Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jsi tu?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Zuzana
37 let, Praha, vloženo 18.11.2017
Ahoj, věřím, že tu někde jsi, kráčíš po této Zemi s radostí a vnímáš život s otevřeným srdcem.
Přemýšlíš o tom, co tě potkává na cestě, ale nesoudíš. Prostě jsi, svobodný a svobodu respektuješ také u druhých.
Pokud tu jsi a věříš, že máš tolik touhy a odvahy na lásku, ozvi se, můžeme si dodávat odvahu společně.
Jsem žena a maminka 4-letého synka. Po jedné životní zkušenosti jsem přišla na to, že skutečně jen na nás samých záleží, jak se rozhodneme žít a vnímat svět a tohle poznání beru jako ten největší dar.
Mám ráda přírodu, knížky, turistiku, památky, jogu. Pro představu ...158cm, štíhlá, hnědovláska, zelené oči.

Budu se těšit

Zuzana

Intuitívny..

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Igor Nácik
47 let, Praha, vloženo 17.11.2017
Uhniezďujem sa v Bytí a opúšťam hry. Viem, že som Tvorca a vzdávam sa schémat. Láskavosť ku sebe, to znovu objavujem. Byť sám sebou, to znovu objavujem. Skutočné hlboké zdielanie so sebou, to znovu objavujem. Uvítam k sebe nádhernú divokú Bohyňu, ktorá si to u seba uvedomuje a objavuje samú seba a bude pre ňu zaujímavé Naše spoločné zrkadlenie a hlboké zdielanie. Krátke či dlhé Nech dlhé.. Počneme spolu deti a budeme ich sprevádzať na tejto tu dobrodružnej výprave.:)) Vek je fakt iba číslo... Aktuálne ma moc baví i hudobná tvorba. Dovi.:)
mobil: 604991457
https://www.facebook.com/inacik

Etno-eko-bio :)

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
jm
34 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 17.11.2017
Hledám cácorku, která má hodnoty nastaveny jinak než je dnes obvyklé a jako já tíhne k nekonzumnímu životu, trochu mimo systém, v souznění s přírodou, s ekologickým a etickým cítěním, třeba věřící, pro kterou je důležitá i svoboda, nezávislost na okolí a návrat k přirozenosti. Těším se na vlastní dům (klidně z přírodního materiálu) a práci kolem něj, smyslem života je pro mě rodina a ne kariéra. Jsem vysoký, VŠ. Najde se usměvavá pozitivní žena, s humorem a empatií, pro kterou je život především radost a která chce budovat domov? Rodina, harmonie, návrat k přírodě a zdravému rozumu, chůze naboso, sad, zahrada, kopce, lesy … neboli život v pravdě :)

?

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Loki
39 let, Praha, vloženo 17.11.2017
Jsem vnímavá, vášnivá, hloubavá, empatická, přímočará, náročná, někdy srdečná a něžná, někdy rezervovaná a odtažitá. Někdy svéhlavá a neústupná, ale i v těch chvílích se se mnou dá pohnout.
Schopná vést i následovat, se schopností kritickýho myšlení, s vlastním názorem, s nadhledem a smyslem pro holistický pohled na svět.
Nepřijímám automaticky zažitý vzorce a status quo, mám silný smysl pro etiku a zodpovědnost a mám ráda smysluplný využití času.
Umím si vážit drobných věcí, vychutnat si západ slunce, mořský příboj, déšť po teplým letním dni, vůni kvetoucích lip, ruch a život velkoměsta i ticho a klid chaty uprostřed lesů.
Preferuju intenzivní, odhalující, hlubší 1:1 interakce před skupinovou zábavou, i když i tu si občas umím užít.
Nesedí mi povrchnost, přehnanej konzum, bezpáteřnost, nezodpovědnost.
Mám ráda aktivnější, ale hloubavý lidi, co nežijou stylem `po nás potopa`, co umí a chtějí číst mezi řádky, hledaj hloubku duše a umí ocenit opravdovost, co se nebojí testovat svojí ( i cizí ) komfortní zónu, co chápou, že i ve zranitelnosti je síla, aniž by se utápěli v patosu.
Jsem vegan a preferuju jednodušší, ekologičtější, nekonzumní styl života, ale žádný ultra ezo-eko :P, ani nejsem zvlášť duchovně založená (východní směry, meditace, hledání Pravdy a takový ty věci, co tu občas čtu, mi nic neříkaj, ač nemám nic proti, když nejdou do extrému).
Mám dva psy a dost dobrovolničím, ráda poznám pár lidí, kterým něco z toho rezonuje a kdo by se třeba rád přidal na venčení, vejlet nebo nějakou dobrovolnickou akci.

Společně

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
FairPlay
40 let, Praha, vloženo 17.11.2017
Rád cestuji, jezdím na kole, běhám a miluju hory. Pěstuju, zahradničím.. ekologie, soběstačnost (v příštím roce chci vybudovat solární elektrárnu). V létě jsem rád u vody, v zimě miluju oheň v kamnech a saunu. Jsem pozitivní, kreativní člověk. Bydlím mezi Kladnem a Berounem na vesnici. Podnikám, pracuju z domova ovšem stále mezi stejnými lidmi a nemám tolik možností poznávat nové, proto jsem tady... Společná cesta životem?

xxx

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
a
31 let, okres Ostrava, vloženo 16.11.2017
všechno dobré už bylo

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Tmavovláska
40 let, Slovenská republika, vloženo 16.11.2017
Tmavovláska s dlhými vlasmi, zelenými očami, milým úsmevom a empatiou. Som štíhlej postavy, 160 cm, so záujmom o sebarozvoj a zdravý životný štýl, vegetarianstvo-veganstvo, zatiaľ bez detí...
Mám rada prírodu, výlety, veľtrhy, cestovanie, tanec, knihy,
Baví ma i záhrada, prírodná medicína... Je toho viac a aj nové aktivity sú vítané...Je to hezké mať podobné záujmy a je to tiež v poriadku, když budeme mať i iné záujmy a budeme sa dopĺňať, byť si oporou, milovať sa...Rada spoznám muža vo veku (+9/- 6 let)

Žena pro život

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Petr
37 let, okres Vsetín, vloženo 15.11.2017
Milá ženo, dovol mi být Tvým průvodcem v životě, dovol mi být Tvým strážcem a pečovatelem, dovol mi být Tvou radostí a štěstím, dovol mi být Tvým bezpečným přístavem, dovol mi být Tvou rodinou a pevným poutem. Rád přijmu Tebe i Tvé děti, nebo si pořídíme vlastní děťátko, což není podmínkou. Jsem vysoký 190 cm, holohlavý, sympatický, s otevřeným srdcem.

klid a mír

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
štíhlý poutník nekonečnými reinkarnacemi
107 let, okres Písek, vloženo 15.11.2017
Chybí Ti pohlazení, či dokonce jemné tantrické něžnosti? Jindy bys pro změnu ráda trochu kutila na zahrádce ale nemáš žádnou vlastní? Máš ráda tiché procházky do přírody? Společný poslech vážné hudby, meditace - či třeba jen něco z toho?

Hledám ....

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Intimo
50 let, Praha, vloženo 14.11.2017
V životě člověk potká spoustu lidí, ale jen někteří zato stojí. Někoho takového se pokouším najít, protože vím že je a partnerský vztah mi už chybí :-) Tak pokud jsi inteligentní, otevřená a máš ráda reálný život zkus odepsat. Jsem klidnější povahy, mám rád pohyb v přírodě, cestování, městskou kulturu a rád se nechám inspirovat k novým zkušenostem, hlavně s humorem, v pohodě a ve dvou... Pražák 50/168/68/sš

Ozvi se...

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Ivana
49 let, Praha, vloženo 14.11.2017
Ahoj.
Vařím si veganské jídlo a chci Ti nabídnout. Jóga se nám ve dvou bude cvičit radostněji. V meditaci spojíme své energie. Při Malé vizitě se oba výborně pobavíme.
Chci si nechat svůj názor, nechám Ti Tvůj názor, sdílíme společné názory.
Jsem tu, ozvi se.

Koncept inzerátu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
42 let, okres Praha západ, vloženo 14.11.2017
PermakulturapřírodnízahradničenílesníškolkawaldorfskáškoladivadloKampakytarauohněvnímánívedvou
pochopenípokusosestaveníholévěty:Hledám ženu.Uf..
Více info o mě je na www.stesti.cz profil KonceptKontinua

Společná cesta

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Náhodné setkání
44 let, Praha, vloženo 13.11.2017
Zajištěný muž 44, na duchovní cestě, hledá k sobě vhodný protějšek, štíhlou ženu, která nežije jen materiálnem.

Hledám přítelkyni

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Jaroslav Dubský
63 let, Praha, vloženo 13.11.2017
Jsem sám děti už mm odrostlé a tak si říkám, že se třeba najde nějaká ke mně starší žena, které doma chybí mužská ruka a pomoc. Rád bych byl aby se na mne někdo těšil, až se budu vracet domů.

Alternativní zdravotní sestra hledá bydlení

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lindusska
36 let, Praha, vloženo 13.11.2017
Krásný den jsem 36 letá otevírající se zdravotní sestra, tíhnoucí k veganství, léčitelství, energiím, magii... hledám duhové bydlení (pronájem nebo spolubydlení u podobně smýšlejícího muže/ženy) v Praze, v respektu, lásce, vzájemném učení se, založené na jiných než sexuálních energiích. Momentálně díky své práci si troufám říci, že žiji v hojnosti. Mám 12letého syna, téměř stále jsem napojena na tok pozitivní energie a těším se na nová seznámení, učení i hlubší vztahy...

Harmonie

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Libor
48 let, Praha, vloženo 12.11.2017
Zkouším touto cestou najít pro hlubší přátelství/vztah spřízněnou duši-vyrovnanou a pohodovou subtilni dívku/ženu s duchovními zájmy - východní filozofie, zen, se zajmem o vnitřní hledání a o přírodu. Pokud chces poznat spolehlivého a odpovědného muže 48 let a nevadi Ti pes, toulky přírodou, ráda zajdeš do čajovny, prosim ozvi se. Věk není až tak důležitý, Děkuji a budu se těšit. Libor.

Radosti

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Déví
30 let, okres Liberec, vloženo 12.11.2017
Ráda potkam vyzrálého muže s duší kluka. Buď jaký jsi, má představa není kráčet vedle Brada Pitta. \"Haštagy\" by byly : láska ke zvířatům, láska vesmírná co se do kapsy vejde, empatie, vzájemná tolerance, duchovní růst, bezprostřednost, nápaditost, radost, smích, jednorožci, duha, ...můžu vypsat plný batoh dalších radostí, ale to si nechme ke kávě. Odpovědi prosím pouze \"pěkně provoněné třpytkami a se špetkou vtipu. Pěkný den s úsměvem.

Vzkaz pro ze všech nejmilejší partnerku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Jirka
41 let, Praha, vloženo 12.11.2017
Jsem tu pro ženskou bytost, která temperamentem svým působí na negativitu všeho druhu jak hutní pece spalující dým. Hup a už v ní mám perfektní zalíbení, milimetr po milimetru každou část toho krásného zlíbám a ráno co ráno sní blaženě snídám. Atd. Atd..

Oči mám svým způsobem zaváté, nevidomý tedy jsem, na svět proto koukám jaksi jinak.


40 let, svobodný, když vlastní děti mít nebudem, svět se určitě nezboří.

Žít a nechat žít

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Franta
52 let, okres Prachatice, vloženo 11.11.2017
Hledám holku která ráda chodí do přírody,je pohodová,vnitřně skromná,hledá bez předsudků kluka s kterým si bude rozumět.

čarování

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
bib
45 let, Praha, vloženo 9.11.2017
Starý čaroděj přijme mladou čarodějku na praxi v oboru přírodní energie a geometrie prostoru.

počet nalezených inzerátů: 2178 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Výchova by měla být taková, aby to, co je nabízeno, bylo přijímáno jako cenný dar, ne jako povinnost. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 4, poslední: 13.11.2017
Křest dětí
komentářů: 0
Anita Moorjani
komentářů: 5, poslední: 10.11.2017
Astrologie: Narození vers. poč..
komentářů: 10, poslední: 15.10.2017

Derealizace / depersonalizace
komentářů: 5, poslední: 17.11.2017
Depersonalizace / Derealizace
komentářů: 9, poslední: 17.11.2017
Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 4, poslední: 10.11.2017
Primitivní dovednosti
komentářů: 11, poslední: 8.11.2017
Energetická očista prostoru
komentářů: 6, poslední: 7.11.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 253, poslední: 26.10.2017Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0