Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Přání

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Peťa
48 let, okres Přerov, vloženo 26.07.2017
Jsem štíhlý muž 182/70 jménem Peťa, který má vyřešenou svou minulost a chtěl by se svou spřízněnou duší vykročit do nové budoucnosti. Jsem upřímný, pravdomluvný, zodpovědný a hlavně veselý člověk, který si dokáže udělat srandu i sám ze sebe. Jsem manuálně zručný, umím opravit spousty věcí a nevadí mi žádná těžká práce. Miluji děti, přírodu a vlastně vše živé. Zajímám o duchovno, esoteriku, východní filozofii, čínskou medicínu a psychologii, ale také je mi blízké umění, divadlo, tanec či hudba.
Mým přáním je potkat štíhlejší Ženu, které je taková jaká je a kterou bych mohl naplňovat svou čirou blízkostí, kterou bych mohl zjemňovat svými něžnými doteky a kterou bych mohl doprovázet na vrchol nejen všeho lidského, pozemského, ale i nebeského.
Hezký den s úsměvem ... ;-)

trochu tomu pomáhám

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Petra
36 let, Praha, vloženo 26.07.2017
jsi modrooký máš sportovní postavu, tvé datum narození je okolo roku 1981, jsi vegan nebo vitarián a zajímáš se o tantru :) Jsi?

Já jsem velmi štíhlá ženské postavy, 158 cm, hnědé oči a vlasy.

Pokud mi chceš napsat, pošli prosím rovnou fotku obličeje i celé postavy, jinak neodpovím. :)

Přátelé

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Aleš
26 let, okres Rakovník, vloženo 24.07.2017
Píši knihy, zajímám se o lidskou podstatu, co nás nutí jít tam či onam. Jsem nepříjemně otevřený, buďto říkám pouze pravdu, nebo taktně mlčím (to je mnohdy třeba, ostatní to jinak nedávají) :-)
Rád poznám nové lidi, doufejme budoucí přátele. Pohlaví nehraje roli

kamarádka, kamarád...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
evaantaranya
34 let, Praha, vloženo 23.07.2017
Je mi 34 let, jsem vdaná, ale pro muže i mé známé moc ezo. Hledám kamarádku, kamaráda na setkávání i psaní...

Společné tvoření ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
41 let, Praha, vloženo 23.07.2017
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, vzestup, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
Pokud s těmito slovy vibruješ, napiš. :-)
P.S. Muži i ženy.

Jsi?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Honza38
34 let, okres Rychnov nad Kněžnou, vloženo 23.07.2017
Voní ti letní, i zimní soumraky? Jeviště světa je otevřené. Nezávadný kluk z podhůří hledá právě tebe. PS sviť,budu tě hřát...

Protějšek do 38 let?

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Blaženost
40 let, okres Brno venkov, vloženo 21.07.2017
Jak těžké je získat, jak lehké je ztratit. Srdce dmoucí se láskou pro ty, o které jsem přišel. Mé myšlenky se zhmotnily, ale co bylo stvořeno a milováno, pozbyl jsem. Zůstala bezmoc, prázdno. Ale smítko naděje zůstalo. Zalévám toto semínko naděje a víry a pečuji o ně jak oko v hlavě a již vím,...již vím, že vzejde a já najdu Tebe.

podej mi ruku a pojď se toulat přírodou

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
neznyandilek
31 let, okres Karlovy Vary, vloženo 20.07.2017
život mi udělil několik lekcí.. snad měly vést k tomu, abych si uvědomila, koho po svém boku chci a potřebuji. nastal čas, abych potkala TEBE! :) muže, co mu není duchovní svět zcela cizí, ale přesto rád využije vymoženosti dnešní doby, muže citlivého, který umí být oporou, umí rozesmát, pohladit, tulit se :), miluje přírodu, zdravý životní styl, pohodu, touží po harmonické rodině, věrnosti.. chci muže, co umí hrát fér a upřímnost je jeho přirozenou součástí. i já jsem taková.. podej mi ruku, obejmi a nepust! :) moc se na TEBE těším!

O radostech

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Láskomír
34 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 20.07.2017
Krásná slova dokáží pohladit duši, tak proč si je syslit, když je všichni rádi slyšíme? A to víte jak má vypadat správně objetí?:-)

Hledá se lesák nebo myslivec

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Kateřina
23 let, okres Tachov, vloženo 20.07.2017
Ahoj,jmenuji se Káťa a ráda bych poznala muže od 25 do 35 let na vážný vztah z okolí Tachova, který se věnuje lesnictví a myslivosti.

....magie přitažlivosti

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Victorie
42 let, okres Zlín, vloženo 18.07.2017
...vím,že jsi...a svůj svatý grál v podobě krásné ženy hledáš již dlouho...jelikož tvoje náročnost a chtivost je veliká... pohledný, vysoký, světlooký muž ve věku 38-55...i když na to nevypadáš!!! originální, skutečný muž, který ví co ještě nutně touží prožít...tak neopakovatelně, tak jediněčně....... se mnou...........

akce=reakce

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pablo
40 let, Praha, vloženo 18.07.2017
Nemám rád seznamky, ale pracuju na vlastních projektech, kde mám uzavřený okruh spolupracovníků. V podstatě nejsem mezi lidmi a kolem sebe jsem na vztah nikoho nenašel... Daří se mi, žiju hezký smysluplný život, sportuji, jsem pánem svého času, mám rád hory a často je navštěvuji, mám prostor cestovat, jezdit na výlety, mám zahradu ve které relaxuji a pěstuji zeleninu. Jsem kluk kousek od Prahy směr Kladensko. Je mi 40let/187cm a rád bych se seznámil, tady a teď:-), ideálně s mladší nekuřačkou pro výhled rodiny. Jsem zastánce zdravého životního stylu, ale žádný směr striktně nevyznávám, spíše si beru od všech trochu... Ozvi se. Chci Tě poznat a léto je na seznámení asi nejhezčí období. Vím, že je okurková sezona, ale ještě jsem nezahodil flintu do žita. Chci milovat, sdílet, tolerovat, povídat si, všechno by mohl být pak jiný životní level... Neměla bys být abstinent, abys mohla ochutnat moje rybízové víno:-))).

Náhoda

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Zirkánius
50 let, okres Praha západ, vloženo 17.07.2017
I když se pohybuji hodně mezi lidmi, neměl jsem dosud to štěstí potkat pravou ženu, která by vztah brala vážně. Zkouším tedy tuto neosobní formu seznámení a doufám, že tyto řádky bude číst žena, která již ví, co od života chce a chtěla by najít partnera pro vážný vztah. Jsem slušný, spolehlivý, pracovitý a věrný muž,49/168 sš, který má všestranné zájmy - rád se procházím přírodou, jezdím na kole, fotím, chodím do divadla, na výstavy, rád čtu, zajímám se o historii, miluji kvalitní kávu a čaje… :) Bylo by hezké mít alespoň některé zájmy společné a těmi odlišnými se zase obohatit. Budu rád, když se mi ozveš.

Kdo hledá, najde

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Deryld
40 let, okres Brno venkov, vloženo 17.07.2017
Už jsem v životě byl mnohokrát sražen na zem, ale pokaždé jsem vstal. Život je vývoj a člověk se nemůže vzdát, vždyť se těmi zkouškami duchovně vyvíjí. Je mi 40 let, 190 cm vysoký, štíhlé postavy, tmavých očí a vlasů, vš vzdělaný, který má mnoho zájmů a většina z nich souvisí s duchovní sférou kolem nás. Věřím v duchovní zákony, v to, že tu nejsem poprvé ani naposled, že máme mnoho těl. Zajímám se o zdravou výživu a zdravý život, miluji přírodu, četbu, zahrádku. Dovedu to s míchačkou i s vařečkou:). Najdu oduševnlou krásnou ženskou bytost? Foto napoví

kurzy zdraví

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
petrxxx
44 let, okres Ústí nad Labem, vloženo 17.07.2017
Ahoj. Provozuji malý penzion v Českosaském Švýcarsku, kde bych rád od podzimu pořádal kurzy zdravého životního stylu. Penzion je i mimo sezonu pres vikendy poměrně obsazen, ale přes týden je většinou volný.
Kurzy by tedy probíhaly přes týden ve formě balíčku s ubytováním a plnou penzí, přednášek, cvičením jogy, kurzy lezení apd. Cíleno hlavně na firmy jako team buildig, ale i jiné..
Hledám tímto parťačku, ale i třeba skupinu lídí, kterou by taková činnost bavila a naplňovala..
www.airbnb.cz/rooms/15879334
www.ptrstr.rajce.idnes.cz/mish_mash

kamarádku

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Radek
46 let, okres Tábor, vloženo 16.07.2017
Hledám kamarádku, ženu, která se zajímá o energie, Reiki, esoteriku, masáže, tantru....?? Někoho s kým bych si mohl povídat, společně poznávat.

Sexuální mysterium

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Ctitel růžové perly
66 let, okres Havlíčkův Brod, vloženo 16.07.2017
K ezoterickým, tantrickým praktikám hledám partnerku s větším klitorisem. Věk nerozhoduje! Starší muž (66), zdravý, zachovalý, ml. vzhledu, masér a léčitel, vyšší štíhlé postavy (185/69), praktikující tantrickou jógu a tradiční čínskou medicínu. Možný trvalý vztah nebo společný život v mém domě se zahradou. Podrobnosti e-mailem. Prosím, ozvi se, všechno je jednou poprvé!

radost ze života :)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
L.
28 let, okres Brno město, vloženo 15.07.2017
Hledám takovou partnerku, se kterou si po všech stránkách vyhovujeme. Vzájemně se doplňujeme a inspirujeme. Máme společné zájmy, vize a cíle, ve kterých se podporujeme, i když jsme oba jedineční. Oba přirozeně, spontánně a rádi dáváme, dávání je ve vzájemné rovnováze. Jsme krásní a zdraví, radujeme se z každé společné chvíle, stejně tak jako i když nejsme zrovna spolu. Komunikujeme spolu přirozeně a zcela otevřeně, je to radost :) Milujeme se a přijímáme se zcela, přesně takoví jací zrovna jsme. Přirozeně, spontánně a rádi si naplňujeme všechny potřeby. Oba se ve vztahu cítíme dobře a svobodně. Oba máme dobrý vztah s rodinou. Oba jsme sexuálně zcela otevření. Své těla přijímáme takové, jaké jsou. Rádi druhému činíme potěšení.

Druhá část

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
LitlleBoo
33 let, Praha, vloženo 14.07.2017
Svou druhou část, duchovní dvojče, svého jediného muže - bych ráda potkala.
O svatebním obřadu dle slovanských tradic stále sním, na dětech netrvám, vařit umím, miluju přírodu, jsem empatická, miluju doteky, prostor umím dát, potřebuji cítit zájem a oporu a ve vzájemné lásce splynout.

Kouzlo lásky, radost s přítomnosti. Teď!

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
aeoliah
44 let, Praha, vloženo 14.07.2017
Ahoj, hledám tě, ženu, která miluje zpívání manter, duchovních písní, ženu která miluje Boha, nezáleží na tom zda umíš zpívat, já jsem na tom stejně. Ale na tom zda zpíváš s Láskou. Mám takovou vizi, zpíváme v přírodě opřeni o strom a až přestaneme otevřeme se plně, tichu a lásce přítomnosti a spojíme se s přírodou...
Ano, hledám partnerku, jsem nezadaný, ale nehledám ji za každou cenu, můžeme být přátelé...a otevřít se tady a teď.
Děkuji za tvůj čas a napiš pokud to cítíš ve svém srdci.

počet nalezených inzerátů: 2115 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ne žít v přítomnosti boží, ale žít přítomností boží. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Zamilovala jsem se do postavy ..
komentářů: 5, poslední: 2.07.2017
Jak voní blížící se smrt?
komentářů: 4, poslední: 15.07.2017
Sexuologická poradna a efektiv..
komentářů: 10, poslední: 17.06.2017

Reiki je mrtvý zdroj
komentářů: 51, poslední: 18.07.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 51, poslední: 13.07.2017
Nemám motivaci k žití
komentářů: 38, poslední: 6.07.2017
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 72, poslední: 2.07.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 244, poslední: 1.07.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 28, poslední: 27.06.2017

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 27.07.2017

Anketa

Na čem nejraději jezdíte po sněhu?
-> -> -> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 4633

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0