Reiki partnerská meditace

sestavil: Václav
použitý zdroj: Základní kniha o reiki (Walter Lubeck)

Toto je cvičení s partnerem. Můžeš ho dělat s každým, kdo je zasvěcen do reiki. Pomůže ti vnímat tvého partnera na té úrovni reality, která se vymyká rozumu. Naučíte se s láskou přijímat jeden druhého a z toho přijímání se vyvine hluboké vzájemné porozumění.

Popis cvičení

Reiki partnerská meditaceToto cvičení s reiki je ideální pro milující se pár. Otevřou se vám jeho prostřednictvím nové dimenze vašeho vztahu. Cvičte je před tím, když spolu budete chtít spát nebo jen vedle sebe něžně ležet. Vzbudí ve vás hlubokou důvěru, bez níž sex a erotika neposkytují skutečnou radost. Umožní vám beze zbytku být spolu. Kromě toho bude přes reflexní zóny zásobovat všechny oblasti těla reiki.

Sedněte si proti sobě na rovnou, ne příliš poddajnou podložku. Roztáhněte nohy trošku víc než je šířka ramen a přitáhněte kolena. Teď se k sobě přitáhněte tak, abyste mohli jeden dát nohy přes nohy toho druhého. Pak si dlaně položte vzájemně na sebe. Vaše energie a reiki vibrace teď cirkulují od jednoho ke druhému a zesilují se v tomto oběhu daleko víc, než by odpovídalo pouhému součtu energií.

Zároveň v sobě cítíte svého partnera. Nechte sebou proudit sílu reiki, vnímejte chvění a vibrace v sobě a teplo a přítomnost toho druhého. Prodloužíte- li tuto meditace, stane se pro vás nádherným prožitkem splynutí ze hranicí všední reality. Když budete chtít, můžete jít ještě dál pomocí mantry "Óm". I když ji začnete každý zvlášť, pozvolna se přes rytmus dechu dostanete k sobě. Odráží se v tom spojení dvou vibrací do jedné společné vyšší frekvence. Tento proces je v kosmickém smyslu také úkolem pevných partnerství zde na zemi.

Prostřednictvím tohoto reiki cvičení můžete vědomě prožívat svou lásku a spojení a zároveň cítit podporu, kterou vám poskytuje přítomnost toho druhého na společné cestě ke "sjednocení". Pět minut je pro toto cvičení minimum. Uvolnit se, odpoutat se, splynout a opět, tentokrát ovšem nekonečně rozšířeni, se vrátit zpět k sobě, k tomu je už třeba trochu času. To nejde v rychlosti. Lepší je proto 15 až 30 minut. Udělejte si na to čas alespoň jednou týdně.


Další informace o Reiki si můžete přečíst na stránkách reiki.zivotni-energie.cz


Vloženo: 28.11.2007

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Mluví-li se o někom, ať už jakýmkoliv způsobem, tu jaksi se duše ztotožňuje s tou osobou a bere veškeré ty vlastnosti o kterých se mluví na sebe. A tím se poskvrňuje vlastní duše a přitahuje ony vlastnosti k sobě a stává se jimi. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Posedlost duchem
komentářů: 7, poslední: 21.05.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019

Drogy nedrogy
komentářů: 6, poslední: 24.05.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 269, poslední: 22.05.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 111, poslední: 20.05.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 43, poslední: 30.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0