Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

harmonie | 29.04.2013 23:40
Jirka
životní energie
zdravím,

četl jsem tu teď pár článků a líbí se mi to.. mám tady něco k té harmonii, harmonie ted a tady v realném světě je možná pro všechny smrtelníky, tak když nebudou líní a naučí se něco o ekonomice, duchovním světě a každej bude něco dělat.. :) Jde o to, že všichni žijou v neexistující pohádce kterou režíruje pár vyvolených.. a je to pro ně jakási hra. Celé je to v našich rukou.. Je na každým jestli se bude dívat na televizi nebo se naučí něco proto aby byl štastný.. tzn, staci poznat sam sebe, co chci, jak se to dela.. delat to a zit v harmonii..

nebo jak jinak? :)

Jirka
jsem zvlastni | 13.03.2014 21:25
barca
životní energie
Ahoj cetla jsem si par clanku harmonie a tak velice se mi to libilo ja si rikam v jakem svete to vlastne zijem lide nejsou zly vsechno vypada jinak nez je duchovni osviceni najit v sobe klid schovani se pred realitou.Rozdeluje se to na dva svety
1.obycejny lidsky skola,kluci,atd.Obycejny co nas nudi ale kdyz je toho moc tak je tu
2.Svet tzv nas svet jak jsem rikala harmonie to co neni na povrchu ale v nas to co nikdo jiny nevidi jenom my ale i to je tezke podivat se sam do sebe a najit to co nas dela tak vyjimecnymi ta zvlastnost nevim, nekdo to co sem napsala nechape nekdo mozna ano jen chci rict ze zvlastnost sveta a i ty otazky je to proste na hlavu. Jestli jsem nekoho zaujala piste na muj email babeta.f@seznam.cz mejte
dostanes co si myslis | 30.10.2014 23:02
pavel
životní energie
Doporucuji shlednout par videi od bashar. Konkretne manifestation. Je to zajimava myslenka - to, cemu doopravdy verime, se manifestuje v nasem zivote. Veda pomalu speje k podobnemu zaveru - viz kvantova fyzika, napr. video Double slit experiment. Klicove je naucit se hospodarit s tim, cemu verime. Vira neni dogma. Muzeme si vybrat, cemu verit, svet je takovy, cemu verime.
....... | 19.11.2016 14:53
Rowim
životní energie
Harmonii bych vnímal jako vstoupení do souladu se svým osudem, se svou karmou. Neboť pak se rozvíjíme přirozeně a děje, které nás potkávají, nám přináší poučení i naplnění. Opakem pak je disharmonie, kdy nepochopíme svůj úděl v tomto světě, takže jednáme se sebou samými v rozporu. A protože úkol, který jsme si pro danou inkarnaci vybrali v nevtělené formě, stále zůstává nenaplněn, tlak na nás se zesiluje a všechno je nám bližší, jen ne dosažení vnitřního klidu a tím vstoupení do vyváženosti ve jmenovaných třech světech s vytvořením harmonie.
hmm.. | 15.12.2016 04:05
Václav
životní energie
vážně myslíš, že jsi si vybral něco jako úkol pro tuto inkarnaci?

inu povídá se to..

tak např. já si v nevtělené formě vybral, že ti jednou napíšu, že to je pěkný blábol... a tak ti to teď píšu.. protože žiju harmonicky.. v souladu se svým osudem..

rozmyslel jsi si před početím, co mi na toto jednou odpovíš?

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Čím více člověk mluví, tím více se připoutává k této úrovni pozemské. Čím více člověk myslí, tím více se připoutává k úrovni duševní - myšlenkové. Čím více člověk mlčí, tím více se připoutává k Božství. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 0
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 12, poslední: 14.05.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 2, poslední: 14.05.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 37, poslední: 24.05.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 59, poslední: 24.05.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 95, poslední: 15.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018
Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018
Šťastný a naplněný život
komentářů: 37, poslední: 11.04.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0