Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pokouším štěstí

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Bastet
46 let, Praha, vloženo 19.01.2018
Jsem menší, štíhlá, pohledná plavovláska, pracující, materiálně soběstačná, s dospělými dětmi a vyřešenou minulostí.
Ráda se seznámím s akčním mužem, který nežije jen materiálnem (bez extrémů) a stejně jako já touží po harmonickém vztahu, porozumění a vzájemné opoře.
Prosím pouze z Prahy a přijatelného okolí.
Těším se na setkání!

Třpyt prázdna

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Zin
39 let, okres Brno město, vloženo 19.01.2018
Hledám blízkou duši, která má zalíbení v duchovním světě a zároveň umí nabídnout ženskost a nadšení pro život. Nejlépe ve věku 25-33 let. Jsem optimista, empatický, milující samotu, občas provokativní, ale ve své podstatě mírumilovný a tolerantní. P.S.: Není nic krásnějšího, než přítomný okamžik naplněný láskou až po okraj :-)

Hledá se spřízněná duše

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Tom
24 let, Praha, vloženo 19.01.2018
Hledám dívku, která by byla hodná a měla mě ráda... Takovou, která má ráda přírodu a netráví všechen čas s mobilem v ruce... Jsem medik, povahou introvert, spíše samotář, se zájmem o přírodu, zvířata, četbu, alternativní směry...

Vnímat krásu a plynout

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Markéta
44 let, Praha, vloženo 19.01.2018
Ráda bych tenhle hmotný život prožila v úplnosti, dosažené sdílením a spojením s jinou vědomou osobou, ideálně mužem, přes veškerou pokoru a klidné ego charismatickým a vtipným... Já jsem po čtyřicítce ready se konečně zamilovat hezky a snad i svobodně... Nemám žádné kostlivce ani pytle temnoty... plynu si a vnímám krásu a to i tu svoji :)

Harmonické propojení

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Jarka
50 let, okres Ústí nad Labem, vloženo 18.01.2018
Ahoj, jsem 49/164/53. Žila jsem v zahraničí, nyní jsem zpět v Čechách a ráda bych se tu usadila a dál se realizovala jak v podnikatelské, tak duchovní oblasti. Zajímám se o jogu, masáže, meditace, bubnování, překládání, ruční práce, film, jsem kreativní, všestranně nadaná, manualně zručná, převážně introvertní a podstatně mladšího vzhledu. Budu ráda, když se ke mně připojí zajímavý, podobně založený milý, laskavý, zajištěný muž k vytvoření pevného společného zázemí.

Hledám spřízněnou bytost

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Viridios
50 let, Praha, vloženo 17.01.2018
Mám vše potřebné k životu, jen mi chybí krásná vědomá žena pro přátelský a autentický vztah. V životě si vážím času ve společnosti lidí, které mám rád, kteří mě inspirují. Svůj čas věnuji činnostem, které dávají smysl mně i společnosti.
Jsem milující otec a vědomý muž. Optimista, věrný, spolehlivý, impulsivní, kreativní, otevřený, intuitivní. Trochu i charizmatický dobrodruh mladistvého zjevu a sportovní postavy. Mé hlavní zájmy jsou historie a primitivní řemesla našich předků, poradní kruhy, lesní moudrost, poznávání podstaty a souvislostí, pobyt v přírodě, cestování a hudba.
Často se toulám přírodou, spím v tee pee nebo pod hvězdami (pod hlavou Thoreau, Snyder, Cílek, Džibrán). Rád trávím čas s dětmi. Tak jsem šťastný a naplněný, tak žiji naplno.

Spolubydlení Praha

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Karolína Zíková
44 let, Praha, vloženo 17.01.2018
Jsem maminka nyní doma se třemi dcerkami, jinak mám dětí pět. Vyrostla jsem v církvi a již přes dvacet let jdu cestou svobody, nebo snažím se:-). Od jógy, vegetariánství, přes esoteriku, alternativy a novodobé Kelty a nyní děkuji za vše a dokážu nalézt boha všude. Nyní potřebujeme nalézt zázemí v Praze a já si sním o klidném parťákovi, který má podobný životní styl, jí zdravě, potřebuje pobývat v přírodě a zabývá se svobodou těla i ducha, k vzájemnému sdílení a pomoci v existenčních záležitostech. Jsem přírodní zrzka, menší, nyní kulatější, nosím dlouhé vlasy a sukně.

Takhle nějak...

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Lena
26 let, Praha, vloženo 14.01.2018
“I do not want to have you
to fill the empty parts of me
I want to be full on my own

I want to be so complete
I could light a whole city
and then
I want to have you
cause the two of
us combined
could set it
on fire”

Otevřené srdce

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Ondřej
51 let, Praha, vloženo 14.01.2018
Romantická duše hledá romantickou ženu.

Život žít, jít, být a ve dvou jej protančit

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Kateřina
27 let, Praha, vloženo 13.01.2018
Ač někdy střelená jsem :) Miluji život, tenec, cesty plné dobrodržuství, toulání nemající předem daný cíl, hory, slunce a čokoládu, nejvíce se však těším návratům zpět. Tady je mé srdce a já bych jej ráda sdílela! A ty?

Hledam...

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Srdce
31 let, okres Olomouc, vloženo 13.01.2018
Hledám muže, který umí milovat. Dávat najevo lásku a stejně ji i přijímat. Někoho kdo miluje děti,má vztah k přírodě a alternativnímu způsobu života. Jsem spíše duchovně založená VŠ. Drobné postavy,žiji na vesnici se synem. Miluji hudbu, umění,přírodní stavitelství....Pokud jsi pozitivně naladěný,hodný,upřímný tak se ozvi

láskyplný partnerský vztah

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Janicka
43 let, Praha, vloženo 13.01.2018
Jsem štíhlá pohledná žena s dlouhýma blond vlasy, velkým srdcem, léčitelskými schopnostmi a podnikavým duchem. Hledám touto cestou vlídného muže s laskavým úsměvem, velkým srdcem, šikovnýma rukama a nohama pevně na zemi ke vzájemnému láskyplnému vztahu naplněném oboustrannou něžnou péčí, úctou, zájmem o duchovní zákonitosti a milováním. Děti jsou vítany, sama mám 8 letého syna Adámka. Více o mne lze najít na http://manipura.cz/rekonektivni-leceni/ nebo taky krátce na http://www.aut-centrum.cz/tym/
Těším se na naše první setkání!

vědomý vztah

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Martina
34 let, okres Přerov, vloženo 12.01.2018
Žena rozvíjejíci svoji ženskou energii hledá muže rozvíjející svoji skutečnou mužskou energii, aby spolu rozvíjeli vědomý, krásný a radostný partnerský vztah a vše, cos tím souvisí. Hledám odvážného muže, který chce pracovat na vztahu a vědomě v něm být. Těším se :)

Hledám muže pro vážný vztah.

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Katie
29 let, Praha, vloženo 11.01.2018
Ahoj. Jsem svobodná, veselá, slečna, bez závazků, 28 let, 170 cm, štíhlá, mám ráda svou práci, sport. Hledám muže se smyslem pro humor, kterému není za těžko projevit city a lásku. Budu se tešit...

respekt a zázemí v rodině

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Karolína Zíková
44 let, Praha, vloženo 11.01.2018
Ráda se seznámím s pokorným mužem,který umí děkovat za vše, co přišlo a přichází. Uvítám vzájemné sdílení v přátelství či partnerství. Přeji si žít pár let v Praze a pak odejít na venkov - s ním. Mám děti ve školním věku, dcerky. Vlivem dětství v církvi jsem dnes velmi vzdorovitá, ale také respektující. Přeji si zakotvit ve vztahu s mužem už trvale. Hledáme teď akutně spolubydlení v Praze.

Pre život v láske

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Janka
55 let, Slovenská republika, vloženo 10.01.2018
Rada sa zoznámim s mužom, ktorý dokáže ľúbiť a túži byť ľúbený a ktorý sa vedome duchovne rozvíja.
Vegán je vítaný :-).
Budem rada, ak bude vyšší odo mňa :-)(meriam 173 cm).

Kanyam

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Naren
46 let, okres Svitavy, vloženo 10.01.2018
Rád bych měl kamarádku a přítelkyni na povídání při svíčce u čaje o ezoterice, ale hlavně o životě, a společných zájmech...na výlety za kulturou i do přírody, jsem 45 let.

Splynutí duší

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Jana
49 let, okres Louny, vloženo 10.01.2018
Stromy + ptáci + obloha = Ty a já

Prostý společný život v lásce

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Jura
35 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 10.01.2018
Rád poznám pozitivní ženu, která by chtěla budovat rodinu a žít nekonzumním životem v souznění s přírodou a která má hodnoty nastaveny jinak než je dnes obvyklé. Oslovují mě alternativy jako líné rodičovství, koncept kontinua, alternativnější způsoby vzdělávání, návrat k přírodě, rád bych žil bez závislosti na současném společenském systému, ale bez extrémů, uživit se dokážu a stres z nedostatku peněz nechci zažívat. Zájmy mám ne zrovna typické – život v minulosti, architektura, hl. lidová (nebránil bych se ani domku z přír. materiálů), výlety, literatura vč. poesie, muzika, sebevzdělávání, těším se na rodinu a práci kolem domku. Důležitý je vztah i k duchovnímu životu, jsem věřící, ale ne stádovitého typu. Smysl vidím v rodině, dětech a prostém neuspěchaném životě. Jsem vysoký, VŠ. Pokud tě baví třeba nějaké tvoření, hospodaření, jsi přírodně založená, usměvavá a rozumově vyspělá, tak bychom si mohli rozumět ;)

Hledám Tě

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Laurius
36 let, okres Pardubice, vloženo 9.01.2018
Že mužský a ženský svět jsou dva naprosto rozdílné vesmíry? Mockrát jsem se přesvědčil že ano. Ale kouzlo partnerství je v tom umět dát tyto dva světy dohromady tak, aby se doplňovaly a ne proti sobě bojovaly, a tím dávaly rozkvést lásce.
O sobě bych řekl, že jsem pohodový a povahou mírný muž, občas snad i zábavný, často racionální (jak to u mužů bývá) a k tomu se vztahem pro rodinu. Je mi blízká meditace a jóga.
Rád bych poznal ženu, pro kterou je důležitá hloubka vztahu a při komunikaci s "jinými světy" jí bude stát za to hledat šifrovací klíč. Když je porozumění, možné je pak všechno.
Součástí mého života je i můj úžasný 2,5 roční syn. Jestli i Ty máš děti, je to požehnání a rád je přijmu s tebou do svého života.
Těším se na Tvou odpověď.

počet nalezených inzerátů: 2206 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nedívejte se na věci jako na věci, ale jako na Boha! (Šrí Ramana Maharši)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kde začíná lidskost? A kde kon..
komentářů: 3, poslední: 18.01.2018
Jak se pozná láska - láska a p..
komentářů: 1, poslední: 18.01.2018
Jsem snad jinde než ostatní, k..
komentářů: 6, poslední: 18.01.2018
Lepší než seznamka je být sám ..
komentářů: 2, poslední: 10.01.2018

Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 29, poslední: 18.01.2018
Šťastný a naplněný život
komentářů: 32, poslední: 17.01.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 38, poslední: 10.01.2018
Test osobnosti
komentářů: 1, poslední: 7.01.2018
Outdoorové oblečení
komentářů: 18, poslední: 3.01.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 7, poslední: 26.12.2017

Svět barevných balónků
komentářů: 2, poslední: 19.01.2018


Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0