Několik slov o stránkách ŽIVOTNÍ ENERGIE

Zaměření jednotlivých kategorií

Prolíná se zde několik různých oblastí a vše se tu stále mění. V tuto chvíli jsou stránky rozděleny do těchto kategorií:

  1. ENERGIE - Všude kolem nás i v nás se nachází universální životní energie. Současnou technikou není možné přímo změřit všechny úrovně této energii. Existují však různé mentální a sebepoznávací techniky, které umožňují lepší vnímání jemnějších úrovní této energie a vědomou práci s ní. To může vést k zodpovězení různých otázek, nebo k lepšímu pochopení vlastních nevyřešených problémů.
  2. MEDITACE - v této sekci najdete různé názory a postupy věnované relaxaci/meditaci. Nebraňte se prosím označení „meditace“ - mnozí z vás postupy zde popisované také provádíte, aniž si to uvědomujete, jen tomu říkáte jinak.
  3. TECHNIKY - v této sekci jsou uvedeny různé praktické postupy (nic se nevyrovná praktické zkušenosti).
  4. ZDRAVÍ - popisovaná životní energie má geniálně inteligentní formu. Je ovšem také velice jemná. Chceme-li tuto energii vnímat, musíme v řadě případů změnit své naučené stravovací návyky a vyřadit ze svého jídelníčku tu méně zdravou část. Této oblasti se věnují články v této kategorii.
  5. ASTROLOGIE - kategorie, která obsahuje horoskopy jednotlivých znamení a popisuje střídání věků. Jsou zde také různé úvahy na téma "smrt", "reinkarnace", apod.
  6. K ZAMYŠLENÍ - různé úvahy a historky z běžného života, pozitivní příběhy, úvahy o smyslu života apod.
  7. OSOBNOSTI - několik zajímavých lidí.

Pravidla pro přidávání článků

Technické informace

Správná funkce stránek je testována v posledních verzích prohlížečů IE, Opera a Mozilla Firefox. Pokud se vám stránky zobrazují chybně, prosím napište (uveďte, jaký prohlížeč používáte a s čím jsou problémy).

Z důvodu zabránění přetěžování těchto stránek je zde zakazován přístup pro některé webové roboty, kteří se chovají podezřele, nebo jsou na internetu indexováni v různých blacklistech jako tzv. spamboti.

Mazání a editace komentářů

Správce těchto stránek, nebo ti, kdo mají příslušná práva přiděleny správcem stránek, mohou mazat různé části obsahu těchto stránek, a to dle vlastního uvážení. Jedná se především o komentáře a inzeráty, které obsahují sprosté výrazy, nabídky erotických služeb, různé formy reklamy, duplicitní záznamy, příspěvky, ze kterých je patrná agrese, nebo fanatický způsob vystupování, opovrhování druhými, urážení druhých, zveřejňování očividně lživých informací, apod. Opakované útoky (různého charakteru) mohou být důvodem k omezení přístupu na tyto stránky.

Komentáře mohou být dále mazány na přání těch, kdo příslušné komentáře vložili. Pokud se jedná o rozsáhlejší diskuzi, může být smazáno celé diskuzní vlákno.

Dodatek

Rady a postupy, které jsou na tomto webu publikovány, nenahrazují léčbu nemocí ani lékařské vyšetření. Jakákoliv aplikace těchto rad a návodů je osobní věcí čtenáře a on sám je zodpovědný za jejich výsledky. Doporučuji, aby čtenáři konzultovali (zejména v závažnějších případech) získané postupy se svým ošetřujícím lékařem či psychologem.


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Člověk se musí stát potravou druhých. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Na co myslíte ve sprše?
na příjemné věci (1495)
->
na své tělo (1593)
->
na problémy (1114)
->
na blbosti (1227)
->
řeším aktuální den (1009)
->
na nic - jen relaxuji (1222)
->
něco jiného (1162)
->
Celkem hlasovalo: 8822

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0