Reiki koule Qi-Gong

sestavil: Václav
(při sestavování článku byl použit text od neznámého autora)

Tato technika pochází z Číny ze cvičení Qigongu, techniky staré 5000 let.

Autoterapie

1. Energie ve spodním dantienu

Reiki koule - Qi GongOtevřete si kanál Reiki a nechte ruce v úrovni srdeční čakry, na délku předloktí od těla. Až pocítíte proudění Reiki energie, nechte klesnout ruce k oblasti pod pupkem – tedy oblasti spodního dantienu. Hrajte si s energií, která vám prýští z čaker dlaní. Oddalujte je od sebe a zase je přibližujte, uhlazujte hromadící se energii do tvaru míče. Brzy začnete pociťovat houstnutí a rozpínavost této koule.

Zamáčkněte si míč energie do břicha a dejte ruce přes sebe, tím energii v dantienu zapečetíte. Energetická Reiki koule je teď ve vašem přesném tělesném středu. Vizualizujte si, jak se pomalu smršťuje až je z ní malé, ale jasné světlo. Uvolněte se a protřepte si ruce. Terapii můžete zopakovat.

2. Rotování Reiki koule v dantienu

Znovu si otevřete kanál Reiki, svěste ruce před pánev – dlaně směřují nahoru. Vaše ruce se propojí s energií ve spodním dantienu. Vizualizací utvořte nad dlaněmi míč . Hrajte si s ním, dávejte mu rukama tvar a rotaci. Po několika minutách vizuálně zaveďte energetickou kouli do dantienu a nechte ji rotovat uvnitř těla. Cítíte a vidíte, jak se z ní energie šíří do celého těla. V okamžiku, kdy ucítíte příliv energie v celém těle, můžete dovolit kouli, aby se smršťovala až do velikosti malého jasného světla, které zůstává uschováno ve vašem spodním dantienu. Uvolněte se a protřepte si ruce.


Výše uvedené techniky mají za úkol přivést rychle do těla velké množství životadárné energie v okamžicích oslabení, stresu, únavy nebo onemocnění. Tyto techniky lze také používat k rychlejšímu ponoření do meditačního stavu.

Ošetření klienta

1. Prodýchávání čaker klienta

Nakloňte se k čakře, kterou chcete uvolnit a skrze ruce ve kterých držíte energetický balon silně, zhluboka, ale pomalu dýchněte až do úplného vydechnutí. Pomozte pohybu energie vizualizací - představte si jak se zhuštěná energie Reiki natahuje po směru vašeho dýchnutí a vnořuje se do čakry.

2. Usazování Reiki koule do klientova těla

Stejným způsobem jako u prodýchávání si utvořte energetický balón a počkejte až zhoustne. Potom přiblížíte ruce k čakře, nebo ošetřovanému orgánu, který trpí nedostatkem energie a utvořenou kouli vmáčknete do aury. Pokud se při tom dotknete těla, dejte si pozor, aby nebyl dotek nepříjemný. Opět pomáhejte Reiki vizualizací energetické koule, která se vnořuje celá do těla a uvolňuje tím energetické blokády, nebo naplňuje a regeneruje postižený orgán.


Výše uvedené techniky mají za úkol uvolnit klientovy čakry a naplnit defektní orgány energií, která uspíší jejich regeneraci.

Upozornění

Tato technika je velice silná. Je proto třeba, abyste klientovi vysvětlili, že může působení Reiki koule pociťovat výrazněji, než zná z klasické terapie Reiki.

Po ošetření každé čakry uhlaďte auru, aby se energie rovnoměrně rozplynula po drahách do celého těla a zeptejte se klienta na jeho pocity.


Další informace o Reiki si můžete přečíst na stránkách reiki.zivotni-energie.cz


Vloženo: 6.09.2007

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Smrt musí být jako objetí milenky. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Posedlost duchem
komentářů: 7, poslední: 21.05.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019

Drogy nedrogy
komentářů: 6, poslední: 24.05.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 269, poslední: 22.05.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 111, poslední: 20.05.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 43, poslední: 30.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0