen to, jak je reiki skvělé. Osobně dospívám k podobnému závěru jako vy. Vlastně začínám být po několika letech zkušeností zklamaný alternativním světem celkově.
a nejenom z reiky | 16.06.2011 12:14
kočička
životní energie
ráda bych si nechala vypracovat horoskop,tak jsem se porozhlédla a tolik hochštaplerů,podvodníků a lehkoživků,co nabízejí služby rádoby duchovního rázu a mají dojem,že předávají....a jak se ohonorovávájí,to není dobrá vizitka,obezřetnost na místě a je to vlastně k smíchu!
Reiki byznys | 31.08.2011 08:12
Martina
životní energie
Plně se ztotožňuji s větou: člověk, který má dostatečné vibrace na to, aby mohl provádět zasvěcení, které jiným lidem opravdu něco dá, nebude vydělávat na druhých - vezme si jen tolik, kolik skutečně potřebuje - vysoké vibrace mu neumožní chovat se jinak. Navíc člověk, který zasvěcuje tak, aby předal a naučil vám nabídne více než jenom zasvěcení. Existuje právo volby - pokud chci zasvěcení bez další práce, budu mít zasvěcení bez další práce. Pokud chci plnohodnotné zasvěcení a chci s energiemi pracovat, budu se ptát a půjdu tam, kde mě můj mistr povede dále. Nejenom po stránce energií, ale se vším co k tomu patří. Martina / LeViMa
Šamanky ;) | 3.02.2019 08:13
Václav
životní energie

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Když je všechno Já, tak si přece nebudu ubližovat. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0