Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

| 23.03.2013 21:32
Jitka
životní energie
Ani já jsem nikdy nebyla volit. Naprosto cítím s autorem, nikdy nebylo koho vybrat. O politiku se nezajímám. Přesto cítím i já, že by se mělo mnohé změnit.
Mám pocit, že pokud se v politice objeví někdo nový, kdo chce udělat něco pro lidi, nemá žádnou šanci proti větším stranám. Překvapuje mě jak lidi, kteří nejsou třeba spokojeni s konkrétním kandidátem, ho přesto volí dál, znovu a znovu, protože jeho už znají a on už v politice nějakou dobu působí... Tak ho zvolí zase. Přesto, že toho zatím moc nepředvedl.
Myslim si, že u nás v politice chybí normální lidi, realisté. Takoví, co normálně pracovali a z normálních platů žili a dívali se normálníma očima okolo sebe. Ten reálný pohled je to co drtivá většina našich politiků podle mě ztratila už dávno.
... | 11.07.2018 13:15
ferda
životní energie
Zvolil jsem Zemana a prakticky jsem se stal sociálně vyloučen. : D
Můžu najednou za všechny problémy s Ruskem, Ukrajinou, Tibetem atd.
Hovořím o lidech kolem 20,30 let starých, co si hrají na intelektuály. Ne všichni. Ale hodně z nich. To byl kolektiv, ve kterém jsem se z nějakého důvodu ocitl a pohyboval. Ano, asi píši správně minulý čas. : D Ne,že bych si své opuštění této sféry vybral.
Prakticky spousta lidí zapomnělo i to, že jsme kdy byli kamarádi. Nebo se na mě dívají totálně skrz prsty. Úplně jinak než dřív. Někteří mi budou chybět. Někteří by mi chyběli, tak svou volbu raději tajím : D ať to zní jak chce směšně. To samé, když se negativně vyjádřím o nechránění hranic a muslimech v Evropě jako agresivní nebezpečné sektě. Znám holky, co se kvůli tomu i rozešli se svými příteli. Láska. : D
Já mám strašně rád p. prof. Kellera. Jeho názory na přírodu, na prezidentskou volbu, migraci , unii atd. Možná i díky němu mi nepřišlo nic strašného zvolit, jak jsem zvolil. Je to i tím, že jsem si poslední roky uvyknul nebrat život a vše co obsahuje příliš vážně. Lidé to ale podle všeho tak nemají.
Kdybych věděl co vlastně udělám, tak se na to volení asi opravdu vyseru : D Já vůbec nevěděl, jak významnou roli hraje často politika v životech lidí - prakticky tu úplně nejdůležitější. Že rozdílná volba neznamená rozdílnost v názorech, ale jestli někdo je, či není dobrý člověk. Že se bude muset člověk neustále hájit, prakticky každý den ještě léta po volbě, kdy bude moct, za všechny chyby kandidáta, kterého zvolil. Ne hájit názory co zvolil, ale jestli je či není dobrý člověk : D Jindy, že není xenofob, že není rasista, že není fašista. Překvapilo mě to, trápilo mě to, zarazilo. O téhle dimenzi světa jsem až doteď moc nevěděl. Netýkala se mě příliš. No, je to zajímavé .
Jak vnímáte politiku u lidí kolem sebe vy? Berou ji vážně, bez odstupu ? A jak se chováte vy?
Také na lidi kvůli jejich volbě řvete? Myslíte si, že máte zaručenou pravdu a snažíte se je přesvědčit o svém názoru a ne se zamyslet i nad tím svým? Používáte emoce a citové vydírání? Promluvíte si jako kamarádi? Dokážete být kamarádi i po tom co jsou vaše politické názory naprosto odlišné? Jakou roli hraje politika ve vašem životě?
To jsou otázky i pro mě. : -))
-> ferda | 12.07.2018 23:59
Václav
životní energie
Hele, já byl dnes v jedné školce opékat špekáčky a je mi fajn. Možná by spolu měli lidi častěji sedávat u ohně a bylo by jim lépe :)

Jinak že jsi byl u voleb a volil Zemana - proč ne? Však od toho volby jsou, kdo chce tak tam může jít a může si někoho zvolit. :))

Že s tím má někdo problém. No a co. Jeho věc, ne?

Jinak včera jsem projížděl Prahou a dva lidi se tam hádali kvůli politikům, něco kvůli ODS, málem se porvali. To je fakt vtipné, co? Jak to někteří lidi žerou.

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ze školy by měl vycházet mladý člověk jako harmonická osobnost, nikoli jako specialista. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 14, poslední: 7.07.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 3, poslední: 6.07.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 4, poslední: 6.07.2018

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 75, poslední: 10.07.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 8, poslední: 14.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0