Patogenní zóny - vyhledávejte dostatek kvalitní energie

sestavil: Václav

použitý zdroj:
http://elektrosmog.sblog.cz/

Abychom byli zdraví, je třeba žít na místech, která jsou nabita dostatkem kvalitní energie. Ne všude to je. Zvířata žijící v přírodě tato místa mohou díky svému instinktu poznat. My lidé poznamenaní civilizací už to (pokud vůbec) umíme hůře. Pokud na těchto zónách trávíme hodně času, jsme unavení a nemocní. Pokud na nich spíme, nikdy si pořádně neodpočineme. Obrazně živíme zónu, místo toho, aby naše postel živila nás.

Patogenní zóny

Patogenní zónyNejznámější z patogenních zón jsou zóny geopatogenní. Jsou to negativně působící magnetická pole vznikající díky zlomům zemské kůry. Způsobuji různé nemoci, únavu, člověk si na nich neodpočine.

Patogen jako slovo se nám vžilo pod kůži něčím nepříjemným a vskutku v řeckém překladu to znamená nemoc a utrpení. Ve spisech starých přes čtyři tisíce let pocházejících z Číny jsou již zmínky o místech pro člověka nebezpečných, tzv. dračích žilách. Císař Kuang Yu vydal nařízení o zkoumání pozemků určených k zástavbám. Pro císaře pracovalo tisíce mnichů a proutkařů, aby našli vhodné pozemky pro stavby velkých měst. Hledali vhodná místa i podle učení Feng-shui, místa s přirozenou stabilitou, zázemím, energií a bez zemních anomálií.

V Egyptě, ale také v říši Římské věděli o těchto zónách a snažili se jim při stavbě domu vyhnout. I oni věděli, že pobyt v takovýchto lokalitách způsobuje onemocnění a častý výskyt nádorů. Místa vhodná k pobytu a stavbě domů hledali pomocí domácích zvířat. Vyhnali dobytek na pastvu a tam, kde si lehl k odpočinku, tam postavili dům.

V Evropě se také rozšířilo toto poznání a mnoho klášterů, kostelů a zámků se stavělo tak, aby jejich zdi probíhaly po linii pásů geopatogenních zón, tedy tak, aby se zdi nekřížily se zónami.

Rozdělení zón

Seznam nejčastějších zón:

 1. GEOPATOGENNÍ (zemský patogen): nezdravé místo na zemi neboli dračí žíly, které je známo již několik tisíciletí. Toto místo vzniká pod zemským povrchem a příčinou jsou praskliny v zemské kůře, dutiny nebo styk dvou hornin o různých fyzikálních vlastnostech. Také je to výskyt magnetických hornin, porušujících přirozené magnetické pole země.
 2. PODZEMNÍ VODA: podzemní jezera, říčky a řeky, prameny nebo zakopané, ale stále aktivní studny jsou častým zdrojem nebezpečných patogenů. Tato spodní voda narušuje svým působením přirozený magnetizmus země, tříští jej nebo naopak velmi koncentruje na jednotlivá místa. Takto mění přirozený energetický tok částic původně zdravých pro lidské biopole.
 3. LEY LAINS-NEGATIVNÍ: jedná se o energetické dráhy v zemi i nad zemí, zvláště nebezpečné jsou pod bydlením, narušují přirozený tok energií a jsou to spojnice objektů na povrchu i pod povrchem. Přirovnal bych je k meridiánům v lidském těle. Mezi takovéto spojnice patří například dráhy mezi kostelem a hřbitovem, kapličkou a hřbitovem, bývalým popravištěm a místem s častým úmrtím, ale i jatkami, soudními budovami, finančními úřady, nemocnicemi, hospici apod.
 4. LEY LAINS-POZITIVNÍ: ve vašem okolí se nachází mnoho pozitivních míst, stačí se jen po nich rozhlédnout-pěkný park, rybník, jezero a hory, přírodní i umělecká díla.
 5. HARTMANNOVY PÁSY: probíhají od severu k jihu a od západu k východu. Jsou pojmenovány podle MUDr.Ernsta Hartmanna, vedoucího výzkumného institutu geologické biologie v Eberbachu. Tyto pásy jsou stojaté vlny VKV (velmi krátké vlny) kosmického záření se zahuštěnými ionty sodíkového záření z atmosféry. Pásy jsou široké 25-30 cm a od sebe vzdálené 1-20 metrů. Každý pátý pás je obzvláště agresivní a říká se mu "benker". Zesílený patogenní účinek je v oblasti jejich křížení.
 6. CURRYHO PÁSY: jsou pojmenovány podle jejich objevitele MUDr. Manfreda Curryho, ředitele medicínsko-bioklimatického institutu v Riederau ve Švýcarsku. Probíhají křížovitě od severozápadu k jihovýchodu a od severovýchodu k jihozápadu. Pásy mají charakter horizontálně polarizovaného záření vlnové délky 11-21 cm (max. 100 cm). Šíře pásů je 50-70 cm ve vzdálenosti 3,5 metru od sebe. Křížením se zvyšuje jejich patogenní účinek.
 7. KULTOVNÍ MÍSTA NEGATIVNÍ: jsou všude tam, kde se pořádaly obřady s mučením či smrtí nebo nucené vyslýchání, šibeniční vrchy, popraviště apod. Novodobá kultovní místa jsou spojena s nátlakem a represemi. Dále to mohou být pomníky či symboly moci.
 8. KULTOVNÍ MÍSTA POZITIVNÍ: jedná se o místa, kde proběhlo zázračné uzdravení, zjevení duchovní bytosti nebo kde se nachází léčivé prameny. Dále se mezi ně řadí prostory, kde se konaly slavnostní shromáždění, jako jsou kapličky, kostely, katedrály apod.
 9. ELEKTROSMOG: Mezi důležité druhy elektrosmogu je přiřazován elektromagnetický potenciál Země, které vytváří její kovové jádro. Toto magnetické pole sahající daleko za hranici naší atmosféry nás chrání proti zabijáckému záření z vesmíru. Dalším druhem je umělý elektrosmog, který vzniká v důsledku technické činnosti člověka. Vzniká všude tam, kde dochází k výrobě, přenosu i využívání elektromagnetických zařízení a to slabo či silnoproudých zařízení v rozsahu nízkých i vysokých frekvencí.
 10. PSYCHICKÉ ZÓNY-NEGATIVNÍ: jsou psychické otisky negativních událostí, často se nachází v bytech a domech po hádkách, dlouhodobých nemocích, které mohou i končit smrtí zakončených smrtí či tragickém úmrtí, u silnic po autonehodě, na hřbitovech, v krematoriích, nemocnicích, na úřadech, soudech. Všude tam, kde dochází ke stresových situacím a negativním pocitům, jako je zloba, závist, nenávist, žal apod.
 11. PSYCHICKÉ ZÓNY-POZITIVNÍ: psychické otisky pozitivních a radostných událostí jako jsou narození dítěte, svatba, promoce, radost ze života a životních situací, projevy lásky, harmonie a vzájemného pochopení, síla odpuštění a modlitby.
 12. BLACK ZÓNA: tzv. černá mrtvá zóna či zóna smrti je místo s narušeným elektromagnetickým a biologickým polem, která odčerpávají životní energii. Někdy se jim říká "zóna bez energie".
 13. MAGNETICKÉ ANOMÁLIE: silná zemská pole, vyvolaná spodní horninou jako jsou-magnetická ložiska, nahromadění železné rudy, radioaktivní lokality umělé (skládky vyhořelého paliva z reaktoru), radioaktivní lokality přírodní (uranové doly a jiná těžebná místa radioaktivního materiálu), dutiny vyplněné radonem, podzemní jezera apod.
 14. CHEMICKÝ SMOG: přírodní oblasti s vyvěrajícím plynem z podzemních dutin, umělý smog vytvořený člověkem např. chemické závody, strojírenství, ropný průmysl, doprava apod.
 15. SVĚTELNÝ SMOG: je to patogen vytvořený za poslední staletí člověkem. Málokdo si uvědomí, kolik světel kolem nás neustále ve dne i v noci svítí. Jsou to pouliční lampy, auta, reklamy, výlohy, obchodní domy atd. díky všem těmto světlům však nejsme schopni vnímat noční oblohu. Ve městě je možno pozorovat jen pár nejjasnější hvězd a měsíc, ale zajeďte si na hory nebo jinak do přírody a pozvedněte hlavu. Budete překvapeni, kolik jich najednou je. Naše tělo potřebuje pravidelný biorytmus - a ten světelný smog narušuje.

Vloženo: 7.03.2008

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

On si mnohý odcvičí půl hodiny a pak se zase s chutí pustí do života - největší chyba. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7959

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0