Kurz na zrak + transové medit. kreslení + klouby a páteř - regenerace

datum: 13.10.2008 - 19.10.2008
okres: Česká Lípa
pořadatel: ANKH magické centrum zdraví, Spytihněvova 5, 128 00 PRAHA 2 Nusle
cena: 4.900 Kč
adresa: Sloup v Čechách - rekreační středisko Doly Bílina

Vloženo: 4.02.2008 17:23

Podrobnosti:

Kurz na obnovu zraku + transové meditativní kreslení + regenerace klouby a páteř - smíšený pobytový kurz

Kurz vede akademická malířka a léčitelka Elena Tomilina Z Ruska - kurz je překládán do českého jazyka

OBNOVA ZRAKU - kurz na regeneraci zraku
program kurzu
- rozcvička na krční páteř
- bodová masáž na zlepšení krevního oběhu hlavy a konkrétně očí
- speciální cviky proti šilhavosti- relaxační cviky na oči
- psychoenergetické cviky na oči
- systém M. Narbekova a L.Fotiny- procvičení- solarizace + palming
- meditativní cvičení na regeneraci očních svalů
- vymývání očí
- bylinné koupele
- součástí kurzu je kreslení speciálně upravené pro obnovu a zlepšení zraku

Po absolvování kurzu dojde u většiny lidí ke stálému zlepšení zraku až o 1 dioptrii. Dalším průzkumem, prováděným po roce a po dvou letech od absolvování kurzu, se zjistilo, že u naprosté většiny účastníků kurzu toto zlepšení zraku trvá a u těch, kteří dále samostatně pokračují ve cvičeních, se zrak neustále zlepšuje. Ti, kteří se zúčastnili kurzu několikrát a aktivně sami cvičí, si za rok zlepšili zrak o 3 až 4 dioptrie, ať již šlo o krátkozrakost či dalekozrakost. U jiných vad docházelo též ke zlepšení. Hlavní cvičení svého kurzu pro posílení zraku se však naučila od svého učitele profesora Zolotnického, který žil řadu let v Tibetu. Své znalosti čerpal z tibetské jógy a tibetské medicíny.

TRANSOVÉ MEDITATIVNÍ KRESLENÍ
Léčení a ozdravení organizmu prostřednictvím transového meditativního kreslení.
Kurz odborně vede akademická malířka a léčitelka Elena Tomilina - vezměte si sebou kvalitní barevné pastelky a blok na kreslení A4+A3 - možno zakoupit i u nás - cena od 150,-do 200 Kč-podle druhu sady pastelek. Veškeré ostatní pomůcky - temperové barvy a štětce budou na kurzu k dispozici.
program kurzu:
- rozcvička
- bodová masáž na uvolnění psychiky
- meditace na barvy
- technika kresby a malby
- práce s čakrovým systémem
- barevná terapie + meditace
- psychofyzická cvičení na otevření skrytých talentů
- kresba ve změněném stavu vědomí- probuzení kreativity.....a mnoho dalšího

KURZ NA KLOUBY A PÁTEŘ – regenerace a omlazení pohybového aparátu
program kurzu:
- rozcvička na klouby a páteř
- babička Alakajeva – automasáž
- bodová masáž na páteř ve dvojici
- protahovací cviky ve dvojici
- psychoenergetické cviky na páteř a klouby
- meditace
Kurz zaměřený na ozdravení páteře a kloubů. V tomto kurzu bude podrobně rozebrána správnost provádění rozcvičky z tajné muslimské jógy. Zaměříme se na správnost cvičení každého cviku zvlášť. Je pro vás připravena výuka unikátního komplexu na ozdravení páteře a probuzení vnitřních sil. Dále bude předveden komplex cviků na posílení břišních svalů. Povolené břišní svaly s bolestmi zad velmi úzce souvisí. Tibetské protahovací cviky slouží k omlazení Vaší tělesné schránky. Tibetští mniši takto cvičí ráno a večer a udržují si tak své tělo neustále mladé, silné, ohebné a pružné. Využijeme jejich umění a alespoň na chvíli si zkusíme, jaké to je být tibetským mnichem. Na závěr Vás Elenka naučí protistresovou masáž, která výborně doplní ostatní cvičení, uvolní tělo i mysl.

Kurz je doplněn meditacemi s léčebnými obrazy akademické malířky Eleny Tomiliny + cvičení v přírodě
(dle počasí. Obrazy (reprodukce) budou k dispozici na kurzech a bude možno si je zakoupit.

informace a přihlášky:ANKH Živora, Spytihněvova 5, 128 00 PRAHA 2-Nusle - tel.: Jan Živora 608 707 580 nebo Milena Živora 776 346 780. Můžete se též přihlásit e-mailem na adresu tomilina@seznam.cz.

Každý z pobytových kurzů se skládá z několika témat a tím je obohacen o do sebe zapadající části, které v životě k sobě víceméně patří a jsou propojeny. Vždy je vedeno hlavní téma a pak ještě jedno nebo dvě přídavné: např.: KURZ NA OBNOVU ZRAKU + Transové meditativní kreslení, barevná terapie + relaxačně meditační - tento název je uváděn především pro cvičení a práce na obnovu zraku a je doplněn kreslením, dále pak působením na psychiku barevnou terapií a nakonec ještě relaxacemi a meditacemi na zvolená témata a problémy psychiky. Kurzy tak mají různý obsah a tím při jejich případném opakování se můžete naučit zase něco nového.

Cena kurzu (ubytování, stravování formou plné penze, kurzovní poplatek a rekreační poplatek) je 4900 Kč. Doprava je individuální. Z České Lípy nebo Nového Boru jezdí autobus do Sloupu v Čechách. Pobyt začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Ubytovat se můžete od 15.00 do 16.00 hodin (v sále vpravo od vchodu do jídelny). V 17.00 hod. je zahájení kurzu tamtéž. Možnost parkování automobilu zdarma. Autem dojedete až k rekreačnímu zařízení. Kurz bude překládán do českého jazyka. Doporučujeme vzít si sebou teplé sportovní oblečení – (cvičení bude probíhat v přírodě i uvnitř), dále karimatku nebo jinou podložku pro masáže a cvičení na zemi, volný oděv, plavky a ručník. Náplň kurzu mohou tvořit i vycházky do přírody, nezapomeňte tedy na teplé oblečení a vhodnou obuv.
- je třeba uhradit zálohu ve výši 1000 Kč na výše uvedenou adresu složenkou, bankovním převodem č.ú.: 123960001/2400 E-banka, nebo osobně v Praze. Doplatek 3.900 Kč (ubytování, stravování a kurzovní poplatek) budete platit při zahájení v 17.00 hod v sále. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Těšíme na shledání s Vámi na kurzu. V případě neúčasti přihlášeného zájemce je možné zálohu převést na náhradníkanebo jiný termín.

Individuální léčení – chiropraxe – masáže – Praha
paní Tomilina při individuálním léčení léčí nemoci páteře a kloubů, nemoci vnitřních orgánů, kožní onemocnění, poruchy sluchu a zraku, gynekologické potíže – problémy žen atd....cena ošetření = 400 Kč - malé děti léčí zdarma – léčení probíhá v ANKH centru zdraví Spytihněvova 5, 128 00 Praha 2 (pod Nuselským mostem) termíny najdete na www.elenatomilina.cz nebo volejte 776 346 780 Milena nebo 608 707 580 Jan Živora E-mail: tomilina@seznam.cz


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Moudré ucho neposlouchá, co hloupá huba povídá. (Božena Němcová)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0