Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sedmikráska?

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Lumi
41 let, okres Brno venkov, vloženo 24.04.2019
Pro život a pro lásku, hledám svou sedmikrásku :)
Pokud jsi sama, tak jako já a cítíš, že ikdyž sama zažíváš úplnost a "nic nechybí", ale přesto nic nenahradí to, když se tě dotkne druhá bytost..když máš koho obejmout..A že v tom není nějaká věda, že prostě muž a žena mohou tvořit spolu víc než sami..klidně se ozvi..Že nevíš nic o mně? To je pravda, rád doplním na požádání :)
Ale napovím. 176cm/40let štíhlá, atletická postava, momentálně kratší hnědé vlasy i oči :) nekuřák, nealko,
raději příroda než město, vím to čím dál víc, hory, voda a les nejvíc. A spíš Morava, ikdyž to není podmínkou.
p.s. Nelekni se slova vztah, není kam spěchat..nazval bych to spíš sdílením..v radosti a lehkosti, to je pro mne bližší definice.. Vztahy bývají často tíživé, táhnou dolů, chtěl bych ale vzlétnout a i tebe vidět ve své volnosti vznášet se hodně vysoko..

Hledám ženu pro společnou cestu životem

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 23.04.2019
Cestuju, jezdím na kole, běhám, miluju hory. Pěstuju, zahradničím.. baví mě ekologie, soběstačnost. Chci vybudovat solární elektrárnu. V létě jsem rád u vody, v zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný člověk. Nemám hlavu v oblacích, nohama stojím na zemi. Žiju sám na vesnici kousek od Prahy, mezi Kladnem a Berounem. Pracuju z domova, mám trvale homeoffice. Jsem ovšem stále mezi stejnými lidmi a není tolik možností poznávat nové. Nemám na seznamku moc příležitostí, tak bych chtěl zkusit tuhle cestu. Nebráním se rodině, ale není to aktuálně můj cíl. Rád bych sdílel realitu a uvidí se. Ozvi se, dělí nás od sebe jen Tvoje reakce:-)

Souznění

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Muž38
39 let, okres Plzeň město, vloženo 22.04.2019
Přeji si cítit se milovaný a dovolit si rozplynout se v oceánu lásky,který máte vy ženy v sobě. Není lehké plně se otevřít a odevzdat se,ale přeji si zažít to. Cítit se milovaný celý,i se svými stíny,svými slabostmi,strachy nebo svými nenaplněnými potřebami,abych se Ti dokázal plně otevřít a mohl tak plně milovat i já Tebe se vším,co si sebou neseš. Své stinné stránky máme všichni,i já i ty,ale já se rozhodl pracovat na nich a dojít co nejblíž k sobě,abych uměl žít vědomě teď a tady a žít naplněný život. Co kdybychom na nich pracovali společně ?

Souznění

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lesní víla
28 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 22.04.2019
Hledám muže, který žije v domě se zahradou (Moravskoslezský kraj), má ovečky, kozy a slepice a hledá ženu která by se s nim o tyto zvířátka ráda starala, muž kterému by nevadilo žít s ženou která má děti a která vypadá mladě. Já se zajímám o vědomý život, o pozitivní myšlení, o přírodu, miluji zvířata, hnůj mi nevadí, ráda bych pěstovala bylinky a zeleninu na zahradě...jsem pro eko život, pro návrat k přírodě a žít co nejvíce soběstačně, jsem zvyklá žít bez televize a dalších přebytků, neuznávám hromadění hmotného , nejsem fanda moderních technologií. Dávám přednost bylinkám před léky. Zajímám se o slovanství a mám ráda tradiční krojové oblečení a taky i orientální oblečení, bosé chození, meditace, bubnování v přírodě, oslavy slunovratu, jezdím i na kole a brůslích, preferuji spíše zdravou výživu, víc rostlinnou. Mé znamení ryby odpovídá mé povaze, jsem snílek, kreativní člověk a velmi citlivá duše. Naplňuje mne dobrovolnictví, kontakt se zvířaty a přírodou. Muže bych ráda ve věku od 20 let do 46 let. Je to velké rozmezí, protože mi o věk nejde, ale o to jaký má přístup k životu a jaké jsou jeho životní zkušenosti (a taky aby daný muž mne přijmul i s mými třemi dětmi, například muž který už buďto děti má nebo je mít nemůže a rád by měl.) Přeji pohodový zbytek dne :)

Vědomá, láskyplná, submisivní dáma

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Putující k Bohu a lásce
43 let, okres Blansko, vloženo 22.04.2019
Hledám ženu duchovní cestě se také věnující. Pracující na sobě. Milující přírodu a Stvořitele. V ložnici mám rád oddanou subinku, na veřejnosti sebevědomou dámu. Jsem tmavovlasý sympaťák, vyšší postavy. Těším se na Tebe.

Spojeni, sdileni, priroda

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Monika12
40 let, okres Trutnov, vloženo 22.04.2019
Krasny den....jsem mama s detmi. Vegetarianka milujici prirodu. Hledam nekoho, kdo ac citi duchovni stranku zivota, tak pochopil, ze neni potreba modliteb, meditaci, kdejakych technik k otevirani vedomi, ale obycejny cisty, eticky, opravdovy zivot v harmonii s Prirodou a jejimi zakonitostmi. Kdo ma rad deti, ustoji jejich projevy :) a vubec, kdo by chtel sdilet rodinny zivot a byt skutecnym partakem nam vsem. I presto,ze jsme sobestacni, umime se radovat, uzivit, vymalovat si byt, zryt zahradu.... tak zijeme roky sami a muzska energie nam chybi. Neuznavam cokoli,co ovlivnuje neprirozene energii cloveka, alkohol,cigarety a vsechny "pomucky". Jednoduchy, pravdivy zivot, na nic si nehrajici a usilujici o vnitrni cistotu....harmonie ve viru detskych energii, pevne vnitrni nastaveni, pratelstvi a hluboka laska. Nevim, zdali je mozne se najit skrze inzerat, ale stale jsem Te nepotkala...

Možná spolu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Petr
40 let, okres Plzeň město, vloženo 21.04.2019
Ahoj, hledám někoho na kolo, na hory, do lesa do života, nebo jen tak na čaj. :)

Vzájemné obohacení na cestě ke kráse a pokoře

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jihočech91
28 let, okres České Budějovice, vloženo 21.04.2019
Srdečně zdravím všechny vážně hledající, kteří zavítali na tento web. Rád bych se seznámil s duchovně vnímavou ženou, která je alespoň přibližně mého věku. Nehledám pouze vztah partnerský, rád si vytvořím i pěkný vztah přátelský či kamarádský, kde bude vzájemné porozumění. Mým hlavním ukazatelem správné cesty životem se stala kniha Ve Světle Pravdy, která nabízí pomoc všem vážně hledajícím, jenž touží poznat pravé Zákony ve Stvoření. Jsem ovšem otevřen každému, kdo se snaží empaticky citem vnímat Svět kolem nás, a kdo respektuje všechny živé bytosti.
Mou aktuální životní náplní je zahradnická činnost, kterou se snažím vykonávat i ve volném čase. Mám rád všechnu květenu, ale více se zajímám především o bylinky, které i dále zpracovávám. Další velký koníček je pro mě hra na klasickou kytaru, které se věnuji, jak jen to čas dovolí. Mám obecně rád každé krásné umění a řemeslo. Také procházka v přírodě, parku či krásné zahradě je samozřejmě i pro mě balzámem na duši. :-)
Budu se těšit na případnou odezvu. A potěší mě třeba i jen mailová rozprava na nějaké zajímavé téma, které Vás zajímá a chtěli byste si o něm popovídat. Přeji mnoho zdaru všem, kteří nepodleli konzumnímu bláznovství!

ZNOJMO a okolí cca 30km??

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Xytrax
36 let, okres Znojmo, vloženo 21.04.2019
Zjistil jsem, že být vegetariánem, je ve Znojmě dost omezující faktor při seznamování a když připočtu i další věci, které ti můžu prozradit, když projevíš zájem, tak potom je seznamování málem umění. :-)) Jinač bych ve stručnosti řek, že hledám fajn holku bez závazků. Já 35, 171cm.

S úsměvem jde všechno lépe

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Beroun, vloženo 21.04.2019
Svobodný romantik se smyslem pro humor, bez dluhů a bez závazků, hledá pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, lidem... Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu.

Hledám přemýšlivou, submisivní ženu

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Vijaya
41 let, Praha, vloženo 21.04.2019
Hledám duchovně zaměřenou, pozitivní, přemýšlivou ženu, která je v intimní rovině submisivní, přitahuje jí BDSM, která touží po odevzdání a podřízení se partnerovi. Popřípadě také tantra či kombinace obojího. Mimo tuto oblast můžeš být i zadaná. Také můžeš být či vypadat mladší i výrazně mladší. jako já. Jsem 178 cm, VŠ, nekuřák, abstinent, vegetarián, štíhlé postavy. Zajímají mě duchovní nauky, zdravý životní styl, pozitivní přístup k životu. Líbí se mi ženy s ženskou postavou, ani málo ani moc. Ze začátku dopisování, dál případně podle vzájemných sympatií. Rád o sobě napíšu více po emailu.

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 20.04.2019
Hledám nějakou milovnici přírody,zvířat a všeho živého,které by nevadilo žít v krásném prostředí na samotě u lesa.Zkouším štěstí,že sem náhodně zabloudí prima žena,která by ráda žila tak trochu stranou od ruchu velkoměsta,ale ráda by využívala všech vymožeností moderní civilizace.Jsem pracující SŠ 45 176/77 svobodný,bez závazků,nekuřák.Děti nevadí.

Hledám správnou kombinaci

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Annastasia
36 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 19.04.2019
Nejsem ani lepší ani horší než kdokoliv jiný, ale samozřejmě mám svoji unikátní kombinaci vlastností.
Co mě vystihuje? Průměrnost, průměrně hezká, průměrně štíhlá, průměrně inteligentní, průměrně náruživá:-)
Nuda? Dobře, nepostupuješ do dalšího kola..
Takže hledám někoho stejně (trapně:-) průměrného, kdo má navíc smysl pro humor a kdo je na světě rád :-)
PS: Pokud sis navíc všimnul jak všechno souvisí se vším, určitě se ozvi..

CELÁ ČR - HLEDÁME SE??

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Hemi
36 let, zahraničí, vloženo 19.04.2019
HLEDÁM jenom JEDNU JEDINOU. A koho? No přeci multimilionářku, bez závazků, které je tolerantní filantropka - na vážný vztah. Já vegetarián, abstinent, vzhledu nevzhledného a plus dalších miliondvacet vlastností, koníčků, oslíčků a dalších blbostí a vážností - nejsem party boy ,spíš vernisáž, výstava, přednáška, kino, divadlo, atd.....

Opravdová láska

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Veronika
39 let, Praha, vloženo 17.04.2019
Krásný den plný Boží lásky přeji nám všem. Je mi 39let a jsem duchovní bytost 155cm vysoká plavovláska s poměnkovýma očima a s citlivou, empatickou, laskavou duší a láskyplným srdíčkem.V raku mám i ascendent, tudíž bych ráda poznala muže v podobných energiích, vegan či vegetarian, pro věrný vztah a opravdovou lásku dvou nádherných, duchovních bytostí... Zájmy: duchovno, andělé, práce s energiemi, Shamballa, Reiki, meditace, příroda, zvířata, výlety, chalupaření, zahrada, film, pohoda....atd. Nejen Praha a okolí, možno celá ČR

ženu

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
josef
58 let, okres Domažlice, vloženo 17.04.2019
Obyč.muž ml.vzhledu i myšlení z vesnice rozvedený zkouší najít obyč.ženu.jen z regionu.odjinud prosím nepsat.mám rád kolo hudbu 60.70.80.let přírodu výlety po kraji.nehledám majetek peníze sex.hledám ženu pid.založenou.i nemajetnou.majetek a sponzorství neslibuji.přátelsko kamarádský vztah.jsem kutil téměř všeuměl.ne líný.posekam zahradu nařežu dřevo opravím lecos.pokud vůbec taková existuje ať klidně napíše.raději mladší které nevadí věkový rozdíl.s vrstevnicemi si nerozumím.občas jedu na hudeb.festival.

Pár riadkú :)

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Tatiana
25 let, Praha, vloženo 15.04.2019
Ahoj všem priznám se že je težké najít nekoho ským se dá popovídat o všem. Ale najít k nekomu dúveru je taky dlhá cesta. Ráda bych tu našla přatelé co mají radi esoteriku. Není to nejak povinné, sem mladá maminka a chýba mi kamarádka s kterou se dá popovídat o živote.
Budu ráda ak tu nájdu spriaznenou duši.

Společné tvoření ... společná cesta

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
45 let, Praha, vloženo 15.04.2019
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka a jsem na cestě vědomého ženství a sexuality. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Lehkost bytí. Pokud souzníš, napiš. :-)

Hezký den všem...

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Bara
50 let, okres Kutná Hora, vloženo 13.04.2019
Najde se pohodář, který ví co je život a vše co k němu patří??? Souznění duší...procházky, víkendy a pak se uvidí...

(Spolu)práce :-).

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Eva
43 let, okres Olomouc, vloženo 13.04.2019
Ráda tvořím a „protepluji“ životní prostor. Hledám (spolu)práci s vědomými lidmi/člověkem, s Láskou k Zemi a nekonzumním přístupem k životu. Nejím maso, nepiji alkohol, nekouřím a nepotřebuji v týdnu rozlišovat „pracovní“ a „víkendové“ dny. Mojí zkušeností je, že když jsem dělala, co mě bavilo, nebyla potřeba ani tzv. „dovolená“. Formu (spolu)práce, kdy jsem „chodila do práce“, i když jsem tam být nemusela život Láskyplně odnesl a nyní hledám podobný typ společného tvoření něčeho v radosti a Lásce, v úctě k sobě.
Forma (spolu)práce může být např.: úklid a péče o prostor, péče o květiny, bylinky. Práce na zahradě, na poli, aranžování, výzdoba prostoru, masáže, administrativa, prodej v bio/eko-obchůdku, výroba, balení domácích produktů, „domácí“ práce, tvořivá činnost. Nemám závazky, které by mi bránily v přesídlení:-). Děkuji:-).

počet nalezených inzerátů: 2459 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Při léčení je nutná změna vědomí: neztotožňovat se s nemocí. Naopak. Ztotožňovat se se zdravím. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Pocity ztraceného času
komentářů: 3, poslední: 22.04.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 106, poslední: 19.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 23.04.2019


Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0