Nalezení štěstí, klidu, zdraví a harmonie

datum: 02.11.2012 - 04.11.2012
okres: Praha
pořadatel: Dajána - Dan a Jana Čadovi
cena: 1.950 Kč s možností noclehu přímo v Dajáně (ve vlastním spacáku - 100 Kč za noc)
adresa: Dajána, Jaurisova 4, Praha 4 - Nusle

Vloženo: 15.10.2012 17:05

Podrobnosti:

Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Těmto možnostem se budeme věnovat na prožitkovém semináři v Dajáně. Naučíme se využívat léčivých vibrací prastarých duchovních nástrojů a vnímat hudbu jinak.

Víkendové setkání s tóny a zvuky prastarých duchovních a obřadních (posléze hudebních) nástrojů. Budeme se učit harmonizovat tělo a duši, zbavovat se stresu a napětí a léčit různé problémy na fyzické i psychické úrovni. Budeme hledat sami sebe a rozpouštět staré bloky a programy. Také budeme relaxovat, meditovat, hrát si, cvičit, hledat… a nacházet. Tyto postupy se také nazývají jako MUZIKOTERAPIE či LÉČENÍ ZVUKEM. Jedná se o prožitkový seminář s praktickou výukou jednotlivých technik.

Tento seminář je vhodný pro kohokoli, kdo se chce naučit (sám sebe i druhé) zbavovat se stresu a napětí, harmonizovat a léčit, jakož i pro maséry, terapeuty, učitelky MŠ, učitele hudby, ošetřovatele, zdravotní sestry, lékaře a další podobné profese.

Budeme pracovat s deštným sloupem, sférickou píšťalou, rezonančním lehátkem, didgeridoo, gongem, hangem, tibetskými mísami, šamanskými bubny a dalšími. Teoreticky i prakticky poznáme relaxační, harmonizační a léčebné účinky hudby, zpěvu, specifických zvuků a nástrojů, které jsou známy už tisíce let. Naučíme se vnímat hudbu jinak. Na shledanou se těší průvodci seminářem Dan a Jana Čadovi a vážení hosté semináře Vlasta Marek, Petr Piňos a Tomáš Mach.

O lektorech:
Manželé Dan a Jana Čadovi jsou muzikoterapeuté a maséři. Zajímají se o staré duchovní a obřadní nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky (a jejich vzájemné kombinace), psychologii, astrologii, rodinné konstelace, alternativní medicínu, práci s energií, zdravý životní styl apod. Také spolu provozují meditační prostor Dajána, kde pomáhají ostatním hledajícím nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života.


DALŠÍ INFORMACE:
http://www.dajanapraha.cz

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Přání a touhy nesmějí přijít z vnějšku, z rozumu, nýbrž z vnitřku. Čekejme, až Bůh sám řekne, co máme chtít. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0