Meditace - Léčení harou

sestavil: Václav
zdroj: 108 meditací - Eduard Tomáš

Pokud nás něco bolí, můžeme se vyléčit pránou skrze haru. Tímto způsobem je možné léčit i jiné lidi.

Léčení harou

Léčení harouHara je malá čakra, dva a půl centimetru pod manipurou (pupkem). Soustředí se v ní denně spousta prány. Chceš-li si vyléčit kterékoliv bolavé místo v těle, jdi do přírody nebo alespoň do parku či k otevřenému oknu, otoč se směrem ke slunci (i kdyby bylo za mraky) a nadechuj hlubokými nádechy nosem ze slunce pránu do hary.

Tím nabíjíš tuto malou čakru pránou jako akumulátor. Sedm až jedenadvacet dechů postačí. Můžeš si ji představit jako křišťálově bílé, silně léčivé světlo. Slunce má prány nepřeberné množství a vysílá ji všude do vesmíru. Ty z toho nyní část použiješ. Nadechuj a vydechuj klidně dál. Po každém nádechu, klidném a hlubokém, zadržíš dvě až tři vteřiny dech v haře a pak jej mocně VYDECHNEŠ na bolavé či nemocné místo.

Takto můžeš nadechovat i vydechovat neomezeně dlouho, zdravím se člověk nepřesytí. Pro větší účinnost provázej výdechy vnitřním zvukem OM nebo AUM.

Stejně můžeš s pomocí Boží zapůsobit i na jiné lidi, jakkoliv vzdálené. Výsledek si ale nikdy nepřivlastňuj, JE BOŽÍ, NE TVŮJ. Nakonec poděkuj slunci za uzdravování či uzdravení. Je to skvělý reprezentant Boží síly a moci vesmíru.

Uzdravování jiných lidí

Můžeš se pokusit, jak už jsem řekl, pomáhat tímto způsobem k uzdravení i jiným lidem, ale pozor! Důrazně opakuji: jen s Boží pomocí. Proto bys bezpodmínečně musel prosit Boha o tuto pomoc, prosit ho dlouho a opakovaně, nejlépe formou filosofické motlitby, a být si jasně vědom toho, že pomoc ve skutečnosti neposkytuješ ty, ale Bůh skrze tebe. Bude-li to ovšem jeho svatá vůle. Tu se nesmíš pokusit ovlivnit.

Musíš pracovat naprosto pasivně, skutečně jen jako pouhý, z milosti Boží použitý NÁSTROJ. Nakonec poděkuj Bohu za to, že tě použil.

Ještě účinnější bude pomoc átmana (Nadjá, království nebeského), požádáš-li ho o ni těsně po samádhi nebo po jiné hluboké meditaci. V každém případě je však základní podmínkou TVOJE VLASTNÍ VÍRA v kladné a hluboké působení jak prány ze slunce, tak átmana. Cvičení nemusí zapůsobit bezprostředně po provedení, a je proto velmi výhodné je OPAKOVAT po několik týdnů i měsíců, zejména jde-li o případ úporný nebo často se opakující. Pak zapůsobí naprosto jistě.


Vloženo: 19.08.2008

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Jsem klidný - pomalu si to říci, ztotožnit se s tím - pak jsem opravdu klidný. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 4, poslední: 13.11.2017
Křest dětí
komentářů: 0
Anita Moorjani
komentářů: 5, poslední: 10.11.2017
Astrologie: Narození vers. poč..
komentářů: 10, poslední: 15.10.2017

Derealizace / depersonalizace
komentářů: 5, poslední: 17.11.2017
Depersonalizace / Derealizace
komentářů: 9, poslední: 17.11.2017
Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 4, poslední: 10.11.2017
Primitivní dovednosti
komentářů: 11, poslední: 8.11.2017
Energetická očista prostoru
komentářů: 6, poslední: 7.11.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 253, poslední: 26.10.2017


Anketa

Počet letadel na obloze v posledních letech?
-> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 5084

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0