Reconnection - léčivá reintegrační energie

zdroj: (zdrojové stránky byly zrušeny)
poznámky v závorkách: Václav

Hlavním účelem energie Reconnection je přivést nás do úplnosti spojení našich vlastních energií s vesmírem (pozn.: není to pouze otázka uvědomění? Není pravděpodobnější, že už jsme s vesmírem dávno spojeni, a jen díky tomu, že si myslíme, že jsme od něj odděleni, se snažíme hledat způsoby, jak se s ním zase spojit? Může nás někdo napojit na něco, s čím už jsme a vždy jsme byli spojeni?).

Reconnection obsahuje nové frekvence, které jsou přinášeny skrze spektrum světla. Skrze Reconnection jsme schopni vejít do styku s těmito úrovněmi energie. (pozn.: nejsou zde už odjakživa ty nejvyšší/nejjemnější frekvence? A nejsou člověku k dispozici automaticky ve chvílích, kdy se ve svém každodenním shonu zastaví a je chvíli v klidu?).

Reconnection připojí meridiány těla na vesmírný energetický cirkulační systém, což může vést ke zlepšení vývoje a umožnit léčení (pozn.: zkoušeli jste někdy, co se bude dít, když si budete chvíli uvědomovat, že už jsme a vždy jsme byli napojeni na vesmír?).

Co to je Reconnection?

ReconnectionReconnection je dynamická metoda připojení našich vlastních energetických polí k novým polím Vesmíru. Kdysi dávno jsme byli našimi meridiány napojeni na síť čar/polí, které obkružují planetu / meridiány planety. Tyto meridiány sloužily jako rozhraní k připojení na větší síť univerzálních frekvencí Energie, Světla a Informací.

Od té doby až do současnosti jsme ztratili tuto schopnost, vyjímaje pouze zbytkové připojení. Reconnection znovu sjednocuje naše meridiány s touto sítí a přináší nová spojení, která nám umožní mít úplný přístup k těmto komplexním frekvencím pro naše léčení a náš vývoj.

V jakém smyslu je to léčení?

Při léčení pomocí Reconnection nejde ani tak o předávání energie, ale spíše o intenzivní zprostředkování informačního toku, a práce světla, která jde mimo osobu provádějící léčení - toto je rozdíl oproti systémům jakým je např. Reiki (pozn.: pouze hraní se slovíčky. Tato definice Reconnection by se dala použít stejně tak i pro Reiki. Mimoto, málokdo tuší, kam člověka může systém jako Reiki zavést, protože se většina lidí žene pouze za zasvěceními, a až obrdží titul "Mistr Reiki", myslí si, že to je Reiki. Jak se ale říká, kde jeden končí, tam jiný začíná).

Energie Reconnection působí vždy naprosto individuálně a zcela autonomně - nezávisle na našich představách a přáních. Před vlastním léčením se tudíž nedá stanovit, zda se bude dít, to co právě Vy od léčení očekáváte (pozn.: to se týká všech alternativních přístupů léčení). Každopádně, jakmile se jednou s energií Reconnection setkáte, stanete se součástí reintegračního procesu a energie bude působit ještě dlouho po vlastní terapii. Nechte ji pracovat a sledujte s radostí změny, které přichází.

Opravdu se potvrzuje, že je to tak jednoduché, stačí jen odbourat to co známe a také své představy o tom, jak by to mělo vypadat (pozn.: ano, všechno je ve skutečnosti velmi jednoduché a každému zdarma k dispozici - vše potřebné má v sobě).

Co se může dít v průběhu léčení?

Většina lidí má v průběhu léčení energií Reconnection různé jemné fyzické pocity typu tahání za končetiny a jiné. Často se také stává, že lidé vnímají rozličné pocity tepla, chladu, vánku, brnění a šimrání. Nezřídka také cítí různé čichové vjemy, prožívají jemné změny nálad, ale i silné výbuchy emocí (radost, pláč, smích atp.), mají snové a obrazové vjemy (často barev) a jiné.

To ovšem není to nejpodstatnější. Reconnection působí vždy naprosto individuálně a zcela nezávisle na Vašich nebo praktikových přáních. Před vlastním léčením se nedá stanovit, zda se bude dít, to co právě Vy od léčení očekáváte, ale určitě se budete léčit! Stane se to, co je pro Vás právě v danou chvíli vhodné (pozn.: toto jsem si myslel dříve i o Reiki, ale pak jsem zjistil, že to nefunguje jen v souvislosti s Reiki, ale obecně: v životě k nám vždy přichází automaticky to, co v danou chvíli nejvíce potřebujeme - ne vždy to ale dokážeme skrze své touhy a názory vnímat).

Samotné léčení - celý proces léčení funguje na všech úrovních (duchovní, mentální, emoční i fyzické) a obsahuje nesmírnou inteligenci, která je za hranicemi našeho chápání. Ono (Vesmír, Láska, Pravda, Bůh) dělá to, co Samo chce, a to je právě to, co je pro Vás vhodné (pozn.: za slovy jako Ono, Láska, Pravda, nebo Bůh se schovává tolik věcí, a je to všude možně tolik omíláno, že by bylo možná nejlepší je vůbec nepoužívat, protože si tam stejně každý dosadí co sám chce - často nevědomky. Mimoto tyto slova vůbec nesouvisí s nějakým Reconnection, protože souvisí úplně se vším v tomto světě).


Další informace o Reconnection: Léčení s využitím Reconnection


Vloženo: 25.02.2008

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 8
poslední: 14.02.2012 15:25

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Musí být: mravnost, koncentrace, moudrost. Žádné z těchto tří se nesmí zanedbat, nesmí chybět. Základ musí být široký. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 29, poslední: 18.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

Reklama za každou cenu?
komentářů: 35, poslední: 18.10.2018
Obyčejná voda jako lék
komentářů: 6, poslední: 16.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018
Jak se pozná láska - láska a p..
komentářů: 3, poslední: 11.10.2018

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 18.10.2018

Anketa

Které náboženství je vám nejbližší?
-> -> -> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 7163

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0