OČIŠTĚNÍ BRÁNY ŽIVOTA -pracovní dílna na festivalu MSŽ

datum: 22.02.2013
okres: Praha
pořadatel: Agentura Ano
adresa: Gymnázium Omská 1300, Praha 10

Vloženo: 7.02.2013 15:44

Podrobnosti:

OČIŠTĚNÍ BRÁNY ŽIVOTA – pracovní dílna

U většiny lidí řídí směr života a veškeré jednání mysl. Ovšem spojení ego-mysl má jenom omezené možnosti, jeho záměrem je udržovat nás v režimu přežití. A jsme-li v režimu přežití, pak veškerá naše motivace je založena na strachu, nedostatku, zápasení. Není v tom svoboda, neboť ego-mysl je lapena v iluzích a nerozpoznává pravdu. Odvádí nás od všeho, co považuje za riskantní, čímž omezuje naši schopnost tvořit.

Abychom se mohli spojit s Pravdou, musíme být spojeni se srdcem, jež je napojené na naše světelné Já. Pokud se chceme na své cestě posunout vpřed, je zapotřebí důvěřovat svému srdci a plynout s ,,proudem života“. Dovede nás tam, kam potřebujeme. Když se spojíme se srdcem a žijeme skrze ně, je o nás v každém okamžiku automaticky postaráno. Srdce je sídlem našeho života, ,,bránou k duši“ a ,,Boží jiskře“. Srdce nám ukazuje cestu skrze náš vnitřní hlas. Abychom jeho poselstvím opravdu dobře rozuměli a neztráceli v životě orientaci, je třeba srdeční centrum udržovat čisté a otevřené. Skutečný život znamená cítění, vnímání přes srdce. Srdce nás přivádí k pocitům. Jejich procítění a přijetí vede k uzdravení na fyzické, emoční a duchovní úrovni. Je-li naše srdce uzavřeno něčím, co se nám přihodilo, co nám ublížilo a zranilo vás, nevědomky jsme si kolem něj vybudovali ochrannou bariéru, která nedovolí proniknout ani energii vaší duše. Uvolníme-li emoční bolest, kterou jsme zadržovali ve svém srdci, budeme se moci plněji propojit s vnitřní radostí, jež je součástí toho, kdo jsme. Otevřeme-li své srdce, budeme moci plněji přijímat a poté se otevřít hojnosti na všech úrovních.

Jak tohle všechno udělat, to se dozvíte v pracovní dílně s názvem „Očištění brány života “, která se koná na 36. mezinárodním festivalu ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život v Praze, v pátek 22.2.2013. Na setkání v této pracovní dílně dopřejeme proto svému srdci maximální pozornost. Procítíme rozdíl mezi hlavou a srdcem. Budeme pracovat na odstranění emoční zátěže a osvobozování stresu na buněčné úrovni. Naučíme se provádět speciální očistu srdeční čakry od vlastních či převzatých negativních energií. Na závěr přivoláme ke spolupráci anděly božské lásky, aby našemu srdci poskytli péči, rozpustili bariéry, poléčili jej a prozářili. Jindra Chuchlová (terapeutka, lektor této pracovní dílny).

Pracovní dílna „Očištění brány života“, se koná na 36. mezinárodním festivalu ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život v Praze, v pátek 22.2.2013 od 12. hod.

e-mail: ano@ezotera.cz
telefon: 608 377 573


DALŠÍ INFORMACE:
http://www.ezotera.cz/ano

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Člověk nemusí pochopit svět, musí si v něm jen najít své místo. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0