Matka Meera

sestavil: Václav

použitý zdroj:
http://www.volny.cz/aif/spirit/meera.htm

Matka Meera: "Celý smysl mé práce je v přivolávání nejvyššího Světla a v pomoci lidem. Proto jsem přišla, abych otevřela vaše srdce Světlu."

Matka Meera

Matka Boží byla vždy uctívána jako povzbuzující síla vesmíru. Ačkoliv některé její podoby jsou dobře známé například Kalí, Panna Marie. Mnoho jiných vtělení si vybralo klidnou, tichou práci ve vesmíru. Jen v neklidných dobách, jako je ta dnešní, přicházejí její inkarnace mezi nás, aby léčila, ochraňovala či transformovala.

Jednou z nejvíce uctívaných a milovaných vtělení Matky Boží je Matka Meera, mladá indická žena, která žije v malé vesnici v Německu. Ačkoliv nemá žádnou hlučnou publicitu, tisíce lidí z celého světa přicházejí, aby přijali její daršan, tichý dar uzdravení a Světla, předaný pohledem a dotykem. Je dobře známá v celé Indii a také navštívila Kanadu a Spojené státy.

Matka Meera se narodila r. 1960 v jihoindické vesnici. Brzy se ukázalo, že je neobyčejným dítětem. Ve věku tří let vyprávěla o "chození v barevných světlech". Stav samadhí je pro ni trvalý. Pod ochranou svého strýce, pana Reedyho žila nějaký čas v Aurobindově ašramu, kde její přítomnost přitahovala značnou pozornost.

Jedinečným darem Matky Meery světu je zprostředkování zcela přeměňujícího světla pocházejícího z Nadduše a z kontaktu s Nejvyšším. V dnešní době krizí a rostoucího hladu po duchovnu Meera nabízí svým dětem přímý přenos světla, které rozpouští všechny bariéry a mění celé bytí tak rychle a do takové míry, jak je to potřebné.

Světlo mohou přijmout všichni, kteří jsou otevření, i když se nesetkali s Matkou Meerou ve fyzickém těle. Jako vtělení Matky Boží, stojí Matka Meera nad všemi dogmaty a hierarchiemi. Nepožaduje žádnou zvláštní věrnost a nabízí svou proměňující sílu všem, bez ohledu na jejich cestu či náboženství.

Odpovědi Matky Meery

Odpovědi na následující otázky jsou okamžité odpovědi Matky Meery na otázky jejich stoupenců, které se týkají její identity, práce a její Cesty, objasnění práce Boží Matky ve světě.

Jaký je Tvůj hlavní cíl?
Pomoci lidem a udělat je šťastnými, mírumilovnými, spokojenými, vyrovnanými a milujícími. Štěstí a duchovní růst spolu souvisejí. Být mírumilovný a šťastný vytváří nejdůležitější základ duchovní praxe. Pak jde vše samo od sebe.

Proč žiješ normálním životem v malé německé vesnici?
Abych ukázala světu, že transformace je přirozený proces a může se dít kdekoliv a v normálním životě.

Když dostaneš otázku, jak přichází odpověď?
Vidím ji. Už když jsem byla dítě, tak to takhle fungovalo.

Cítíš bolest, když si lidé neberou to, co jim chceš dát?
Nemám touhu dávat. Ať si lidé vezmou, co jsou schopni.

Co říkáš teorii skupinového efektu? To znamená, že když hodně lidí medituje ve stejnou dobu na stejném místě, ochrání to prostředí?
Jeden člověk může zachránit celý svět.

Jaký je tvůj nejhlubší zážitek?
Když jsou lidé šťastni.

Mnoho lidí by jistě zajímalo, jaké byly jejich minulé životy.
Zapomeňte na minulost, žijte v přítomnosti a myslete na Boha.

Vypadá to tak, že když se ti odevzdáme, vstupujeme do obrovského silového pole, kde se naše realita velmi rychle a dynamicky transformuje, abychom si uvědomili, čemu potřebujeme rozumět.
Když jste v mé přítomnosti nebo ve spojení se mnou, váš rozvoj se zrychluje a karma zmenšuje. Díky mé síle se můžete naučit více v jednom životě, můžete vidět věci jasněji a klidněji, a proto porozumění přijde dříve. Dávám Světlo, abych vám ukázala to, co potřebujete vědět. Tak, jak rostete, vidíte jasněji své nedostatky. Toto přísluší Boží milosti.

Jaký je nejlepší způsob, jak následovat tvé vnitřní učení?
Být jako dítě, čistý, milující, spontánní, naprosto přizpůsobivý a připravený každou chvíli na zázrak a umět zázrak přijmout.

Většina lidí, kteří k tobě přicházejí, tě vidí pouze při daršanu. Jaký nejlepší vztah si mohou s tebou vybudovat?
Nejlepší cesta, jak být blízko mě, je myslet na mě. Nebo myslet na Boha, který tak přináší svou přítomnost. Láska, upřímnost a aspirace nás spojují s Bohem.

Ačkoliv žiji daleko od tebe, cítím tvou přítomnost silně a velmi konkrétně. Je to pravda nebo jen pouhá představa?
Je to pravda. Ti, kteří opravdu touží po Bohu, ať jsou kdekoliv na světě, přijímají mé Světlo a moji pomoc. Jejich realizace probíhá rychleji.

Zdálo se mi, že přijímám tvůj daršan. Dáváš daršan i v noci?
Dávám ho pořád a všude.

Matka má mnoho podob: obrácená do sebe, vznešená, nezbedná, rozzlobená, něžná. Která je pravdivá?
Všechny jsou reálné. Nejpravdivější je však podoba lásky. Spoléhejte na ni, cokoli se děje. Obraťte se na ni v jakékoli těžkosti, kterou zažijete. Važte si jí, ať zažíváte jakoukoliv bolest a dostane se Vám radost a odvaha. Dokonalá láska Matky je vidět v čemkoli, co se stane. Pokud dosáhnete této lásky, budete schopni udělat cokoli. Píseň říká: "Láska umí rozpustit kámen, změnit hory na vodu." Dokonalá láska nemůže být nikdy poražena, protože je věčná.


Další odpovědi Matky Meery lze nalézt na této stránce


Vloženo: 16.09.2008

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 1
poslední: 20.10.2008 21:35

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Meditace je zapotřebí jen k tomu, aby odčinila to, co napáchala společnost. Meditace je negativní: prostě jen neguje škodu, ničí nemoc. A jakmile se nemoc vytratí, začnete se sami od sebe cítit dobře. (OSHO)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0