Pobyt u moře pro harmonii těla i duše...

datum: 12.07.2011 - 23.07.2011
okres: - MIMO ČR -
pořadatel: Anael o.s.
cena: 7.990 Kč
adresa: Řecko Thassos - Potos

Vloženo: 2.02.2011 17:53

Podrobnosti:

THASSOS
Ostrov Thassos je nejseverněji položeným ostrovem v Egejském moři, je zelený, půvabný a neopakovatelný. Díky množství lesů a vláhy je také nazýván „zeleným smaragdem v Egejském moři“. Je krajem mýtických sirén, které zde dle řeckých bájí žily a prý způsobily ztroskotání mnoha lodí. Tím pravým důvodem okouzlených námořníků však byla krása krajiny a pohostinnost obyvatel. Pobřeží tohoto ostrova je lemováno oblázkovými i písčitými plážemi. Prostranství mezi útesy jsou vyplněna malými zátokami, které nabízejí intimní atmosféru. Ostrov je z velké části pokryt borovými, piniovými a olivovými háji, objevují se zde také smíšené lesy.

POTOS
Letovisko Potos se z původní rybářské vesničky rozrostlo do jednoho z největších letních středisek na ostrově. Díky svému rozsáhlému zlato-písčitému pobřeží a průzračnému moři je vyhledáváno nejen cizinci, ale i místními turisty, kteří dokážou přednosti letoviska docenit. Na své si přijdou návštěvníci, kteří dávají přednost pohodě a romantickým procházkám, ale i ti, kteří si svou dovolenou neumí představit bez rušného nočního života. Velkou výhodou tohoto letoviska jsou široké pěší zóny, jimiž je značně omezena automobilová doprava v centru a u pláží. Potos nabízí nepřeberné množství stylových obchůdků všeho druhu, kavárny, taverny a bary. Tyto se nacházejí v starořeckých uličkách a podél malebné přímořské promenády a svou neobyčejností podtrhují osobitou atmosféru tohoto letoviska.

Ubytování :
Apartmány a studia se nacházejí v zahradě, ve dvou budovách pouhých 10 m od moře a navazuje na písčitou pláž. Vzdálenost do centra letoviska je cca 150 m.
Ubytování ve 3-4 lůžkových studiích s možností přistýlky a 4 - 6 lůžkových rodinných apartmánech s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, vařičem, varnou konvicí a nádobím. Součástí pokojů je balkón u studií, v přízemí terasa se zahradním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a TV, jejíž používání je ZDARMA.

Bazén a jakuzzi přímo u písčité pláže, bezplatné využívání lehátek a slunečníků u bazénu, klimatizace, TV na pokojích a možnost večerní relaxace v baru u osvětleného bazénu. Na pláži si lze pronajmout lehátka a slunečník pouze za konzumaci v pool baru.

Stravování: vlastní, možnost dokoupení servírovaných večeří v místní restauraci.

Doprava je zajištěna luxusním klimatizovaným busem s WC. Nástup ve Frýdku-Místku, Brně a Praze (zajištěn svoz). Hodina odjezdu bude upřesněna 3 dny předem.

Program : 2-3 hod. denně
Cvičení 5 tibeťanů , tantrické masáže vonnými oleji, harmonizace čaker, tibetské mísy, mandaly, základy numerologie, tarot, práce s kyvadlem, terapie.

V rámci programu je možné dohodnout si numerologický rozbor s konzultací, výklad tarotu, diagnostiku siderickým kyvadlem nebo osobní a partnerské terapie (1 hodinová konzultace ).
Zbytek dne vlastní program

Cena pobytu :
- Dospělý 7.990 Kč
- Dítě na přistýlce do 15 let 3.990 Kč
- Dítě bez lůžka do 6 let 2.990 Kč
(doprava, 9 x ubytování, program, závěrečný úklid, delegátské služby a zákonné pojištění proti úpadku a insolvenci CK ).
Cena nezahrnuje cestovní pojištění.

Přihlášky a bližší informace na tel. 777 96 36 90


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Použít překážek jako stupňů na cestě. Neházet si sám klacky pod nohy. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 10, poslední: 15.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

Reklama za každou cenu?
komentářů: 34, poslední: 15.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018
Jak se pozná láska - láska a p..
komentářů: 3, poslední: 11.10.2018
Tělo a duše?
komentářů: 19, poslední: 26.09.2018


Anketa

Odkud začínáte loupat banán?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7157

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0