Několik slov o stránkách ŽIVOTNÍ ENERGIE

Zaměření jednotlivých kategorií

Prolíná se zde několik různých oblastí a vše se tu stále mění. V tuto chvíli jsou stránky rozděleny do těchto kategorií:

  1. ENERGIE - Všude kolem nás i v nás se nachází universální životní energie. Současnou technikou není možné přímo změřit všechny úrovně této energii. Existují však různé mentální a sebepoznávací techniky, které umožňují lepší vnímání jemnějších úrovní této energie a vědomou práci s ní. To může vést k zodpovězení různých otázek, nebo k lepšímu pochopení vlastních nevyřešených problémů.
  2. MEDITACE - v této sekci najdete různé názory a postupy věnované relaxaci/meditaci. Nebraňte se prosím označení „meditace“ - mnozí z vás postupy zde popisované také provádíte, aniž si to uvědomujete, jen tomu říkáte jinak.
  3. TECHNIKY - v této sekci jsou uvedeny různé praktické postupy (nic se nevyrovná praktické zkušenosti).
  4. ZDRAVÍ - popisovaná životní energie má geniálně inteligentní formu. Je ovšem také velice jemná. Chceme-li tuto energii vnímat, musíme v řadě případů změnit své naučené stravovací návyky a vyřadit ze svého jídelníčku tu méně zdravou část. Této oblasti se věnují články v této kategorii.
  5. ASTROLOGIE - kategorie, která obsahuje horoskopy jednotlivých znamení a popisuje střídání věků. Jsou zde také různé úvahy na téma "smrt", "reinkarnace", apod.
  6. K ZAMYŠLENÍ - různé úvahy a historky z běžného života, pozitivní příběhy, úvahy o smyslu života apod.
  7. OSOBNOSTI - několik zajímavých lidí.

Pravidla pro přidávání článků

Technické informace

Správná funkce stránek je testována v posledních verzích prohlížečů IE, Opera a Mozilla Firefox. Pokud se vám stránky zobrazují chybně, prosím napište (uveďte, jaký prohlížeč používáte a s čím jsou problémy).

Z důvodu zabránění přetěžování těchto stránek je zde zakazován přístup pro některé webové roboty, kteří se chovají podezřele, nebo jsou na internetu indexováni v různých blacklistech jako tzv. spamboti.

Mazání a editace komentářů

Správce těchto stránek, nebo ti, kdo mají příslušná práva přiděleny správcem stránek, mohou mazat různé části obsahu těchto stránek, a to dle vlastního uvážení. Jedná se především o komentáře a inzeráty, které obsahují sprosté výrazy, nabídky erotických služeb, různé formy reklamy, duplicitní záznamy, příspěvky, ze kterých je patrná agrese, nebo fanatický způsob vystupování, opovrhování druhými, urážení druhých, zveřejňování očividně lživých informací, apod. Opakované útoky (různého charakteru) mohou být důvodem k omezení přístupu na tyto stránky.

Komentáře mohou být dále mazány na přání těch, kdo příslušné komentáře vložili. Pokud se jedná o rozsáhlejší diskuzi, může být smazáno celé diskuzní vlákno.

Dodatek

Rady a postupy, které jsou na tomto webu publikovány, nenahrazují léčbu nemocí ani lékařské vyšetření. Jakákoliv aplikace těchto rad a návodů je osobní věcí čtenáře a on sám je zodpovědný za jejich výsledky. Doporučuji, aby čtenáři konzultovali (zejména v závažnějších případech) získané postupy se svým ošetřujícím lékařem či psychologem.


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemá, starosti nepomohou. (Dalajláma)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 4, poslední: 13.11.2017
Křest dětí
komentářů: 0
Anita Moorjani
komentářů: 5, poslední: 10.11.2017
Astrologie: Narození vers. poč..
komentářů: 10, poslední: 15.10.2017

Derealizace / depersonalizace
komentářů: 5, poslední: 17.11.2017
Depersonalizace / Derealizace
komentářů: 9, poslední: 17.11.2017
Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 4, poslední: 10.11.2017
Primitivní dovednosti
komentářů: 11, poslední: 8.11.2017
Energetická očista prostoru
komentářů: 6, poslední: 7.11.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 253, poslední: 26.10.2017


Anketa

Počet letadel na obloze v posledních letech?
-> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 5084

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0