Ra-Sheeba: Zasvěcení boha Ra a bohyně Isis

Tento text o Ra-sheebě je vyskytuje na mnoha webech na internetu.

Byl jsem upozorněn, že zde chybí informace o Ra-Sheebě. Dle mých zkušeností se jedná o jedno z mnoha označení pro stav, kdy člověkem mohou procházet vysoké vibrace. Tedy, převzatý text:

Energie Ra-Sheeba je velmi silná část dostupné kosmické energie. Nejedná se zde o velmi rozšířenou léčebnou techniku podle japonského léčitele dr. Usui – Reiki. Energie Ra-Sheeba je několikanásobně silnější než Reiki a její popis je nemožný, musí se prostě prožít.

Energie Ra-Sheeba

Ra-SheebaJedná se o zasvěcení boha Slunce Ra, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců.

Původ Ra-Sheeby nalezneme v tajemném Egyptě, kdy měli možnost přístupu k této úrovni tzv. strážci. Jediný, kdo měl sílu zasvěcení do této techniky předat lidem byl faraón. Po smrti faraóna bylo vše ztraceno a tak, jak strážci postupně umírali, mizela i Ra-Sheeba.

V současné době se vibrace naší planety, kolektivní vibrace lidstva i Univerza natolik zvýšily, že se tito „hlavní představitelé“ opět vrátili na „jeviště“, jsou opět připraveni tuto energii získat.

Dnes by měla být mnohými udržována a bude hodnotnou podporou vzestupu. Pokud může tuto energii udržet hodně lidí a jsou schopni prokázat integritu, pak bude nastartován tok energie, jako nikdy předtím. Je to poprvé, co se spojila energie „RA“ s „Sheebou“.

Léčení energií Ra-Sheeba

Ra: zdroj z centra Velkého Centrálního Slunce - slunce všech galaxií.

Sheeba: sexuální, kreativní, radostný výraz Lásky, ženská část pilíře léčivé energie, která vede přímo ke Zdroji. „Sheeba“ nám ukazuje cestu k „Ra“.

Zasvěcení do Ra-Sheeby změní vaše vibrace, změní barvy vaší duše a otevře vás proudu lásky uvnitř vás samotných. Léčení energií Ra-Sheeba pracuje přímo na energetických centrech – čakrách, na našem biologickém systému, pracuje na duchovním těle, mění naši DNA a elektro-magnetické pole. Učí a spojuje nás s láskou, která je tou nejdůležitější vibrací při našem vzestupu na všech úrovních.

Zasvěcení do Ra-Sheeby

Jak poznáme, že jsme připraveni k zasvěcení do Ra-Sheeby?

Budete rezonovat s myšlenkou a vibracemi zasvěcení do Ra-Sheeby. Budete tuto energii znát, jen musíte být do ní znovu zasvěceni. V současné době jsou to ti, kteří se „vrátili“ a chtějí být znovu „strážci“ a držitelé energie Ra.

Kdo může být zasvěcen do Ra-Sheeby?

Zasvěcení je pro ty, kteří absolvovali 2. stupeň Reiki nebo podobné techniky, ale i pro ty, jejichž vibrace energetického pole se nacházejí ve vyšších vibračních spektrech (možno zjistit kyvadlem, intuicí a jinými technikami).

Ra-Sheeba přitahuje lidi, kteří jsou na tuto energii připraveni a jsou naladěni přijmout tyto mocné frekvence. Je to zvláště u nás, kteří máme silné spojení s minulými životy v Egyptě. Pokud budete následovat vaše vnitřní vedení, poznáte, zda tato energie a způsob terapií je pro vás určena.

Zasvěcení do Ra-Sheeby

Během zasvěcení do prvního i druhého stupně můžete mít velmi silnou zkušenost setkání s vašim vyšším Já, setkání s bytostmi Ra-Sheeby, můžete zažít minulé životy v Egyptě, také můžete pocítit přítomnost dračích průvodců, kteří s námi byly už od doby bájné Atlantis. Po zasvěcení se mění všechny barvy aury na zlatou a světle zelenou.


Vloženo: 8.03.2008

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 2
poslední: 3.12.2012 11:53

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Věci nejsou takové, jaké se zdají být, nejsou ani jiné. (Buddha Šákjamuni)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 33, poslední: 20.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 67, poslední: 20.10.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 35, poslední: 18.10.2018
Obyčejná voda jako lék
komentářů: 6, poslední: 16.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 22.10.2018

Anketa

Odkud začínáte loupat banán?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7179

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0