MILUJ SVŮJ ŽIVOT - 40.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

datum: 04.07.2014 - 06.07.2014
okres: Plzeň město
pořadatel: Agentura ANO
adresa: areál SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň Skrvňany

Vloženo: 6.05.2014 11:03

Podrobnosti:

Ve dnech 4.-6.7.2014 se uskuteční v Plzni v pořadí již 40. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky a alternativního léčení. Tyto programy se budou konat na sedmi místech souběžně, a to denně od 9.00 do 22.00 hodin.

I tentokráte jsme pro Vás pozvali mnoho zajímavých osobností. Těšit se můžete na setkání s Karlem Funkem – spisovatelem, umělcem, redaktorem a fotografem, který vydal na dvě desítky knih se spirituálním, kulturním a humanitním zaměřením. Jako nezávislý publicista vytvořil desítky rozhlasových pořadů a napsal přes sedm set článků. Dále bychom Vás rádi pozvali na setkání s ostravským zpěvákem Patrikem Kee, který skrze dar hlasu harmonizuje a rozveseluje. Má za sebou již pěknou řádku koncertů, nejen v tuzemsku, kdy dokazuje, že je možné pouze jedním hlasem zazpívat pestrý repertoár a přitom nahradit celou kapelu. Na festivalu také přivítáme známého písničkáře Pepu Nose, který je známý také jako učitel jógy a příležitostný herec. Na jeho programu si nejen zazpíváte, ale i zacvičíte. Za zmínku určitě stojí i přednáška Tomáše Kašpara, autora knižního bestselleru Nespěchejte do rakve.
Ze zahraničních lektorů se můžete těšit na Magdu Matuškovou (USA), Seymoura Koblina (USA), Mgr. Yvettu Ledvényiovou (Slovensko), Johna Hawkena (Anglie), Gennadije Bělova (Moldávie), Zareye (Arménie), Petera Planietu (Slovensko) a mnoho dalších.

Novinkou festivalu jsou DNY s MAKROBIOTIKOU, kdy můžete navštívit v rámci festivalu tématické přednášky. Po celé tři dny budete mít možnost ochutnat a zakoupit výbornou makrobiotickou stravu od Paní Dýně.
Za zmínku také jistě stojí INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY. Tentokráte jsme jich připravili sedm a v jejich průběhu si vždy prakticky osvojíte určitou dovednost.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu. Své služby Vám zde nabídnou jak odborní, tak alternativní poradci, kde oceníte zejména jejich osobní přístup. Najdete zde výklad karet, masáže, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku…

Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň – Skvrňany. Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty“. Programy probíhají denně od 9.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně vegetariánských a makrobiotických jídel. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu.

Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.ezotera.cz/ano nebo na 608 377 573, ano@ezotera.cz.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

O nirváně: Nic Tam není - nic Tam nehledej. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0