NEJ-KUNG omlazení kostní dřeně + Čakrový a meditační kurz

datum: 30.06.2008 - 06.07.2008
okres: Česká Lípa
pořadatel: ANKH magické centrum zdraví, Spytihněvova 5, 128 00 PRAHA 2 Nusle
cena: 4.900 Kč
adresa: Sloup v Čechách - rekreační středisko Oáza.

Vloženo: 4.02.2008 16:33

Podrobnosti:

Kurz vede akademická malířka a léčitelka Elena Tomilina Z Ruska - kurz je překládán do českého jazyka

NEJ-KUNG technika omlazení kostní dřeně
Kurz je připraven speciálně - jak je uvedeno již v názvu - k obnovení kostní dřeně a omlazení těla. Kostní dřeň - dokud jsme mladí - má červenou barvu a tvoří červené krvinky a krevní destičky. Jak začínáme stárnout, mění se její barva a složení. Postupně červenou barvu nahrazuje žlutá barva tukových buněk a my tímto procesem začínáme stárnout. Metodika oživení a omlazení kostní dřeně umožňuje stárnoucí procesy zastavit a obrátit běh času. Dovoluje člověku opět omládnout a vrátit tělu mládí a zdraví. Metodika NEJ-KUNG pro omlazení kostní dřeně – TAO vnitřní cesta k dokonalosti člověka. Díky využití fyzických a psychických cviků nastává nejen omlazení kostní dřeně, ale i zlepšení krevního obrazu, upevnění vnitřní životní síly. Vědomosti využité v této metodice mají kořeny v hlubokém dávnověku východních zemí. Hlavním úkolem východní medicíny bylo a je zpevnit tělo a zharmonizovat jeho síly tak, aby organismus mohl vyléčit sám sebe. Principy této nauky jsou tvořeny meditacemi, cvičeními pro vnitřní orgány a bojovými uměními, které v celku tvoří systém léčitelského TAO. Tento systém – je samostatně existující „živá filosofie“. Praktické použití tohoto systému – znamená stále lépe chápat svůj život a jeho filosofii. Přístup k otázkám zdraví v taoismu se absolutně odlišuje od západní koncepce. Tao metodiky jsou vždy zaměřeny na vnitřní zlepšení těla, na rozvoj i udržení vnitřních orgánů, šlach, kostí a štítné žlázy. Tyto cíle sleduje i metodika Nej-kung pro omlazení kostní dřeně, která zlepšuje kvalitu krve, krevního oběhu, udržuje vnitřní systém organismu a zlepšuje stav zdraví jako celku. Cílem cvičení metodikou Nej-kung pro Omlazení Kostní Dřeně je znovuzískání červené kostní dřeně produkující červená krevní tělíska - erytrocyty. Tímto způsobem se dosahuje zlepšení krevního oběhu a cirkulace energie Čchi v organismu.

Metodika Nej-kung se konkrétně skládá z pěti komplexů, kde každý z nich má určitý, přesně daný vztah k organismu:
1. Vdechování energie přicházející z vnějších zdrojů
2. Vtahování sexuální energie a její cirkulace uvnitř těla.
3. Provádění vibrace kostí vyvolávající otevření pórů vnějšího povrchu kostní tkáně, to zesiluje vstřebávání energie.
4. Vytěsňování tukové tkáně z kostí s pomocí (spojení) kladných a záporných energetických impulsů.
5. Zlepšení činnosti nervové a lymfatické soustavy včetně detoxikace kožních vrstev.

Program kurzu:
- rozcvička
- technika omlazení kostní dřeně: dýchání přes kosti, nábor vnější energie, probuzení vnitřní sexuální energie, koncentrování energie do kostí
- obuškování (fazolový obušek)
- dechová cvičení
- harmonizace energetických kanálů
- detoxikace organismu
- transové meditace

V průběhu cvičení metodikou Nej-kung vznikají v organismu člověka procesy proti stárnutí. Toho se dosahuje pomocí využití sexuální energie pro obnovení struktury kostní dřeně; kromě toho z vnitřních dutin kostí mizí tuková tkáň, která obvykle zpomaluje vznik erytrocytů. Cvičení přináší také vylučování toxinů a tuků z organismu, zlepšení nervové soustavy a lymfatického systému. U žen provádějících toto cvičení se významně snižuje riziko objevení se celulitidy. Metodika Nej-kung ovlivňuje stav podkožního tuku tak, jako intenzivní prohřívání celého organismu v procesu cvičení vede ke spalování tukových tkání. Pravidelné cvičení sestavy zlepšuje schopnosti člověka prakticky ve všech oblastech: bojových umění, těžké i lehké atletice, tancích atd.

ČAKROVÝ MEDITATIVNÍ KURZ – probuzení a otevření čakrového systému energie organizmu
Všechny tělesné funkce a tělesné systémy: nervové, zažívací, dýchací, močové-pohlavní atd. jsou pod kontrolou oněch jemných center životní energie. Působíme-li na tyto čakry, působíme tím i na libovolnou soustavu nebo orgán v těle, protože každá čakra odpovídá za příslušný systém.
Připravili jsme pro vás kurz, kde se naučíte pracovat s energií čaker, hlavně však pocítit energie v nich a tím si sami napomůžete k nastolení energetické rovnováhy svého těla s duší. Pod vedením zkušené léčitelky Elenky pocítíte léčebnou energii, kterou máme všichni uloženu v genetickém kódu zdraví - jen ji pokaždé neumíme poznat a použít.

Program kurzu:

- diagnostika čaker - práce s kyvadlem
- pročištění čaker pomocí meditativního dýchání
- meditace na obrazy čaker – vizualizace
- zvuková meditace na čakry
- psychofyzická cvičení na probuzení energie čaker
- harmonizace energie
- speciální fyzické cviky na harmonizaci a posílení energie v čakrách
- meditace - na psychiku, ozdravné, na odpuštění apod.

Kurz je doplněn meditacemi s léčebnými obrazy akademické malířky Eleny Tomiliny .
Program kurzu a jeho náplň se může měnit dle uvážení léčitelky Eleny Tomiliny s ohledem na účastníky a také dle posouzení konkrétních situací.

Každý z pobytových kurzů se skládá z několika témat a tím je obohacen o do sebe zapadající části, které v životě k sobě víceméně patří a jsou propojeny. Vždy je vedeno hlavní téma a pak ještě jedno nebo dvě přídavné: např.: KURZ NA OBNOVU ZRAKU + Transové meditativní kreslení, barevná terapie + relaxačně meditační - tento název je uváděn především pro cvičení a práce na obnovu zraku a je doplněn kreslením, dále pak působením na psychiku barevnou terapií a nakonec ještě relaxacemi a meditacemi na zvolená témata a problémy psychiky. Kurzy tak mají různý obsah a tím při jejich případném opakování se můžete naučit zase něco nového.

Cena kurzu (ubytování, stravování formou plné penze, kurzovní poplatek a rekreační poplatek) je 4900 Kč. Doprava je individuální. Z České Lípy nebo Nového Boru jezdí autobus do Sloupu v Čechách. Pobyt začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Ubytovat se můžete od 15.00 do 16.00 hodin (v sále vpravo od vchodu do jídelny). V 17.00 hod. je zahájení kurzu tamtéž. Možnost parkování automobilu zdarma. Autem dojedete až k rekreačnímu zařízení. Kurz bude překládán do českého jazyka. Doporučujeme vzít si sebou teplé sportovní oblečení – (cvičení bude probíhat v přírodě i uvnitř), dále karimatku nebo jinou podložku pro masáže a cvičení na zemi, volný oděv, plavky a ručník. Náplň kurzu mohou tvořit i vycházky do přírody, nezapomeňte tedy na teplé oblečení a vhodnou obuv.
- je třeba uhradit zálohu ve výši 1000 Kč na výše uvedenou adresu složenkou, bankovním převodem č.ú.: 123960001/2400 E-banka, nebo osobně v Praze. Doplatek 3.900 Kč (ubytování, stravování a kurzovní poplatek) budete platit při zahájení v 17.00 hod v sále. Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Těšíme na shledání s Vámi na kurzu. V případě neúčasti přihlášeného zájemce je možné zálohu převést na náhradníkanebo jiný termín.

Individuální léčení – chiropraxe – masáže – Praha
paní Tomilina při individuálním léčení léčí nemoci páteře a kloubů, nemoci vnitřních orgánů, kožní onemocnění, poruchy sluchu a zraku, gynekologické potíže – problémy žen atd....cena ošetření = 400 Kč - malé děti léčí zdarma – léčení probíhá v ANKH centru zdraví Spytihněvova 5, 128 00 Praha 2 (pod Nuselským mostem) termíny najdete na www.elenatomilina.cz nebo volejte 776 346 780 Milena nebo 608 707 580 Jan Živora E-mail: tomilina@seznam.cz


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Svět trvá jen hodinu. Prožij ji v pokoře. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 14, poslední: 7.07.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 3, poslední: 6.07.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 4, poslední: 6.07.2018

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 75, poslední: 10.07.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 8, poslední: 14.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 18.07.2018


Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0