Komentáře

Pokud jste přihlášeni, nemusíte zadávat jméno a emailovou adresu.

Výpis komentářů

Mazec :-D | 19.06.2008 00:43
Jirka-Čejkis
životní energie
Tak to jsem nežral,mazec jsem se do toho zasek!Hm,to byl borec kdo to napsal... :-D
pěknej článek | 23.07.2008 16:56
Malta
životní energie
jeden z mála který jsem dočet do konce a to od začátku :D
jen nesouhlasím s jednim:
citace: "Marihuna má tzv. opačnou toleranci. Čím déle je užívána, tím méně stačí na vyvolání stejného efektu. Není tedy nutno zvyšovat dávky."

Hulím cca 6 let a když hulím intenzivněji (letní prázdniny třeba), má to na mě menší účinky a tudíž musím hulit vetší množství, nebo když už by mi to chtěl někdo vyvracet, zhulím se dobře ale jen na chvilku :)
Moje | 23.02.2009 11:37
životní energie
A tak to má být..:D
xDD | 5.03.2009 16:55
sett
životní energie
souhlasim s 1.komentarem hustej clanek a urco i hustej capek kdo to napsal a taky nesouhlasim s tim tvrzenim cituji:Čím déle je užívána, tím méně stačí na vyvolání stejného efektu. Není tedy nutno zvyšovat dávky." ale jinak peck xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD at zijou hulici
:-) | 29.03.2009 15:09
Zlobíř
životní energie
Jj, to s tou toleranci je fakt blbost.... kdyz jsem zacal hulit bong, stacil jeden a byl jsem spokojenej. Po 3 letech bongovani jsem schopnej zpapnout klidne gram na posezeni a porad bych ten kotlik zhavil.
Co se týká hlasky ze koureni mareny cisti plíce, tak to je taky blbost. Ale nam hulicum se to hezky cte... :-) Rozhodne lip, nez ze v nas vsech pomalinku roste zhoubnej nador a ve 30 budem impotentní. Nase deti budou postizeny a my budem mit mozek na urovni 10 leteho retarda.
Ja na to kaslu... klidne budu veselej retard :-)
Vymejvač mozku | 1.12.2009 20:41
???
životní energie
Docela by mě zajímalo, jestli se po trávě stává z člověka větší debil, co se týče inteligence a vnímání nových věcí. Rozhodně se z člověka po dlouhodobém užívání stanou přesýpací hodiny, ale zajímá mě, jak je na tom zbytek. Kdo by měl zkušenosti nebo o tom věděl PRAVDU, rád bych si s ním pokecal. Mail jsem uvedl (snad).

Zatim dik
Pravda o opacne toleranci | 3.01.2010 02:29
mystical
životní energie
S tou toleranci je to pravda. Verte nebo ne. Drtiva vetsina tech, co konopi uzivali jako mladi a pri tom nezkusila (nebo opakovane uzivala) nejakou tvrdsi drogu drive nebo pozdeji hulit prestala. Uvedu priklad pro vysvetleni opacne tolerance:

Osoba "huli" kazdodenne rekneme 4 roky, ma urcitou denni "davku". Pokud ji prevyssi treba i dvojnasobne, porad to neni to same jako kdyz to ta osoba zkusila poprve. Byla by totiz treba nekolikrat vyssi davka. I kdyby si takovou davku dal, porad by to nebylo stejne jako poprve. Tim padem se stabilizuje potrebna denni davka. Po delsi dobe to uzivatele omrzi a ma v zasade dve moznosti. Skoncit nebo prejit na tvrdsi drogu.

Vetsina uzivatelu take zacala v mladi, uvedomte si, ze v tomto obdobi a naslednych letech se rapidne meni nazory a chovani jedince.

Pokud vsak jedinec uzival vice mene pravidelne (byť kazdy rok jen 3x) nejake tvrdsi drogy (napr. pervitin, kokain...) je tu pravdepodobnost ze se pro nej "huleni" prestalo byt drogou. To je jeden z faktoru psychicke zavisloti - myslime, ze ta droga prece nic nedela, ze je docela neskodna...

Omlouvam se za pripadne chyby (thc dela sve...)
Legalizace | 5.01.2010 09:01
Svobodný člověk
životní energie
Souhlasím s prvním komentářem. Autor je borec a je vidět, že se vyzná.
Také pro mě je to jeden z mála textů, které jsem dočetl do konce. Pěkně se to čte, člověk se má i čím inspirovat (ještě jsem nezkoušel mít pár hodin zavřený oči %) a moc se mi líbí stylistvost písma.

Také bych se chtěl vrátit k tvrzení: "Marihuna má tzv. opačnou toleranci. Čím déle je užívána, tím méně stačí na vyvolání stejného efektu. Není tedy nutno zvyšovat dávky."
Pro pesimisty je samozřejmé, že je to "startovací droga". Ovšem kdo kouří, tak ví, že skoro každá rostlina je jiná (obsahem a tudíš i účinky THC, chutí, vůní, barvou ...).
Kdo pěstuje, ví, že je procentuální riziko, že si od něj odběratelé "to samý" budou brát tak měsíc ... potom je poptávka po jiné "odrůdě" ... atd.
www.seminkakonopi.cz | 26.03.2011 19:29
karel
životní energie
Kdo chce kvalitni semínka z orig. semenných bank .. kouknete na www.seminkakonopi.cz
THC | 16.11.2011 19:09
fífa
životní energie
konečne sa nekdo ozval že to co ríká zákon je blbosť ganja je fakt léčivá
NAPR:rás sa mi stalo že sem sa strepal s koladva tydne sem nemohewl šlapnut na nohu jak mna bolela ale jakmile sem si zahulil bolesť bila fuč teda ne doslova vedel sem že mna tá noha bolí ale nejak sem tu bolesť ignoroval a chodil sem uplne v pohode......
a ešte bych mnel jednu otazku proč v amsterdamne je huleni legalne a u nás nee su snád oni inačí jak mi ???de je to vaše každý človjek si je rovný (pardon za chyby a nespisovné slova su záhorák)
10 | 17.01.2012 19:58
Michael
životní energie
Tak to bohu dík že amsterdam je vyjímka protože v tomhle článku je asi tak 10% pravděpodobných pozitivních ůčinků ale nikde tu nevydim těch 90% negativních ůčinků.To že budete mít mozek na ůrovni 10 letého retarda je asi jeden z těch lepších způsobů jak můžete dopadnout.Tuto kritickou poznámku jsem musel napsat hned jak jsem to dočetl.
no budiž ... | 8.02.2012 12:12
Tamlin
životní energie
Myslím si že článek určitě není ve všech směrech pravdivý třeba to s tou fyzickou rezistencí nebo intoxikací z překouření, COŽE??? Ale určitě nepochybuji o tom že člověk který psal tenhle článek ví!
=D
--> Michael | 8.02.2012 13:24
Milan
životní energie
Nemyslím, že by tráva lidi v mém okolí nějak retardovala :)
Závislost | 6.06.2012 20:40
Roman
životní energie
Dostal jsem se sem z článku http://fajnblog.cz/marihuana-ucinky/ , kde píšou o psychické závislosti taky. Já to můžu jen potvrdit, snažím se přestat už měsíce (bez legrace) a pořád hulím :/
MAZEC NEJVÍC | 27.07.2012 22:16
Danielson
životní energie
Začalo to nevinně,když jsem se chtěl něco víc dozvědět ,ale jak jsem tahal z dýmky a u toho četl úplně jsem se ponořil tak jak jsem se teď ponořil do toho mýho psaní :D . Ztrávil jsem u čtení snad hodinu :D a to ne kvůli tomu ,že bych neuměl číst :D . Vynikající čtení :D Zdarec.
-> karel | 26.12.2012 18:46
Václav
životní energie
zhulis se, si z toho v pici, a je to mazec.

tak to zijes opravdu pestry zivot, blahopreji!
??? | 19.01.2013 18:01
Poli
životní energie
SLUŠNÁ PROPAGANDA...OVŠEM NECHÁPU, PROČ V RÁDOBY VĚDĚCKÉM ČLÁNKU CHYBÍ REÁLNÉ INFORMACE A PŘEVLÁDÁ OSOBNÍ POHLED.
moje zkušenost | 24.01.2013 18:13
Milan
životní energie
Rád zde přidám moji vlastní zkušenost. Byla doba, kdy jsem trávu kouřil každý den přibližně 3 roky. Poté už jsem užívání začal omezovat. Přeci jen hulit pořád nevede k ničemu dobrému. Pak přišlo období, kdy jsem se začal věnovat trochu meditacím a seznámil se s prací s energií a začal být vůči sobě a okolí více vnímavý. Jak je známo, tráva prohlubuje vnímání v době intoxikace. Postupem času jsem zjistil, že když jsem si zahulil, tak jsem do sebe viděl mnohem více než ve střízlivém stavu. A mnohdy to nebyly vůbec hezké vhledy. Vnímal jsem intenzivně své obavy, strachy atd. Sice to nebyly zdaleka jen negativní vjemy, ale začal jsem se tomu bránit a trávu na dlouhou dobu odložil úplně stranou. Pak jsem se postupně dopracoval k názoru, že bych všechny ty obavy a strachy měl v sobě najít a přijmout a pak je odložit. V meditaci se zatím k takovým vhledům nedostávám, proto čas od času k trávě sáhnu. Až se mi to bude dařit díky meditaci, nadobro ji odložím. Myslím si, že tráva může za určitých předpokladů i pomoci. Myslím, že také záleží, jak k této rostlině člověk přistupuje. Já se naučil k ní chovat velký respekt a možná i proto mi něco ukázala a dala (alespoň tak to vnímám teď). Pravdou ale také zůstává, že zcela jistě není nutné ji užívat, abysme se o sobě něco dozvědeli. A už vůbec není dobré ji užívat jen tak pro zábavu.
Zvýšení dávek? Závislost? Ne. | 28.05.2013 21:04
poliš
životní energie
Ahoj. Právě se připravuji na testy z psychologie a speciální pedagogiky a pokud by měl někdo zájem mohu větu/tvrzení v závěru svého komentáře i důkladně rozebrat. Teď tím ale nechci zatěžovat. Jedno ale asi prvda je: pokud někdo užívá trávu jednoho druhu, je to jako by jedl svíčkovou pořád dokola. Za chvíli, pokud si jí neumí udělat sám, nutí nepřímo danou kuchařku, aby zintenzivněla chuť ( možno jako "obraz" snižování ředění určitého typu/druhu/chuti THC tabákem nebo vzduchem až k té měř čistým "x" jointům ) . Stejně se jí přejí. Ale chleba ne. Čili. Je důležité měnit co nejčastěji a skutečně v individuálně "podávat" spíše v nižžích dávkách. Pak, pokud je svíčková správně připravená ( a THC co nejvíce "přírodní" ) dochází k základnímu pocitu celkem jednoduché odměny, zvyšující se v závislosti na šířce "střízlivého" prožití danného dne. Prostě se dobře "najím" a je mi tak, jak to má být.U THC se zkrátka dá vybrat, jestli dneska ještě "přidám knedlík" nebo si to nebudu znechucovat. Pravá závislost z medicínského hlediska vypadá trochu jinak. Hůř. A kazit náladu nechci. Ať se daří :o)
kokos 2 - 20 | 31.05.2014 00:49
nevěřivec
životní energie
Vy píšete že 5 - 20 gram marihuanu pusoby 30 - 90 min ??? Ste blazni. Ja sem nikdy nemel jak 2 gramy navic a pusobylo to na me 2 hodiny
Ahooooj | 9.10.2014 00:01
Radim
životní energie
Zdravím všechny a mluvím k těm kdo to nepíšou jen plky o tom jak hulej bong, brka a prostě jen o tom jak je to zmastí nebo komentář od člověka co ví uplný hovno a nechápe někoho kdo se chce zmastit když má chuť, jako bysme snad někomu utrhli taky Braníka nebo Ruma od huby... Když sem našel tenhle blog tak sem přečetl přečetl co sem dávno už četl předtím. Nic proti autorovi, tohle je krásně napsaný.
Hledám v komentářích zkušenost, ale našel sem jen zkušenosti s tím nejhorším podáním tohoto léku, který je zapírán a víme proč, nebo si to někde přečteme! Zkuste si někdo udělat výtažek ať na to přijdete a dejte to někomu s AIDS, roztroušenou sklerozou ATD.ATD.ATD., abyste mohli předejít útrapám týhle zasraný civilizačníma zaplavený doby než to příde Vám rovnou k nohám.
Z vlastní zkušenosti sem to hulil od 14 skoro každej den, jednou za rok sem měl asi na 4 měsíce pauzu kvůli mladý, asi všichni co hulej nebo hulili znají jak jim to smrdí když to sami nehulej... Je mi 25 a zase jako každej rok si dávám pauzu. Ale po tom co sem se v pauze dozvěděl, jen z chytrých článku a BOHUŽEL ne od vás lidí už trávu kouřením nechci užívat, ale radši si dám hrst semínek pro výplň potřebných živin pro tělo a udělám výtažek časem. Protože já ignorant dnešní doby nebudu a zvysoka seru na to, že farmaceutika si musejí vydělat LOVE! čau Radim..
dobre ty | 9.08.2015 01:07
Rochlik
životní energie
Pravda a hezky napsaný přesně tohle s marihuanou zazivam :D
Michael | 13.08.2016 00:44
Harake
životní energie
NEVIDIS :D

Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Stačí, abychom měli lidi rádi, když si je, tak jako to dělá máma s dítětem, pustíme do srdce, už nemusíme nic dělat, nepotřebujeme žádnou techniku. (Alena Rybáčková)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 12, poslední: 14.05.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 2, poslední: 14.05.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 8, poslední: 14.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018
Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0