Kurzy, kde se učí vidění aury

sestavil: Václav

Článek pro ty z vás, kdo se zajímá o téma vidění jemnohmotných energií a má pocit, že nic nevidí.

Kurzy vidění aury

Prošel jsem si na internetu několik stránek, které slibují, že člověka naučí vidět aury. Dovolil bych si je rozdělit do tří základních skupin:

vidění aury1) stránky, kde jsou prezentovány složité návody a postupy, jak vidět tzv. auru, rozděleno do mnoha lekcí apod. Z ilustračních obrázků, které jsou na těchto stránkách přiloženy je ovšem patrné, že ten, kdo články sestavoval nevidí vůbec nic (ano, porovnávám to s tím, co jsem po provádění různých technik viděl já, jak také jinak). Používají např. obrázky, které jsou na internetu nabízeny v souvislosti s tzv. fotografováním aury, ale to nemá s tím, co může člověk okolo lidí vidět (například po meditacích) mnoho společného.

2) stránky, kde lidé nabízí diagnostiku aury, nakreslení aury, proměřování aury apod. Nevím, pokud mám mluvit za sebe, tak jsem nikdy žádné takové nabídky nevyužil, protože z toho cítím něco podivného, co mě vždy odrazovalo. Pro mě je důležité, co vidím já a tak jsem k tomu vždy přistupoval. Souvisí to asi s tím, že věřím jen tomu, co si mohu sám ověřit. Je to tak i bezpečnější, protože se mi alespoň nestává, že bych někomu tzv. naletěl.

3) stránky, které se tvoří velmi nenápadně a obsahují jen zmínku o tom, že je něco vidět. Na těchto stránkách obvykle fotky nejsou, ono se to maluje dost špatně, protože se to neustále mění, člověk to vidí v různých obdobích různě a navíc to vidí (jak předpokládám) každý trošku jinak. Tyto stránky většinou nenabízí výuku vidění aury, ale pouze čtenáře informují o tom, že je něco takového možné vidět, a najdeme na nich spíše příběhy ze života, nebo zmínku o sebepoznávacím setkání.

Jak vidět tzv. auru?

Pokud si myslíte, že stačí jít na nějaký kurz, zaplatit pár stovek, či tisíc Kč a tam že vás někdo naučí vidět aury, tak rovnou říkám, že čtete špatný článek. Žádný takový kurz neznám.

Pokud bych se chtěl naučit vidět aury, začal bych asi tím, že bych si našel někoho, kdo něco opravdu vidí. V přítomnosti takového člověka se může snadno stát, že začnete také něco vidět. A to můžete pouze sedět vedle sebe a nic konkrétního neprovádět.

Je to má vlastní zkušenost, kdy jsem u některých lidí začal vidět "cosi zajímavého, co jsem do té chvíle nevídával" a zkušenost s tím, kdy mi pár lidí s údivem řeklo, že okolo mě vidí auru, barevné světla, blesky (???) a že nikdy nic podobného neviděli. Ovšem, z lidí, kteří tehdy přicházeli (Reiki ošetření, meditace) se to stalo tak u jednoho člověka z 30. A byli to obvyke ti, co nepřišli s tím, že by chtěli vidět auru, ale stalo se to jen tak mimochodem.

Praktická cvičení

Přistupme ale k praktickým postupům, které bych doporučil sám sobě (kdybych nic neviděl a lákalo by mě začít něco vidět):

A) Žít co nejvíce harmonický život: to je dle mého názoru naprosto klíčová podmínka a důvod, proč tolik lidí nic nevidí.

B) Meditovat, meditovat, meditovat: souvisí s bodem A), tedy ne meditovat proto, abych viděl aury, ale meditovat proto, abych začal lépe vidět, co se mi v životě děje.

C) Absolvovat nějaké ty Reiki iniciace: zde ovšem záleží, ke komu se dostanete, a s tím nikomu neporadím, protože pro každého z nás může být vhodný jiný mistr. Ovšem Reiki výuka, tak jak ji znám já, byla založena především na A) a B). Iniciace mě vždy sice jakoby se vším pomohly, ale pak se to zase začalo vracet zpět a zůstalo mi jen to, kde jsem sám odvedl kus práce. Tedy tento bod je diskutabilní.

D) Zazpívat si občas nějakou tu mantru: bohatě stačí zavřít oči a chvíli si broukat óóóóóóóómmmmmmm

E) Ze začátku v místnosti používat co nejvíce rozptýlené světlo, ideálně více světel, například velké papírové koule, nebo papírové válce s více žárovkami. Na oknech mít široké vertikální žaluzie napůl zatažené, skvělé je okno do dvora, kde se světlo láme o okolní domy, zdi v místnosti mít co nejprázdnější (velké odrazné plochy). Venku je ideální jednolitá tmavě šedá obloha (mraky fungují jako fotografický softbox), nebo zem pokrytá sněhem. Špatné nejsou přednáškové sály, kde je více světel + zapnutý projektor.


Vloženo: 10.03.2013

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 6
poslední: 28.05.2013 06:06

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Jakmile vítr utichne a mysl se zklidní, pak ve Mně, neomezeném oceánu, zmizí loď s nákladem celého vesmíru, ke škodě obchodníka, individuality. (Aštávakra Gíta)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7950

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0