OČIŠTĚNÍ BRÁNY ŽIVOTA -pracovní dílna na festivalu MSŽ

datum: 22.02.2013
okres: Praha
pořadatel: Agentura Ano
adresa: Gymnázium Omská 1300, Praha 10

Vloženo: 7.02.2013 15:44

Podrobnosti:

OČIŠTĚNÍ BRÁNY ŽIVOTA – pracovní dílna

U většiny lidí řídí směr života a veškeré jednání mysl. Ovšem spojení ego-mysl má jenom omezené možnosti, jeho záměrem je udržovat nás v režimu přežití. A jsme-li v režimu přežití, pak veškerá naše motivace je založena na strachu, nedostatku, zápasení. Není v tom svoboda, neboť ego-mysl je lapena v iluzích a nerozpoznává pravdu. Odvádí nás od všeho, co považuje za riskantní, čímž omezuje naši schopnost tvořit.

Abychom se mohli spojit s Pravdou, musíme být spojeni se srdcem, jež je napojené na naše světelné Já. Pokud se chceme na své cestě posunout vpřed, je zapotřebí důvěřovat svému srdci a plynout s ,,proudem života“. Dovede nás tam, kam potřebujeme. Když se spojíme se srdcem a žijeme skrze ně, je o nás v každém okamžiku automaticky postaráno. Srdce je sídlem našeho života, ,,bránou k duši“ a ,,Boží jiskře“. Srdce nám ukazuje cestu skrze náš vnitřní hlas. Abychom jeho poselstvím opravdu dobře rozuměli a neztráceli v životě orientaci, je třeba srdeční centrum udržovat čisté a otevřené. Skutečný život znamená cítění, vnímání přes srdce. Srdce nás přivádí k pocitům. Jejich procítění a přijetí vede k uzdravení na fyzické, emoční a duchovní úrovni. Je-li naše srdce uzavřeno něčím, co se nám přihodilo, co nám ublížilo a zranilo vás, nevědomky jsme si kolem něj vybudovali ochrannou bariéru, která nedovolí proniknout ani energii vaší duše. Uvolníme-li emoční bolest, kterou jsme zadržovali ve svém srdci, budeme se moci plněji propojit s vnitřní radostí, jež je součástí toho, kdo jsme. Otevřeme-li své srdce, budeme moci plněji přijímat a poté se otevřít hojnosti na všech úrovních.

Jak tohle všechno udělat, to se dozvíte v pracovní dílně s názvem „Očištění brány života “, která se koná na 36. mezinárodním festivalu ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život v Praze, v pátek 22.2.2013. Na setkání v této pracovní dílně dopřejeme proto svému srdci maximální pozornost. Procítíme rozdíl mezi hlavou a srdcem. Budeme pracovat na odstranění emoční zátěže a osvobozování stresu na buněčné úrovni. Naučíme se provádět speciální očistu srdeční čakry od vlastních či převzatých negativních energií. Na závěr přivoláme ke spolupráci anděly božské lásky, aby našemu srdci poskytli péči, rozpustili bariéry, poléčili jej a prozářili. Jindra Chuchlová (terapeutka, lektor této pracovní dílny).

Pracovní dílna „Očištění brány života“, se koná na 36. mezinárodním festivalu ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život v Praze, v pátek 22.2.2013 od 12. hod.

e-mail: ano@ezotera.cz
telefon: 608 377 573


DALŠÍ INFORMACE:
http://www.ezotera.cz/ano

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

A najednou pozorujete, že vše pracuje pro vás, všichni lidi, okolnosti, počasí atd. Jen být oddaný a tichý a žít v Jeho přítomnosti. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 14, poslední: 7.07.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 3, poslední: 6.07.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 4, poslední: 6.07.2018

Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 9, poslední: 19.07.2018
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 75, poslední: 10.07.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0