Seminář Praktická magie, Prostějov

datum: 12.02.2011
okres: Praha
pořadatel: Noira + Amduat
cena: 1500 Kč
adresa: Studio Nefertari, J. Olivetského 4, Prostějov

Vloženo: 25.01.2011 08:51

Podrobnosti:

Magie dokáže uzdravovat nemocné, křísit mrtvé, přivést životního partnera, pravé povolání a úspěch ve všech oblastech života. Může se provádět pomocí složitých rituálů, s několika svíčkami nebo i bez nich. Mnozí se ji snaží ovládnout bez úspěchu. Mnozí dojdou po otevření několika knih k závěru, že magie je nesmírně složitá a raději volí k řešení svých problémů jiné cesty. Magie, jak je praktikována dnes, je zřídkakdy praktická.

"Jediný úvod do magie, který budete kdy potřebovat "

Tento seminář přináší uvedení do umění magie jazykem, srozumitelným i pro úplné laiky. Nepředpokládá žádné předchozí znalosti okultismu, rituální magie nebo četbu. Tento seminář představuje jediný kurs, který potřebujete, abyste mohli sami začít praktikovat reálnou magii a vnesli do svého života změnu, kterou potřebujete. Zkušenějším praktikujícím může přinést odpověď na mnohé otázky, které zůstaly nezodpovězené. Jediným požadavkem je otevřená mysl a chuť vyzkoušet si nový pohled na věc.

---------
NAUČÍTE SE:

Definice magie - Co je to magie a k čemu nám slouží. Role víry. Úloha rituálu. Druhy magie podle přístupu. Nejčastější formy soudobé magie.

Předpoklady úspěšné magie - Jaké vnitřní síly a vnější okolnosti je potřeba ovládnout, abychom zdárně realizovali svá přání. Kdy a proč magie selhává. Čtyři mágovy síly.

Magické cíle - Jak je formulovat, rozeznávat a průběžně vyhodnocovat. Jak zvolený cíl do značné míry zakládá výsledek.

Správné načasování magie - Jak využít měsíčních fází, planetárních cyklů, denních dob a dalších rytmů ke zvýšení účinku.

Role meditace a transu. Úskalí černé magie. V závěru se naučíte používat esoterické korespondence – skryté souvztažnosti mezi planetami, barvami, dny v týdnu a bylinami, které jsou základem veškeré magické práce.
----------

KDY A KDE

Seminář se uskuteční 12. února 2011 od 10 do 18 hodin v krásném prostředí zrekonstruovaného studia Nefertari v Prostějově, na adrese J. Olivetského 4. Kurs povede Noira, naší milou hostitelkou bude moje studentka Amduat (rasheeba.cz).

PŘIHLAŠOVÁNÍ A REZERVACE

Na seminář je nutné se přihlásit předem a uhradit 50% zálohu z 1.500 Která činí 750 Kč. Seminář je omezen počtem 8 účastníků, aby byl zachován osobní přístup. Z důvodu velkého zájmu a omezené kapacity, je stornování přihlášky je možné pouze před naplněním kapacity a to nejpozději 2. února. Později odhlášeným nebude záloha vrácena, je pouze možné za sebe sehnat náhradníka. Toto opatření je nutné vzhledem k předchozím zkušenostem z Prahy, kde počet zájemců asi dvojnásobně převyšoval počet míst a lidé se současně odhlašovali do poslední chvíle.

DALŠÍ INFORMACE

Po skončení a o přestávkách bude možné pohovořit s lektorkou a hostitelkou, případně se objednat na soukromé konzultace a zasvěcení. V průběhu celého semináře budou zdarma k dipozici čaje, káva a čokoláda se sušenkami. Účastníci si mohou přinést vlastní svačinu nebo se připojit na oběd v některé z blízkých restaurací. Pauza na oběd bude přibližně od 12 hodin do 13.30. Ubytování v místě nezajišťujeme, doporučujeme využít blízkých penzionů (Alberta, www.pensionalberta.ic.cz nebo Penzion U koníčka, www.penzionukonicka.cz .)

BONUSY PRO ÚČASTNÍKY

V ceně účastníci obdrží skripta a slevový kupon 20% na veškeré služby Amduat. Pro zájemce jako bonus ke kurzu zasvěcení do energie Hvězda Isis. Isis je hlavní egyptská bohyně, mistryně kouzel, která svým dětem poskytuje dar rozeznání cizí magie a prohlédnutí iluzí.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Moudré ucho neposlouchá, co hloupá huba povídá. (Božena Němcová)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0