Krok po kroku

datum: 19.09.2014 - 21.09.2014
okres: Havlíčkův Brod
pořadatel: Magda Křepelková
cena: 2222 Kč
adresa: Lipnice nad Sázavou 232

Vloženo: 11.07.2014 14:33

Podrobnosti:

Kurz pro ženy s poruchami příjmu potravy či s jinou sebedestrukcí.

Opět otvírám skupinku 6 žen, které jsou ochotny intenzivně a dlouhodobě na své sebedestrukci zapracovat. Je to uzavřená skupina, která se zaváže k jednomu prožitkovému víkendu za měsíc po dobu šesti měsíců. Budete dostávat i konkrétní osobní domácí úkoly. Budeme stále v kontaktu. Bude to proces, možnost zanechat za sebou chronické problémy. Většinou trvalo nějaký čas, než jste se do téhle začarované pasti dostaly a opět to chce nějaký čas, abyste prošly uzdravující proměnou. Možná na to půl roku nebude stačit, ale každopádně vám garantuji, že vaše vnímání sebe se během té doby velmi změní. A hlavně za tento čas získáte mnoho nástrojů, které můžete navždy používat. Ono totiž představa, že až se uzdravíte, nebude mít žádné problémy, je velmi zcestná. Je totiž velmi přirozené a normální zažívat občas propady, smutky a trable. Přesto se již nemusíte upínat k sebedestrukci.
Uzavřená skupinka vám zaručuje bezpečí a hloubku a také kolegyně, které prožívají podobně jako vy. Nemusíte na to být samy. Já osobně vám věnuji vše, co jsem se naučila, budu pro vás neustálou podporou.

Témata, se kterými se zde potkáte.
Hluboké příčiny sebedestrukce, rozkódování mechanismů selhání, nalezení soucitu se sebou, lásky ke svému tělu, převzetí zodpovědnosti za svůj život, bourání zažitých schémat, uvolnění těla, energie a myšlení, setkání se samotou, se sebou samotnou a další záležitosti, které se nám cestou objeví. Součástí programu bude pravidelná Oshova dynamická meditace, technika, která mě osobně velmi pomohla z výstupu ze zaběhlých kolejí. Technika, která bourá naše schémata.

Styl práce je veden prožitkově. Budeme povídat, ale hlavně prožívat jednotlivá témata tak, abyste si odnesly záznam ve svém těle. Kromě meditace používám šamanské přístupy - buben, zpěv, tanec, dechové techniky. Občas budeme i malovat. Mám mnoho vlastních vytvořených meditací a cvičení. Program bude veden tak, abyste se mohly maximálně uvolnit, cítit v bezpečí. Pomáhá tomu i domácí prostředí mého domu.

Další termíny domluvíme společně na prvním víkendu.
Víkendy budou probíhat na Lipnici za pomoci energií toho místa, hradu, přírody. Cena jednotlivého víkendu je 2222 Kč. V ceně je ubytování, strava i program. Vařit budeme společně. V neděli si společně dojdeme na oběd (není v ceně), protože i stravování venku bývá zdroj problémů. A našim záměrem je, najíst se v pohodě kdekoliv.

Absolvování všech šesti víkendů je nutné, berte to prosím na vědomí. Od jednorázového semináře nemůžete očekávat trvalý efekt. Věřím, že šest měsíců je dobrý počátek. Osobně chci pracovat jen s těmi, kdo opravdu chtějí. Takže si přihlášení dobře rozmyslete.

Místo v programu je vám garantováno po zaplacení zálohy 1000 Kč. Tato záloha je vratná po absolvování všech 6 víkendů, při absenci propadá. Při nemoci či při jiné náhlé situaci je možné si víkend nahradit jinou akcí. Důležitý je pravidelný kontakt. Do programu budete vybrána pouze tehdy, zda při vstupní konzultaci prokážete skutečnou chuť ke změně. Takže po přihlášení přes web očekávejte telefonát, kde si nezávazně ale konkrétně popovídáme o vaší situaci.

Platit lze na místě v hotovosti nebo převodem: na číslo účtu 670100-2207970580/6210

Zkušenosti z prvního cyklu.

Vždy se ladím a vytvářím program podle momentálního stavu skupiny. První skupinka pracovala v jednotlivých víkendech takto:

1. - Důvěra, záměr a otevření se procesu.

2.- Posvátné tělo. Rituál a zvědomění si svého vztahu k tělu - bez hodnocení.

3.- Čištění vztahu k matce a otci.

4. - Slepota - den se zavázanýma očima, hluboké transformační procesy. Prohloubení vnímání, napojení se na vnitřní důvěru, na haru.

5. - Tělo - intimně. Masáž a léčení.

6. - Právo na život. Přemazání omezujících myšlenkových programů.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Musí být: mravnost, koncentrace, moudrost. Žádné z těchto tří se nesmí zanedbat, nesmí chybět. Základ musí být široký. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Jaký je váš čistý mesíční příjem
jsem student / studentka (1542)
->
momentálně nepracuji (1236)
->
do 10tis (1316)
->
10-20 tis (1327)
->
20-30 tis (1331)
->
30-40 tis (1243)
->
nad 40 tis (1426)
->
Celkem hlasovalo: 9421

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0